Trať Kladské pomezí_( Future)

Připravované nebo vydané tratě do RS
Odpovědět
Subterra
Příspěvky: 287
Registrován: pon 08. led 2018 22:44:12

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Subterra »

morrison335 píše: čtv 11. dub 2019 16:35:33 Já jsem se tak těšil. :( Že bude alespoň do té Chrudimi, jezdím tam často a přál bych si aby byla tam. Ale když nebude, tak nic no. :( Hodně jsem v to věřil. :(

Bylo by to jen 35km kolejí, pár budov kolem tratě, 12 zastávek a bylo by. :( Ale vím, že je to někdy na prd, o něco žádat. :( Ale co, musím s tím žít.

Mod: Sloučeny dva příspěvky
Tobě se lehko řekne "jen 35km", jenže to není práce na 2 dny. Jediné co by mě osobně dávalo smysl přidělat, je Třebová a směr Lichkov, nikam jinam. Většina vlaků co jezdí po Kladském pomezí se dá momentálně zajet v celé délce.
marek03
Příspěvky: 3
Registrován: pát 05. dub 2019 18:20:19

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od marek03 »

Subterra píše: pát 12. dub 2019 15:21:50
morrison335 píše: čtv 11. dub 2019 16:35:33 Já jsem se tak těšil. :( Že bude alespoň do té Chrudimi, jezdím tam často a přál bych si aby byla tam. Ale když nebude, tak nic no. :( Hodně jsem v to věřil. :(

Bylo by to jen 35km kolejí, pár budov kolem tratě, 12 zastávek a bylo by. :( Ale vím, že je to někdy na prd, o něco žádat. :( Ale co, musím s tím žít.

Mod: Sloučeny dva příspěvky
Tobě se lehko řekne "jen 35km", jenže to není práce na 2 dny. Jediné co by mě osobně dávalo smysl přidělat, je Třebová a směr Lichkov, nikam jinam. Většina vlaků co jezdí po Kladském pomezí se dá momentálně zajet v celé délce.
Ano dají se zajet celé, krom R Pardubice - Liberec. Což osobně já jsem pevně věřil v to, že třeba Liberec bude nebo alespoň Turnov. Bylo by parádní si tento rychlík dojet celý. No jo no co se dá dělat, akorát poděkovat autorovi za tuto povedenou mapu, a za pevné nervy které měl při stavění.
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od KaMat »

Subterra píše: pát 12. dub 2019 15:21:50
morrison335 píše: čtv 11. dub 2019 16:35:33 Já jsem se tak těšil. :( Že bude alespoň do té Chrudimi, jezdím tam často a přál bych si aby byla tam. Ale když nebude, tak nic no. :( Hodně jsem v to věřil. :(

Bylo by to jen 35km kolejí, pár budov kolem tratě, 12 zastávek a bylo by. :( Ale vím, že je to někdy na prd, o něco žádat. :( Ale co, musím s tím žít.

Mod: Sloučeny dva příspěvky
Tobě se lehko řekne "jen 35km", jenže to není práce na 2 dny. Jediné co by mě osobně dávalo smysl přidělat, je Třebová a směr Lichkov, nikam jinam. Většina vlaků co jezdí po Kladském pomezí se dá momentálně zajet v celé délce.
No kolejově je to tak na dva dny :D
Uživatelský avatar
adamec475101
Příspěvky: 57
Registrován: úte 12. dub 2016 17:48:11
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od adamec475101 »

Zdravím,

nové úseky jsou moc hezké, další vlečky, to mám rád. Ale mám jeden problém. Když někde na novém úseku uložím hru a pak chci onen scénář načíst, po chvíli načítání se mi objeví černá obrazovka a po chvíli přestane RailWorks odpovídat. Stává se mi to jen na nových úsecích, když hru ukládám kdekoliv jinde na starých úsecích, tak se mi to nestane. Na žádné jiné trati se mi to nikdy nestalo. Neví prosím někdo, co by to mohlo způsobovat?
Subterra
Příspěvky: 287
Registrován: pon 08. led 2018 22:44:12

