Trať Kladské pomezí_( Future)

Připravované nebo vydané tratě do RS
Odpovědět
Majkl
Příspěvky: 172
Registrován: sob 02. kvě 2015 11:21:35

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Majkl »

Obrázek

tyhle koleje mi chybí
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Míla »

Ahoj,
zkoušel jsi nainstalovat trať znovu, je možné, že při kopírování nastala někde chyba a nemáš tedy vše. Těmto věcem moc nerozumím, ale pokud ti trať šla ve starém PC? Myslím si, že to nebude chyba v trati.
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Míla »

Tady chybí kolej Mil_kolej_drevo_06, viz screen. Ale proč, to ti neřeknu. Přeinstaloval bych trať ještě jednou.
Přílohy
Otovice zastávka.jpg
Majkl
Příspěvky: 172
Registrován: sob 02. kvě 2015 11:21:35

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Majkl »

Ok zkusím to tedy znovu.. ale už to bude asi po 4 :D

Trať funguje v pohodě, stahl jsem starší aktualizaci a z ní sem si nakopíroval jen asset :)
michal.rak
Příspěvky: 17
Registrován: stř 19. dub 2017 18:15:41

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od michal.rak »

Majkl píše:Ok zkusím to tedy znovu.. ale už to bude asi po 4 :D

Trať funguje v pohodě, stahl jsem starší aktualizaci a z ní sem si nakopíroval jen asset :)
Jak jsi to udelal? Uz jsewm to snad podesate odinstaloval, znovu pridal a mam furt stejny problem. Zkusil jsem ted i stahnout Assets z verze 3, furt to same, travu tam proste nemam..
michal.rak
Příspěvky: 17
Registrován: stř 19. dub 2017 18:15:41

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od michal.rak »

Míla píše:Ahoj,
zkoušel jsi nainstalovat trať znovu, je možné, že při kopírování nastala někde chyba a nemáš tedy vše. Těmto věcem moc nerozumím, ale pokud ti trať šla ve starém PC? Myslím si, že to nebude chyba v trati.
Ja nerikam, ze je chyba v trati, spis se snazim najit.. Jestli mi sla trat ve straem compu nainstalovat napoprve a bez problemu a ted jsem znova nekolikrat vyzkousel trat odebrat a znovu pridat a furt ten stejny problem, tak se spis ptam tebe jako tvurce, kde ten problem muze byt. :) Zkusil jsem uz i starsi assets, nic. Nevim, winrar mi pri extrahaci hlasil jednu chybu, ze neco bylo nenadale ukonceno..
makro110
Příspěvky: 7
Registrován: ned 07. kvě 2017 14:26:40

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od makro110 »

K čemu používáš winrar je o ničem hlásí to pořád chybu zkus 7zip je lepší než winrar
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Míla »

Majkl píše:Ok zkusím to tedy znovu.. ale už to bude asi po 4 :D

Trať funguje v pohodě, stahl jsem starší aktualizaci a z ní sem si nakopíroval jen asset :)
¨
Mám tomu rozumět, že už máš na všech úsecích koleje i všechny objekty? A na tomto úseku také máš už koleje? Nebo zde z Broumova do Otovic stále nejsou?
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Míla »

michal.rak píše:
Míla píše:Ahoj,
zkoušel jsi nainstalovat trať znovu, je možné, že při kopírování nastala někde chyba a nemáš tedy vše. Těmto věcem moc nerozumím, ale pokud ti trať šla ve starém PC? Myslím si, že to nebude chyba v trati.
Ja nerikam, ze je chyba v trati, spis se snazim najit.. Jestli mi sla trat ve straem compu nainstalovat napoprve a bez problemu a ted jsem znova nekolikrat vyzkousel trat odebrat a znovu pridat a furt ten stejny problem, tak se spis ptam tebe jako tvurce, kde ten problem muze byt. :) Zkusil jsem uz i starsi assets, nic. Nevim, winrar mi pri extrahaci hlasil jednu chybu, ze neco bylo nenadale ukonceno..
Jako tvůrce ti, bohužel, neřeknu, kde je chyba. Snad páni kolegové, kteří jsou podstatně více znalí v problematice by mohli, prosím, poradit? Když otevřeš editor, máš v záložce objektů textury? Nechybí? Mohu ti snad poslat Asset od sebe, pokud by to pomohlo. A když píšeš, že Winrar hlásil jednu chybu, ze něco bylo ukončeno!
Míla
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Míla »

Četl jsem příspěvek v trati 220, kde Percy 12 píše, že používá 7-Zip, že je lepší než Winrar. Tak zkus tento.
Majkl
Příspěvky: 172
Registrován: sob 02. kvě 2015 11:21:35

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Majkl »

já na rozbalování používám Total commander a nikdy se mi nestalo abych měl nějaký problém :)
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Míla »

