Trať Kladské pomezí_( Future)

Připravované nebo vydané tratě do RS
Odpovědět
fXXnko
Příspěvky: 1
Registrován: ned 18. zář 2022 22:11:18

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od fXXnko »

Ahoj všem, mám menší dotaz, objekty a vše v trati kp koridor mám, avšak mi chybí elektrické návěsti, stahovačky a vypnutí proudu, nemáte někdo odkaz na tyto návěsti ?

Díky :)
Naposledy upravil(a) fXXnko dne ned 18. zář 2022 22:17:08, celkem upraveno 1 x.
Aca
Příspěvky: 1
Registrován: pát 23. zář 2022 18:19:36

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od Aca »

Hello, I would like to ask what assets I need for this route?

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jaký majetek potřebuji na tuto trasu?
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od Míla »

Here: "Read me" in both Czech and English is fixed, lines for objects are functional!

You can download the Kladské pomezí Koridor line and all on the 1st side of this thread.
prolam
Příspěvky: 27
Registrován: sob 26. zář 2015 7:43:29

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od prolam »

Dobré odpoledne. Po menší pauze jsem oprášil RW a zkusil se projet po nové verzi KP Koridor. Bohužel mi po celé trati chybí koleje. Romanovy objekty, 210 ,220, 230 i 341 samozřejmě mám, zkusil jsem je i reinstalovat a dle DLS mi žádný dostupný balíček nechybí. Na ostatních KP tratích žádné problémy nejsou, i na stejných místech (např. HK hl.n.) je vše v pořádku. Fórum i skupinu jsem samozřejmě prošel, bohužel bez úspěchu. Nesetkal se prosím někdo s něčím podobným? Díky moc!
Bobesh
Příspěvky: 1
Registrován: ned 23. říj 2022 15:56:32

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od Bobesh »

součástí tratě je i 3D koleje s návodem
matybart2
Příspěvky: 4
Registrován: pát 07. říj 2022 15:55:25

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od matybart2 »

Dobrý den mám takou otázku, když jsem stáhl mapu a začal jsem stahovat objekty a linky nefungují a když mapu zapnu všude je bílo ale některé budovy, koleje, objekty jsou vidět ale nemám terén, tak se radši zeptám kde to všechno mám stáhnout.?
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od Míla »

Vážení příznivci této železnice,
rozhodl jsem se vydat upravenou krajinu v mých mapách Kladské pomezí Koridor, které jsem stavěl před mnoha lety,
kdy ještě nebyly tak silné PC a také nebylo tolik kvalitních 3D objektů.K tomuto rozhodnutí mě
inspiroval Erik Triandafilu, který mi psal v tom smyslu, že okolí Trutnova má rád a že by bylo
dobré udělat něco s krajinou, která není úplně dle reality. Slovo dalo slovo a upravil jsem úseky,
které nebyly " dodělané". V Kladském pomezí Koridor a v jeho rozdělených verzích jsou to úseky
Lichkov-Letohrad-Ústí nad Orlicí,
Letohrad -Týniště n.O.-HK
Častolovice-Solnice, Opočno-Dobruška
ČT-Pardubice-Kolín-VO
Choceň-Týniště n.O.
HK-Pardubice
Úprava se týká pouze krajiny a drobných objektů připojených ke kolejím, nikoli kolejiště
či dalších objektů. Jelikož se ale hýbalo s rychlostníky a místy i s kilometrovníky
George VonShark vytvořil nové 3D koleje.
A Jaromír Smékal doplnil a vyměnil původní stahovačky za nové, za což mu velice děkuji.
Nynější krajina je mnohem hezčí, plnější a při jízdě se budete určitě více kochat než před tím.

Velké poděkování tedy patří právě Jirkovi, který nejen vytvořil 3D koleje,
ale celý balík s mapami Kladské pomezí Koridor včetně 3D kolejí, zabalil do rwp,
napsal k tomu obsáhlé pojednání, aby všichni hráči věděli co s tím.

Tratě Kladské pomezí Future a klasik vydám cca za 14 dní, kde budou upraveny další úseky
do Meziměstí a Svobody n.Ú.

