TEAM ON THE SIERRA Versión 3.0

Připravované nebo vydané tratě do RS
Odpovědět
Josef72
Moderátor a modelář
Příspěvky: 806
Registrován: sob 28. bře 2009 13:37:36
Bydliště: Proboštov / Teplice
Kontaktovat uživatele:

TEAM ON THE SIERRA Versión 3.0

Příspěvek od Josef72 »

Španělský addon, odkazy ke stažení zde : http://www.trensim.com/lib/rs/index.php ... gory&id=21, info na německém fóru http://rail-sim.de/forum/index.php/Thre ... post264815
Uživatelský avatar
Dusan
Příspěvky: 82
Registrován: stř 08. led 2014 22:00:10
Bydliště: Praha

Re: TEAM ON THE SIERRA Versión 3.0

Příspěvek od Dusan »

Ta trať vypadá krásně a propracovaně, se spoustou možností, co se tam dá dělat. :D

Ale mám jeden problém: nevidím nikde žádné rychlostníky, asi mi chybí nějaký asset, i když jsem nainstaloval úplně všechno podle návodu... :|
Jo a na přejezdech mám lahve od mléka, takže taky nejspíš něco chybí... :)


Update:
Tak chyba je zřejmě v tom, že ten dotyčný balík tam podle všeho je, ale jmenuje se "HCO\Senales" s takovou tou španělskou vlnkou nad "n".
A mám za to, že právě proto se to nenačte... :x
anry
Příspěvky: 401
Registrován: stř 19. úno 2014 19:05:11
Bydliště: Starobrno

Re: TEAM ON THE SIERRA Versión 3.0

Příspěvek od anry »

Prejezdy tam jsou díky trati Isle of Wight. RSDL/IslandLine. Je to napsáno v přiloženem PDF. Me to zase po nainstalovaní "SotS_Patch_01" zaclo po nacteni psat neco o Consistech error long ....... Jako kdyby po tom patchu se nekde zmenila trat a consist nebyl kde ma. Tak ted nevim co s tim. Jedine tem patch zrusit a vratit se k zakladu.
Uživatelský avatar
Dusan
Příspěvky: 82
Registrován: stř 08. led 2014 22:00:10
Bydliště: Praha

Re: TEAM ON THE SIERRA Versión 3.0

Příspěvek od Dusan »

Tak jsem oba problémy vyřešil. V obou případech se tam v názvech adresářů vyskytovaly nějaké nestandardní znaky a dělalo to kvůli tomu paseku:

Assets\HCO\Señales
Assets\GSi\RailNetwork\Passages à niveaux acc


Pořešil jsem to tak, že jsem všechny výskyty přepsal na běžné ASCII znaky (názvy adresářů, definice assetů, odkazy na ně v souborech tratě).
Z velké části jsem to provedl automatizovaně, napsal jsem si na to prográmek, protože jinak by to bylo strašně moc ruční práce.

Teď už to funguje správně.
Odpovědět