Trať Kladské pomezí_( Future)

Připravované nebo vydané tratě do RS
Odpovědět
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Míla »

U P O Z O R N Ě N Í!

Vážení příznivci železnice.
Je tady další aktualizace tratě A_Kladské pomezí číslo 7. Co je nového?
Přibylo 75 km elektrifikované dvoukolejné tratě a to z Chocně do Pardubic a Hradce Králové.
Takže celková délka tratě A_Kladské Pomezí činí 612 km a mnoho vleček o celkové délce cca 60 km.
Mimo trať jsou zprovozněny další dvě vlečky a to vlečka Elektrárna Opatovice nad Labem a vlečky
v Rosicích nad Labem,jejichž délka kolejí je cca 30 km. Obě vlečky jsou funkční.
Byly opraveny další chyby v trati, levitace objektů apod.Vyměněna zeď v České Skalici u sila.Přibyly některé objekty do kolejí,
lávky pro návěstidla a jiné.
V Chocni kolej 10 u nást.č.III byla posunuta od nástupiště, takže už neškrtá o střechu či hranu nástupiště.
V žádném případě nebudou v této trati nataženy 3D koleje!

Nutno poděkovat všem tvůrcům objektů, bez kterých by trať nemohla vzniknout. Děkuji.
Dále děkuji Romanovi, který umožnil přepsat objekty z tratě 020 do mého addonu a tím nejsou na jeho trati závislé.

Dále děkuji Jardovi Smékalovi, který opět elektrifikoval nové úseky včetně osazení nových odpojovačů všude tam, kde jsou potřeba.
Trať vypadá opravdověji.Odvedl perfektní práci.

Děkuji i Sašovi, který mě pomáhá s tratí průběžně. Převedl hodně objektů od Romana do mé složky. Vytvořil další staniční cedule,
nová světelná návěstidla, která nebyla v základní nabídce. NEJNOVĚJŠÍ VERZE je z 3.4.2019 -Trať 341 Vlárská dráha
Zprovoznil dvě točny, které neumím správně napojit.
A pomohl mě řešit technické problémy s objekty v programu RW_Tools a mnoho dalších drobností.
Nezapomeňte si zálohovat scénáře!!!
Trať opět stáhnete na 1. straně tohoto vlákna!!



Ostatní,co je psáno v Čti mě, které je přiloženo u trati, platí i nadále pro nové hráče, ale i pro staré!! neboť
přibylo hodně nových objektů a též se změnil seznam stanic, proto je třeba znovu nakopírovat složky Milva na svá místa.
Přeji všem hráčům klidné svezení a hezkou zábavu.
Míla

A to je vše, přátelé!!
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Míla »

Dear railroad fans.
There is another update of the track A_Kladské pomezí number 7. What's new?
75 km of electrified double track from Chocen to Parbubice and Hradec Kralove were added.
So the total length of the track A_Kladské Pomezí is 612 km and many sidings with a total length of approximately 60 km.
Outside the track, two other sidings are put into operation, namely the Opatovice nad Labem Power Station siding and siding
in Rosice nad Labem, whose track length is about 30 km. Both sidings are functional. THE LATEST VERSION IS FROM 3.4.2019 -Trať 341
Vlárská dráha

Download the track again on the 1st side of this thread !!

Others, which is written in Read Me, which is attached to the track, remains valid for new players, but also for the old! because
a lot of new objects have been added and the list of stations has changed, so you have to copy the Milva folders again to their places.
I wish all players a quiet ride and have nice fun.
Mila

And that's all, friends
It_s_Real
Příspěvky: 416
Registrován: ned 27. bře 2016 18:27:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od It_s_Real »

Thanks for the update! 8-)
Jack.Grave
Příspěvky: 116
Registrován: úte 02. bře 2010 4:51:40
Bydliště: Praha

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Jack.Grave »

Ahoj Mílo prosím tě nějak se ti vytratily tyhle cedule, z balíku s Kladským pomezím v7:
C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\RailWorks\Assets\CS_addon\Milva\Scenery\Component stations\DlouhaTrebova_ced.bin
C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\RailWorks\Assets\CS_addon\Milva\Scenery\Component stations\DlouhaTrebova_ceds.bin
C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\RailWorks\Assets\CS_addon\Milva\Scenery\Component stations\DlouhaTrebova_cedso.bin
C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\RailWorks\Assets\CS_addon\Milva\Scenery\Component stations\UnOmesto_ced.bin
C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\RailWorks\Assets\CS_addon\Milva\Scenery\Component stations\UnOmesto_ceds.bin

Jinak mnohokrát díky za trať, obdivuju lidi co mají nervy na takovýhle herkulovský úkol jako je stavba trati. Jack

PS. Jinak tam nic nechybí a co kvituji s povděkem list nutných providerů verzi od vrze řídne. Krásná práce! J.
"Grau, teurer Freund, ist alle Theorie" J.W Goethe
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Míla »

Ahoj Jacku
máš pravdu, opomněl jsem přidat tyto cedule do balíků. Takže jsou zde ke stažení a jsou už i součástí celého balíku tratě.
Component stations.zip
(17.99 KiB) Staženo 449 x
Patří do cd_addon/Milva/scenery/component stations/
Míla
Jack.Grave
Příspěvky: 116
Registrován: úte 02. bře 2010 4:51:40
Bydliště: Praha

