CZ Trať 010:Praha-Česká Třebová (Mube)

Připravované nebo vydané tratě do RS
Odpovědět
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od Roman »

Co se traťových pravidel týče, jsou přibalená protože je log vypisuje jako chybějící. V trati jsou generelně použita dvě pravidla PBO a PBO_b. Ostatní jsou zřejmě přepsaná těmito a došlo k tomu při konverzi na Romanovo kolejivo. K odstranění tohoto velkého množství pravidel dojde až při kompletní přestavbě trati pravidlem PBO_b, a na to teď prostě nemám....
Tomáši, při změně kolejiva není traťové pravidlo nijak ovlivněno. Jediný problém, co naopak vzniká při výměně pravidel je ten, že se změní defaultně přednastavená rychlost na tu definovanou v novém pravidle. Ale Ty máš použita ta původní pravidla se kterými si stavěl, jak jsem pochopil.... To samé přestavníky. Pokud nenahradíš řetězec s cestou k modelu přestavníku v Tracks.bin, změna koleje nebo pravidla to neovlivní.
Jinak díky za trať :)
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od KaMat »

Vlastik píše:Nečekal jsem tolik problémů s objekty ,tolik SZ ohledně chybějících objektů ,takže všechny moje objekty můžete stáhnout na tomto webu:
http://railworks.ofpmafia.eu/index.php/dl


Jinak na uvedené adrese je k downloadu poslední verze,jeden balíček se týkal extra linek pro KaMat a Mube,do jaké míry to ale bude aktuální tak to nevím.
Tohle jsem dříve nechápal a nechápu to dodnes.
Proč extra linky pro KaMat a Mube ?? Jaky je v tom rozdil ? :D
mube
Příspěvky: 86
Registrován: ned 16. lis 2008 17:06:31
Bydliště: Česká Třebová

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od mube »

[Content 15:47:36] Trace cTerrainTextureAtlas.cpp : 431 = LoadTexturesForOrigin: Not Available: Routes\547a3b21-9acd-4d61-91ef-2d9cf56a0371\Terrain\textures\tile_-32_32
chybějící textury povrchu.
Trať byla částečně otexturovaná UKTS freeware packem textur, dřív než Roman udělal textury podloží. Pro větší kompatibilitu s kolejemi jsem přesedlal na jeho textury, proto UKTS textury chybí.

Jak jsem se dozvěděl od Vlastika, tak balík návěstidel, které má ke stažení na svých stránkách obsahuje všechna světla použitá v trati. Takže je ze souboru trati odstraním a aktualizuju balíček ke stažení.
anry
Příspěvky: 401
Registrován: stř 19. úno 2014 19:05:11
Bydliště: Starobrno

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od anry »

Jenže me treba obcas chybí naspy pod kolejama a Č.Třebovou 1 peron i s barakem taky nemam.
Uživatelský avatar
Zdeněk Itterheim
Příspěvky: 63
Registrován: čtv 05. čer 2008 20:36:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od Zdeněk Itterheim »

Když jsem trať testoval tak nějaké domečky stomečky mě absolutně nezajímaly. Trať nebyla sjízdná z důvodů chybějících Traťových Obojektů (TO). Ve standardních balících chyběly návěstidla, rychlostníky,.. namísto TO se mi zobrazovaly flašky od mlíka a fungování bylo takové, že předvězd bylo navolno a vjezd byl na stůj. Tedy já jsem řešil opravdu jen sjízdnost. Když jsem příslušné balíky nenašel na webech, tak hol zbyla diskuse a uložto. Tam jsem našel jeden megabalik od Vlasty kde bylo skoro vše .... . Tedy si myslím že pokud někde chybí keřík, atd. je podřadné. A to že není budova ČT ??? to jsem řekl Tomašovi ať se na generování nového baliku vybodne, s tím že určitě někdy v budoucnu bude aktualizace.

Tedy výzva - měl jsem problém s doplňkovými objekty např. UKTS nakonec jsem je "nějak" dostal.

