Trať 220 a 196 Praha - České Budějovice - Summerau

Připravované nebo vydané tratě do RS
Odpovědět
kiski
Příspěvky: 912
Registrován: pon 12. srp 2013 22:30:35

Re: Trať 221 Praha - Benešov u Prahy

Příspěvek od kiski »

Super, teším sa... ;)
Braňo
Majkl
Příspěvky: 172
Registrován: sob 02. kvě 2015 11:21:35

Re: Trať 221 Praha - Benešov u Prahy

Příspěvek od Majkl »

Tak to bude paráda :) Jen škoda že mám jisté omezení a nemohu modelovat.. hned bych se pustil do 451 aby se dalo jezdit :(
Uživatelský avatar
Kal000px
Příspěvky: 691
Registrován: sob 16. srp 2014 15:14:03

Re: Trať 221 Praha - Benešov u Prahy

Příspěvek od Kal000px »

Tak docela se blížim stavu kdy by se dala část trati vydat, možná to bude týden, možná víc, mám teď dost starostí se školou, znáte to ;) zbývá dodělat značení a Říčany
Každopádně tady výběr pár novinek co jsem stihnul za poslední dobu


Noční Benešov, pokud je tady někdo světýlkofil jako já :D
Obrázek

Obrázek

Obrázek


Další postup v Benešově, vlečky, můj občasný pohled z nástupiště na přijíždějící rychlík z ČB :D
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek


A tady pár dalších, Světice, příjezd do Strančič, Strančice :)
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Jede jede mašinka..
AirVolk

Re: Trať 221 Praha - Benešov u Prahy

Příspěvek od AirVolk »

Pekné čéče :)
Uživatelský avatar
Kal000px
Příspěvky: 691
Registrován: sob 16. srp 2014 15:14:03

Re: Trať 221 Praha - Benešov u Prahy

Příspěvek od Kal000px »

AirVolk píše:Pekné čéče :)
Dík :D
Jede jede mašinka..
Hekl338
Modelář
Příspěvky: 929
Registrován: pon 09. čer 2008 21:08:45
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať 221 Praha - Benešov u Prahy

Příspěvek od Hekl338 »

Pekne to mas, jedine, co mne osobne vadi je to 3D pocasie. Z tych screenov sala uplny chlad :mrgreen:
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Trať 221 Praha - Benešov u Prahy

Příspěvek od KaMat »

Pěkný ale něco mi bije do očí a nemůžu to nenapsat. Jde o TV. Nemusíš nutně všude drátovat cik cak. Např na tom posledním screenu. V obloucích mají být upnuté jen na jednu stranu. On by jinak ten drát moc napnutej nebyl a když trošku foukne tak ti bude lítat všude možně ;)
Jinak už se těším až se projedu :)
Uživatelský avatar
Kal000px
Příspěvky: 691
Registrován: sob 16. srp 2014 15:14:03

Re: Trať 221 Praha - Benešov u Prahy

Příspěvek od Kal000px »

Dobrá, příští screeny budou bez 3D počasí :P
No, s tím TV se tak nějak babrám, docela peklo místy, takže jsem rád že to nějak aspoň vypadá, každopádně tohle vezmu na vědomí a jinde už to neudělám, díky :D
Jede jede mašinka..
Uživatelský avatar
Kal000px
Příspěvky: 691
Registrován: sob 16. srp 2014 15:14:03

Re: Trať 221 Praha - Benešov u Prahy

Příspěvek od Kal000px »

Ještě tady mám 2 obrázky na porovnání :P
Obrázek

Obrázek
Jede jede mašinka..
kiski
Příspěvky: 912
Registrován: pon 12. srp 2013 22:30:35

Re: Trať 221 Praha - Benešov u Prahy

Příspěvek od kiski »

Máš to fakt na úrovni, ale ako vidím tie nočné snímky - už mi je teraz jasné, že tam budem mať na mojom PC leporelo :mrgreen: Inak krása.
Braňo
michal3110
Příspěvky: 61
Registrován: pon 30. dub 2012 19:53:32

Re: Trať 221 Praha - Benešov u Prahy

Příspěvek od michal3110 »

Neviem či máš trať Munich - Augsburg, tak v nej sú krásne modely záhradiek a domečekov fakt luxusné :) ak hej skús použiť :) inak paráda
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať 221 Praha - Benešov u Prahy

Příspěvek od Roman »

michal3110 píše:Neviem či máš trať Munich - Augsburg, tak v nej sú krásne modely záhradiek a domečekov fakt luxusné :) ak hej skús použiť :) inak paráda
Dobrej návrh až na to, že ty komerční addony 50% uživatelů nemá. Vím o čem píšu. Stejný problémy jsem řešil i já.
michal3110
Příspěvky: 61
Registrován: pon 30. dub 2012 19:53:32

Re: Trať 221 Praha - Benešov u Prahy

Příspěvek od michal3110 »

