CZ Trať 010:Praha-Česká Třebová (Mube)

Připravované nebo vydané tratě do RS
Odpovědět
crompl
Příspěvky: 3
Registrován: pát 13. led 2012 13:29:11

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od crompl »

Dekuji Ti za odkaz, jinak muzu se zeptat kde byl umistenej ze jsem ho prehledl. Nebyl by prosim nejaky navod jak postupovat pri instalaci, protoze jak psal kolega pise me to error. Ty addony jak si posilal linky nevim kam nakopirovat. Dekuji moc PS jinak fakt super prace.
ilidianos
Příspěvky: 170
Registrován: čtv 02. pro 2010 14:24:07

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od ilidianos »

Link byl danej na cca 2-3 strance tohohle topicku. Jinak addony co tam maji koncovku rwp tak nainstalujes pres packages manager a co jsou tam slozky tak pouze prekopirujes do assets.
crompl
Příspěvky: 3
Registrován: pát 13. led 2012 13:29:11

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od crompl »

tak jsem to konecne spustil ale hlasi me to ze tam chybeji nejake objekty. Mam tam cesky vagony ale vlak nejaky obb
Vlastik

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od Vlastik »

Info ohledně trati:
Tomáš mi poslal aktualizovanou verzi trati,abych prověřil to co opravil a vydal stanovisko jestli je to ok a nebo bude potřeba dále upravit něco.
S Tomášem jsem od té doby nemluvil,nicméně jsem tam narazil opět na závažné chyby které bude muset opravit,jakmile bude vše alespoň trochu sjízdné a vydána aktualizace ,výjdou i vozidla pro tvorbu scénářů.
Jinak Jsem se domluvil s Tomášem že by bylo lepší aby to bylo sjízdné i když zatím bez krajiny už ze Zámrsku aby se mohlo zajíždět do CHocně.
Co jsem koukal tak označení kolejí už provedl,takže ještě umístit návěstidla a bude to jízdné.
ilidianos
Příspěvky: 170
Registrován: čtv 02. pro 2010 14:24:07

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od ilidianos »

Vlastik píše:Info ohledně trati:
Tomáš mi poslal aktualizovanou verzi trati,abych prověřil to co opravil a vydal stanovisko jestli je to ok a nebo bude potřeba dále upravit něco.
S Tomášem jsem od té doby nemluvil,nicméně jsem tam narazil opět na závažné chyby které bude muset opravit,jakmile bude vše alespoň trochu sjízdné a vydána aktualizace ,výjdou i vozidla pro tvorbu scénářů.
Jinak Jsem se domluvil s Tomášem že by bylo lepší aby to bylo sjízdné i když zatím bez krajiny už ze Zámrsku aby se mohlo zajíždět do CHocně.
Co jsem koukal tak označení kolejí už provedl,takže ještě umístit návěstidla a bude to jízdné.
A mame se tesit na nejaka nova vozidla ci to bude ten stavajici vozovy park ?
panalf
Příspěvky: 12
Registrován: pon 25. dub 2011 2:19:30

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od panalf »

wow i kdyz je to rozpracovany je to fakt husty , vzhledem k tomu ze jsem si taky zkoušel něco postavit vím že to není žádná sranda, takže gratulace a poděkování autorům.

vim ze je to beta verze, ale i po stažení poslednich updatu od vlastika a josefa stale mi tam neco chybi ... celkem 303 assets podle rw_tools - nektere z nich vysosam z jinych baliku ale s nekterymi se nevím rady.

třeba
G:\Program Files (x86)\RailSimulator.com\Railworks 3 Train Simulator 2012 Deluxe\Assets\Mube\Praha-Brno-Olomouc\scenery\procedural\stare nastupiste 1,2 beton desky\stare nastupsite 1,2m beton desky.bin,(Loft Item) on tile -000024+000010.bin

otázka zní jestli je opravdu potřebuju nebo jsou to jen staré pozůstatky.
Přílohy
chybi.xlsx
(15.37 KiB) Staženo 498 x
mube
Příspěvky: 86
Registrován: ned 16. lis 2008 17:06:31
Bydliště: Česká Třebová

