Trať Kladské pomezí_( Future)

Připravované nebo vydané tratě do RS
Odpovědět
333renfe
Příspěvky: 33
Registrován: ned 05. dub 2020 18:07:44

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od 333renfe »

Míla píše: úte 02. čer 2020 10:28:45
333renfe píše: úte 02. čer 2020 0:15:37 Dobrý den, přátelé. Ověřil jsem vše a aktivoval jsem poskytovatele, ale například budovy v UNO a LETHORAD stále neexistují. Jinak v pořádku.

Pozdrav.
The building in UNO is still the same from Josef72 and the building in Letohrad also remained. It is from line 341 Vlárská dráha. Why are you missing buildings? Try reinstalling the track.
Nevím, proč mi tyto budovy chybí, než jsem je aktualizoval v mé hře.
Marmic
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 04. čer 2020 8:16:40

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od Marmic »

A good day to all. Who has the assets listed below?I don't see any stakes on the line and rw tools gives me the following list of missing
Cattura.PNG
Jan Budinský
Příspěvky: 3
Registrován: pon 05. čer 2017 18:36:40

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od Jan Budinský »

Tezemis píše: stř 03. čer 2020 15:11:04
Jan Budinský píše: úte 02. čer 2020 8:33:53 Ahoj, jak je to s tím staničním hlášením ? Například, když začínám scénář v Kolíně, tak staniční hlášení funguje, ale jakmile ve stejném scénáři dojedu do Pardubic, nebo i do jiné stanice, která má staniční hlášení, tak nefunguje.
Ahoj, toto se mi taky někdy stane. Pravděpodobně je to podmíněný výkonem PC (RAM paměti). Někdy je těch objektu k načtení tolik, že hlášení nenaběhne.Alespoň takhle si to myslím.. Todle moc ovlivnit nejde než jen koupit výkonnější PC 😄
Výkonný PC mám až dost, ze všech her jenom Railworks nejede úplně dle očekávání, ale co už, Railworks to má už ve zvyku :lol:
Tezemis
Příspěvky: 94
Registrován: pon 31. črc 2017 14:37:43

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od Tezemis »

Míla píše: stř 03. čer 2020 17:44:00 Michale, dá se nějakým způsobem zesílit zvuk u hlášení, pravda, některá nejsou téměř slyšet. Díky.
Mílo, s tím volume upřímně nevím, hodně záleží na kvalitě nahrávky. Která hlášení se zdají potichu? Zkusím sehnat kvalitnější nahrávky a tím by se problém vyřešil
juancarlosmarin1
Příspěvky: 15
Registrován: sob 23. bře 2019 21:23:39

Re: Track Klitschone pomezí_( Future)

Příspěvek od juancarlosmarin1 »

Good night, I need help finding these missing items, I would be grateful, thank you very much.
Přílohy
objetos.rar
(2.81 KiB) Staženo 316 x
motorak28
Příspěvky: 59
Registrován: stř 02. bře 2016 11:14:00

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od motorak28 »

Takže neFuture je pořád jenom do Pardubic?
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od Míla »

Marmic píše: čtv 04. čer 2020 8:35:07 A good day to all. Who has the assets listed below?I don't see any stakes on the line and rw tools gives me the following list of missingCattura.PNG
Hi, you're probably missing the overhead line component.
Download the folder here and copy it to RailWorks \ Assets.
Link: http://rw.simtrains.eu/kladske_pomezi/CS_addon.rar
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Track Klitschone pomezí_( Future)

Příspěvek od Míla »

juancarlosmarin1 píše: pát 05. čer 2020 2:46:35 Good night, I need help finding these missing items, I would be grateful, thank you very much.
You can download all these objects from the links in Read me for new players !!
Marmic
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 04. čer 2020 8:16:40

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od Marmic »

thanks Míla, everything works now
Blade77
Příspěvky: 148
Registrován: ned 28. srp 2011 1:10:12
Bydliště: Praha, vozovna Motol, tramvaj... ;-)

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od Blade77 »

motorak28 píše: pát 05. čer 2020 7:18:25 Takže neFuture je pořád jenom do Pardubic?
Ano a dál nebude, pokud se Míla nerozhodne jinak. ;)
Jirka/VonShark
Blade77
Příspěvky: 148
Registrován: ned 28. srp 2011 1:10:12
Bydliště: Praha, vozovna Motol, tramvaj... ;-)

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od Blade77 »

Zdar lidi,

Dovytvořil jsem databázové "Tracks.bin" soubory, s 3D kolejivem, pro tratě KP klasik i Future, v LOW verzi, které jsou vhodné, pro slabší PC. Více informací najdete v přiloženém README.txt. ;)

Link zde: https://mega.nz/file/sp9B1QDY#zcoGxlGZ9 ... WwXKtCmSSg
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Hi people,

I created database "Tracks.bin" files, with 3D tracks, for KP classic and Future routes, in LOW version, which are suitable for weaker PCs. See the attached README.txt, for more information. ;)

Download link here: https://mega.nz/file/sp9B1QDY#zcoGxlGZ9 ... WwXKtCmSSg
Jirka/VonShark
morrison335
Příspěvky: 4
Registrován: stř 10. kvě 2017 17:27:25

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od morrison335 »

Zdravím, mám problém, když jedu z Kolína do Pardubic tak v Přelouči se mi automaticky přehodí výhybka na vedlejší kolej a vždy tam vykolejím, i když jedu max. 160... Dá se to prosím opravit? Díky.
It_s_Real
Příspěvky: 416
Registrován: ned 27. bře 2016 18:27:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od It_s_Real »

