Trať 220 a 196 Praha - České Budějovice - Summerau

Připravované nebo vydané tratě do RS
Odpovědět
Uživatelský avatar
sasule
Příspěvky: 382
Registrován: pon 16. zář 2013 10:07:54
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať 220 Praha - Tábor

Příspěvek od sasule »

Michale,
prosím, nekamenovat, ale podobně jsem viděl signalizaci ve Starém Městě na příjezdu od Uherského Hradiště.

Jen to na "Hradišťském nástupišti" končilo znakem "Stůj". Posloupnost byla Výstraha (HS) --> 40+opak. výstrahy (Sc107)--> stůj (Sc7a). (v závorkách jsou návěstidla dle plánku).

Ačkoli uznávám, že pokud "posloupnost" návěstních znaků končí 40+volno, tak je to podezřelé :-)
Uživatelský avatar
Kal000px
Příspěvky: 691
Registrován: sob 16. srp 2014 15:14:03

Re: Trať 220 Praha - Tábor

Příspěvek od Kal000px »

Majkl píše:Nevíte kde může být problém? Při vjezdu do Čerčan se mi najednou před vlakem zobrazil velký stín, který chvilku ustupoval a pak jsem do něj nakonec vjel.
A ještě bych se chtěl zeptat jak je to ohledně předvěsti před Benešovem od Prahy. Na předvěsti mi svítila výstraha, ale na vjezdovém návěstidle 40 a očekávej 40.
Nejel sem volnou jízdu, měl sem nastavenou jednoduchou aktivitu.
Ten stín je nejspíš chybějící most. ;)
Jede jede mašinka..
Uživatelský avatar
sasule
Příspěvky: 382
Registrován: pon 16. zář 2013 10:07:54
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať 220 Praha - Tábor

Příspěvek od sasule »

Uff, to se mi ulevilo :D Právě proto jsem psal to o tom, že to je podezřelé.
Majkl
Příspěvky: 172
Registrován: sob 02. kvě 2015 11:21:35

Re: Trať 220 Praha - Tábor

Příspěvek od Majkl »

Ohledně toho stínu, tak ten stín byl celkem velký a jako stín od budovy to nevypadalo.. Mrknu se tam a zkusím hodit další foto..
A ohledně toho návěstidla, tak sem to zde asi přehlédl, já se snažím číst i starší příspěvky abych věděl kolikrát o čem je řeč :)


Jinak teď sem to samé místo projel znovu a ten stín tam nebyl. Při minulé jízdě se mi ten stín ukázal před mostem a nějaký čas mi před vlakem ustupoval, ale pak sem do něj zajel a měl sem ho ještě v půlce nádraží a pak najednou zmizel. Zkusím to znovu a hodím lepší foto.
Vlastik

Re: Trať 220 Praha - Tábor

Příspěvek od Vlastik »

Majkl píše:Ohledně toho stínu, tak ten stín byl celkem velký a jako stín od budovy to nevypadalo.. Mrknu se tam a zkusím hodit další foto..
A ohledně toho návěstidla, tak sem to zde asi přehlédl, já se snažím číst i starší příspěvky abych věděl kolikrát o čem je řeč :)


Jinak teď sem to samé místo projel znovu a ten stín tam nebyl. Při minulé jízdě se mi ten stín ukázal před mostem a nějaký čas mi před vlakem ustupoval, ale pak sem do něj zajel a měl sem ho ještě v půlce nádraží a pak najednou zmizel. Zkusím to znovu a hodím lepší foto.
No ten stín to jsou ti martani,když se přiblíží tak je černo na zemi,viz video:
https://youtu.be/MHCk63rRK9c
Jinak máš pravdu Michale,vjezdové nefunguje jak by mělo,těch "C" jsem se trochu upsal.
Není nad to když se pořádně testuje. :D
Vlastik

Re: Trať 220 Praha - Tábor

Příspěvek od Vlastik »

Stejně tak chybí vazba na další návěstidlo (cesťák u peronu), protože ten ukazuje 40 a očekávej 40. Takže tady to "hlavní" by mělo mrkat, ale nemrká.

EDIT: Tady je i video, aby nebylo vůbec žádných pochyb, že ty závislosti jsou prostě blbě. To nikdo neokecá. :lol: https://youtu.be/75vl5FO8KPo
Ano,bohužel u některých návěstidel bylo zaškrtnuto "pouze výstraha" proto tam taky svítila,už je to opraveno viz video,jakmile mi snad kal000... pošle poslední verzi tak to opravím všude.I ty chyby předtím,ale zatím se k tomu nemá.
https://youtu.be/2U38LNatDtI
vlevo -špatně,vpravo-opraveno.
Naposledy upravil(a) Vlastik dne pát 29. led 2016 11:52:03, celkem upraveno 1 x.
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Trať 220 Praha - Tábor

Příspěvek od KaMat »

Máš tam hrubku Vlastiku.
Vlastik

Re: Trať 220 Praha - Tábor

Příspěvek od Vlastik »

KaMat píše:Máš tam hrubku Vlastiku.
Je sorry,jsem si nevšiml jak jsem to v noci psal že jsem napsal tvoje jméno,to bylo omylem jsi stále v mé paměti. :D
Jinak jsem taky celou noc testoval ty návěstida,došel jsem k závěru:
Pokud je mezi vjezdovým a odjezdovým 1 cestové tak se to chová korektně,pokud je mezi vjezdovým a odjezdovým víc cestových 2-3,tak se to korektně nechová,na vině je špatný script návěstidel,nalinkováno to bylo dobře.
Nicméně ,pro klid duše jsem cestové (čerčany,benešov) odstranil a nasadil pouze barvy.
Na jiné problémy jsem včera nenarazil.
Majkl
Příspěvky: 172
Registrován: sob 02. kvě 2015 11:21:35