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Subterra »

Poškozenej soubor? Zkus trať vymazat úplně a nainstalovat znova, já s tím žádné problémy nemám.
Uživatelský avatar
adamec475101
Příspěvky: 57
Registrován: úte 12. dub 2016 17:48:11
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od adamec475101 »

Bohužel přeinstalace nepomohla. Zkoušel jsem čekat a na nic nesahat, třeba že by se to načetlo, ale po celé hodině stále nic. Ale zvláštní je, že se to děje jen na novém úseku. Když scénáře ukládám v Trutnově, Meziměstí atd., tak vše funguje jak má. Ale když scénář uložím v Pardubicích, Dlouhé Třebové nebo Chocni, tak už se nenačte.
Honnzok
Příspěvky: 44
Registrován: stř 07. čer 2017 21:54:57

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Honnzok »

Dobré odpoledne,

měl bych prosbu, nestává se někomu, že by v free roam scénáři na úseku z Pardubic do Chocně podivně fungovaly výhybky?

Jel jsem 2x s 380, před tím jsem na mapě vždy kontroloval cestu abych to měl rovně po prvni a přesto jsem napřed v Moravanech vlitl na volno do odbočky a odpraskl mi Mirel cestu jsem měl podle mapy už postavenou na druhou a zpět na první - na začátku jsem to tak neměl. V druhé jízdě zas tentokrát Moravany ale i Uhersko...

Tak nevím, jestli si něco nevědomky s obsluhou Mirelu nemackam ci co to je...
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Míla »

Ahoj,
abych se přiznal, mě to dělalo také, když jsem jel s vlakem rychleji, než je traťová rychlost, s Jardou Smékalem jsme na problém nepřišli.Pokud jsem jel cca o 5 km méně, bylo to OK. Stávalo se to v Moravanech. Přepracoval jsem zhlaví, ale problém byl stále. A není to jen 380tkou, mě to dělalo i u 151.Ale co je v tom, to nevím.
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Míla »

adamec475101 píše: sob 13. dub 2019 8:36:22 Zdravím,

nové úseky jsou moc hezké, další vlečky, to mám rád. Ale mám jeden problém. Když někde na novém úseku uložím hru a pak chci onen scénář načíst, po chvíli načítání se mi objeví černá obrazovka a po chvíli přestane RailWorks odpovídat. Stává se mi to jen na nových úsecích, když hru ukládám kdekoliv jinde na starých úsecích, tak se mi to nestane. Na žádné jiné trati se mi to nikdy nestalo. Neví prosím někdo, co by to mohlo způsobovat?
Můžeš napsat o jaký scénář jde, případně mě ho poslat? Rád bych jej vyzkoušel.
Míla
Uživatelský avatar
adamec475101
Příspěvky: 57
Registrován: úte 12. dub 2016 17:48:11
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od adamec475101 »

Dělá mi to u free roam scénářů, které si sám dělám. I u starších scénářů, ve kterých jsem přijel ze starší oblasti do nové. Klasický scénář jsem nezkoušel, protože zatím žádný nemám a já je dělat neumím.

Tady teda posílám free roam scénář 380 s EC. Když jsem to zkoušel, tak jsem to uložil v Moravanech a pak už se to nenačetlo.
https://www.mediafire.com/file/k3otq7r4 ... 7.rar/file
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Míla »

Bohužel, ho nevyzkouším, v Dlouhé Třebové nemám žádnou soupravu, se kterou bych jel.
Uživatelský avatar
adamec475101
Příspěvky: 57
Registrován: úte 12. dub 2016 17:48:11
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od adamec475101 »

Aha, tak to asi nemáš všechny vozy, které jsem dal do soupravy. Udělal jsem teda druhý scénář 380 s EC test 2 složený jen z 8 vozů Bpee. Zkusil jsem dojet do Moravan, uložil a výsledek je stejný - při načtení černá obrazovka. Je tam i ta uložená pozice.

