Úzkorozchodka

Připravované nebo vydané tratě do RS
Odpovědět
jstange
Příspěvky: 83
Registrován: pon 05. srp 2013 19:32:09

Re: Úzkorozchodka

Příspěvek od jstange »

Tak ja se taky musim pridat ke chvale, trat i TU47 jsou naprosto vynikajici, v ucelenem baliku by se to klidne mohlo prodavat a porad by to patrilo k tomu v podstate nejlepsimu, co je k dispozici!

Pro vetsi popularitu trati by jednoznacne pomohlo pridat dodatecne assets k zakladnimu baliku. Pokud by bylo mozne zisklat souhlas vsech autoru, rozhodne by to pomohlo hodne lidem trat bez potizi rozchodit, myslim, ze ta spousta downloadu pusobi na mnohe odstrasujicim dojmem. Jen aby to nebylo spatne pochopeno, toto neni kritika, ja sam mam vse pohromade a zprovoznene na dvou PC, takze sam to nepotrebuju, jen jak vidim, jak s tim mnozi (hlavne na ukts foru) zapasi atd.

Zaroven by take bylo fajn udelat preklad do EN ci DE, s tim prvnim bych snad mohl pomoct, i kdyz na UKTS kdosi (Jack) psal, ze je to uz v priprave. Pokud by byl zajem o pomoc, dejete mi vedet.

Jeste jednou velke diky Romanovi a ostatnim autorum za vynikajici trat!
Mraca121
Příspěvky: 85
Registrován: ned 10. úno 2013 19:20:55

Re: Úzkorozchodka

Příspěvek od Mraca121 »

Já se musím taky přiklonit k výborně odvedené práci. Jak trať i samotné vozidla jsou naprosto úžasné a i dnešní malinké vylepšení brzdiče BS2. Trať se mě moc libi hlavně takové to prostředí toho je moc hezké a taky psí štěkaj, zvon na kostele zvoní, kačky u rybníka :D a mnohem víc a víc. Třeba i taková animace otevírání a zavírání žaluzií na TU47.006 je naprosto užasná :shock: když jsem to viděl tak jsem tomu nechtěl věřit. Máte můj hrozně veliký obdiv a moc si vážím vaší práce.
Moc dekuji všem autorům. :)
Uživatelský avatar
750225lentilka
Příspěvky: 285
Registrován: čtv 17. dub 2014 11:10:49
Bydliště: Perníkov

Re: Úzkorozchodka

Příspěvek od 750225lentilka »

Jojo, ty žaluzie jsou výborný, všimnul jsem si toho teda až po nějaké době, ale je to paráda. Teď marně vzpomínám, u které jiné loko jsem to ještě viděl? :O
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Úzkorozchodka

Příspěvek od Roman »

Obrázek
Obrázek
Mraca121
Příspěvky: 85
Registrován: ned 10. úno 2013 19:20:55

Re: Úzkorozchodka

Příspěvek od Mraca121 »

Parádní konečně nebudeme vozit vzduch :lol: krásná práce ;)
Mraca121
Příspěvky: 85
Registrován: ned 10. úno 2013 19:20:55

Re: Úzkorozchodka

Příspěvek od Mraca121 »

Zdravím, chtěl bych se zeptat jestli je nějaká klávesová zkratka pro ten klíček od BS2? Teď proč se ptám na 011 to funguje úplně bezvadně ale na 006 klíček není a tedy je brzdič zamčen a nejde přestavit do základní polohy :)

Díky
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Úzkorozchodka

Příspěvek od Roman »

Jé, chlapi, to bylo jen jako veřejná beta na zkoušku, jestli mi to neomlátíte o hlavu :D . Pokud bude zájem zapracuju to pak do oficiální aktualizace. Zatím si to obnovte ze zálohy. 006 a 011 mají sdílený skript. Proto to bylo jen na uložto...
Mraca121
Příspěvky: 85
Registrován: ned 10. úno 2013 19:20:55

Re: Úzkorozchodka

Příspěvek od Mraca121 »

Jo aha :D tak to potom jo a já ti to teda rozhodně o hlavu neomlátím :) když budu tedy mluvit za sebe tak za mě můžu řící že určitě zájem mít budu a ty cestující ve vozech je příjemné zpestření ;)

A když už jsem v tom psaní tak bych se chtěl ještě zeptat na takovou drobnost zda by šlo upravit nebo spíše opravit pohled z venčí pokud já jedu z Hradce do Kunžaku na 1. stanovišti a v Kunžaku si objedu soupravu a pojedu zpět do Hradce na 2. stanovišti tak když dám SHIFT+2 tak je pohled pořád jako z 1. stanoviště :) nevím tedy jestli je to chyba u všech nebo zda jen u mě :)
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Úzkorozchodka

Příspěvek od Roman »

Mraca121 píše: A když už jsem v tom psaní tak bych se chtěl ještě zeptat na takovou drobnost zda by šlo upravit nebo spíše opravit pohled z venčí pokud já jedu z Hradce do Kunžaku na 1. stanovišti a v Kunžaku si objedu soupravu a pojedu zpět do Hradce na 2. stanovišti tak když dám SHIFT+2 tak je pohled pořád jako z 1. stanoviště :) nevím tedy jestli je to chyba u všech nebo zda jen u mě :)
RW otočí jen kameru v kabině. Pohled z okna ne. Možná to půjde skriptovat. Ale zatím netuším jak :D
jstange
Příspěvky: 83
Registrován: pon 05. srp 2013 19:32:09