Celou složku Tratě Kladské pomezí Koridor30112022 a vše s ní stáhnete na 1. straně tohoto vlákna.
Přeji hezkou zábavu.
30.11..2022




Dear fans of this railway,
I decided to release a modified landscape in my maps that I built many years ago,
when PCs weren't so powerful and there weren't so many high-quality 3D objects. I made this decision
inspired by Erik Triandafila, who wrote to me in the sense that he likes the surroundings of Trutnov and that it would be
good to do something with a landscape that isn't quite realistic. Word gave word and I edited sections,
which were not "finished". In the Kladské pomezí Koridor and in its divided versions, these are sections
Lichkov-Letohrad-Ústí nad Orlicí,
Letohrad -Týniště n.O.-HK
Častolovice-Solnice, Opočno-Dobruška
CT-Pardubice-Kolín-VO
Choceň-Týniště n.O.
HK-Pardubice
The modification only applies to the landscape and small objects attached to the tracks, not the track
or other objects. But because it was moving with speedometers and sometimes with odometers
George VonShark created new 3D tracks.
The current landscape is much nicer, fuller and you will definitely enjoy driving more than before.

A big thank you goes to Jirka, who not only created 3D tracks,
but the whole package with maps of the Kladské pomezí Koridor, including 3D tracks, packed in rwp,
wrote a comprehensive treatise on it so that all players know what to do with it.

I will publish the Kladské pomezí Future and classic tracks in approx. 14 days, where other sections will be modified
to Meziměstí and Svoboda n.Ú

You can download the entire folder of the Kladská pomezí Koridor30112022 and everything with it on the 1st page of this thread.
Have fun.
30.11..2022
Šnek
Příspěvky: 85
Registrován: úte 29. črc 2014 7:14:50

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od Šnek »

Mílo, mám jen jednu drobnost k update KP koridor ( krajina parádní, hodně to prokouklo ), úseky Poříčany - Nymburk a Velký Osek - HK upravit návěstidla bez přenosu na LVZ.
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od Míla »

Jaký je prosím důvod?
Šnek
Příspěvky: 85
Registrován: úte 29. črc 2014 7:14:50

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od Šnek »

Ve skutečnosti se v těchto úsecích na návěstní opakovač návěsti nepřenáší.
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od Míla »

Ano, rozumím, ale to už nepůjde, nebudu zatím nic vydávat. Takže to tak nechám, a kdo bude chtít opravu, udělá si ji případně sám. Je to nic proti ničemu.
Šnek
Příspěvky: 85
Registrován: úte 29. črc 2014 7:14:50

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od Šnek »

Jasný, ono to pro většinu lidí není až tak podstatné. ;)
tomas.vilimek
Příspěvky: 9
Registrován: úte 12. zář 2017 6:17:39

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od tomas.vilimek »

dobrý den dnes stahl posledni verzi trate a objekty mam vsechy alespon podle railworks dls programu akorat ve scenari je jeden osobni vuz cz_cd_ds952_2. nevite kde ho sehnat. dekuji
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od Míla »

Vážení příznivci této železnice,
Vydávám další upravenou krajinu v mých mapách Kladské pomezí klasik a Future, které jsem stavěl před mnoha lety,
kdy ještě nebyly tak silné PC a také nebylo tolik kvalitních 3D objektů.
Jsou to tyto úseky.
Lichkov-Letohrad-Ústí nad Orlicí, Letohrad -Týniště n.O.-HK
Častolovice-Solnice, Opočno-Dobruška, ČT-Pardubice-Kolín-VO
Choceň-Týniště n.O., HK-Pardubice
Týniště n.O-Meziměstí-Broumov, HK-Jaroměř-Dvůr Králové n.L. a Jaroměř-Trutnov-Svoboda n.Ú.


Úprava se týká pouze krajiny a drobných objektů připojených ke kolejím, nikoli kolejiště
či dalších objektů. Výjimka je ve Svobodě n.Ú,kde v mapě Future je nové kolejiště a v České Skalici nová nástupiště.
Jelikož se ale hýbalo s rychlostníky a místy i s kilometrovníky
George VonShark vytvořil nové 3D koleje.
Nynější krajina je mnohem hezčí, plnější a při jízdě se budete určitě více kochat než před tím.

