Trať Kladské pomezí_( Future)

Připravované nebo vydané tratě do RS
Odpovědět
Honnzok
Příspěvky: 44
Registrován: stř 07. čer 2017 21:54:57

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od Honnzok »

Zdravím, také se připojuju s tím, že se mi v některých stanicích ve future verzi po aktualizaci neotvírají dveře, dělá mi to například Choceň tuším...
Uživatelský avatar
sasule
Příspěvky: 381
Registrován: pon 16. zář 2013 10:07:54
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od sasule »

Komu se neotevírají dveře, nechť si zkontroluje, že má soubory:

Kód: Vybrat vše

Assets\Kuju\RailSimulator\scenery\Procedural\PlatformCharacters 00s.bin
Assets\Kuju\RailSimulator\scenery\Procedural\PlatformCharacters 00s DE.bin
Assets\Kuju\RailSimulator\scenery\Procedural\PlatformCharacters 00s CZ.bin
Pokud nemáte PlatformCharacters 00s CZ.bin, pak zkopírujte PlatformCharacters 00s DE.bin do PlatformCharacters 00s CZ.bin. Značí to ale, že patrně nemáte poslední balíky se závislostmi.
It_s_Real
Příspěvky: 416
Registrován: ned 27. bře 2016 18:27:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od It_s_Real »

Hello Milan.
After reinstallation of the route the sounds - messages on the stations are not heard. I unzipped the folder assets. Version route is KP v.2-opr.1.
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od Míla »

It_s_Real píše: sob 15. srp 2020 11:19:41 Hello Milan.
After reinstallation of the route the sounds - messages on the stations are not heard. I unzipped the folder assets. Version route is KP v.2-opr.1.
Hi Дилян,
the station report does not depend on the line. It is in the RailWorks \ Assets \ CS_Addon \Hlaseni. Do you have it in this folder?
It_s_Real
Příspěvky: 416
Registrován: ned 27. bře 2016 18:27:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od It_s_Real »

Yes, I have Hlaseni's folder in G:\Steam\steamapps\common\RailWorks\Assets\CS_Addon
Lukas_CZ
Příspěvky: 7
Registrován: pon 27. črc 2020 8:43:08

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od Lukas_CZ »

sasule píše: pon 10. srp 2020 8:15:10 Komu se neotevírají dveře, nechť si zkontroluje, že má soubory:

Kód: Vybrat vše

Assets\Kuju\RailSimulator\scenery\Procedural\PlatformCharacters 00s.bin
Assets\Kuju\RailSimulator\scenery\Procedural\PlatformCharacters 00s DE.bin
Assets\Kuju\RailSimulator\scenery\Procedural\PlatformCharacters 00s CZ.bin
Pokud nemáte PlatformCharacters 00s CZ.bin, pak zkopírujte PlatformCharacters 00s DE.bin do PlatformCharacters 00s CZ.bin. Značí to ale, že patrně nemáte poslední balíky se závislostmi.
Ahoj,
soubor PlatformCharacters 00s CZ.bin mi skutečně chyběl, provedl jsem nápravu podle návodu. Bohužel to však nemělo žádný efekt, dveře stále nefungují.
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od Míla »

It_s_Real píše: ned 16. srp 2020 14:04:37 Yes, I have Hlaseni's folder in G:\Steam\steamapps\common\RailWorks\Assets\CS_Addon

I looked in the Editor, all messages in the stations are installed and for me they are also functional in Drive. Try reinstalling the track.
I can't give more advice.
Zugfanatiker
Příspěvky: 3
Registrován: úte 30. čer 2020 9:21:21

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od Zugfanatiker »

Zdravim, ma niekto spocitane kolko kilometrov finalna verzia KP (normal) ma?
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od Míla »

cca 680 km!
Zugfanatiker
Příspěvky: 3
Registrován: úte 30. čer 2020 9:21:21

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od Zugfanatiker »