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Jack.Grave »

Díky už je vše jak má být. Jedna z mála freeware tratí kde se dali dohledat veškeré potřebné náležitosti. Jack
"Grau, teurer Freund, ist alle Theorie" J.W Goethe
Kreny
Příspěvky: 6
Registrován: sob 16. úno 2019 21:42:51

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Kreny »

Pěkná práce, děkuji autorovi za kvalitní obsah do hry.
Tomas201538
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 04. dub 2019 18:27:12

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Tomas201538 »

Můžu se zeptat, kde mám problém? V HK a v Pardubicích se mi nezobrazují nástupiště, objekty mám všechny a nemůžu přijít na to, kde ten problém je. Kdyby někdo věděl, jak to mám vyřešit budu rád. Děkuji za odpověď.
Subterra
Příspěvky: 287
Registrován: pon 08. led 2018 22:44:12

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Subterra »

Našel jsem Mílo asi dělaný spoj, který je bez napětí v Chocni.
railworks64.exe Screenshot 2019.04.03 - 22.36.59.49.jpg
Tezemis
Příspěvky: 94
Registrován: pon 31. črc 2017 14:37:43

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Tezemis »

Super trať! Mám takový dojem, jako by trať měla pokračovat dál směrem na Třebovou. Nechme se překvapit, moc děkujeme Milo :)
CRR144
Příspěvky: 321
Registrován: pon 24. dub 2017 19:26:39
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od CRR144 »

Autor má celkom isto svoje vlastné pocity. :lol:
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Míla »

Pravda, ale jak jsem napsal, to je konec, přátelé. Trať už stavět nebudu, nikam!!! Už jsem skončil.
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Míla »

Tomas201538 píše: čtv 04. dub 2019 18:31:07 Můžu se zeptat, kde mám problém? V HK a v Pardubicích se mi nezobrazují nástupiště, objekty mám všechny a nemůžu přijít na to, kde ten problém je. Kdyby někdo věděl, jak to mám vyřešit budu rád. Děkuji za odpověď.
V Hradci Králové mimo jiné a Pardubicich jsou nástupiště Doktorgep. V čti mě je psáno, kde se stáhnou. Jiného než toto mě nenapadá.
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Míla »

Subterra píše: čtv 04. dub 2019 22:58:35 Našel jsem Mílo asi dělaný spoj, který je bez napětí v Chocni.

railworks64.exe Screenshot 2019.04.03 - 22.36.59.49.jpg
Opravím a vydám Track bin.
Pepe124
Příspěvky: 38
Registrován: sob 24. úno 2018 16:47:11

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Pepe124 »

Jaroměř, kolej 4, výjezd směr HK, těsně před vyhybkou,není spojená kolej. Svařování trvalo jako bych to dělal ručně se svářečkou z lidlu.. 😀
marek03
Příspěvky: 3
Registrován: pát 05. dub 2019 18:20:19

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od marek03 »

Autorovi děkuji za tuto nádhernou trať. Mám jen menší problém a potřeboval bych poradit, kde mám sehnat most který se nachází hned za výjezdem ze Staré Paky směr Dvůr Králové? A v Hradci Králové mám jen polovinu nástupiště, tak kde bych mohl sehnat nástupiště v Hradci? Děkuji moc za rady.
bobishood2
Příspěvky: 24
Registrován: pát 05. dub 2019 16:23:44

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od bobishood2 »

Mám jeden návrh, nešlo by to vše zabalit do jednoho souboru? popřípadě to klidně udělat placené? Rád za něčí tvorbu zaplatím, podpořím a jedním klikem nainstaluji :)))
Tezemis
Příspěvky: 94
Registrován: pon 31. črc 2017 14:37:43

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Tezemis »

Chtěl bych se zeptat. Když dělám QD scénář z místa A do místa B, mám po cestě plno červených návěstidel. Přitom když jsem QD na té stejné trase dělal poprvé, červené nikde nebyli a teď po druhé tam náraz jsou. Asi blbý dotaz, ale můžete mi někdo říct, čím to je? Mirel mi pak hází záchranný brzy a je to otravný.
fixall
Příspěvky: 6
Registrován: ned 18. lis 2018 12:21:32

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od fixall »

Míla píše: pát 05. dub 2019 14:39:53 Pravda, ale jak jsem napsal, to je konec, přátelé. Trať už stavět nebudu, nikam!!! Už jsem skončil.
Maybe the track to Lichkov? ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
Thank you very much for what you did. This is amazing.
Tomas201538
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 04. dub 2019 18:27:12

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Tomas201538 »

Myslím, že jste pro tuto trať udělal vše a na výbornou, podle mě je škoda, že už nechcete pokračovat, vím, že je to strašná práce, ale postavil jste trať, jako nikdo jiný. Jednu trať jsem taky dělal a dopadlo to hodně špatně. Díky vaší trati už můžu odinstalovat trať PBO, která je už zbytečná. Děkuji za super trať a za pomoc.
Odpovědět