Morava

Připravované nebo vydané tratě do RS
Zamčeno
seriozo
Příspěvky: 46
Registrován: ned 13. říj 2013 14:06:26

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od seriozo »

Jak se ti podařilo dostat do hry tu lokomotivu.Já to stáhl a nainstaloval a nic.V editoru to označím kliknu na ten název loko. Cvaká to jako by to mělo fungovat ale na kolej to nedostanu.
Buffin
Příspěvky: 122
Registrován: úte 03. pro 2013 15:15:37
Bydliště: Zlín

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od Buffin »

Tak pokud myslíš ten Italský Brejlovec a chceš vytvořit nějakou aktivitu musíš povolit addon : RSItalia no zkusím ještě natáhnout znovu tu aktivitu nevím jestli to zabaluji dobře v tom TS Ulities
seriozo
Příspěvky: 46
Registrován: ned 13. říj 2013 14:06:26

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od seriozo »

Já to myslel takto.Dal jsem Testovací trat a otevřel vlastní standart scénář povolil RSItalia.Lokomotivy jsou tam napsané ale když na to kliknu tak se nic neděje.Dostat ji na kolej nejde.
Buffin
Příspěvky: 122
Registrován: úte 03. pro 2013 15:15:37
Bydliště: Zlín

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od Buffin »

Hmmm :cry: tak to fakt nevím a když si instaloval ty Italské lokomotivy , instalovals 2 soubory rwp? jeden je : RW3Italia_DE520-D753_PACK.rwp a druhý : RWItalia_Accessori_Pack_v3.2.rwp jinak fakt nevím já jsem taky začátečník tak nevím ...
seriozo
Příspěvky: 46
Registrován: ned 13. říj 2013 14:06:26

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od seriozo »

Přesně tak nainstaloval jsem oba soubory.Ještě jak máš nastavenou grafiku.Mě třeba v testovací trati nešel zobrazit jeden most.Pak mě tady poradili zvýšení a už jsem to viděl ve hře..Grafiku mám na střední detail.
Buffin
Příspěvky: 122
Registrován: úte 03. pro 2013 15:15:37
Bydliště: Zlín

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od Buffin »

tak já mám skoro maximum : High Detail , ale myslím si, že to tím asi nebude je to divné , že to nemůžeš dostat na kolej ... tento problém dej do poradny určitě se Ti zkušený ozve čím by to mohlo být ...
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od KaMat »

Já mám stejný problém :) Když jsem si stáhl tu free jízdu tak jsem spustil hru a vidím jen vagony bez mašiny :) Ale popravdě free mě moc nebere :)
Buffin
Příspěvky: 122
Registrován: úte 03. pro 2013 15:15:37
Bydliště: Zlín

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od Buffin »

tak já vím :) já zase free můžu, každý je na něco jiného a navíc jsem říkal, že to budou jen pokusy, ale nechápu proč ta lokomotiva Vám nejde načíst, asi špatně balím tu aktivitu anebo mám něco špatně nastavené v editoru , nevím ... ta angličtina :D :D :D
Buffin
Příspěvky: 122
Registrován: úte 03. pro 2013 15:15:37
Bydliště: Zlín

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od Buffin »

Zkusil jsem to znovu zabalit a něco zkusil označit , jestli můžete to jen zkusit jestli se Vám ten Brejlovec načte ... to já jen jestli to byl ten problém nebo ne.
Přílohy
Cadca Brejlovec 001.zip
(61.26 KiB) Staženo 346 x
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od KaMat »

Určitě to není tvoje chyba ale naše.
Vlastik

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od Vlastik »

Tak pokud myslíš ten Italský Brejlovec a chceš vytvořit nějakou aktivitu musíš povolit addon : RSItalia no zkusím ještě natáhnout znovu tu aktivitu nevím jestli to zabaluji dobře v tom TS Ulities
Pokud vytvoříš aktivitu s uvedenými vozidly ,uživatel už nic nemusí povolovat ,vše je zapracováno do blueprintu aktivity ,nedovedu si představit aby se uživatel ještě vrtal v aktivitě ,ta je o toho nainstalovat a jet ,nebo doinstalovat vozidla.
Problém spíše bude v tom pakování ,asi je někde něco špatně.
seriozo
Příspěvky: 46
Registrován: ned 13. říj 2013 14:06:26

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od seriozo »