Re: Trať 220 Praha - Tábor

Příspěvek od Majkl »

Vlastik píše:
Majkl píše:Ohledně toho stínu, tak ten stín byl celkem velký a jako stín od budovy to nevypadalo.. Mrknu se tam a zkusím hodit další foto..
A ohledně toho návěstidla, tak sem to zde asi přehlédl, já se snažím číst i starší příspěvky abych věděl kolikrát o čem je řeč :)


Jinak teď sem to samé místo projel znovu a ten stín tam nebyl. Při minulé jízdě se mi ten stín ukázal před mostem a nějaký čas mi před vlakem ustupoval, ale pak sem do něj zajel a měl sem ho ještě v půlce nádraží a pak najednou zmizel. Zkusím to znovu a hodím lepší foto.
No ten stín to jsou ti martani,když se přiblíží tak je černo na zemi,viz video:
https://youtu.be/MHCk63rRK9c
Jinak máš pravdu Michale,vjezdové nefunguje jak by mělo,těch "C" jsem se trochu upsal.
Není nad to když se pořádně testuje. :D
No, to je přesně to co mi to dělalo :D Bude marťanům domluveno, aby nelétali tak nízko? :D
Vlastik

Re: Trať 220 Praha - Tábor

Příspěvek od Vlastik »

Takže zjištěné nedostatky v úseku Říčany-Votice které budou opraveny ,jak se autor vrátí z hor:
Stránčice
navěstidlo S2 - zde přehozené linky (přímo 60,odbočkou volno),
3 s.k. chybí značka označení u nástupiště(zelená).
Čerčany
návěstidla 1L,2L bez "C" dále JP,
Sc 1a -link 2 posunout ,tak aby byla vazba na další návěstidlo,link 2-3 bez "C" dále JP,
Sc 2a -link 2 posunout ,tak aby byla vazba na další návěstidlo,link 2 bez "C" dále JP.
Benešov
návěstidla 1,2S -bez "C" dále JP,
Lc1a,Lc2a -bez "C" dále JP.
Olbramovice
návěstidlo Lc5 -dále JP,
nová návěstidla Au04_V03 pro tunel,link ke stažení zde:
http://ulozto.cz/xhUYqk5Y/au-zip
rozpakovat a nakopírovat sem-x:\Program Files (x86)\railworks\Assets\CZ_OBJECTS\CD_Addon\RailNetwork\Signals\CD\
Votice
návěstidlo Sc 103 -chybí nátěr,
Lc 103 -link "0" posunout.
Rongi
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 10. pro 2015 17:17:54

Re: Trať 220 Praha - Tábor

Příspěvek od Rongi »

Našel jsem malou chybku v Čerčanech nejdou otevřít dveře... ani u Jordána ani u kalamity...
Uživatelský avatar
Kal000px
Příspěvky: 691
Registrován: sob 16. srp 2014 15:14:03

Re: Trať 220 Praha - Tábor

Příspěvek od Kal000px »

Rongi píše:Našel jsem malou chybku v Čerčanech nejdou otevřít dveře... ani u Jordána ani u kalamity...
Dík, opraveno :)
Uživatelský avatar
Kal000px
Příspěvky: 691
Registrován: sob 16. srp 2014 15:14:03

Re: Trať 220 Praha - Tábor

Příspěvek od Kal000px »

Kdo pozná kde jsem? :D
Obrázek
kiski
Příspěvky: 912
Registrován: pon 12. srp 2013 22:30:35

Re: Trať 220 Praha - Tábor

Příspěvek od kiski »

Za počítačom :)
Uživatelský avatar
Kal000px
Příspěvky: 691
Registrován: sob 16. srp 2014 15:14:03

Re: Trať 220 Praha - Tábor

Příspěvek od Kal000px »

kiski píše:Za počítačom :)
Dostáváš zlatého bludišťáka, tohle byla zrada :D
Uživatelský avatar
Petr1989
Příspěvky: 59
Registrován: ned 18. srp 2013 21:48:09

Re: Trať 220 Praha - Tábor

Příspěvek od Petr1989 »

Kal000px píše:Kdo pozná kde jsem? :D
Je to Červený Újezdec u Votic ? ;)

Edit Jurajs: Doplněn tag pro citování
Uživatelský avatar
Kal000px
Příspěvky: 691
Registrován: sob 16. srp 2014 15:14:03

Re: Trať 220 Praha - Tábor

Příspěvek od Kal000px »

Petr1989 píše: Je to Červený Újezdec u Votic ? ;)

Edit Jurajs: Doplněn tag pro citování
Jojo :) teď jde stavba docela rychle :)
Vlastik

Re: Trať 220 Praha - Tábor

Příspěvek od Vlastik »

Něco málo ,dnešní přestavba Heřmaničky s provozem:
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Majkl
Příspěvky: 172
Registrován: sob 02. kvě 2015 11:21:35

Re: Trať 220 Praha - Tábor

Příspěvek od Majkl »

Krásně to vypadá :)
Uživatelský avatar
Lokführer
Příspěvky: 5
Registrován: ned 28. úno 2016 21:16:34

Re: Trať 220 Praha - Tábor

Příspěvek od Lokführer »

Nádhera, je vidět pokrok 8-)
Odpovědět