Vlárská dráha aneb SŽDC 341

Připravované nebo vydané tratě do RS
Odpovědět
KrakenTom
Příspěvky: 3
Registrován: pát 17. dub 2020 13:27:24

Re: Vlárská dráha aneb SŽDC 341

Příspěvek od KrakenTom »

Ahoj,
poradíš prosím, nemám na nástupišti žádné lidi a při přijetí do stanice mi nejdou otevřít dveře
s TS moc neumím, tak možná dělám někde chybku, mám TS2020, v editoru scénáře vytvořím timetable scénář, v timetable editoru přidám passenger nějakou kolej na stanici u nástupiště tu zelenou, zadám čas, zkoušel jsem i více stanic, ale dělá mi to třeba v Uherském Brodě uložím scénář, zapnu, dojedu na čas k nástupišti, přes F3 vidím, že stojím ve správném zeleném prostoru, stisknu T a nic, lidi taky nikde, četl jsem, že by mi mohl chybět nějaký asset, nebo že může být chybka v mapě, když mapu otevřu v editoru vidím tam, že by se tam mělo generovat 10 lidí, takže to vypadá ok, ani žádné časové omezení jsem tam nenašel, tak jedině že by mi něco chybělo, ale nepřišel jsem na to co by to mohlo být
KrakenTom
Příspěvky: 3
Registrován: pát 17. dub 2020 13:27:24

Re: Vlárská dráha aneb SŽDC 341

Příspěvek od KrakenTom »

KrakenTom píše: pát 17. dub 2020 13:57:27 Ahoj,
poradíš prosím, nemám na nástupišti žádné lidi a při přijetí do stanice mi nejdou otevřít dveře
s TS moc neumím, tak možná dělám někde chybku, mám TS2020, v editoru scénáře vytvořím timetable scénář, v timetable editoru přidám passenger nějakou kolej na stanici u nástupiště tu zelenou, zadám čas, zkoušel jsem i více stanic, ale dělá mi to třeba v Uherském Brodě uložím scénář, zapnu, dojedu na čas k nástupišti, přes F3 vidím, že stojím ve správném zeleném prostoru, stisknu T a nic, lidi taky nikde, četl jsem, že by mi mohl chybět nějaký asset, nebo že může být chybka v mapě, když mapu otevřu v editoru vidím tam, že by se tam mělo generovat 10 lidí, takže to vypadá ok, ani žádné časové omezení jsem tam nenašel, tak jedině že by mi něco chybělo, ale nepřišel jsem na to co by to mohlo být
tak už mi poradili, chybělo mi European Loco and Asset Pack
https://store.steampowered.com/app/2083 ... sset_Pack/

kdyby to někdo potřeboval tak to sem píšu ;)
BombonCZ
Příspěvky: 9
Registrován: ned 03. kvě 2020 11:08:12

Re: Vlárská dráha aneb SŽDC 341

Příspěvek od BombonCZ »

Zdravím,
je v tuto dobu někde trať k sehnání ?
Uživatelský avatar
Pets
Příspěvky: 106
Registrován: čtv 03. bře 2016 17:34:54
Bydliště: Brno

Re: Vlárská dráha aneb SŽDC 341

Příspěvek od Pets »

Trať by měla jít stáhnout zde: https://www.sasuletrainz.cz/sign/
Je nutná registrace.
BombonCZ
Příspěvky: 9
Registrován: ned 03. kvě 2020 11:08:12

Re: Vlárská dráha aneb SŽDC 341

Příspěvek od BombonCZ »

Pets píše: úte 12. kvě 2020 21:40:57 Trať by měla jít stáhnout zde: https://www.sasuletrainz.cz/sign/
Je nutná registrace.
Děkuji, po registraci se trať objevila :-)
ferfed156
Příspěvky: 7
Registrován: pát 09. říj 2020 16:17:27

Re: Vlárská dráha aneb SŽDC 341

Příspěvek od ferfed156 »

Hello everybody, I was actually in Luhacoviče 3 times. It is a nice village with so much to offer. I would like to download 341 route I really do. But... I downloaded 2 rwp files, added bdt 292 and this is happening. I don´t what to do now.