Krasa. Konecna sa mi podarilo trat dostat do prevazdky, je to dost velka zabava :D este som ale ani zdaleka nevidel vsetko :D
trblgng
Příspěvky: 5
Registrován: ned 23. srp 2020 18:53:42

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od trblgng »

Zdravím,

asi mě ukamenujete :D, ale v simulátoru se nepohybuju moc dlouho. Na Kladském pomezí mi chybí v nějakých částech koleje, nejvíce asi z Týniště na Náchod. READ ME, se mi nějak ztratilo, většinu jsem po stahoval, ale ty koleje mi stále chybí. Bylo mi řečeno že by to mohli být koleje od SADa, a že by mohlo pomoc stáhnutí tratě "Hagen Siegen 3.1.4" - to také nepomohlo, takže si už nevím rady kde je najdu.

Za případnou radu budu vděčný.
Díky.
Honnzok
Příspěvky: 44
Registrován: stř 07. čer 2017 21:54:57

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od Honnzok »

Mám za to, že to není to Hagen, ale je to Altenburg - Wildau... Zkuste najít a stáhnout tu...
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od Míla »

Ano, jsou to SaDovy koleje z trati je to Altenburg - Wildau.
Odsud: https://www.railsimulator.net/wsif/?pag ... C&id=1175/
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od Míla »

Přemýšlím o tom, zda stavět stanice v celé velikosti či ne. Např. Česká Třebová, Kolín, Pardubice. U takto velkých stanic je práce náročná, aby byly alespoň co nejvíce reálu.Proč to píši? Nikdo z vás si nevšiml a do nedávna bohužel ani já , že celá lichá odjezdová skupina v Pardubicích směr Přelouč nemá odjezdová návěstidla. Zřejmě před vydáním po nějaké malé úpravě kolejí, kdy jsem mohl např, část koleje posunout či vyměnit( z toho důvodu se link od náv. přerušil), zmizela. Takže z toho vyplývá, že zřejmě většinou jezdíte po " rovných".Je to ve Future. Ale u klasik, jsem včera zjistil, když jsem testoval nový scénář, že ve Starkoči u poslední výhybky směr Malé Svatoňovice chybí srdcovka. A nikdo z vás mě neupozornil. Je potřeba prosím, pokud něco najdete, na to upozornit, abych mohl chyby opravit.
Dealer101
Příspěvky: 4
Registrován: ned 07. říj 2018 17:26:48

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od Dealer101 »

Ahoj, chybí mi RailNetwork~Signals~AZD~6z~NvstAZD6zIndB_05.xml, ale zkoušel jsem stahovat všechny soubory s návěstidlama co to jen šlo, poradí někdo prosím?
EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ :lol: :lol: :lol:
trblgng
Příspěvky: 5
Registrován: ned 23. srp 2020 18:53:42

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od trblgng »

Ano, díky za typ u těch kolejí. Pomohlo to na většině místech. Někde občas ještě ta nějaká kolej chybí, ale už je to rozhodně lepší. Takže ještě jednou velké díky.
Uživatelský avatar
750225lentilka
Příspěvky: 285
Registrován: čtv 17. dub 2014 11:10:49
Bydliště: Perníkov

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od 750225lentilka »

Já po přímých rozhodně nejezdím. Ale je fakt, že v Pardubicích z liché na Přelouč jsem ještě nejel. Ono KP je tak rozlehlé, že při svém volném času je ještě hromada míst, kde jsem ani nebyl. :D
BRD
Příspěvky: 8
Registrován: pon 11. kvě 2020 21:01:33

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od BRD »

Podle mého je lepší, když to vypadá co nejvíce skutečný. Takže jsem pro to, abys měl trochu víc trpělivost a stavět stanice v celé velikosti.
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od Míla »

Trpělivosti mám dost, jinak bych nemohl postavit tak velmi rozsáhlou trať.
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od Míla »

V sekci Download scénářů, objektů, modelů do RW jsou ke stažení moje prvotina, fiktivní scénáře. Jsou pro silné PC a spouštějte je pouze přes Wash and Go!!
Odpovědět