Zkusí se udělat zde DB linků na požadované obj. Vidím to jako přínosné. Když už to někdo stahuje tak ať sem dá i link (nejlepší by byl samotný balík, ale víme kam to vede)
Hekl338
Modelář
Příspěvky: 929
Registrován: pon 09. čer 2008 21:08:45
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od Hekl338 »

Tu chybu som riesil tak, ze som jednoducho tie textury zmazal a bolo po probleme. Prejavovalo sa to tak, ze mi v zime po odialeni kamery potom na urcitych castiach zobrazovalo zelenu texturu. Po zmazani to uz bolo v poriadku.
Uživatelský avatar
750225lentilka
Příspěvky: 285
Registrován: čtv 17. dub 2014 11:10:49
Bydliště: Perníkov

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od 750225lentilka »

Mně chybí v mnoha stanicích brány, chybí mi několik mostů a často i náspy a hlavně nemám na 90% trati dráty...České objekty mám všechny, mám i balík objektů PBO, vše jsem ještě jednou včera stahoval...Testovací trať funguje v pořádku...Nevíte, kde je zakopaný pes?
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od KaMat »

750225lentilka píše:Mně chybí v mnoha stanicích brány, chybí mi několik mostů a často i náspy a hlavně nemám na 90% trati dráty...České objekty mám všechny, mám i balík objektů PBO, vše jsem ještě jednou včera stahoval...Testovací trať funguje v pořádku...Nevíte, kde je zakopaný pes?
A originální drát tam je ? :D
anry
Příspěvky: 401
Registrován: stř 19. úno 2014 19:05:11
Bydliště: Starobrno

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od anry »

Ja to teda zadratovany mam, ale jsou uplne mimo uchyty a zlomy v obloucích mimo sloupy, jak kdyby ty sloupy byly moc daleko od sebe. Vypada to divne. Ale je jasny ze je dulezitejsi nejdrive provoz, navestidla a tak. Ja si toho zatim nevsimal, nastavil jsem si AFB a zatim jsem se kochal. Takze ta Česká Třebová (budova+1 peron) taky nikdo nema? Ja jen jestli je to u me nebo ne. Ve stare verzi byla.
Uživatelský avatar
750225lentilka
Příspěvky: 285
Registrován: čtv 17. dub 2014 11:10:49
Bydliště: Perníkov

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od 750225lentilka »

Ne, úplně čistá trať :( Jen sloupy
Vlastik

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od Vlastik »

anry píše:Ja to teda zadratovany mam, ale jsou uplne mimo uchyty a zlomy v obloucích mimo sloupy, jak kdyby ty sloupy byly moc daleko od sebe. Vypada to divne. Ale je jasny ze je dulezitejsi nejdrive provoz, navestidla a tak. Ja si toho zatim nevsimal, nastavil jsem si AFB a zatim jsem se kochal. Takze ta Česká Třebová (budova+1 peron) taky nikdo nema? Ja jen jestli je to u me nebo ne. Ve stare verzi byla.
No pokud byla ve staré verzi ,tedy ve verzi kde jsou moje kolejivo a jmenuje se to Praha-Brno-Olomouc (celý název) ,tak musí být i v té nové s Romanovým kolejivem v nabídce tratí pod zkratkou PBO,případné chybějící objekty budu řešit postupně ,tak jako ostatní kdo se na tom podílel,ohledně troleje ,tak místy je nová (hlavně dvoukolejka) tedy extra ,velké stanice jsou defaultní trolej,ta by neměla nikomu chybět,pokud ano ,tak na vině je chybějící pravidlo,pokud chybí tam kde je pokládána ručně ,tak na vině chybějící model (složka) od Romana.Takže k tomu asi vše,všiml jsem si že Tomáš zapomněl některé static věci přibalit,jako je T lávka v Pardubicích.
Po instalací objektů ,doporučuji vždy pročistit pamět.
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od KaMat »

750225lentilka píše:Ne, úplně čistá trať :( Jen sloupy
delejte screeny
Vlastik

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od Vlastik »

