Pietermaritzburg to Ladysmith RSC Jižní Afrika

Připravované nebo vydané tratě do RS
Odpovědět
Vlastik

Pietermaritzburg to Ladysmith RSC Jižní Afrika

Příspěvek od Vlastik »

Čistě ze zvědavosti jsem zakoupil tento addon ,a i když ho nemám ještě projetý celý tak po dvou hodinách čistého času už něco o něm vím a to zde napíšu.
Už to že samotný addon se neinstaluje do známé složky RSC (DTG) ale je rozdělen do dvou,svědčí o tom že addon asi byl nabídnut jenom jako vydavatel ,dále a co mě překvapilo to že v manuálu se píše že je potřeba European assets pack a trat Siegen-Hagen ,mě zarazilo předpokládal jsem že je to komplet čistě jenom práce toho co stavěl trat ,(možná proto to byl důvod vydání pod RSC) ,každopádně nevím jestli by se s addonem za ty peníze nenainstaloval i addon od Kuju (protože oboje už vlastním) ,instalace bez problémů.
Dále mě překvapilo to že není možnost v modu Quick si projet celou trat ,ale jenom od konce kousek,scénáře karierní jsou také chudé ,okolo 25 a 60 minut ,takže jediné než si postavit volnou jízdu svoji ,a je z čeho vybírat.
Samotná trat měří 190 km a rychlosti jsou okolo 50-70 km/h ,pokud jedete někde odbočkou tak jenom 15 km/h což dost zdržuje ,v zásadě je všude oboustranný provoz (takže nevím jestli se jezdí vlevo nebo vpravo) v zásadě jsou rychlosti na obou stranách ,bohužel bez tratového monitoru se neobejdete ,protože nikde jsem nenašel předvěsti upozornující na nižší rychlost ,jinak samotné zpracování trati bych řekl je velice slušné ,bohužel posoudit to nelze ,co se mi líbí jsou i černoši jako lidé pobíhající na peronech ,samotné ovládání lokomotivy není nic moc ,a dobře funguje dynamická brzda ,udržet rychlost je mnohdy umění,ta trat je něco jiného než jsme zvyklý zde převládá příroda a buš ,což tomu nasvědčuje i ráz okolí ,další je ten fakt že je po cestě plno zrušených zastávek a tak jeden úsek má třeba 14 km do další zastávky .Myslím si že i když asi na tomto addonu moc se nevydělá tak ze zvědavosti si to někdo koupí.
První část screnů je zde v galerii.
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Pietermaritzburg to Ladysmith RSC Jižní Afrika

Příspěvek od Roman »

Podle screenů to vypadá dost bídně. Asi bych byl docela naštvanej, když bych za to dal 30 euro :D. Dělá to na mně dojem, že je o tak pět let starý addon....
Odpovědět