Velké poděkování tedy patří právě Jirkovi, který i když má hodně svých aktivit,
nejen vytvořil 3D koleje,ale celý balík s mapami Kladské pomezí Klasik A Future včetně 3D kolejí zabalil do rwp,
napsal k tomu obsáhlé pojednání, aby všichni hráči věděli co s tím.
Poděkování patří i Sašovi za nové staniční cedule, které vytvořil pro úsek ve Future a to z Trutnova do Svobody n.Ú.
Jaromíru Smékalovi za opravy či úpravy troleje a trakčních sloupů, stahovaček a jiných drobností.
Eriku Triandafilovi za testování a hledání chybiček např. levitace objektů.

Celou složku Tratě Kladské pomezí Klasik_Future_update_20122022 a vše s ní stáhnete na 1. straně tohoto vlákna.
Přeji hezkou zábavu.
21.12.2022

Dear fans of this railway,
I'm releasing another modified landscape in my Kladské pomezí Klasik and Future maps that I built many years ago,
when PCs were not so powerful and there were not so many high-quality 3D objects.
It is these sections.
Lichkov-Letohrad-Ústí nad Orlicí, Letohrad -Týniště n.O.-HK
Častolovice-Solnice, Opočno-Dobruška, CT-Pardubice-Kolín-VO
Choceň-Týniště n.O., HK-Pardubice
Týniště n.O-Meziměstí-Broumov, HK-Jaroměř-Dvůr Králové n.L. and Jaroměř-Trutnov-Svoboda n.Ú.


The modification only applies to the landscape and small objects attached to the tracks, not the track
or other objects. The exception is in Svoboda n.Ú, where there is a new railway station in the Future map and a new platform in Česká Skalica.
But because it was moving with speedometers and sometimes with odometers
George VonShark created new 3D tracks.
The current landscape is much nicer, fuller and you will definitely enjoy driving more than before.

A big thank you goes to Jirka, who, even though he has many activities of his own,
he not only created 3D tracks, but packed the entire Klasik A Future map package including 3D tracks into rwp,
wrote a comprehensive treatise on it so that all players know what to do with it.
Thanks also go to Saša for the new station signs he created for the section in Future from Trutnov to Svoboda n.Ú.
Jaromír Smékal for repairs or modifications to the trolley and traction poles, pullers and other small things.
Erik Triandafil for testing and finding bugs, e.g. object levitation.

You can download the entire folder Klasik_Future_update_20122022 and everything with it on the 1st page of this thread.
I wish you a good time.
21/12/2022
Jankoler
Příspěvky: 1
Registrován: stř 28. pro 2022 12:06:06

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od Jankoler »

Prosim o radu. Stahl hsem si Kladske pomezi. Vsechny 3 baliky od cervna pk ten posledni prosincovy. Vzdy jsem udelal 1 balik pak dalsi. Kdyz zapnu hru na 32 bitu, vypise mu Out Of memory a spadne to. Kdyz dam kp future a hru na 64bitu zapne se,ale nema tam koleje. Coz je divne,byky v tech stazenych balicich. A kdyz dam build,abych si umistil vlak na jiny usek trate,nez je pres QD, tak to je graficky cele.rozhozene atd...
Nevim co s tim. Musi byt instalovany vsechny baliky? Nebi staci mit jen ten 1 posledni a ostatni z map dlradeji odmazat?
Staci mi mit K.Pomezi kde je stara paka,martinice a jablonec nad Jizerou
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od Míla »

Pokud ti stačí Stará Paka atd., tak musíš mít mapu Kladské pomezí Future, či klasik poslední vydání z 21.12.2022. V těchto mapách jsou tyto stanice.
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od Míla »