Dobře, ale ještě jsi mě neodpověděl, zda máš v tomto inkriminovaném úseku koleje či ne!
CRR144
Příspěvky: 321
Registrován: pon 24. dub 2017 19:26:39
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od CRR144 »

Ja sa nestíham čudovať že čo tu radíte........ Pokiaľ winrar hlási chybu tak preto,lebo tam chyba je. Nestiahlo sa to celé. Takže riešenie nie je to, že vymením program na rozbalenie, ale stiahnem nejaký download manager ktorí dokáže sťahovať aj na etapy........Nebudem sem dávať žiaden link, je ich plný net.
kiski
Příspěvky: 912
Registrován: pon 12. srp 2013 22:30:35

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od kiski »

Dovolím si oponovať - rada vyskúšať iný rozbaľovací program nie je až tak od veci... Ja osobne mám skúsenosti s tým, že konkrétne u Testovacej trati (v čase, keď ešte bola stiahnuteľná) som si stiahol komplet balík a vôbec nešiel rozbaliť. Sťahoval som to viackrát, skúšal, skúšal a furt chyba - nekompletný archív. Nakoniec podľa rady od bob57_cz som to skúsil rozbaliť priamo v Total Commanderi, a všetko šlo bez problémov. Dokonca aj .rwp balíky po premenovaní koncovky na zip išli bez problémov. Takže aspoň za vyskúšanie to rozhodne stojí.
Braňo
Brtnik
Příspěvky: 66
Registrován: stř 08. bře 2017 20:58:04

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Brtnik »

Míla píše:Mohu ti snad poslat Asset od sebe, pokud by to pomohlo....
Ahoj Taky bych bral tvůj Asset.V trati mi chybí kupa budov,snad by to pomohlo.Nevím,kde to všechno poshánět.
Majkl
Příspěvky: 172
Registrován: sob 02. kvě 2015 11:21:35

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Majkl »

Ohledně tratě, momentálně mi trať funguje, sem tam mi chybí nějaká drobnost.
Aby se mi zobrazili koleje ( viz screen nahoře ) musel sem si stáhnout starší verzi tratě ze které jsem vytahl pouze asset.
Jinak na rozbalování souborů používám pouze a jen Total Commander.. více méně to používám pro veškerý pohyb v pc.
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Míla »

Tak to jsem rád, že máš koleje všude i zde v tomto úseku. Taktéž používám Total Commander a jsem spokojený.
michal.rak
Příspěvky: 17
Registrován: stř 19. dub 2017 18:15:41

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od michal.rak »

Míla píše:
michal.rak píše:
Míla píše:Ahoj,
zkoušel jsi nainstalovat trať znovu, je možné, že při kopírování nastala někde chyba a nemáš tedy vše. Těmto věcem moc nerozumím, ale pokud ti trať šla ve starém PC? Myslím si, že to nebude chyba v trati.
Ja nerikam, ze je chyba v trati, spis se snazim najit.. Jestli mi sla trat ve straem compu nainstalovat napoprve a bez problemu a ted jsem znova nekolikrat vyzkousel trat odebrat a znovu pridat a furt ten stejny problem, tak se spis ptam tebe jako tvurce, kde ten problem muze byt. :) Zkusil jsem uz i starsi assets, nic. Nevim, winrar mi pri extrahaci hlasil jednu chybu, ze neco bylo nenadale ukonceno..
Jako tvůrce ti, bohužel, neřeknu, kde je chyba. Snad páni kolegové, kteří jsou podstatně více znalí v problematice by mohli, prosím, poradit? Když otevřeš editor, máš v záložce objektů textury? Nechybí? Mohu ti snad poslat Asset od sebe, pokud by to pomohlo. A když píšeš, že Winrar hlásil jednu chybu, ze něco bylo ukončeno!
Míla
Takze jsem pouzil zip, znovu stahnul, znovu rozbalil, znovu nainstaloval, tentokrat nenahlasilo zadnou chybu a.. Muzes mi prosim poslat ten tvuj Assets? ja uz fakt nevim, kde hledat
Přílohy
kladska.jpg
CRR144
Příspěvky: 321
Registrován: pon 24. dub 2017 19:26:39
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od CRR144 »

Ja používam WinRar , aj 7-zip aj tcm.S winrarom som nemal nikdy problém. Problém je inde.....Čo tam potom, že rozbalíš archív, keď ti aj tak bude niečo chýbať.....Ale tak ok. Svojho času jeden maďarský humorista Hofi Géza hovoril , že keď nefunguje bordel, nie nábytok treba vymeniť.....
michal.rak
Příspěvky: 17
Registrován: stř 19. dub 2017 18:15:41

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od michal.rak »

Tak jeste update.. po hodinovem klikani sem a tam mi najednou naskocila trava, ovsem takhle. :)) jak jsem to udelal uz fakt nevim. A chybi zase dost koleji, treba ve Vaclavovicich (jen jsem zbezne proklikaval). Tahle trat je fakt zakleta..
Přílohy
kladska2.jpg
Odpovědět