Fikce Testovací trať (Roman)

Připravované nebo vydané tratě do RS
Odpovědět
AirVolk

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od AirVolk »

Práve preto som to sem vkladal aby bolo jasné, že ako mi to vyzerá. Tiež sa mi toto ako leto nezdá...
AirVolk

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od AirVolk »

To je QD.
AirVolk

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od AirVolk »

Stále je to mimo.....Takže by som uvítal TeamViewer a nech sa mi na to niekto pozrie čo tam je za chybu...
Vlastik

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od Vlastik »

Dnes se na zkušební trat podíval host z dalekého zámoří:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek Obrázek
slowly
Příspěvky: 343
Registrován: čtv 01. bře 2012 12:01:00

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od slowly »

To vypadá jak nějaká housenka z animáku z mého mládí :mrgreen:
Vlastik

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od Vlastik »

slowly píše:To vypadá jak nějaká housenka z animáku z mého mládí :mrgreen:
Motorová jednotka IC3 se skládá ze tří vozů. Jedná se o motorový vůz MFA, vložený vůz FF a motorový vůz MFB. Ty spočívají na čtyřech podvozcích - Jakobsův podvozek, který je společný dvěma sousedícím vozidlovým skříním. Čtyři dieselové motory, každý o výkonu 298 kW, jsou umístěné do MFA a MFB vozů, dávají motorové jednotce výkon 1 192 kW. Každý motor pohání nápravy na podvozcích prostřednictvím elektronicky řízené automatické převodovky a umožňují tak soupravě dosahovat nejvyšší rychlosti 180 km/h.

Tahle housenka je docela kvalitní vlak viz zde odkaz:
http://cs.wikipedia.org/wiki/IC3
michal3110
Příspěvky: 61
Registrován: pon 30. dub 2012 19:53:32

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od michal3110 »

Zdravím, chcem sa spýtať sú v trati použité nejaké nakladacie alebo vykladacie kolaje kde je možné povecme voziť vlak hore dole po nakládku a vykládku. Všimol som si v ovladaní že pre Cargo Train (load,Unload) klávesa T , Shift-T slúži presne na toto, viem že starší RW 2 tuším to obsahoval. Žiadny nákladný scenár na českých tratiach ani na addonoch som nehral. Preto sa pýtam. Ďakujem :)
michal3110
Příspěvky: 61
Registrován: pon 30. dub 2012 19:53:32

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od michal3110 »

Alebo Trainz :) viem že jeden s nich ale neviem presne ktorý
michal3110
Příspěvky: 61
Registrován: pon 30. dub 2012 19:53:32

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od michal3110 »

ďakujem za odpoveď, určite by Roman mohol porozmýšlať či nespraví viac týchto bodov. Poprípade som rozmýšlal nad aktivitou kde by sa posunovalo. To znamená že aj v tej jednej stanici nakladať vozy alebo vyklad by zase nemuselo byť také nudné :)
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od Roman »

I když jsem se zařekl, že to dělat nebudu, nakonec jsem neodolal a jeden úsek trati jsem na zkoušku předělal :roll: :roll: :roll:

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
stasek
Příspěvky: 58
Registrován: pát 05. lis 2010 11:45:45

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od stasek »

Zdravím všechny. Mám nainstalovánu tuto trať, vše se tváří OK, ale při bližším ohledání jsem zjistil, že mi chybí některé objekty (bílé flaštičky na screenech). Potřeboval bych poradit, co mi vlastně chybí - předpokládám, že to budou žel. přejezdy a lampy na nástupišti, ale při kontrole mám všechny soubory ( železniční lampy1, lampy 1.1a,r72_lampy01,02, v_cz přejezdy) nainstalovány. Tak co mám špatně? Prosím o radu, pomoc. Děkuji Standa
Screenshot_Testovaci  trat_1.jpg
Screenshot_Testovaci  trat_2.jpg
Screenshot_Testovaci  trat_3.jpg
Screenshot_Testovaci  trat_4.jpg
Screenshot_Testovaci  trat_5.jpg
stasek
Příspěvky: 58
Registrován: pát 05. lis 2010 11:45:45

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od stasek »

Michal píše:Máš dvě možnosti. Buď udělej log a tam ti to ty chybějící objekty vypíše nebo běž do editoru a na tu lahev 2x klikni levým tlačítkem myši. Vpravo nahoře ti vyskočí okno s vlastnostmi objektu, kde je mimo jiné uvedená cesta k modelu. Divil bych se, kdybys to měl nainstalované a přesto se ti to nezobrazovalo...
To , co jsem uvedl, mám nainstalováno, kontroloval jsem si to. Vyzkouším ještě ten editor. Jinak díky za radu.
Vlastik

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od Vlastik »

Jaký je rozdíl v názvu kolejí (modelů) když je a nebo není na konci _s ?
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od Roman »

O takových nevím. možná nějaká historie.... Nezapomeň, že jsem Ti kdysi poslal komplet složku včetně testovacích variant.
Vlastik

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od Vlastik »

Roman píše:O takových nevím. možná nějaká historie.... Nezapomeň, že jsem Ti kdysi poslal komplet složku včetně testovacích variant.
jo to je možné ,že to byly nějáké testovací ,a existuje tvoje kolejivo i s nízkým podložím do velkých stanic?
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od Roman »

Vlastik píše:
Roman píše:O takových nevím. možná nějaká historie.... Nezapomeň, že jsem Ti kdysi poslal komplet složku včetně testovacích variant.
jo to je možné ,že to byly nějáké testovací ,a existuje tvoje kolejivo i s nízkým podložím do velkých stanic?
Dávno ne, jediné vzorky jsem posílal Tobě. Já sám to nikdy nepoužil ani nezveřejnil...
Vlastik

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od Vlastik »

Dnes trat navštívil další krasavec z dílen JT:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od KaMat »

To vypadá krásně.
Uživatelský avatar
750225lentilka
Příspěvky: 285
Registrován: čtv 17. dub 2014 11:10:49
Bydliště: Perníkov

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od 750225lentilka »

Když už jsme u těch návštěv...Dnes projel celou trať zvláštní vlak s dánskými drážními nadšenci, vedený Nohabem MY 1123. No, samozřejmě jsem u toho nemohl chybět a tak nabízím pár záběrů mezi Vlkovem a Horními Loučkami.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od Roman »

Kde je ta Nohabka k mání?
Odpovědět