Vážení příznivci této železnice,
nastal čas udělat rekapitulaci mého působení zde v této komunitě.
Po delším přemýšlení jsem se rozhodl ukončit svoji tvorbu map Kladské pomezí.
Pro mnohé z vás to může být překvapení, ale je to realita. Více už stavět nebudu.
Začínal jsem jako nezkušený, učil jsem se postupně vše, co bylo třeba k slušně vytvořené mapě.
První úsek tratě byl z Brna hl.n.do Jihlavy. Tehdy jsem ještě nevěděl, že existují
sklonové poměry či TTP. Nakonec jsem tuto trať smazal. To bylo v roce 2015.
A v roce 2016 jsem začal stavět první úsek tratě a to z Václavic do Meziměstí.
Založil vlákno Kladské pomezí a v listopadu 2016 mapu vydal. Přišlo mnoho ohlasů, většina byla pozitivní,
ale mnohé také negativní, kdy na mně nezůstala niť suchá. Neodradilo mě to a stavěl dál.
Přišly postupně další úseky, mapa se rozšiřovala a ve finále po 7. letech bylo postaveno cca 900!! km tratí.
Dle "Odehraného času" při spouštění hry je to 16400 hodin strávených u TS.
Mé vlákno na RW fóru v počtu návštěv a odpovědí překonalo vše, co dosud platilo. Proto
mohu s klidem napsat, že se nemusím stydět za to, co jsem pro tuto komunitu vytvořil.
Ale bylo by bláhové a sobecké napsat, že jsem vše udělal sám.
Už na začátku mé tvorby byl Vlastík, který mi pomáhal se stavbou, radami a elektrifikoval
některé stanice. Časem však byly mezi námi velké rozpory, proto jsem se s ním, jak si mnozí pamatujete, ve zlém rozešel.
Teprve docela nedávno jsme si vše vysvětlili a nastolili příměří. První rok se také ozval Saša Szöllös,
který mi nabídl spolupráci, která se nedala odmítnout.( zřejmě tušil u mne potenciál)Poskytl pro mé mapy
mnoho objektů ze své tvorby, které stále rozšiřoval a bez kterých by mapy nebyly. Také mnoho objektů vytvořil
přímo pro mě. ( staniční cedule, návěstidla atd.)Několik staničních objektů i konvertoval.
A hlavně poskytoval po celou dobu cenné rady.
Za to vše mu patří velký dík.
Jednoho dne mi zavolal dosud mě neznámý Jaromír Smékal. Abych se přiznal, moc jsem mu nedůvěřoval,
protože těsně před tím jsem měl problém, jak bych to napsal, prostě s hochem, který se nabídl,
že elektrifikuje úseky tratí. Dopadlo to katastrofálně. Tak jsem se Jardy zeptal, proč se nabídl.
Tehdy napsal, že si pro sebe upravuje mapy a že elektrifikovat umí. Slovo dalo slovo, Jarda se
pustil do práce, předělal po Vlastíkovi Jaroměř a Týniště n.O. a začal elektrifikovat celé úseky.
Byl jsem nadšen. A dnes mohu říct, že to byla výborná volba, veškerá elektrifikace a vše
s ní související je v mapách Kladské pomezí od Jardy perfektní.
Za vše, co pro mne udělal mu patří velký dík.
Během stavby jsem začal spolupracovat i s Jirkou Kudrnou alias George vonShark,
který vytvářel do mých map 3D koleje,( vzpomínám, že je musel mnohokráte trpělivě předělávat,
když se našly nové a nové chyby v mapách) pomohl mi s přeinstalací tehdy už nefunkčního simulátoru.
A byl to on, kdo navrhl rozdělit mapu Kladské pomezí. Dohodli jsme se na její podobě a Jirka
mapu Kladské pomezí de facto fyzicky rozdělil na další mapy. Později i zabalil do formátu rwp,
abych je mohl vydat. I tobě Jirko za vše děkuji.
Během stavby přibylo několik objektů z MSTS, kde tímto děkuji původním tvůrcům Pavlu Matouškovi,
Janu Švecovi či Deteriovi, kteří umožnily použití svých objektů zde v mé trati.
Je vás více, kdo jste mi pomáhali jak s radami tak i objekty, namátkově Dominik Chaloupka,
který mi nabídl své objekty do Prahy a okolí, Jirka Mrazík Mrázek, který vytvořil do mých
map několik významných objektů jako např. lávky, mosty výtahy. Michal(Tezemis),
který vytvořil staniční hlášení a Ludvig Karpfinger ještě vylepšil.
A za to vám všem, ale i těm, které jsem nejmenoval,(tvůrcům objektů) velmi děkuji.
Věřím, že je stále dost schopných lidí, kteří budou vydávat každý rok mapy či jejich nové úseky.
Dovolte mi popřát vám všem, co máte rádi tuto železnici, do dalších let hodně nových kilometrů tratí,
nových modelů jak statických, tak i pohyblivých a hlavně radost ze hry.
Hodně zdraví, klid a mír do nového roku 2023.
Milan Vašata
Martinstr123
Příspěvky: 1
Registrován: pát 30. pro 2022 11:14:12

