Trať Kladské pomezí_( Future)

Připravované nebo vydané tratě do RS
Odpovědět
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Roman »

Problém bude asi ve verzi použité objektu. Někdo má starší, někdo aktuální... Ja to tam mám. Ale smazat to jde úplně normálně. Tedy pro toho, kdo umí v editoru . Chce to znalost loft objektu a šikovné ruce ;) .
Uživatelský avatar
Michal
Administrátor
Příspěvky: 555
Registrován: pát 06. čer 2008 8:44:42
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Michal »

Ano, přesně k tomu to směřuje. Víš, co to bylo konkrétně za objekt?
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Roman »

Netuším. Jako můj to nevypadá...
Subterra
Příspěvky: 287
Registrován: pon 08. led 2018 22:44:12

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Subterra »

Roman píše: pát 30. lis 2018 13:06:35 Problém bude asi ve verzi použité objektu. Někdo má starší, někdo aktuální... Ja to tam mám. Ale smazat to jde úplně normálně. Tedy pro toho, kdo umí v editoru . Chce to znalost loft objektu a šikovné ruce ;) .
já to mám "svázané" s tou zdí viz screeny a označit jenom tu samotnou texturu země se mi nedaří. Leda by Míla věděl, co konkrétně je tohle za zeď a zkusil bych jí přeinstalovat
Bez názvu32.jpg
Bez názvu.jpg
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Roman »

Subterra píše: pát 30. lis 2018 19:38:46 já to mám "svázané" s tou zdí viz screeny a označit jenom tu samotnou texturu země se mi nedaří. Leda by Míla věděl, co konkrétně je tohle za zeď a zkusil bych jí přeinstalovat
Tak samozřejmě to je jeden objekt. Tedy zeď s částí terénu (model, ne textura). Já si to smazal komplet. Pořád je lepší nemít zeď, než terén přes trať...
Vpadá to, že autor v jedné verzi vydal zeď s terénem a v jiné již pouze zeď bez terénu. Teď vypátrat, která je ta aktuální :) .
jendalang
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 22. lis 2018 15:56:46

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od jendalang »

Dobrý den, ještě prosím o jednu radu. Na Angličácích v Hradci a ještště jinde se mi nezobrazují a nedají se přehazovat.To mi chybí traťová pravidla nebo kolejivo? Moc děkuji.
Přílohy
20181201101238_1.jpg
20181201101238_1.jpg (9.27 KiB) Zobrazeno 11521 x
Naposledy upravil(a) jendalang dne ned 02. pro 2018 19:46:35, celkem upraveno 1 x.
Subterra
Příspěvky: 287
Registrován: pon 08. led 2018 22:44:12

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Subterra »

podařilo se mi najít objekt aspoň ve hře. V editoru se jmenuje Retaining wall 3, ale bohužel jsem ho nenašel v assetech, od koho to je objekt.
Bez názvu.jpg
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Míla »

Subterra píše: sob 01. pro 2018 12:08:53 podařilo se mi najít objekt aspoň ve hře. V editoru se jmenuje Retaining wall 3, ale bohužel jsem ho nenašel v assetech, od koho to je objekt.
Bez názvu.jpg
Tato zeď je od začátku, co jsem postavil Českou Skalici. Momentálně nevím, odkud je, hledat ji nebudu a vyměním ji za dostupnější z trati Vlára 341 od Saši. Mělo by to být poté v pořádku.
Milan
Uživatelský avatar
Michal
Administrátor
Příspěvky: 555
Registrován: pát 06. čer 2008 8:44:42
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Michal »

Je od RWAustria. Včera jsme to s Dušanem identifikovali. Teď u sebe nemám přesnou cestu k modelu. Večer napíšu.
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Míla »

Mimochodem, o víkendu jsem byl v Náchodě na srazu spolužáků a jel jsem z Opočna do Náchoda autobusem, jelikož, jak mnozí z vás víte, je traťová výluka z Bohuslavic nad Metují až do Náchoda.Ve stanicích je nová pokládka kolejí, vyměnily se výhybky za moderní elektromotorické a návěstidla jsou světelná. Čili i v Bohuslavicích n.M, kde byla dosud mechanická, jsou světelná. Totéž i v Náchodě. Zmizely ručně stavěné výhybky a skupinová návěstidla, od nového bude odjezdové u každé koleje .A mechanické dřevěné závory, které tu byly, co už pamatuji, v 60. letech, jsou nahrazeny moderními. Výluka skončí 21.12.2018.
A proč to píši? Je možné, že se ozvou hlasy, abych tyto stanice přestavěl, jak už se nedávno stalo. Bylo mi navrženo, abych klonoval trať a v jedné aby bylo vše při starém a v druhé, abych předělal všechny stanice na moderní, kde už jsou. Chci tím říct, že nebudu nic v trati předělávat a nechám vše při starém.
Milan
PS. Když jsem jel přes stanici Borohrádek, všiml jsem si,že kousek od kolejí na obrovském place stojí stovky, ano, stovky nových vozů Škoda Kodiaq a
Karoq. Je to snad tím, že jsou nové evropské limity na emise a že vozy musí projít novou kontrolou? Vždyť na tato auta se čeká týdny i měsíce.
Uživatelský avatar
Michal
Administrátor
Příspěvky: 555
Registrován: pát 06. čer 2008 8:44:42
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Michal »