Tak v Čadci na nádraží jsou osobní vagony .Místo lokomotivy je v místě jak má být jen ikonka strojvůdce.A zkoušel jsem ještě jedno nádraží a to podobné osob. vagony . Místo lok. jen koncovky na připojení vagonů na obou stranách.
Buffin
Příspěvky: 122
Registrován: úte 03. pro 2013 15:15:37
Bydliště: Zlín

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od Buffin »

opravdu nevím ... mrzí mne to, ale já to jen zkoušel , ale zase se mi nezdá, kdybych to blbě nahrával (jako tím programe TS Ulities) , že by se nenahráli ani ty vagóny ...
Buffin
Příspěvky: 122
Registrován: úte 03. pro 2013 15:15:37
Bydliště: Zlín

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od Buffin »

No napadla mne ještě jedna věc, asi je to blbost, ale když hraji QD nebo nějakou cizí aktivitu a při na externím pohledu zmáčknu klávesu F6 zobrazí se názvy objektů a hlavně i lokomotiv, takže při QD se mi zobrazí nad tím Brejlovcem D753 LINEA , ale při moji aktivitě tam mám název service 1. Nemám v editoru nějak aktivovat ten pravý název té lokomotivy nebo se to nemusí?
Přílohy
service 1.jpg
seriozo
Příspěvky: 46
Registrován: ned 13. říj 2013 14:06:26

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od seriozo »

Vagony tam jsou .Jen místo Brejlovce je tam ta ikonka a ty koncovky.Nemáš nainstalované ještě něco navíc z italských stránek co třeba nemáme .
Buffin
Příspěvky: 122
Registrován: úte 03. pro 2013 15:15:37
Bydliště: Zlín

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od Buffin »

no mám, ale to jsou jiné lokomotivy, vagóny a 2 tratě, samozřejmě objekty, ale nemá to s lokomotivama nic, elektrické sloupy, návěštidla apod. ... ale ten odkaz na toho Brejlovce tady někdo dával už pro TS 2012 nebo 2013 ... našel jsem to :

http://www.railsimulator.simtrains.eu/v ... ?f=6&t=921
seriozo
Příspěvky: 46
Registrován: ned 13. říj 2013 14:06:26

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od seriozo »

Tak po stáhnutí z těch tří odkazu už to funguje. Ten první jsem měl stáhnutý.Brejlovce jsem rozjel chvíli s nim jel další až zítra vyzkouším.
Buffin
Příspěvky: 122
Registrován: úte 03. pro 2013 15:15:37
Bydliště: Zlín

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od Buffin »

;) tak hlavně, že ti už Brejloveček funguje :) ;) pro funkčnost Brejlovce je zapotřebí nainstalovat ještě ty tři jiné lokomotivy, používají kabinu a jiné součásti z lokomotivy G2000, tak se omlouvám já to nevěděl ... ;)

http://www.railsimulator.simtrains.eu/v ... ?f=6&t=921
Buffin
Příspěvky: 122
Registrován: úte 03. pro 2013 15:15:37
Bydliště: Zlín

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od Buffin »

Opět jen free a čistě ČD, náklaďák Brejlovec a Bardotka (traffic od Vlastíka) ale nevím jestli tu aktivaci můžu tady dát, jedu už od Ostrava - Svinov jsou tam jen koleje nástupiště a není tam krajina a objekty, mě to nevadí, čas je drahý a vzácný a KaMat (autor tratě) by mne asi zabil :D :D :D pokud bude souhlasit rád to sem dám. ;) ale je to jen čistě volná jízda , můžete jet kamkoliv a hlavně přehazovat výhybky :D :) ;) akorát neumím nastavit ten počátek, že to najede tak daleko od nádraží , dá se ten znak aktivity přesunout blíž k vlaku nebo to je nastavené už stavitelem tratě?
Přílohy
Screenshot_Zilina-OstravaSvinov-Olomouc_49.89380-18.34696_12-24-57.jpg
Screenshot_Zilina-OstravaSvinov-Olomouc_49.89348-18.34617_12-25-22.jpg
Screenshot_Zilina-OstravaSvinov-Olomouc_49.82118-18.21101_12-05-19.jpg
Screenshot_Zilina-OstravaSvinov-Olomouc_49.81813-18.20988_12-05-45.jpg
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od KaMat »

Klidně to dej ke stáhnutí jak je to free.
Ten obrázek vláčku se dá posunout blíže ke kolejím. Posuň a ulož.
Zamčeno