Re: Úzkorozchodka

Příspěvek od jstange »

Roman píše:
Mraca121 píše: A když už jsem v tom psaní tak bych se chtěl ještě zeptat na takovou drobnost zda by šlo upravit nebo spíše opravit pohled z venčí pokud já jedu z Hradce do Kunžaku na 1. stanovišti a v Kunžaku si objedu soupravu a pojedu zpět do Hradce na 2. stanovišti tak když dám SHIFT+2 tak je pohled pořád jako z 1. stanoviště :) nevím tedy jestli je to chyba u všech nebo zda jen u mě :)
RW otočí jen kameru v kabině. Pohled z okna ne. Možná to půjde skriptovat. Ale zatím netuším jak :D
To neni vada Tu 47 ale obecny problem RW odnepameti. Pokud vim, nikdo ho zatim nedokazal vyresit, nekteri vyvojari to resi tak, ze daji na jedne strane pohled na jednom konci lokomnotivy, na druhe (po stisknuti sipky vlevo nebo vpravo) na druhem konci lokomotivy. Clovek tak ma vzdy prave jeden pohled na spravnem konci. Ale sam nevim, jestli ma takove reseni smysl.
KN1F3Cz
Příspěvky: 66
Registrován: čtv 30. říj 2014 13:37:22

Re: Úzkorozchodka

Příspěvek od KN1F3Cz »

Protože mám hodně živé sny tak nevím zda to byl sen nebo realita ale někde jsem vyděl video s parní lokomotivou U47 pro railworks a tuto trať.
Tak bych se chtěl zeptat zda někdy bude?
KN1F3Cz
Příspěvky: 66
Registrován: čtv 30. říj 2014 13:37:22

Re: Úzkorozchodka

Příspěvek od KN1F3Cz »

Protože mám hodně živé sny tak nevím zda to byl sen nebo realita ale někde jsem vyděl video s parní lokomotivou U47 pro railworks a tuto trať.
Tak bych se chtěl zeptat zda někdy bude?
Uživatelský avatar
Dusan
Příspěvky: 82
Registrován: stř 08. led 2014 22:00:10
Bydliště: Praha

Re: Úzkorozchodka

Příspěvek od Dusan »

KN1F3Cz píše:Protože mám hodně živé sny tak nevím zda to byl sen nebo realita ale někde jsem vyděl video s parní lokomotivou U47 pro railworks a tuto trať.
Tak bych se chtěl zeptat zda někdy bude?
Jestli jsi ho "vyděl", tak to byl určitě sen ;)
jstange
Příspěvky: 83
Registrován: pon 05. srp 2013 19:32:09

Re: Úzkorozchodka

Příspěvek od jstange »

KN1F3Cz píše:Protože mám hodně živé sny tak nevím zda to byl sen nebo realita ale někde jsem vyděl video s parní lokomotivou U47 pro railworks a tuto trať.
Tak bych se chtěl zeptat zda někdy bude?
Tak to tedy opravdu ale opravdu nevým.
Uživatelský avatar
Dusan
Příspěvky: 82
Registrován: stř 08. led 2014 22:00:10
Bydliště: Praha

Re: Úzkorozchodka

Příspěvek od Dusan »

Výlet do Španěl :D
(Steam on the Sierra)

Obrázek
Bastard372
Příspěvky: 47
Registrován: sob 01. úno 2014 18:14:56

Re: Úzkorozchodka

Příspěvek od Bastard372 »

KN1F3Cz asi si myslel U37 a to video je tu https://www.youtube.com/watch?v=_bQZy5RuB9c
Martin
kakawko
Příspěvky: 15
Registrován: pon 26. led 2015 0:43:54

Re: Úzkorozchodka

Příspěvek od kakawko »

Zdravim.Kedze som po 10 rokoch presiel z msts na rw 2015 tak majte na moju otazku strpenie.Chcem sa opytat ci na tuto trat je potrebne mat zakupeny rw 2015 cez steam ? Hru som stiahol ci ju rozbeham a kedze mi ide uvazujem o kupe
matus727
Příspěvky: 93
Registrován: pát 12. pro 2014 20:29:43

Re: Úzkorozchodka

Příspěvek od matus727 »

Malo by ti do ísť ale aj tak potrebuješ European Asset pack... a aj tak warez má svoje muchy... tiež som si ho najskôr stiahol ale blblo mi to, boli s nim problemy... nemusis mat zakupenu hru ale radim ti.. zakup si ju
Josef72
Moderátor a modelář
Příspěvky: 806
Registrován: sob 28. bře 2009 13:37:36
Bydliště: Proboštov / Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Úzkorozchodka

Příspěvek od Josef72 »

kakawko píše:Zdravim.Kedze som po 10 rokoch presiel z msts na rw 2015 tak majte na moju otazku strpenie.Chcem sa opytat ci na tuto trat je potrebne mat zakupeny rw 2015 cez steam ? Hru som stiahol ci ju rozbeham a kedze mi ide uvazujem o kupe
Potřebuješ jí. Mimo jiné proto, že warez se tady banuje.
KN1F3Cz
Příspěvky: 66
Registrován: čtv 30. říj 2014 13:37:22

Re: Úzkorozchodka

Příspěvek od KN1F3Cz »

Bastard372 píše:KN1F3Cz asi si myslel U37 a to video je tu https://www.youtube.com/watch?v=_bQZy5RuB9c
Ano je to ona speltl jsem si číslo tak bych se chtěl zeptat zda bude někdy ke stažení?
Odpovědět