Re: Trať Kladské pomezí_( Future) chybějící perony

Příspěvek od Martinstr123 »

Čau, potřeboval bych poradit. Z jakých map jsou použity perony na Kladske pomezí? Jsem si na 99,9% jistý, že mám všechny potřebné assety, ale až na jisté výjimky (Pardubice, Kolín, Skalice n. S) nemám nikde na zastávkách, stanicích nástupiště. Neví někdo co s tím? Kopíroval jsem si assety i od kamarádů, kterým to normálně funguje, ale také nepomohlo. Detaily hry mám na maximum. Stejný problém mám i s Vlarskou dráhou a novou tratí 142. Řešil někdo něco podobného? Díky za odpověď
krovakos
Příspěvky: 72
Registrován: pon 04. úno 2013 22:35:35

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od krovakos »

Míla píše: pát 30. pro 2022 10:35:11 Vážení příznivci této železnice,
nastal čas udělat rekapitulaci mého působení zde v této komunitě.
Po delším přemýšlení jsem se rozhodl ukončit svoji tvorbu map Kladské pomezí.
Pro mnohé z vás to může být překvapení, ale je to realita. Více už stavět nebudu.
Začínal jsem jako nezkušený, učil jsem se postupně vše, co bylo třeba k slušně vytvořené mapě.
První úsek tratě byl z Brna hl.n.do Jihlavy. Tehdy jsem ještě nevěděl, že existují
sklonové poměry či TTP. Nakonec jsem tuto trať smazal. To bylo v roce 2015.
A v roce 2016 jsem začal stavět první úsek tratě a to z Václavic do Meziměstí.
Založil vlákno Kladské pomezí a v listopadu 2016 mapu vydal. Přišlo mnoho ohlasů, většina byla pozitivní,
ale mnohé také negativní, kdy na mně nezůstala niť suchá. Neodradilo mě to a stavěl dál.
Přišly postupně další úseky, mapa se rozšiřovala a ve finále po 7. letech bylo postaveno cca 900!! km tratí.
Dle "Odehraného času" při spouštění hry je to 16400 hodin strávených u TS.
Mé vlákno na RW fóru v počtu návštěv a odpovědí překonalo vše, co dosud platilo. Proto
mohu s klidem napsat, že se nemusím stydět za to, co jsem pro tuto komunitu vytvořil.
Ale bylo by bláhové a sobecké napsat, že jsem vše udělal sám.
Už na začátku mé tvorby byl Vlastík, který mi pomáhal se stavbou, radami a elektrifikoval
některé stanice. Časem však byly mezi námi velké rozpory, proto jsem se s ním, jak si mnozí pamatujete, ve zlém rozešel.
Teprve docela nedávno jsme si vše vysvětlili a nastolili příměří. První rok se také ozval Saša Szöllös,
který mi nabídl spolupráci, která se nedala odmítnout.( zřejmě tušil u mne potenciál)Poskytl pro mé mapy
mnoho objektů ze své tvorby, které stále rozšiřoval a bez kterých by mapy nebyly. Také mnoho objektů vytvořil
přímo pro mě. ( staniční cedule, návěstidla atd.)Několik staničních objektů i konvertoval.
A hlavně poskytoval po celou dobu cenné rady.
Za to vše mu patří velký dík.
Jednoho dne mi zavolal dosud mě neznámý Jaromír Smékal. Abych se přiznal, moc jsem mu nedůvěřoval,
protože těsně před tím jsem měl problém, jak bych to napsal, prostě s hochem, který se nabídl,
že elektrifikuje úseky tratí. Dopadlo to katastrofálně. Tak jsem se Jardy zeptal, proč se nabídl.
Tehdy napsal, že si pro sebe upravuje mapy a že elektrifikovat umí. Slovo dalo slovo, Jarda se
