Trať Kladské pomezí_( Future)

Připravované nebo vydané tratě do RS
Odpovědět
Tom
Příspěvky: 32
Registrován: úte 30. srp 2011 6:32:27

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od Tom »

Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od Míla »

Vážení příznivci,

dnes vydávám opravu tratě Kladské_pomezí_Future_20210908

1) Vyměnil jsem na hkavních tazích rychlostníky tak, aby osobní doprava jela
dle horních a nákladní dle spodních rychlostníků.

2)Jarda Smékal vyměnil všechny staré stahovačky za nové od Jáchyma, takže jsou funkční pro
Traxxe, 380, 162/163
3)Eliminoval jsem zamrzání mapy u Pardubic výměnou některých objektů. Netvrdím, že to absolutně pomůže,
ale je také třeba občas vymazat Cache. U mne to pomohlo, mapa nezamrzá.
Oprava a úprava tratě nemá žádný vliv na stávající scénáře!!
4) V Pardubicích je nová originální staniční budova

Spolu s opravou vychází nově i Tracks.bin pro 3D koleje, které opět vytvořil George vonShark, za což
mu velmi děkuji.

Asset pro vydání není třeba měnit, zůstává stejný!!! Je pouze pro nové hráče!!

Trať Kladské pomezí Future i Tracks.bin 3D stáhnete na 1. straně tohoto vlákna.
Přeji hezkou zábavu.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dear supporters,
today I am publishing a repair of the Kladské_pomezí_Future_20210908 line.

1) I replaced the gearboxes on the truck so that the passenger transport would go
according to the upper and freight according to the lower gears.

2) Jarda Smékal replaced all old pullers with new ones from Jáchym, so they are functional for
Traxxe, 380, 162/163
3) I eliminated the freezing of the map near Pardubice by exchanging some objects. I'm not saying it will help at all,
but you also need to clear the Cache from time to time. It helped me, the map doesn't freeze.
Track repair and modification has no effect on existing scenarios !!
4) There is a new original station building in Pardubice

Along with the repair, Tracks.bin is now being released for 3D tracks, which were again created by George vonShark, for which
thank you very much.

The asset for the release does not need to be changed, it remains the same !!! It is only for new players !!

You can download the Kladské pomezí Future and Tracks.bin 3D track on the 1st page of this thread.
Have fun.
Pepe124
Příspěvky: 38
Registrován: sob 24. úno 2018 16:47:11

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od Pepe124 »

Já mám nějaký problém... Když si dělám scénář na KP koridor, tak se mi vždy po načtení sekne. Když udělám free roam a nezadám trasu tak to jede v pohodě ale jakmile naplánuji nějakou trasu tak se zase sekne. Zkoušel jsem znovu nakopírovat mapu i přiložené assets ale nic nepomáhá. :( nemá někdo nějaký tip?
It_s_Real
Příspěvky: 416
Registrován: ned 27. bře 2016 18:27:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od It_s_Real »

Míla píše: úte 29. čer 2021 9:53:21 But now I realize that the passenger train 5011 goes to the block before 47365 and that it stops at every station. And you, as a player, drive too fast and commute. That's why it's still stop. There is no free block in front of you !! Drive slower and you will go to the Sign Free or Warning. If you stop or slow down, the signal changes to "Free". So you broke the rule and went against Stop. Take a look at the D2 map( key 9) and you will see where the 5011 passenger train is going.
I tried the option of the traffic passing through 4 stations before the main train, the result is
https://youtu.be/fVfLPYZoCI4
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od Míla »

I'd like you to send me a script to look at it. The lights were always fine, no problem. I will try to find out why the lights are not functional here in this scenario.
Míla
It_s_Real
Příspěvky: 416
Registrován: ned 27. bře 2016 18:27:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od It_s_Real »

Míla píše: pát 08. říj 2021 9:06:16 I'd like you to send me a script to look at it. The lights were always fine, no problem. I will try to find out why the lights are not functional here in this scenario.
Míla
Hello!
Older versions of the route did not have this problem. Observed after the exit of the section Pard.- Kolin.
http://global-serverbg.net/Railworks/Other/test.rwp
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od Míla »

Video od Dalana ukazuje, jak v Ústí nad Orlicí jedou vlaky, trafik i hráč, proti Stůj.
Neříká však proč! Tvůrce si myslí,že je to špatnýni návěstidly. Nemá pravdu.
Opravil jsem, zatím, dva scénáře a to Os 5004 a Os 5012. Není třeba psát, že se návěstidla neobsluhují, že
jízda je proti Stůj. Je totiž potřeba tvé scénáře vyladit. Zde jsem upravil trochu časy trafiků,
ale hlavně jsem upravil priority vlaků a u trafiku jsem opravil výstupní portály.
Pouze v Kostěnicích použiješ při odjezdu Tab. Ale jinak je všude volno(zelená)
Ale budu rád, když budeš ve tvorbě scénářů pokračovat.
Scénáře jsou v souboru rwp označené jako New a původní scénáře se nepřepíší, zůstanou.!!!
Pokud najdu čas, opravími zbylé z tohoto packu.

