Trať Kladské pomezí_( Future)

Připravované nebo vydané tratě do RS
Odpovědět
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od Míla »

Hola 333renfe,
te faltan objetos de este sitio, descárgalos todos e instálalos. Https://www.sasuletrainz.cz/download/
Míla
333renfe
Příspěvky: 33
Registrován: ned 05. dub 2020 18:07:44

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od 333renfe »

Hola Míla, muchas gracias por todo. He descargado todo lo del enlace pero la gran mayoría de los objetos son extensión.cdp y no .rwp y no pueo o no sé instalar las cdp ¿Estoy haciendo algo mal?

Un cordial y fuerte saludo.
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od Míla »

Hola, seguro, descargaste objetos para MSTS y no para Railwork. En este sitio ya ha estado, regístrese: https: //www.sasuletrainz.cz/ y descárguelo para TrainSimulator (TS)
Míla
333renfe
Příspěvky: 33
Registrován: ned 05. dub 2020 18:07:44

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od 333renfe »

Hola Míla. Muchas, muchas, muchas gracias de verdad. Ahora se ven las señales luminosas, voy a inspecconer el terreno a ver si se ve con más claridad. No quiero ser pesado, pero tengo otra duda. Por ejemplo, la estación central de Praha o Cercany no me aparecen ¿Están con otro nombre o son de otra ruta?

Un fuerte abrazo y mucha salud.
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od Míla »

Estamos hablando de mi canción Kladské pomezí Future y no hay Praga en esta canción. Entonces no puedo aconsejarle sobre esto.
Mi canción se puede descargar en la primera página de este hilo.
333renfe
Příspěvky: 33
Registrován: ned 05. dub 2020 18:07:44

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od 333renfe »

Perfecto Míla, perdón por mi errata. El escenario iba de maravilla con tus últimos consejos, pero acaban de desaparecer las vías de repente. Todo iba perfecto, muy bien las señales y todo, pero de repente esto.
Captura de pantalla (1),.jpg
zsr
Příspěvky: 26
Registrován: pon 15. čer 2009 21:16:49

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od zsr »

Míla píše: čtv 16. dub 2020 16:44:30

Udělej prosím screen tohoto místa, abych se mohl podívat, kde to je přesně ve Václavicích. A textury travin jsou odsud: http://www.uktrainsim.com/filelib-info. ... leid=27352
Přílohy
Vaclavice dopredu u rozdvojeni po  small.jpg
Vaclavice dopredu u rozdvojeni small.jpg
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od Míla »

Ano, už to vidím, zřejmě pozůstatky, které ale měly být už dávno pryč. Jak psal Michal, že je " vyhledával podle Provider a Product. Pokud to tam chybělo, jak vypsal zsr, tak jsem takový objekt ani najít nemohl" Jak tyto objekty odstranit pomocí programu neumím, napadá mě jedna možnost. Ty máš místo flašek růžové komíny. Kdybych tuto pomůcku měl také ( je-li možné napsat jak změnit flašku na komín) tak je postupně všechny odstraním a mapu poté opravenou vydám . Je podstatně snadnější najít růžový komín, než bílou flašku a šlo by to určitě rychle.
Uživatelský avatar
sasule
Příspěvky: 381
Registrován: pon 16. zář 2013 10:07:54
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od sasule »

Tak to se přidávám, ten růžový komín prostě chci :D :mrgreen:, tedy přesněji prosím o návod, jak vyměnit flašku za komín.
Carfing
Příspěvky: 33
Registrován: pon 17. črc 2017 11:44:33

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od Carfing »

Fialový komín místo lahve na mlíko.
https://www.wotawallysbits.co.uk/utilit ... -tutorials
333renfe
Příspěvky: 33
Registrován: ned 05. dub 2020 18:07:44

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od 333renfe »

Siguen sin aparecerme las vías, ni semáforos ni nada, al igual que antes, es como si se hubiese reseteado el escenario. He vuelto a reinstalarlo todo y sigue igual. La desaparición ha sido de repente.
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od Míla »