pustil do práce, předělal po Vlastíkovi Jaroměř a Týniště n.O. a začal elektrifikovat celé úseky.
Byl jsem nadšen. A dnes mohu říct, že to byla výborná volba, veškerá elektrifikace a vše
s ní související je v mapách Kladské pomezí od Jardy perfektní.
Za vše, co pro mne udělal mu patří velký dík.
Během stavby jsem začal spolupracovat i s Jirkou Kudrnou alias George vonShark,
který vytvářel do mých map 3D koleje,( vzpomínám, že je musel mnohokráte trpělivě předělávat,
když se našly nové a nové chyby v mapách) pomohl mi s přeinstalací tehdy už nefunkčního simulátoru.
A byl to on, kdo navrhl rozdělit mapu Kladské pomezí. Dohodli jsme se na její podobě a Jirka
mapu Kladské pomezí de facto fyzicky rozdělil na další mapy. Později i zabalil do formátu rwp,
abych je mohl vydat. I tobě Jirko za vše děkuji.
Během stavby přibylo několik objektů z MSTS, kde tímto děkuji původním tvůrcům Pavlu Matouškovi,
Janu Švecovi či Deteriovi, kteří umožnily použití svých objektů zde v mé trati.
Je vás více, kdo jste mi pomáhali jak s radami tak i objekty, namátkově Dominik Chaloupka,
který mi nabídl své objekty do Prahy a okolí, Jirka Mrazík Mrázek, který vytvořil do mých
map několik významných objektů jako např. lávky, mosty výtahy. Michal(Tezemis),
který vytvořil staniční hlášení a Ludvig Karpfinger ještě vylepšil.
A za to vám všem, ale i těm, které jsem nejmenoval,(tvůrcům objektů) velmi děkuji.
Věřím, že je stále dost schopných lidí, kteří budou vydávat každý rok mapy či jejich nové úseky.
Dovolte mi popřát vám všem, co máte rádi tuto železnici, do dalších let hodně nových kilometrů tratí,
nových modelů jak statických, tak i pohyblivých a hlavně radost ze hry.
Hodně zdraví, klid a mír do nového roku 2023.
Milan Vašata
Na to nelze asi nic říct. Sám jsem v životě párkrát poznal, jaký je to pocit, když člověk dře a práce ho baví, ale musí si dát na misku vah, co mu daná činnost přináší oproti tomu, co odnáší. Zvlášť pokud se jedná o "dobročinnost" bez finančního příjmu. V zahraničí by toto skoro nikdo nedělal. Všechny ty placené addony, které vycházejí, nedosahují ani z poloviny takové kvality a ani z desetiny takového rozsahu, jako Vaše práce. Přestože mě osobně nesmírně mrzí Váš odchod od této činnosti, protože prakticky jezdím na TS pouze Vaši trať a netrpělivě vyčkávám na každý další update, naprosto Vaše rozhodnutí chápu a přeju Vám vše dobré!

No a když by se Vám někdy zdálo, že se nudíte, kdykoliv Vás rádi uvítáme zpět a myslím, že nejen já, ale i mnoho dalších lidí by pochopilo, kdybyste například chtěl v budoucnu na Vaši práci nějakou částkou přispět. I když popravdě nevím, jakou částkou by se dalo adekvátně vyvážit těch 683 dní, které jste u toho strávil :-)

Mějte se krásně a děkujeme za všechno!
Blade77
Příspěvky: 148
Registrován: ned 28. srp 2011 1:10:12
Bydliště: Praha, vozovna Motol, tramvaj... ;-)

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od Blade77 »

Moc krásně napsáno. Lépe bych to ani já nenapsal. ;)
Jirka/VonShark
Odpovědět