Míla píše: pon 03. pro 2018 9:25:10 PS. Když jsem jel přes stanici Borohrádek, všiml jsem si,že kousek od kolejí na obrovském place stojí stovky, ano, stovky nových vozů Škoda Kodiaq a
Karoq. Je to snad tím, že jsou nové evropské limity na emise a že vozy musí projít novou kontrolou? Vždyť na tato auta se čeká týdny i měsíce.
Nejspíš ano. Tady je něco podobného:
https://www.garaz.cz/clanek/tisice-skod ... e-21000155
Pepe124
Příspěvky: 38
Registrován: sob 24. úno 2018 16:47:11

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Pepe124 »

Mílo byla by škoda něco předělávat, dokonce se i lidi bouří, ohledně unikátních závor v Náchodě, sepisují petici, že je chtějí zpátky. :)
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Míla »

Určitě, nechám to tak, jak to je. Závor v Náchodě je škoda, byly hezké, bohužel je obsluhoval výhybkář a ti se dnes ruší.Pamětníci, i já se mezi ně počítám,je pamatujeme velmi dobře.
TOM313
Příspěvky: 2
Registrován: stř 12. zář 2018 11:32:48

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od TOM313 »

Michal píše: pon 03. pro 2018 9:46:55
Míla píše: pon 03. pro 2018 9:25:10 PS. Když jsem jel přes stanici Borohrádek, všiml jsem si,že kousek od kolejí na obrovském place stojí stovky, ano, stovky nových vozů Škoda Kodiaq a
Karoq. Je to snad tím, že jsou nové evropské limity na emise a že vozy musí projít novou kontrolou? Vždyť na tato auta se čeká týdny i měsíce.
Nejspíš ano. Tady je něco podobného:
https://www.garaz.cz/clanek/tisice-skod ... e-21000155
V Borohrádku je vytvořena v areálu bývalých Východočeských dřevařských závodů deponie Škoda auto Kvasiny. Probíhá tam velmi čilé vagónování nových vozů.Určitě to není spojeno s případem deponie v Milovicích, kde byla odstavena auta kvůli homologaci...
Mezisklad tam vznikl zřejmě kvůli kapacitě trati Týniště-Letohrad,kdy z Kvasin bylo nutné soupravy rozdělovat na dvě části a v Týništi spojovat.Ten sklad je radost,pocházím z domu,který je hned vedle areálu...
Uživatelský avatar
Michal
Administrátor
Příspěvky: 555
Registrován: pát 06. čer 2008 8:44:42
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Michal »

Michal píše: pon 03. pro 2018 9:10:06 Je od RWAustria. Včera jsme to s Dušanem identifikovali. Teď u sebe nemám přesnou cestu k modelu. Večer napíšu.
Takže jen pro pořádek. Jedná se o objekt RWAustria/Austria/Scenery\Lofts\Bridges\Stuetzmauer\Stuetzmauer3.xml.
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Míla »

Michale,
díky za informaci, tak se teď ptám, chce někdo tento asset poslat, mám nechat původní zeď, nebo vyměnit? Není pro mne problém .
Tak napište, jak to chcete!
Míla
Subterra
Příspěvky: 287
Registrován: pon 08. led 2018 22:44:12

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Subterra »

Já jsem si jí vyměnil za SBS Betonmauer 1 :) Jestli to sám chceš nějak předělat, nechám na tobě.
Railworks Train Simulator Screenshot 2018.12.01 - 12.41.51.04.jpg
Duszis
Příspěvky: 19
Registrován: čtv 13. zář 2018 12:24:58

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Duszis »

Na posledním obrázku to vypadá nejvěrohodněji. Jen bych ale ponechal pouze zeď souběžně s tratí. Z čela tam zeď není. Dříve skrze vedla vlečka a bylo to průjezdné. Jinak bych tedy požádal o zaslání. Díky
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Míla »

Michal píše: pon 03. pro 2018 18:05:02
Michal píše: pon 03. pro 2018 9:10:06 Je od RWAustria. Včera jsme to s Dušanem identifikovali. Teď u sebe nemám přesnou cestu k modelu. Večer napíšu.
Takže jen pro pořádek. Jedná se o objekt RWAustria/Austria/Scenery\Lofts\Bridges\Stuetzmauer\Stuetzmauer3.xml.
Zde je link pro tuto zeď. Nakopírovat do stávajícího common\Railworks
https://uloz.to/!FxVFjQVy0nQA/assets-rar
Naposledy upravil(a) Míla dne stř 05. pro 2018 10:08:25, celkem upraveno 1 x.
Duszis
Příspěvky: 19
Registrován: čtv 13. zář 2018 12:24:58

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Duszis »

Asi něco dělám špatně ale u mně je vše při starém :roll:
Odpovědět