Lamentablemente, no entiendo. Desinstale las pistas Kladské Pomezí y Kladské pomezí_Future y copie estas dos pistas en carpetas nuevamente desde mi primer lado. ReadMe en inglés se incluye con la pista y mueve todos los objetos en consecuencia. Entonces no te los puedes perder. Ya no puedo ayudarte.
Naposledy upravil(a) Míla dne pon 20. dub 2020 14:15:44, celkem upraveno 1 x.
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od Míla »

Carfing píše: pon 20. dub 2020 9:24:39 Fialový komín místo lahve na mlíko.
https://www.wotawallysbits.co.uk/utilit ... -tutorials
Díky za návod, mrknu na to. To je vynález, bez problémů hned vidím, kde co chybí. Ještě jednou díky, velmi dobrý pomocník.
333renfe
Příspěvky: 33
Registrován: ned 05. dub 2020 18:07:44

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od 333renfe »

Míla píše: pon 20. dub 2020 14:08:56 Lamentablemente, no entiendo. Desinstale las pistas Kladské Pomezí y Kladské pomezí_Future y copie estas dos pistas en carpetas nuevamente desde mi primer lado. ReadMe en inglés se incluye con la pista y mueve todos los objetos en consecuencia. Entonces no te los puedes perder. Ya no puedo ayudarte.
Hola Míla, las pistas a las que usted me hace referencia no me aparecen en este mensaje. Por lo demás, no quiero ser agobiante, supongo qure la falta de idioma da mal entendimiento.

Un fuerte abrazo
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od Míla »

Pánové, potřebuji, prosím, poradit. Ve své trati používám mimo jiné i Romanovy objekty. Jeden z nich je i ZastavkaKoridor a ZastavkaKoridor02. Teď jsem ale zjistil, že je mám ve dvou složkách a to CS_addon\Roman72\Stations\Zastavky a také v CS_addon\ Roman72\StaniciObjekty\Zastavky. Kolega, se kterým jsem toto konzultoval je však v trati nevidí, i když je má. Tak se ptám, která je správná složka aby zastávky byly v trati vidět?
Díky za odpovědi.
Uživatelský avatar
Michal
Administrátor
Příspěvky: 555
Registrován: pát 06. čer 2008 8:44:42
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od Michal »

Aby se objekt mohl zobrazit, musí být v té složce, ve které byl při osazování do trati, tedy v té, která je zapsaná v souboru čtverce. To ovšem nedává odpověď na otázku, které z těch složek je ta "správná"...
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od Míla »

Michale tomu rozumím, ale já tyto zastávky používám ze složky CS_addon\Roman72\Stations\Zastavky , ale kolega je má pouze ve složce
CS_addon\ Roman72\StaniciObjekty\Zastavky, proto je nevidí. Složku, co mám já, vůbec nemá. Proto se ptám, která je správná, jakou mám používat?
Uživatelský avatar
Michal
Administrátor
Příspěvky: 555
Registrován: pát 06. čer 2008 8:44:42
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od Michal »

Asi bych se řídil tím, co má Roman v tom kompletním balíku objektů ve svém vlákně. Tedy pokud tam tyto zastávky jsou. Já to teď bohužel nejsem schopen ověřit.
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od Míla »

Tak jsem stáhl znovu jeho balík a porovnal s mým, jsou stejné. Takže ok. Zastávky tam jsou a také ve dvou složkách.
CrawlerCZ
Příspěvky: 3
Registrován: pát 23. úno 2018 12:16:09

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od CrawlerCZ »

Ahoj, chci se zeptat zda neví někdo jak vyřešit tyto problémy...
1) Při spuštění scénaře z Jaroměře se obejví tato hláška, koleje se objeví, ani vozy žádné nechybí...
Obrázek
Proč se ta hláška objevuje?

2) ve stanici Hradec Králové hl.n chybí koleje, jinak všechny objekty jsou v pohodě.
Obrázek
Kde prosím najdu chybějící koleje? Všechny odkazy z readme jsem proklikal i postahovel vše, ale koleje se stále nechcou ukázat, předem děkuji za odpovědi :)
Odpovědět