https://www.mediafire.com/file/udfz3si3 ... 6.rar/file
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Míla »

Projel jsem Moravany, dal uložit a scénář se normálně načetl.
Je to tratí, něco chybí. Zkoušej to . Odinstaluj a nakopíruj znova i s track.bin, který je u stahování na 1.str.
Míla
Uživatelský avatar
Michal
Administrátor
Příspěvky: 555
Registrován: pát 06. čer 2008 8:44:42
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Michal »

Míla píše: sob 13. dub 2019 13:19:00 Stávalo se to v Moravanech. Přepracoval jsem zhlaví, ale problém byl stále. A není to jen 380tkou, mě to dělalo i u 151.Ale co je v tom, to nevím.
Ty Moravany jsou asi nějaké zakleté. Přesně to samé se dělo v Moravanech i na trati PBO. :) Asi to bude nějaké inteligentní rozhodování toho jejich dispečera. Všiml jsem si, že když mám nastavenou cestu do odbočky a jedu příliš rychle, tak se mi výhybka před vlakem přehodí do rovna. Ale proč to v Moravanech dělá přesně naopak, to taky nevím. Třeba má výhybka nějaký výchozí směr a do něj se to přetočí. Každopádně na tohle je nejlepší si udělat jednoduchý standardní scénář. Tam problém s cestou není a ani s návěstidly, které se ve free scénáři taky nechovají vždy korektně.
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Míla »

Máš Michale pravdu, v standardním scénáři to nedělá. A při volném scénáři, který jsem jel před chvílí, abych vyzkoušel, zda ho znovu načtu, mě vlak jel do odbočky při 159 km/h na Volno. Ale v módu Drive jsou výhybky přímým směrem!! Takže tvořit jiné scénáře než free roam.
Uživatelský avatar
sasule
Příspěvky: 381
Registrován: pon 16. zář 2013 10:07:54
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od sasule »

Míla píše: sob 13. dub 2019 18:13:08 ...takže tvořit jiné scénáře než free roam.
A hlavně v problematických místech dávat průjezdní body (aspoň červená vlaječka)...
Honnzok
Příspěvky: 44
Registrován: stř 07. čer 2017 21:54:57

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Honnzok »

Ad výhybky, děkuji za info, se hodí vědět, já měl strach jestli nemám nějaké zblbé railworks… Přeinstalace se totiž opravdu děsím... V PBO o tom moc dobře vím, záměrně jsem to nepsal... Až příště pojedu R 883 tak si to vytvořím jako standart....
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Míla »

Tak to jsem rád, že se to vysvětlilo, alespoň tak, že není chyba jen u mně v trati. Ale jinak je to :? záhada.
michalvrana54
Příspěvky: 9
Registrován: stř 27. čer 2018 20:59:36

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od michalvrana54 »

Dobrý den, na trati Kladské Pomezí mi chybí pár objektů a docela mě to irituje :) Chybí mi docela dost nádražních budov - např. z toho co mám projeté tak Hradec Králové - Slezské předměstí nebo celkem dost budov na trati Týniště - Letohrad. Dále mi chybí uplně všechny návěsti před přejezdy (na zahoukání) a občas je vedle koleje taková flaška. Poradil by mi někdo kde mám postahovat alespoň ty budovy? Děkuji předem :)
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Míla »

Tak to mě také irituje. Už jsem to psal mnohokrát. Je třeba stáhnout vše, o čem píši v Čti mě. Hlavně trať 341 Vlára od Saši. Zde je většina objektů, např. I pískáčky před přejezdy i budovy!!! A budovy jsou mimo jiné např od Mikitrainz. CZ/SK. Budova v HK. Slezské Předměstí je z tratě 170 od Hekla, též píši v Čti mě. Na trati Týniště Letohrad jsou většinou od Saši z Vlary, od
Mikitrainz. Víc k z
Tomu nemám co říct
Míla tvůrce tratě
Odpovědět