KaMat píše:
750225lentilka píše:Ne, úplně čistá trať :( Jen sloupy
delejte screeny
To je nejlepší ,tak člověk může řící co chybí ,ale screny normální ,né přes F4 a různě přiblížené,to se pak v třebové blbě hledá to místo :D
Něco takového:
http://www.jpeg.cz/images/2014/12/26/U1vnD.jpg
Uživatelský avatar
Zdeněk Itterheim
Příspěvky: 63
Registrován: čtv 05. čer 2008 20:36:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od Zdeněk Itterheim »

Tak jsem udělal scr. např. chybějících sloupů. 100% mám nakopírované vše co má Vlasta na webu. Co s tím ... Buď Vlasta nemá v balíkách vše, nebo nevim .... .

Jo a našel jsem file - "CZ_objects_RV_Litle" skrze který jsem rozhýbal u sebe Tomášovu trať. Pro zvědavost soubor můžu vystrčit ven .... .
Přílohy
sloupy2.jpg
sloupy.jpg
krakorec.jpg
anry
Příspěvky: 401
Registrován: stř 19. úno 2014 19:05:11
Bydliště: Starobrno

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od anry »

http://www.jpeg.cz/images/2014/12/26/8RPms.jpg
http://www.jpeg.cz/images/2014/12/26/0A3q1.jpg
http://www.jpeg.cz/images/2014/12/26/FTits.jpg
http://www.jpeg.cz/images/2014/12/26/YF5UC.jpg
http://www.jpeg.cz/images/2014/12/26/i7rX.jpg
Jen nechapu proc mam v tom kolejisti tu vlající trávu. Nejde ji nejak vymazat? Jezdim to s mym vykonem tak tak na hrane a tyto hybající veci me zbytecne ubíraji na vykone.
Naposledy upravil(a) anry dne pát 26. pro 2014 19:18:48, celkem upraveno 1 x.
Vlastik

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od Vlastik »

Zdeněk Itterheim píše:Tak jsem udělal scr. např. chybějících sloupů. 100% mám nakopírované vše co má Vlasta na webu. Co s tím ... Buď Vlasta nemá v balíkách vše, nebo nevim .... .

Jo a našel jsem file - "CZ_objects_RV_Litle" skrze který jsem rozhýbal u sebe Tomášovu trať. Pro zvědavost soubor můžu vystrčit ven .... .
Ano to je soubor se všemi objekty i těmi co nejsou v downloadech ,jsou tam hlavně nová návěstidla ,dva druhy ruských návěstidel,co se vyskytuje jenom na trati praha-beroun a mnoho dalšího i když jsou tam i staré věci které už nejsou z TS moc kompatibilní ,lampy,světla a pod.
Josef72
Moderátor a modelář
Příspěvky: 806
Registrován: sob 28. bře 2009 13:37:36
Bydliště: Proboštov / Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od Josef72 »

anry píše: Jen nechapu proc mam v tom kolejisti tu vlající trávu. Nejde ji nejak vymazat? Jezdim to s mym vykonem tak tak na hrane a tyto hybající veci me zbytecne ubíraji na vykone.
Vypni si v nastavení pocedurální trávu.
anry
Příspěvky: 401
Registrován: stř 19. úno 2014 19:05:11
Bydliště: Starobrno

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od anry »

to me ale prestane fungovat vic veci ne? snih a dest ne? Js jen ze Vlastik na tom ukazkovem screenu tu travu v třebove nema.
Josef72
Moderátor a modelář
Příspěvky: 806
Registrován: sob 28. bře 2009 13:37:36
Bydliště: Proboštov / Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od Josef72 »

Nemá jí tam, protože si ji vypnul v nastavení. Proč to místo otázek prostě nevyzkoušíš ?
anry
Příspěvky: 401
Registrován: stř 19. úno 2014 19:05:11
Bydliště: Starobrno

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od anry »

No dobrááá, ja si jen myslel ze to Vlastik hraje naplno. Protoze vsechny jeho screeny jsou hezky. Vsak se tolik nestalo
Odpovědět