Morava

Připravované nebo vydané tratě do RS
Zamčeno
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od KaMat »

Jo přesně takovej bude výsledek když se nepostupuje podle návodu.
A když se podíváš na přiloženou mapku v tom balíčku co jsi stahoval jako první zjistíš že v Bohumíně není krajina postavená. Zadej si pak třeba v Quick drive z Mostu tam krajina je.
Naposledy upravil(a) KaMat dne úte 31. pro 2013 17:41:51, celkem upraveno 1 x.
Buffin
Příspěvky: 122
Registrován: úte 03. pro 2013 15:15:37
Bydliště: Zlín

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od Buffin »

Díky moc :) zachvíli to stáhnu, já totiž ani takový soubor jsem neměl stažený :D :D myslím zilina ostrava asset pack ... ;) :)
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od KaMat »

Tak teď už aspoň vím že příště dám k downloadu jenom návod :D
Buffin
Příspěvky: 122
Registrován: úte 03. pro 2013 15:15:37
Bydliště: Zlín

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od Buffin »

Super jede to :D a trať je skvělá :)
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od KaMat »

Nevíte náhodou někdo čí je tahle lampa ?
Obrázek
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od KaMat »

Michal píše:Dej si to vyhledat podle názvu v bin souboru daného čtverce a zjistíš to hned.
mě zajímá jestli náhodou někdo nezná autora :)
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od KaMat »

Michal píše:No vždyť to jsem myslel. V tom čtverci (bin si můžeš převést na xml) je v zápisu u modelu uvedený i Provider a Product. Evidentně podle názvu to bude někdo z našich.
No jo. Píšeš si teď s blbcem co tyhle soubory neumí převádět :D
Já se to teda naučím. Dík za radu :)
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od KaMat »

Michal píše:Aha, promiň. Já myslel, že jako stavitel to zvládáš levou zadní. :D V adresáři s RW je prográmek serz.exe. Ten převádí bin na xml a opačně. Já si vytvořil zástupce serz.exe na ploše a pak mi stačí přetáhnout bin nebo xml na ikonku na ploše a automaticky se pak vytvoří xml nebo bin v adresáři, kde je umístěný původní soubor. Možná to umí i RWTools, ale to nemám.
Já to zatím nikdy nepotřeboval :)
Když vono je stavění tratě docela jednoduchou záležitostí :D

dík
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od KaMat »

Tak autor tam není ale asi je to Vlastíka když je to v jeho složce.
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od KaMat »

http://ulozto.cz/xh9xHJPv/zilina-ostrav ... lomouc-zip

Sjízdný úsek z Havířova a přidaná QD.
Buffin
Příspěvky: 122
Registrován: úte 03. pro 2013 15:15:37
Bydliště: Zlín

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od Buffin »

Stáhl jsem a super ;) dal jsem trasa Mosty - Ostrava Svinov BOMBA :) ;) ale teď honem na kutě dojedu zítra uloženo za Třincem ;)
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od KaMat »

Buffin píše:Stáhl jsem a super ;) dal jsem trasa Mosty - Ostrava Svinov BOMBA :) ;) ale teď honem na kutě dojedu zítra uloženo za Třincem ;)
Nevím jestli tam dojedeš. Netestoval jsem :D
Buffin
Příspěvky: 122
Registrován: úte 03. pro 2013 15:15:37
Bydliště: Zlín

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od Buffin »

:D :D nevadí zítra se uvidí :D
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od KaMat »

Před Havířovem jsou špatně pospojované koleje. Už je to opravené ale zatím to berte třeba jako důlní vlny :D
Buffin
Příspěvky: 122
Registrován: úte 03. pro 2013 15:15:37
Bydliště: Zlín

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od Buffin »

V poho :) tak přeci je to pořád rozpracované a než se vše vychytá a než se k tomu dá u některých úseků krajina, objekty, tak je jasné , že tam máš spousty a spousty práce, takže já to chápu a ostatní určitě také (kdo to nepochopí je mamlas , protože v dnešní době je čas hodně vzácný a lidé by měli být trpěliví) a až to bude v budoucnu komplet to bude mazec trať ;) a dojel jsem před hlavní nádraží Ostrava , dál mě nepustil ;) , ale já jel dieslovým vlakem od Italů co je náš Brejloveček je označený D753 LINEA a mám k němu soupravu 5 našich vagónů ;) takže kdo jede električku asi tak daleko nedojede nevím ... ale jen tak dál , super práce ;)
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od KaMat »

Buffin píše:V poho :) tak přeci je to pořád rozpracované a než se vše vychytá a než se k tomu dá u některých úseků krajina, objekty, tak je jasné , že tam máš spousty a spousty práce, takže já to chápu a ostatní určitě také (kdo to nepochopí je mamlas , protože v dnešní době je čas hodně vzácný a lidé by měli být trpěliví) a až to bude v budoucnu komplet to bude mazec trať ;) a dojel jsem před hlavní nádraží Ostrava , dál mě nepustil ;) , ale já jel dieslovým vlakem od Italů co je náš Brejloveček je označený D753 LINEA a mám k němu soupravu 5 našich vagónů ;) takže kdo jede električku asi tak daleko nedojede nevím ... ale jen tak dál , super práce ;)
Já to na Ostravu udělal jen pro moji potřebu a řekl jsem si že si toho stejně nikdo nevšimne že to tam je :D mýlil jsem se..
Buffin
Příspěvky: 122
Registrován: úte 03. pro 2013 15:15:37
Bydliště: Zlín

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od Buffin »

:) ;) šak v pohodě , vše chce svůj čas a já to prostě jen tak zkusil tam zajet :) ;)
Hrici
Příspěvky: 19
Registrován: stř 01. led 2014 17:37:21
Bydliště: --> OLOMOUC <--

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od Hrici »

Tohle téma jsem nesledoval, ale jelikož jsem Olomoučák, tak mě zajimá jestli je mapa ke stažení nebo ne?
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od KaMat »

Hrici píše:Tohle téma jsem nesledoval, ale jelikož jsem Olomoučák, tak mě zajimá jestli je mapa ke stažení nebo ne?
Ke stažení je ale Olomouc zatím postavená není. Je možné že kolejově bude postavená někdy v půlce roku jestli se mi povede sehnat sklonové poměry tak klidně i do Přerova.
Já zas nesleduju vůbec tohle téma ale jak to teď vypadá s Olomoucí a modernizací ?
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od KaMat »

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Zamčeno