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od mube »

Když si tak pročítám soubor s chybějícími objekty, tak vidím, že tam máš decaly, které už nejsou v trati dobré dva roky. Stejně tak tohle:
G:\Program Files (x86)\RailSimulator.com\Railworks 3 Train Simulator 2012 Deluxe\Assets\Mube\Praha-Brno-Olomouc\scenery\procedural\stare nastupiste 1,2 beton desky\stare nastupsite 1,2m beton desky.bin,(Loft Item) on tile -000024+000010.bin
Je to stará verze nástupiště nyní nahrazená novou.
Navíc v mém výpisu z RW tools se nenachází. Stejně jako tam nemám decaly.
panalf
Příspěvky: 12
Registrován: pon 25. dub 2011 2:19:30

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od panalf »

přesně to jsem si myslel že to jsou pozůstatky z ranné tvorby tratě , cely jsem to profičel až to bude hotovy bude to paráda, jediny se mě osobně nelíbilo jsou koleje a ten hnědej podklad pod kolejema v klidu to ani tak nevadi ta textura je fakt pěkná, ale když jedeš tak je to hrozně to mlátí do očí a vůbec to nepasuje k trati, když to srovnám třeba proti SADovo Altenburg to Wildau (podle mě nejlépe udělaná trat v cele historii) tam to prostě ladí k sobě.
Jinak přeji silné nervy na další úpravy trati. Pokud to někdy doděláte vůbec bych se nedivil kdyby to od Vás Railsimulator koupil.
ilidianos
Příspěvky: 170
Registrován: čtv 02. pro 2010 14:24:07

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od ilidianos »

To stema kolejema je vec nazoru, nebot Mube pouzil 3d koleje a ty proste takovyhle efekt maji, SAD pouzil v A-W po update na RW3 2D koleje takze mas pouze podlozi s texturou prazcu a ne prazce vymodelovane proto to tak nebije do oci a celkove asi vypada lip.
panalf
Příspěvky: 12
Registrován: pon 25. dub 2011 2:19:30

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od panalf »

tak když na to přijde tak přepíšu cesty a nahodí mi to tam jiný misto tich co se mi nelíbí :)

Edit : takto to vypada po uprave

Vlastíka si vážím a není to nic proti jeho práci jen pro me ta hneda je moc hneda, jeste odleskuju ty prazce a budu spokojenej :)


Obrázek

Obrázek
panalf
Příspěvky: 12
Registrován: pon 25. dub 2011 2:19:30

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od panalf »

pracuji na scenari k teto trati, zde je velmi kratke video co se bude dit :)

http://youtu.be/I1-NzVKFdsA
Vlastik

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od Vlastik »

Vlastíka si vážím a není to nic proti jeho práci jen pro me ta hneda je moc hneda,
Díky za uznání,ale stále opakuji že na vině nejsou moje modely,ale dokur..ná technologie TS 2012.Podařil se mi na aukru vydražit DVD RW2 a to je zcela jiná "káva" vše vypadá velice pěkně ohledně trati,neproblikává ,mohu to mít na plné dataily a jedede to přes 100fps a vše je krásně ostré.
Zcela a to nedoufám jenom já ale i několik tisíc nadšenců co denně ukazují screny,některé vypadají velice pěkně,avšak když se člověk dozví že strávil několik hodin jejich úpravami tak je mi špatně.Pokud by stím přeci jenom nic neudělali tam si myslím že to byla poslední naděje kdy pomalu každý čeká co dále a věřím tomu že důvěru už by si od stávajících nadšenců nezískali a nezachránil by je ani RW4.
Vlastik

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od Vlastik »

Pokud by stím přeci jenom nic neudělali tam si myslím že to byla poslední naděje kdy pomalu každý čeká co dále a věřím tomu že důvěru už by si od stávajících nadšenců nezískali a nezachránil by je ani RW4.
Příspěvek na faceboku přes 18.minutami:
Why do you only send out automated responses to to the MULTIPLE issues I have with RailSimulator which you never address? I'm very upset by the lack of cutover service demonstrated. We all invest so much money in this game to have it constantly populated by bugs and failures which you rarely send out treatments for except new software which increases the damage. I don't want to sound rude, but I find your apparent lack of consideration for your customers thoroughly offensive.