PLEASE could you HELP ME, please???

file:///C:/Users/ferfe/OneDrive/Obr%C3%A1zky/Screenshot_SZDC_341_Vlarska_draha_49.09855-17.75025_11-44-20.jpg
Ano-nym
Příspěvky: 11
Registrován: sob 15. srp 2020 13:13:12

Re: Vlárská dráha aneb SŽDC 341

Příspěvek od Ano-nym »

Sorry, the screenshot does not loading...
ferfed156
Příspěvky: 7
Registrován: pát 09. říj 2020 16:17:27

Re: Vlárská dráha aneb SŽDC 341

Příspěvek od ferfed156 »

Sorry that I am replying late. I installed some more items and no problems now unless I am talking about red signals at some stations I am not able to proceed via TAB.
ferfed156
Příspěvky: 7
Registrován: pát 09. říj 2020 16:17:27

Re: Vlárská dráha aneb SŽDC 341

Příspěvek od ferfed156 »

Good morning everybody.

I would like to ask you for help. I have downloaded everything from Sasule page. Yes I have an account. Yes I read manuals (or I should say translated). Yes I saw a video on YT Vlackary CZ (did everything step by step) but I can not startup the engine (Step 3- yes I hold). What this is about? I feel lost. Could you help me please?

Best Regards.
Uživatelský avatar
sasule
Příspěvky: 381
Registrován: pon 16. zář 2013 10:07:54
Kontaktovat uživatele:

Re: Vlárská dráha aneb SŽDC 341

Příspěvek od sasule »

V tuto chvíli už včera jsem vydal novou verzi Vlárké dráhy, 20210123 BETA.

Nově jsou zapracovány úseky:
- Veselí nad Moravou - Kyjov
- Vlárský Průsmyk - Trenčianska Teplá
- Uherské Hradiště - Staré Město u Uherského Hradiště (krajina spíše není)
- Staré Město - Moravský Písek (krajina vůbec není) až Bzenec

Děkuji všem, co se v posledních letech (tedy od posledního zveřejnění podíleli). Jsou to:
Jarda Smékal (troleje), Dominik Chaloupka (cementárna Horné Srnie), Roman (objekty, tuny objektů), Pikku (textura takovacího stojanu)
Taktéž děkuji těm, na které jsem v tomto výčtu zapomněl.

Link na stažení je v prvním postu.
Pepe124
Příspěvky: 38
Registrován: sob 24. úno 2018 16:47:11

Re: Vlárská dráha aneb SŽDC 341

Příspěvek od Pepe124 »

Ahoj, měl bych prosbičku.. Zlobí mě zimní textura některých stromů, konkrétně Scenery ~Vegetace~Stromy3D~Briza3D_8m.xml a taky jiných tomu podobných stromů, asi z této složky, asi mám někde chybu v assets jen si s tím nedokážu nějak poradit.
Taky mi chybí Upozornovadla~piskacek1. xml můžu se zeptat kde jsem udělal chybu? Jestli jsem něco přehlédl? Děkuji
Jinak trať nádherná, relaxační jízda.
krovakos
Příspěvky: 72
Registrován: pon 04. úno 2013 22:35:35

Re: Vlárská dráha aneb SŽDC 341

Příspěvek od krovakos »

sasule píše: ned 24. led 2021 0:08:34 V tuto chvíli už včera jsem vydal novou verzi Vlárké dráhy, 20210123 BETA.