Roman to holt nie je tvoj problém. A kúpiť trať pred Vianocami v 80% zlave. Tu sa zistí kto má warez a kto nie. Iný autori tiež neberú ohlad na to či užívatel má či nemá tu trať, ked nemá tak kúpy.
Uživatelský avatar
Kal000px
Příspěvky: 691
Registrován: sob 16. srp 2014 15:14:03

Re: Trať 221 Praha - Benešov u Prahy

Příspěvek od Kal000px »

Pamatuju si jaký to byly kekele kdyz si dost lidi stezovalo na EAP a MA v testovací trati :D ale tohle me asi nemine, některý veci ve městech a v okolí trate (chatky, zahradky, par el. sloupu, GSM-R sloupy a nejaky chajdy, ale nic podstatného bez ceho by se nedalo hrat (kus bude chybět, ale vzdycky jsou to takovy doplňky :D ) každopádně vsechno to je z Munich - Garmisch, coz ma asi jeste min lidi.. :/
Jede jede mašinka..
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať 221 Praha - Benešov u Prahy

Příspěvek od Roman »

Kal000px píše:Pamatuju si jaký to byly kekele kdyz si dost lidi stezovalo na EAP a MA v testovací trati :D ale tohle me asi nemine, některý veci ve městech a v okolí trate (chatky, zahradky, par el. sloupu, GSM-R sloupy a nejaky chajdy, ale nic podstatného bez ceho by se nedalo hrat (kus bude chybět, ale vzdycky jsou to takovy doplňky :D ) každopádně vsechno to je z Munich - Garmisch, coz ma asi jeste min lidi.. :/
Pokud je to jeden addon, tak se to dá. Ale byly jsme už svědky, že jich bylo použito několik. To je pak nanic :(
Uživatelský avatar
Kal000px
Příspěvky: 691
Registrován: sob 16. srp 2014 15:14:03

Re: Trať 221 Praha - Benešov u Prahy

Příspěvek od Kal000px »

U mě je to jen MG, maximálně 2 - 3 sklady z Sherman Hillu, ale to si spíš jen myslim, ty by tam být neměly :D
Jede jede mašinka..
horor4
Příspěvky: 144
Registrován: pát 11. úno 2011 21:22:11
Bydliště: Starý Plzenec

Re: Trať 221 Praha - Benešov u Prahy

Příspěvek od horor4 »

Máš to hezké a pokud mohu radit souhlasím s Romanem já jsem do tratě Plzeň Klatovy dal mnoho addonů a myslím,že to byl jeden z důvodů proč jsem trať po zásadních aktualizacích již nezprovoznil a byl v tom rok a půl intenzivní práce :|
Uživatelský avatar
Kal000px
Příspěvky: 691
Registrován: sob 16. srp 2014 15:14:03

Re: Trať 221 Praha - Benešov u Prahy

Příspěvek od Kal000px »

Jelikož se stala menší nehoda tak budete muset ještě chvilku vydržet :D ale dnes už to bude!
Jede jede mašinka..
Hans
Příspěvky: 85
Registrován: čtv 25. pro 2014 16:02:59
Bydliště: Tam v dáli :D

Re: Trať 221 Praha - Benešov u Prahy

Příspěvek od Hans »

Kal000px píše:Jelikož se stala menší nehoda tak budete muset ještě chvilku vydržet :D ale dnes už to bude!
A kdy pak ? :DDDD :D:DD
Uživatelský avatar
Kal000px
Příspěvky: 691
Registrován: sob 16. srp 2014 15:14:03

Re: Trať 221 Praha - Benešov u Prahy

Příspěvek od Kal000px »

Tak, dodělal jsem úsek Benešov - Říčany a dávám vám trať k dispozici, pokud budete cokoliv chtít opravit/vylepšit atd.. okamžitě pište, budu se snažit udělat to co nejlíp to půjde. Co jsem to posílal Romanovi tak dřív byly menší problémy s FPS dropy kvůli lesům, asset bloky jsem kvůli tomu rozdělil a tak nějak doufám, že už ten problém zmizel (nevím jak to bude fungovat na slabších pc, proto budu rád za jakýkoliv ohlasy ohledně FPS), celkově jsme se nějak snažil to optimalizovat. Je k tomu scénář Sp 1830 Jordán ve 2 provedeních, letní a zimní, tak si můžete užít :D přeju příjemný ježdění a ještě jednou budu rád za jakoukoliv konstruktivní kritiku :) (a doufám že k tý trati je všechno v balíku :D , jinak je ještě potřeba addon Munich - Garmisch a european asset pack, ale bez nich si v klidu zajezdíte :) )
http://uloz.to/xHGbai7U/ph-bn-ta-11-11-15-rwp heslo trat221
ještě bude potřeba tohle http://uloz.to/xSKi3pY2/ph-bn-ta-zip Rychlostníky a úprava zastávky od Romana, v jednom balíku aby to bylo po ruce :)

Rušné ráno v Benešově :)
Obrázek
Jede jede mašinka..
Odpovědět