Zasvěcení mohou přeložit,každou chvíli je tam spíše hodně negativa než pozitiva od nadšenců.
panalf
Příspěvky: 12
Registrován: pon 25. dub 2011 2:19:30

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od panalf »

a presne proto se drzim "nelicencované" verze :)
lesi nez abych se vztekal že za takový nehorázný prachy sem dostal nedovařenou omáčku ..
Josef72
Moderátor a modelář
Příspěvky: 806
Registrován: sob 28. bře 2009 13:37:36
Bydliště: Proboštov / Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od Josef72 »

Zas to nepřeháněj. Jestli je ta hra tak špatná, tak dost pochybuju , že bys jí hrál jen proto, že jí máš zadarmo. A mimochodem, hra rozhodně není nehorázně drahá.
panalf
Příspěvky: 12
Registrován: pon 25. dub 2011 2:19:30

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od panalf »

Ano pane Pepo máš pravdu, že hra sama o sobě není špatná a ani tak moc drahá, ja jsem to bral jako celek vcetne addonu které jsou kolikrát ve stejne hodnote hra samotná :) na steamu je TS 2012 Delux za 35 eček ale součet ceny addonu je 1.135 euro a to jeste nejsou vsechny co se daji sehnat, treba moje oblibena trat "Im Köblitzer Bergland" tam ani neni :) teoreticky kdybych byl majetný klidně bych to za to utratil, ale nejsem, tudíž jsem zvolil jinou cestu.
RAF04
Příspěvky: 2
Registrován: pát 13. led 2012 15:44:11

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od RAF04 »

ilidianos píše:
RAF04 píše:... tak jsem chtěl zkusit tuto trať, ale je to koukám dělaný pro Railworks 2 :-( .... zkoušel jsem to ve svém RW 3 , ale dva scénáře nejdou vůbec a v tom co mi šel, nebyli vidět koleje :-( ... dá se to nějak rozjet v Railworks 3 ?.. pude to upravit na novou verzi ? děkuji

jinak výborná práce, konečně česká tvorba ... , jen tak dál ;-)
Trat funguje i pod RW3 ale musis si ktomu dostahovat zbyle veci ktere v balicku k trati nejsou o par prizpevku driv jsem daval i ke stazeni linky s addonama k tehle trati no a jinak jak uz driv psal vlastik lepsi je smazat stavajici scenare a udelat si vlastni zkusebni.
Tak já nevím co dělám špatně, addony co jsou u toho ty linky ke stažení tak jsem si tam dal i CZ_koleje_4 , stále však jen vydím semafóry, rychlostníky, mosty, budovy (všechno okolo), ale koleje prostě pořád vidět nejsou .... nechápu proč a už mě to docela žere :-(((
Vlastik

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od Vlastik »

Tak já nevím co dělám špatně, addony co jsou u toho ty linky ke stažení tak jsem si tam dal i CZ_koleje_4 , stále však jen vydím semafóry, rychlostníky, mosty, budovy (všechno okolo), ale koleje prostě pořád vidět nejsou .... nechápu proč a už mě to docela žere ((
Takhle ti nepomůžu,udělej scren z editoru,napiš jakou používáš verzi,a jestli máš v možnostech nastavený max.počet objektů na 10,popř,udělej i scren nebo soupis seznamu modelů v asset a pod.
okoun
Příspěvky: 9
Registrován: úte 21. úno 2012 10:23:55

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od okoun »

nikde jsem nenašel, ale jsou už nějaké CZ tratě na vyzkoušení? Děkuji
okoun
Příspěvky: 9
Registrován: úte 21. úno 2012 10:23:55

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od okoun »

bohužel nějak si na verzi 2012 nezahraji tuto trať :(
Obrázek
Odpovědět