Nově jsou zapracovány úseky:
- Veselí nad Moravou - Kyjov
- Vlárský Průsmyk - Trenčianska Teplá
- Uherské Hradiště - Staré Město u Uherského Hradiště (krajina spíše není)
- Staré Město - Moravský Písek (krajina vůbec není) až Bzenec

Děkuji všem, co se v posledních letech (tedy od posledního zveřejnění podíleli). Jsou to:
Jarda Smékal (troleje), Dominik Chaloupka (cementárna Horné Srnie), Roman (objekty, tuny objektů), Pikku (textura takovacího stojanu)
Taktéž děkuji těm, na které jsem v tomto výčtu zapomněl.

Link na stažení je v prvním postu.
Zatím jsem projel celou trať pouze jednou a to ještě z půlky v noci, ale je to krása! Moc děkuji za update trati a za Vaši nezištnou práci!
BusákCZ
Příspěvky: 9
Registrován: sob 07. pro 2019 8:17:19

Re: Vlárská dráha aneb SŽDC 341

Příspěvek od BusákCZ »

Zdravím, chtěl bych se zeptat, jaká vozidla je potřeba nainstalovat proto, aby se mi pořád nezobrazovala ta tabulka, že něco chybí. :)
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Vlárská dráha aneb SŽDC 341

Příspěvek od KaMat »

Nejlépe ty vozidla z tabulky.
BusákCZ
Příspěvky: 9
Registrován: sob 07. pro 2019 8:17:19

Re: Vlárská dráha aneb SŽDC 341

Příspěvek od BusákCZ »

Omlouvám se, ale nikde jsem žádnou tabulku nenašel. :?
krovakos
Příspěvky: 72
Registrován: pon 04. úno 2013 22:35:35

Re: Vlárská dráha aneb SŽDC 341

Příspěvek od krovakos »

BusákCZ píše: pon 12. dub 2021 16:41:57 Zdravím, chtěl bych se zeptat, jaká vozidla je potřeba nainstalovat proto, aby se mi pořád nezobrazovala ta tabulka, že něco chybí. :)
ehm......docela fyzikální paradox ne? :-D Nemoct najít něco, co se mi "pořád zobrazuje" :-D Musíš naučit pracovat s RW_tools, nebo dnes už TS_tools....je to tu na fóru k dohledání na stažení a tam si najdeš vše, co ti k dané trati, nebo scénáři chybí.
BusákCZ
Příspěvky: 9
Registrován: sob 07. pro 2019 8:17:19

Re: Vlárská dráha aneb SŽDC 341

Příspěvek od BusákCZ »

Díky moc, jsem ani netušil že takový prográmek existuje. Až budu na svém počítači, tak to zkusím. :)
krovakos
Příspěvky: 72
Registrován: pon 04. úno 2013 22:35:35

Re: Vlárská dráha aneb SŽDC 341

Příspěvek od krovakos »

BusákCZ píše: sob 17. dub 2021 20:16:54 Díky moc, jsem ani netušil že takový prográmek existuje. Až budu na svém počítači, tak to zkusím. :)
http://www.agenetools.com/downloads.html
BusákCZ
Příspěvky: 9
Registrován: sob 07. pro 2019 8:17:19

Re: Vlárská dráha aneb SŽDC 341

Příspěvek od BusákCZ »

Jojo, už jsem zkusil. Je toho docela dost. :D
Uživatelský avatar
sasule
Příspěvky: 381
Registrován: pon 16. zář 2013 10:07:54
Kontaktovat uživatele:

Re: Vlárská dráha aneb SŽDC 341

Příspěvek od sasule »

Zdravím všechny.
Proběhla aktualizace Vláry (a také balíků součástí). Informace na první stránce, tedy zde.

Přibyl úsek z Kyjova do Nevojic. Krajina je víceméně hotová, byť jsou místa (Kyjov, Nemotice, Nesovice), kde se ještě bude dále pracovat.
I proto je také tato verze označována jako BETA. Pokud někde něco chybí a není tam "flaška", tak "to" prostě neexistuje.

Tato verze je prozatím bez scénářů.

Případné scénáristy prosím, aby počítali s tím, že od konce nástupiště v Nesovicích ve směru na Brno proběhne v další verzi přestavba.
Odpovědět