Blade77 píše: pon 01. čer 2020 22:20:46 Jasně, už chápu,

Zde je správný link, na přepracované "tracks.bin" soubory, které zprovozní 3D koleje:
https://mega.nz/file/F8UnGaQK#G4_tCFzIc ... xfsSvr_5sE

Postupujte dle instrukcí v README.txt ;)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
I see,

Here is the correct link, for the reworked "tracks.bin" files, to make 3D tracks functional:
https://mega.nz/file/F8UnGaQK#G4_tCFzIc ... xfsSvr_5sE

Follow the instructions, in the README.txt file ;)
Thanks, work. ;)
jonasker
Příspěvky: 3
Registrován: pon 08. čer 2020 11:20:39

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od jonasker »

Trať je perfaktní!! Velmi si cením vaší snahy a práce, vždy bude mapa Kladské Pomezí v Railworks u mě na PRVNÍM místě :). Avšak mám jeden problém, když projedu zastávku Kolín dílny směrem od Pardubic do Kolína, tak se mě za návěstidlem u vyhybky sekne hra a jen přetrvávají zvuky které jsou také seklé a jedou ve smičce furt dokola. Nevíte, čím by to mohlo být? Jinak zde jsou parametry mého PC kdyby byly potřeba:
Procesor - Inter Core i7-4770S CPU @ 3.10GHz 3.10GHz
Paměť (RAM): 16,0 GB
Typ systému: 64bitový operační systém, procesor na platformu x64
Typ disku na kterém je Railworks: SATA (velikost - 3,63 TB)
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od Míla »

morrison335 píše: ned 07. čer 2020 14:39:04 Zdravím, mám problém, když jedu z Kolína do Pardubic tak v Přelouči se mi automaticky přehodí výhybka na vedlejší kolej a vždy tam vykolejím, i když jedu max. 160... Dá se to prosím opravit? Díky.
Ahoj, tento problém jsme už tady řešili, z Chocně do Pardubic to také dělá v jedné stanici, myslím v Moravanech, přesně už nevím. Co mohu poradit je snížit při průjezdu rychlost řekněme na 155 -157 km/h. Spravit to nedokážu, PC žije svůj život a toto neumím ovlivnit.
Míla
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od Míla »

jonasker píše: pon 08. čer 2020 11:31:09 Trať je perfaktní!! Velmi si cením vaší snahy a práce, vždy bude mapa Kladské Pomezí v Railworks u mě na PRVNÍM místě :). Avšak mám jeden problém, když projedu zastávku Kolín dílny směrem od Pardubic do Kolína, tak se mě za návěstidlem u vyhybky sekne hra a jen přetrvávají zvuky které jsou také seklé a jedou ve smičce furt dokola. Nevíte, čím by to mohlo být? Jinak zde jsou parametry mého PC kdyby byly potřeba:
Procesor - Inter Core i7-4770S CPU @ 3.10GHz 3.10GHz
Paměť (RAM): 16,0 GB
Typ systému: 64bitový operační systém, procesor na platformu x64
Typ disku na kterém je Railworks: SATA (velikost - 3,63 TB)
Mám podobnou sestavu a nikdy se mi to nesekne. Možná je potřeba nastavení Railworks vpravo nahoře.(Settings) Vše zřejmě nemůže být naplno.Kolegové, kteří více rozumí tomuto tématu by mohli, prosím, poradit?
Blade77
Příspěvky: 148
Registrován: ned 28. srp 2011 1:10:12
Bydliště: Praha, vozovna Motol, tramvaj... ;-)

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od Blade77 »

To je ten samý problém, jako když se jede od Kolína do Pardubic, projedu vjedzové návko v Pardubicích, s loko 380 nebo 131 a hra zamrzne, slyšet je jen zvuk. Na FB jsem to řešil s Jáchymem, je dost možné, že je chyba v Mirelu nebo v návěstidle. Pokud jedete s loko 36x ČD/ČDC nebo x5x, neděje se to, tudíž to vypadá ne nekompatibilitu návek s Mirelem v loko 131 a 380.
Jirka/VonShark
jonasker
Příspěvky: 3
Registrován: pon 08. čer 2020 11:20:39

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od jonasker »

Blade77 píše: pon 08. čer 2020 12:52:53 To je ten samý problém, jako když se jede od Kolína do Pardubic, projedu vjedzové návko v Pardubicích, s loko 380 nebo 131 a hra zamrzne, slyšet je jen zvuk. Na FB jsem to řešil s Jáchymem, je dost možné, že je chyba v Mirelu nebo v návěstidle. Pokud jedete s loko 36x ČD/ČDC nebo x5x, neděje se to, tudíž to vypadá ne nekompatibilitu návek s Mirelem v loko 131 a 380.
No, tady je problém, že já jsem jel s loko 36x a zamrzlo to :D
Brtnik
Příspěvky: 66
Registrován: stř 08. bře 2017 20:58:04

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od Brtnik »

Zdravím,přidám svůj poznatek ohledně těch Pardubic.Jen ho asi berte s rezervou,protože mám hódně starej comp a ještě k tomu mi zdechla GK,takže teď jezdím na ňákej ATI chcíplině,co sem vyhrabal v krabici se starejma věcma na pc...
Při první jízdě z Kolína s catrem 854 pád,další jízdy se 141,362 a dnes 380 už bez problému...ale je pravdou,že před těma Pardubicema spadne na 2 - 3 vtěřinky fps na 4 - 5. ;)
juancarlosmarin1
Příspěvky: 15
Registrován: sob 23. bře 2019 21:23:39

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od juancarlosmarin1 »

Good afternoon, I need help to find these traffic lights of this same route, I downloaded everything necessary but do not press the flashes marked in a red circle, thank you very much.
Přílohy
image~3.png
image~3.png (127.53 KiB) Zobrazeno 8531 x
Odpovědět