Morava

Připravované nebo vydané tratě do RS
Zamčeno
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od KaMat »

Já mám taky ikonu na ploše 2013 ale on má hru skutečně 2013 verzi. Upálil se tím logem...
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od Roman »

Tady nejde o to, že to má "půjčené". To je jeho problém. Ale o to, že mu nepůjdou aktuální verze našich addonů korektně a my mu nemůžeme nijak poradit. Zbytečně nás připravuje o čas, když všude píšeme, že pro správnou funkci je potřeba mít nainstalovanou aktuální verzi hry.
Uživatelský avatar
kuboss
Příspěvky: 587
Registrován: čtv 24. led 2013 18:55:08

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od kuboss »

pardon, log som si nevsimol.. no tak to je potom asi jasny.. Roman mas pravdu, potom zbytocne riesit problemy ak je jeho jeden velky problem samotna hra..
panostan
Příspěvky: 2
Registrován: sob 26. dub 2014 22:32:59

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od panostan »

Zdravím Páni kde sa dajú stiahnuť budovy pre trať Žilina Ostravasvinov dík :?: :?: :?:
jiri56
Příspěvky: 61
Registrován: sob 17. kvě 2014 23:53:26

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od jiri56 »

Zdravím,
Chtěl bych se jen zeptat kdy by asi zhruba vyšel ten update balíčku s trolejovými popř. taťovými náležitostmi? Zakoupil jsem nedávno European pack + další placené adony a trať Žilina -Ostrava- Olomouc doznala jistých změn. Např v Českém Těšíně mi vzrostla výrazně vegetace + získal celkový dojem většího města i koleje se doplnily ale opět jen někde. Stále nemám vidět troleje a trol. sloupy. Chvíli jsem po trati jel a rychlostníky mi ukazovali na traťovém monitoru např rychlost -10 nebo 64 atd...Na foru jsem si všiml v sekci traťové náležitosti CZ pár objektů, ale většina je směřována na railworks.cz a odtamtud jsem si to vše stahoval když jsem stahoval Romanovu trať. Jak se tu někde psalo ty lahve co vypadají jako lahve na mléko, odkazují prý na určitý objekt který chybí? Kliknul jsem na ně a nic.
zde pár screenů:
Nádr. v Českém Těšíně.
Obrázek


Obrázek

Obrázek

Obrázek
divně jsou uspořádány i některé objekty
Obrázek
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od KaMat »

Obrázek
seriozo
Příspěvky: 46
Registrován: ned 13. říj 2013 14:06:26

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od seriozo »

Mě tam chybí zase koleje.Přeinstaloval jsem systém pak hru a všechny adonny nainstaloval zpět.U testovací trati koleje mám ale tady ne.Stránky kde jsem to dřív stahoval jsou nafunční tak nevím jestli mě něco nechybí.
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od KaMat »

Až budu mít chuť, tak udělám aktualizaci.
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od KaMat »

Pár obrázků na porovnání.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Hawk
Příspěvky: 43
Registrován: sob 23. led 2010 18:26:13

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od Hawk »

Ahoj,
kdy se můžeme těšit na aktualizaci? Poslední verze tratě je ta, dostupná na ulož.to?

Předpokládám, že podobných dotazů se tu pokládá hodně. Hodil by se nějaký aktuální description s datem úpravy na první stránce a linkem na poslední verzi.

Trať vypadá super ;-). Díky, Hawk
Jurajs_89
Příspěvky: 646
Registrován: pát 06. čer 2008 7:09:10
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od Jurajs_89 »

Tak tohle uz snad neni ani mozny :!: :!:
Odpoved na tvoji blbou otazku je ob jeden post nad tebou :!:
ObrázekObrázek
magnetový "cvok" :D
Hawk
Příspěvky: 43
Registrován: sob 23. led 2010 18:26:13

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od Hawk »

Měsíc stará odpověď, která neříká nic kromě toho, že "někdy". Tyhle posty jsou dobré k tomu, že mohou tvůrce postrčit nebo nějak motivovat, že je o dílo zájem.

