Hlášení chyb pro trať PBO Tomáš

Připravované nebo vydané tratě do RS
Odpovědět
Vlastik

Hlášení chyb pro trať PBO Tomáš

Příspěvek od Vlastik »

Založil jsem nové téma,zde můžete preferovat poznatky a hlavně co je kde špatně,nebo si myslíte že to tak nemá být ,ale zase rozumě. Určitě některá z pracovních čet se na to podívá,taktéž by to chtělo pročistit vlákno o trati ,aby se nemotalo páté přes deváté.
Vlastiku, ještě mrkněte s Tomášem do Třebovic. Byl jsem "donucen" projet tvůj scénář se 151 a hned na začátku, jak se jede 60 do odbočky, tak v koleji na chvilku skočí 40. Ještě prý je nějaký problém v Chocni, ale tam zatím ještě nejsem. :D
Dostal jsem hlášení že od výhybky směr Rudoltice bude trat přeložena,při té příležitosti se zkontrolují i rychlosti.
KN1F3Cz
Příspěvky: 66
Registrován: čtv 30. říj 2014 13:37:22

Re: Hlášení chyb pro trať PBO Tomáš

Příspěvek od KN1F3Cz »

Na spoustě místech (nákladní nádraží atd..) není napojená kolej i když to vypadá že je tak prej není a co se tam najede tak se vykolejí. (je to na více místech chce si to tu mapu řádně projet)
olda9
Příspěvky: 31
Registrován: stř 02. dub 2014 0:25:43
Bydliště: Česká republika

Re: Hlášení chyb pro trať PBO Tomáš

Příspěvek od olda9 »

Zdravím. S jakým problémem prosím souvisí to, že na rychlostních tabulkách mám údaj 0?
Chybí mi něco?
Děkuji.
Přílohy
Bez názvu11111111.png
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Hlášení chyb pro trať PBO Tomáš

Příspěvek od KaMat »

Chybí ti pravidla.
olda9
Příspěvky: 31
Registrován: stř 02. dub 2014 0:25:43
Bydliště: Česká republika

Re: Hlášení chyb pro trať PBO Tomáš

Příspěvek od olda9 »

Stahnul a nainstaloval jsem vše z http://railworks.ofpmafia.eu/index.php/ ... ve-objekty ale stále mám tu nulu na obdélníkových tabulích. Na kulatých třeba 70 a na těch vysokých 160 je.
Odpovědět