A video by Dalan shows how trains, both traffic and players, go to Stop in Ústí nad Orlicí.
But it doesn't say why! Dilan, you think it's wrong with traffic lights. You're wrong.
So far, I have corrected two scenarios, namely Os 5004 and Os 5012. Needless to say, the lights do not serve, that
the ride is against Stop. You need to tweak your scenarios. Here I adjusted the traffic times a bit,
but mainly I adjusted the priorities of the trains and I fixed the exit portals for the trafic.
Only in Kostěnice you will use Tab. But otherwise it's free everywhere (green)
But I'll be glad if you continue to write the scripts.
Scenarios are marked as New in the rwp file and the original scenarios will not be overwritten, they will remain. !!!
If I find the time, I'll fix the rest of this pack. Link is here: https://rw.simtrains.eu/kladske_pomezi/ ... s_5012.rar
It_s_Real
Příspěvky: 416
Registrován: ned 27. bře 2016 18:27:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od It_s_Real »

Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od Míla »

And Here is my video of the scenarios that I repaired.

I feel like we each have a different track. It is the Kladske pomezi Koridor20218014.
It is not possible for the lights not to work for you and for me Yes!!
Rád bych znal názory a zkušenosti s tímto scénářem od dalších hráčů.
Má někdo také problém jako Dilan?
https://youtu.be/QxZ0Umshz4s
Hulvát
Příspěvky: 34
Registrován: sob 10. led 2015 8:42:04

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od Hulvát »

Ahoj, prosím o radu, chybí mě čtyři mosty/viadukty na trati Koridor. Stahuji - podle čti mě, všechno pořád dokola a mám už v tom spíš guláš než přehled, link na správnej addon by byl dobrodiní.
Jeden chybí u Svitav-Lán, směr Brno na konci dlouhej rovinky, přes řeku Svitavu.
Druhý a třetí v Bílovicích nad Svitavou, jeden před tunelem a druhý za, bílý, do oblouku.
Čtvrtý přímo v Brně u nádraží, viadukt přes Svitavský náhon.

https://ibb.co/f096X9p
https://ibb.co/3pPKFFZ
https://ibb.co/3RTK8C5
anry
Příspěvky: 401
Registrován: stř 19. úno 2014 19:05:11
Bydliště: Starobrno

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od anry »

Hulvát píše: čtv 28. říj 2021 14:48:55 Ahoj, prosím o radu, chybí mě čtyři mosty/viadukty na trati Koridor. Stahuji - podle čti mě, všechno pořád dokola a mám už v tom spíš guláš než přehled, link na správnej addon by byl dobrodiní.
Jeden chybí u Svitav-Lán, směr Brno na konci dlouhej rovinky, přes řeku Svitavu.
Druhý a třetí v Bílovicích nad Svitavou, jeden před tunelem a druhý za, bílý, do oblouku.
Čtvrtý přímo v Brně u nádraží, viadukt přes Svitavský náhon.

https://ibb.co/f096X9p
https://ibb.co/3pPKFFZ
https://ibb.co/3RTK8C5
Ty špatně nic nemáš, ty mosty má většina z nás na dvou místech,tzv.duplicitní. A tvůrce zrovna použil ty co nemáš. Měl jsem ten stejný problém. Napiš mu SZ, on ti dá odkaz.
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od Míla »

Anry má pravdu, viadukty jsou ze složky Assets\CS_addon\Roman72\Viadukty. Máš tuto celou složku? Pokud ne, napiš mi e-mail a pošlu ti ji. Nebo ti pošlu jen složku složku Viadukty, kterou poté nakopíruješ do Roman72.
Míla
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od Míla »

Vážení příznivci této železnice,
jako dárek pod stromeček jsem pro vás postavil v trati Kladské pomezí Koridor
úsek z Kolína do Prahy Libně, kde tento úsek skončí a dál už nepovede.
Po novém roce ještě dostavím a vydám úsek z Poříčan do Velkého Oseku,
který je už zčásti rozestavěn.

Přibylo pár objektů, proto je třeba nakopírovat složku Assets.
Nezapomeňte si pročíst Read me!.
Assets pro vydání je společně s tratí v hlavním balíčku.

Také je třeba stáhnout od Saši Balík součástí pro Vlárskou dráhu z 19.12.2021!!
Jsou zde nová návěstidla pro trať. Po přihlášení odsud: https://www.sasuletrainz.cz/
Jinak předpokládám, že všichni máte složku s objekty od Vlastíka, použil jsem dvě návěstidla. Je potřeba.