Je těžké se tu orientovat, když se tu pár dní aktivně něco řeší a pak je půl roku ticho. Tak doufám, že sis tím výlevem udělal dobře a lépe se ti teď usíná.

Koukám, že ani po sedmi letech se tu v komunitě ochota lidí moc nezměnila a MSTSforum syndrom "já doma, ty idiot" stále žije.

Děkuju, Hawk
Vlastik

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od Vlastik »

Hawk píše:Měsíc stará odpověď, která neříká nic kromě toho, že "někdy". Tyhle posty jsou dobré k tomu, že mohou tvůrce postrčit nebo nějak motivovat, že je o dílo zájem.

Je těžké se tu orientovat, když se tu pár dní aktivně něco řeší a pak je půl roku ticho. Tak doufám, že sis tím výlevem udělal dobře a lépe se ti teď usíná.

Koukám, že ani po sedmi letech se tu v komunitě ochota lidí moc nezměnila a MSTSforum syndrom "já doma, ty idiot" stále žije.

Děkuju, Hawk
To Jakub ,trochu se mírni ,právě aby to tu nevypadalo jako na forum msts ,tak si tu snažíme pomáhat a né se osočovat ,to že si občas vjedeme do vlasů je kolikrát přátelské :lol: ,ale pokud budeš pokračovat tímto stylem tak akorát budou všichni proti tobě nasraný a nejvíce moderátoři že jim přiděláváš práci. :D
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od KaMat »

Hawk píše:Ahoj,
kdy se můžeme těšit na aktualizaci?
Nevím kdy :D
Popravdě, ikdyž o tom neví, to vysí na Romanovi :D :D Chci ještě dostavět nějaké TV na starých úsecích ať je to zadrátované. Mezitím trošku upravuju starou krajinu na novou.
raduzz
Příspěvky: 123
Registrován: stř 31. pro 2014 14:24:18
Bydliště: Česká republika

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od raduzz »

Zdravím všechny! Jsem tady nováček. Prošel jsem si diskuze kolem trati Žilina - Olomouc a Trať Praha-Česká Třebová. Jel jsem odzadu a pak nainstaloval vše podle toho co tu bylo v diskuzích popsáno (opakuji šel jsem od poslední 17. stránky po 1.). Hlavně jsem pak instaloval podle toho co bylo popsáno u stažených tratí (platí i pro zkušební trať update a ZSR170), dal jsem si tu práci a stahoval vše poctivě a pak postupně instaloval a nemám problém. Mám taky koupený TS2015 + některé addony popsané readme u tratí. A pánové, JE TO PARÁDA!. Samozřejmě trať Žilina - Olomouc není zcela hotová, občas se vznáší něco vzduchem, občas se cestující prodírají betonem nástupiště, jak je psáno několikrát výše. Ale klobouk dolů před vámi co jste na tom dělali a děláte! Za mne jen velké díky!
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od KaMat »

Dík, dobře se to čte :)
raduzz
Příspěvky: 123
Registrován: stř 31. pro 2014 14:24:18
Bydliště: Česká republika

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od raduzz »

Dobře se to hraje. S dieselem DB 232 je to paráda ;) Dělám si tam už malý scénář mezi Bystřicí a Mosty. Jen tak dál! Kdyby bylo potřeba nějak podpořit, nebo spíš možno poděkovat třeba koupí nějakého addonu do 2015 neostýchej se a dej vědět, ještě dnes jsou na Steam slevy ...
Hawk
Příspěvky: 43
Registrován: sob 23. led 2010 18:26:13

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od Hawk »

Já bych taky chválil, ale Žilina-Olomouc ještě/zase ke stažení není, ne?:
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od KaMat »

Hawk píše:Já bych taky chválil, ale Žilina-Olomouc ještě/zase ke stažení není, ne?:
Ke stažení je pořád.
Hawk
Příspěvky: 43
Registrován: sob 23. led 2010 18:26:13

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od Hawk »

O.k., dohledám, ale jak se nakouslo v tom přesunutém "odpadu", když by jsi hodil na první stránku stav trati a link, byl by to super.

Možná se mi to smotalo s tím, jak se pár příspěvků výš diskutovalo o aktualizaci. To je stále aktuální?
Zamčeno