Trať Kladské pomezí_( Future)

Připravované nebo vydané tratě do RS
Odpovědět
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Míla »

Link na 1. straně je opravený, můžete stahovat opravu 2, ale s celou tratí. Zda jde vypustit jen aktualizace bez tratě, nevím. Zjistím.
Mila.
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Míla »

Brtnik píše: pon 26. lis 2018 17:54:14 Zdravím,Mílo mám takovej dotázek.Nešly by do budoucna vydávat aktualizace trati jako "aktualizace" a ne jako komletní nová trať?
Já si vždycky po aktualizaci upravím známá místa k obrazu svému a s novou aktualizací můžu začít odznova.Nebo při jízdě opravuju poletující objekty,stromy,atd.... Už mě to kadí dělat to porád dokola,plašej se mi z toho filcky v kožichu... :mrgreen:
Také tě zdravím
a věřím, je to pořád dokola. Zda to jde, mohou se zde vyjádřit kolegové?
Míla
Jurajs_89
Příspěvky: 646
Registrován: pát 06. čer 2008 7:09:10
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Jurajs_89 »

To, že je už někde jinde, znamená, že "nesmí" být i tady? Sorry, unikají mi tu souvislosti.

Je to poměrně velký bod, který by se dal použít jako výchozí, a když už jsi se stavbou UnO, tak by byla škoda nedojít až tam. Každopádně nechci nikomu určovat a diktovat, kde a co stavět, to je každého věc, jen to bylo vyjádření přání :) .
ObrázekObrázek
magnetový "cvok" :D
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od KaMat »

Tak si svoje úpravy zálohu. Stačí to hledat podle data úpravy. Úplně stejně by to musel dělat i autor tratě. Je to MNOHEM pracnější a taky je tady velká možnost, že se na něco zapomene a zase budou lidi brblat, že to nejde. Tak jak to teď Míla aktualizuje je podle mě v pohodě.
Uživatelský avatar
sasule
Příspěvky: 381
Registrován: pon 16. zář 2013 10:07:54
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od sasule »

Souhlas s Kamatem.
Dělat rozdílové aktualizace bez nějakého šíleného programu, který bude kontrolovat kontrolní součty, datumy modifikace (což je dle mého názoru k ničemu), je sebevražda.
Nehledě k tomu, že neznalý člověk si stáhne rozdílovku, něco si nepřečte, protože lidi nečtou, a výsledek tohoto jednání známe všichni: Béééé, ono to nejde, styď se, autore!
Jediné, co by jakž takž mohlo porblém vyřešit, je přepisovat jen "scenerey tiles" - jenže zase - hrábneš do krajiny a je to celé v kelu. Nehledě k tomu, že změna v traťové databázi činí celou výše uvedenou stať víceméně teoretickou :mrgreen:
Subterra
Příspěvky: 287
Registrován: pon 08. led 2018 22:44:12

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Subterra »

Jurajs_89 píše: pon 26. lis 2018 18:27:08 To, že je už někde jinde, znamená, že "nesmí" být i tady? Sorry, unikají mi tu souvislosti.

Je to poměrně velký bod, který by se dal použít jako výchozí, a když už jsi se stavbou UnO, tak by byla škoda nedojít až tam. Každopádně nechci nikomu určovat a diktovat, kde a co stavět, to je každého věc, jen to bylo vyjádření přání :) .
Já to beru z pohledu potenciálu pro trať. ČT - Choceň by podle mě moc lidí nejezdilo na KP, vzhledem k tomu, že tento úsek (až do Pardubic) je již na trati PBO. Využitelné by to asi bylo "pouze" pro začátek/konec nákladů, ale z pohledu přínosu pro trať/práce s výstavbou mi to nepřijde jako smysluplné. Úseky co jsem například zmiňoval já, tak jsou chybějící menší část pro vlaky, které jezdí z větší části po úsecích, které jsou již v KP hotové a mohly by se poté jezdit v úseku celé své trasy nebo aspoň z větší části.

pro KaMata:
marně přemýšlím, kde je ta třetí :roll: :lol:
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od KaMat »

U mě na disku :D
Subterra
Příspěvky: 287
Registrován: pon 08. led 2018 22:44:12

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Subterra »

však to je ČT - Přerov ne? nebo máš rozpracováno z ČT ještě někam jinam? :D
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od KaMat »

Do Prahy a Brna.
Subterra
Příspěvky: 287
Registrován: pon 08. led 2018 22:44:12

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Subterra »

fuuuuha, pěkná porce :lol:
Uživatelský avatar
Pikku
Příspěvky: 149
Registrován: sob 07. čer 2008 14:57:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Pikku »