Spolu s opravou vychází nově i Tracks.bin pro 3D koleje, které opět vytvořil George vonShark, za což
za což mu velmi děkuji.

Poděkování patří také všem tvůrcům objektů, které tato mapa používá.
Zvláště děkuji těmto tvůrcům:
Sašovi za nová návěstidla a staniční cedule.
Vlastíkovi, který vytvořil předvěst a návěstidlo pro 110 km do Poříčan a poskytl další návěstidla, která u Saši(trať 341)v balíku nejsou!
Jirkovi Mrázkovi, který na počkání vytvořil modrou lávku přes koleje do Adamova,
výtahy na nástupiště do několika stanic.
Jaromíru Smékalovi za perfektní a náročnou elektrifikaci spojenou s osazením
světelných stahovaček a zapojení do měníren.

Trať Kladské pomezí Koridor i Tracks.bin 3D stáhnete na 1. straně tohoto vlákna.
Přeji hezkou zábavu.


Dear fans of this railway,
As a gift under the tree, I built a Koridor for you on the Kladské pomezí track
section from Kolín to Prague Libeň, where this section will end and will no longer lead.
After the new year, I will arrive and release the section from Poříčany to Velký Osek,
which is already partly under construction.

A few objects have been added, so you need to copy the Assets folder.
Don't forget to read Read me !.
Assets for the release is along with the tracks in the main package.
It is also necessary to download from Saša Balík a part for Vlárská dráha from 19.12.2021 !!
There are new traffic lights. After logging in from here: https://www.sasuletrainz.cz/
Otherwise, I assume that you all have a folder with objects from Vlastík. Needed.

Along with the repair, Tracks.bin is now being released for 3D tracks, which was again created by George vonShark, for which
for which I thank him very much.

Thanks also go to all the creators of the objects used by this map.
Special thanks to the following creators:
Sasha for new traffic lights and station signs.
Vlastík, who created a signal and a signal for 110 km to Poříčany.
Jirka Mrázek, who, while waiting, created a blue footbridge over the tracks to Adamov,
elevators to the platform to several stations.
Jaromír Smékal for perfect and demanding electrification connected with installation
light pullers and connection to substations.

You can download the Kladské pomezí Koridor and Tracks.bin 3D route on the 1st page of this thread.
Have fun.
Naposledy upravil(a) Míla dne stř 22. pro 2021 12:27:54, celkem upraveno 3 x.
It_s_Real
Příspěvky: 416
Registrován: ned 27. bře 2016 18:27:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od It_s_Real »

Excellent. I'm just going to buy a 471 and there will be Christmas scenarios. :D
Is it possible to build Prague (hl. n.) or do you not care?
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od Míla »

To Prague hl.n. I do not intend to build anymore.
T2F2C
Příspěvky: 14
Registrován: ned 28. kvě 2017 22:23:13

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od T2F2C »

Paráda Mílo, moc děkujeme, krásný dárek k Vánocům!! 8-)
BRD
Příspěvky: 8
Registrován: pon 11. kvě 2020 21:01:33

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od BRD »

Super práce! Taktéž moc děkuji za parádní dárek. :D
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od Míla »

Konečně se podařilo opravit soubor pro seznam stanic, měly by být všechny až do Prahy Libně. Je však potřeba!!! odstranit původní složku Milva, která je ve složce Assets!! Soubory se nepřepíšou, ale jen přidají a to je špatně. A tuto novou složku Assets poté rozbalit a nakopírovat do RailWorks. Link zde:
https://rw.simtrains.eu/kladske_pomezi/ ... 211222.rar
Finally we managed to fix the file for the list of stations, they should all be up to Prague Liben. However, it is necessary !!! delete the original Milva folder, which is in the Assets folder !! Files are not overwritten, they just add and that's wrong. And then unpack this new Assets and copy it to RailWorks.
Naposledy upravil(a) Míla dne čtv 23. pro 2021 19:00:30, celkem upraveno 1 x.
Blade77
Příspěvky: 148
Registrován: ned 28. srp 2011 1:10:12
Bydliště: Praha, vozovna Motol, tramvaj... ;-)

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od Blade77 »

2 QuickDrive scénáře, pro trať Kladské Pomezí Koridor, Praha Libeň - Brno a zpět.

Stahujte zde: https://mega.nz/file/Ill1DKTR#wX6l1cHWF ... m2qYesaTq0

Prosím, čtěte přiložený README.txt :!:

Jsem moc zvědavý, kdo z vás to projede, v kuse, bez přerušení hry. :lol: :lol:
Jirka/VonShark
Alejandro20
Příspěvky: 7
Registrován: pon 24. úno 2020 16:28:49

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od Alejandro20 »

Dobrý večer, mám dotaz, jak se instalují 3D stopy na trasách?
Děkuji mnohokrát
Odpovědět