Děkuji všem za tipy, chybějící nádražní budovy jsou na místě. Musel jsem stáhnout a nainstalovat novou verzi Sašovy Vláry. Ještě jednou dík.
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Míla »

Tušil jsem to, Saša má některé objekty v jiných složkách,takže stažení nové verze Vláry je na místě a to platí pro všechny, kterým ještě chybí objekty a píši mě, že nemají to či ono.
Míla
Duszis
Příspěvky: 19
Registrován: čtv 13. zář 2018 12:24:58

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Duszis »

Česká Skalice - jaroměřské zhlaví. Narazil na toto ještě někdo další?
Obrázek
Subterra
Příspěvky: 287
Registrován: pon 08. led 2018 22:44:12

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Subterra »

Ano, už dříve jsem to reportoval, bohužel je to tam stále a nedá se to v editoru označit a vymazat. Report ode mě je na straně 20, první příspěvek. Přišlo to s nějakou aktualizaci (dle příspěvků č.5) a od té doby je to v každé. Míla na to koukal, bohužel se zatím nezadařilo to odstranit. A jen přidám info o balíku scénářů, zbývá mi dodělat 2 scénáře. Jeden je R 925, ten mám hotový, akorát doladit drobnosti a osadit vozidla do prostoru, aby nebylo všude prázdno. A pak už jen eRko Trutnov - HK a hotovo. Mělo by to být přes 20 scénářů a okolo 40h herní doby. Některé z původního balíku jsem smazal (např Sp 1768, Dřevo do Teplic a možná ještě nějaké). R 949 jsem také smazal, ale nedošlo mi v tu chvíli, že složka bude mít jiné jméno a v aktualizaci nepřepíše tu starší verzi. Pokud bude čas, tak to snad o víkendu dokončím a vydám. Ve scénářích nebudou zahrnuté úseky Svoboda n.Ú. - Trutnov, Trutnov-Poříčí - Královec, Trutnov střed - Teplice n.M. (možná dodělám), Meziměstí - Broumov a úsek do Dobrušky. Jedná se čistě o osobní vlaky, takže vlečky do toho nepočítám.
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Míla »

Ahoj,
o tomto vím, ale co s tím, bohužel, neporadím. Zda někdo z kolegů má nějaký názor, budu rád. U mě je tento úsek v pořádku.Možná zkusit vyměnit čtverec ze Scenery a Terrain z dřívější verze.
Míla
Uživatelský avatar
Michal
Administrátor
Příspěvky: 555
Registrován: pát 06. čer 2008 8:44:42
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Michal »

Duszis, Subterra: Já to tam taky nemám.
Obrázek
Ale já jsem neměl dřívější verzi tratě. Instaloval jsem až verzi 6. Zkuste mi zabalit vaši složku s tratí, nahrát třeba na úschovnu a pošlete mi do SZ link.
Brtnik
Příspěvky: 66
Registrován: stř 08. bře 2017 20:58:04

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Brtnik »

Já mám Kladské pomezí od začátku,ale tu anomálii ve Skalici nemám.Tím to asi nebude...
Mě zase blbne potrubí v HK a ve Svobodě nad Úpou.Nainstalováno,zaškrtnuto a potrubí prostě není.
b.
Subterra
Příspěvky: 287
Registrován: pon 08. led 2018 22:44:12

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Subterra »

Michal píše: čtv 29. lis 2018 18:47:01 Duszis, Subterra: Já to tam taky nemám.
Obrázek
Ale já jsem neměl dřívější verzi tratě. Instaloval jsem až verzi 6. Zkuste mi zabalit vaši složku s tratí, nahrát třeba na úschovnu a pošlete mi do SZ link.
v trati podle mě problém nebude, instaloval jsem každou verzi formou smazání té předchozí a nechával jsem vždy pouze složku se scénářema
Uživatelský avatar
Michal
Administrátor
Příspěvky: 555
Registrován: pát 06. čer 2008 8:44:42
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Michal »

Ano, v trati to není. Potřeboval jsem si to jenom ověřit. Duszis neřečnil a poslal mi, co jsem chtěl. Takže to s ním dál řeším v SZ. Až se něčemu dopátráme, tak sem dám výsledek.
Subterra
Příspěvky: 287
Registrován: pon 08. led 2018 22:44:12

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Subterra »

Ok, jsem zvědavej, jestli na něco přijdete :D
Odpovědět