Trať Kladské pomezí_( Future)

Připravované nebo vydané tratě do RS
Odpovědět
T0M
Příspěvky: 2
Registrován: pát 29. zář 2023 13:32:05

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od T0M »

Míla píše: pon 02. říj 2023 9:09:28 Tady je odkaz. Rozbal a nakopíruj do RailWorks.
https://www.uschovna.cz/zasilka/MXYUKBE ... UEMAB6BFNH
Ano, už mám to nástupiště, děkuji.
hysecekpisecek
Příspěvky: 3
Registrován: stř 04. říj 2023 22:16:41

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od hysecekpisecek »

Dobrý den,
omlouvám se, že píšu, kvůli tomu. Ale hledal jsem všude, a nenašel jsem. Kde najdu, nebo kde bych mohl sehnat chybějící Hlavní nádraží v Praze. Nezobrazuje se mi nic, ani perony, ani střecha. (Kladské pomezí Praha - ČT/Kol - HB).
Ještě se chci zeptat, existuje verze trati Koridor bez úprav mezi Chocní a Ústím nad Orlicí. Díky moc!
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od Míla »

Ahoj,
veškeré budovy kolem hlavního nádraží v Praze a perony včetně haly jsou v mém addonu Milva a to v Assets\CS_addon\Milva\Morava. Takto mi to tehdy připravil Dominik( objekty jsou Dominikovy)
Koridor bez úprav mezi Chocní a Ústím nad Orlicí není, pouze v Kladském pomezí( klasik)
hysecekpisecek
Příspěvky: 3
Registrován: stř 04. říj 2023 22:16:41

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od hysecekpisecek »

Děkuji moc za odpověď, pokusím se to najít. Omlouvám se, zatím jsem prošel co šlo, a nikde jsem nic nenašel. Mohl bych poprosit o pomoc? omlouvám se.. díky!
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od Míla »

Vše jsi neprošel. Na první straně tohoto vlákna.
29.6.2022 Trať Kladské pomezí Koridor Zde je vše pro nováčky včetně Assetů. Asset Milva je v souboru rwp a třeba stáhnout a nakopírovat i Assets pro vydání.
hysecekpisecek
Příspěvky: 3
Registrován: stř 04. říj 2023 22:16:41

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od hysecekpisecek »

Dobře, omlouvám se a děkuji!
tomas.vilimek
Příspěvky: 9
Registrován: úte 12. zář 2017 6:17:39

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od tomas.vilimek »

Dobry den po preinstalaci ssd mi chybi sasule\cd_341\railnetwork\trackrules\341_prestavnikk11ml_40kmh.xml
cs_addon\prahabenesov\scenery\bytovky\bytovkauhrineves04 cs_addon\prahabenesov\scenery\bytovky\dummodernimecholupy03.xml
kal000px\misc\scenery\containers\container14.xml
Dekuji za rady
martin.norimberg
Příspěvky: 1
Registrován: úte 31. říj 2023 23:05:24

Re: Trať Kladské pomezí_( Future) - poděkování

Příspěvek od martin.norimberg »

Ahoj, tadyk Martin z Kolína, chtěl jsem všem, kdo na této trati nějak spolupracovali a především tedy Mílovi poděkovat, že má tpělivost a pokračuje s touto tratí dále a rozšiřuje jí. O víkendu jsem zažil pocit, že mohu jet vlakem z Kolína do Prahy i v simulátoru, a ten pocit je prostě stejně neopakovatelný jako když jsem byl dítě a poprvé viděl vláčky doma v pokojíčku. Sice jsem se teda hodně nastahoval, než jsem se dopracoval do finále, kdy to bylo hratelné, ale vyplatilo se to. Moc a moc vám všem děkuji ;) :D
Tom
Příspěvky: 32
Registrován: úte 30. srp 2011 6:32:27

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od Tom »

tomas.vilimek píše: ned 29. říj 2023 13:57:40 Dobry den po preinstalaci ssd mi chybi sasule\cd_341\railnetwork\trackrules\341_prestavnikk11ml_40kmh.xml
cs_addon\prahabenesov\scenery\bytovky\bytovkauhrineves04 cs_addon\prahabenesov\scenery\bytovky\dummodernimecholupy03.xml
kal000px\misc\scenery\containers\container14.xml
Dekuji za rady
Kde jsi přišel na to, že ti chybí *.xml soubory?
tomas.vilimek
Příspěvky: 9
Registrován: úte 12. zář 2017 6:17:39

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od tomas.vilimek »

Dobrý den, tak už mám pomalu všechno. Jen co ještě nemám, jsou odjezdove tabule digitální a analogové od autora Zbysis. Nevíte kde se sehnat?Děkuji
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od Míla »

Tady si to stáhni, poslal jsem ti to přes úschovnu.
https://www.uschovna.cz/zasilka/NH6CKE2 ... Z6ZN78IBVM
tomas.vilimek
Příspěvky: 9
Registrován: úte 12. zář 2017 6:17:39

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od tomas.vilimek »

Děkuji moc
Tom
Příspěvky: 32
Registrován: úte 30. srp 2011 6:32:27

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od Tom »

Ahoj Mílo,
po přeinstalaci RW a nové instalaci trati (Kladske_Pomezi_Pha-Pardubice-Kolin-HB) mi TSTools hlásí chybné umístění "...\CS_addon\Sasule\Signals\Opakovac.bin" (má být ...\CS_addon\Sasule\RailNetwork\Signals\Opakovac.bin) a chybějící "...\Roman72\SZDC\RailNetwork\Track\Koleje321\SZDC_Trat321.bin". Zatímco v prvním případě to není problém, a cestu jsem si přepsal, v případě druhém jsem v koncích, protože nic takového nikde nemůžu najít. Můžeš mi prosím poradit, co s tím?
Díky, Tom
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od Míla »

Ahoj,
co se týká prvního příspěvku, tak Opakovač mám dobře, tak jak píšeš.( \CS_addon\Sasule\RailNetwork\Signals\Opakovac.bin) Vše, co mám od Saši stažené, tak mám nakopírované a cestu nikde neměním. Proč to tak máš, ti neřeknu. Ale u mne je to v pořádku.
V druhém případně jsem zřejmě natáhl kousek koleje od Romana, ale pokud kolej fyzicky máš, tak to neřeš. Hledat, kde je umístěná, či opravovat to už nebudu.
Míla
Tom
Příspěvky: 32
Registrován: úte 30. srp 2011 6:32:27

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od Tom »

Míla píše: pon 27. lis 2023 10:12:23 ... Opakovač mám dobře, tak jak píšeš.( \CS_addon\Sasule\RailNetwork\Signals\Opakovac.bin) Vše, co mám od Saši stažené, tak mám nakopírované a cestu nikde neměním. Proč to tak máš, ti neřeknu. Ale u mne je to v pořádku. ...
Ahoj, u mne je ta také v pořádku. Tu chybě v cestě vyhazuje TSTools. Trať se jinak chová korektně. ;)
Míla píše: pon 27. lis 2023 10:12:23 V druhém případně jsem zřejmě natáhl kousek koleje od Romana, ale pokud kolej fyzicky máš, tak to neřeš. ...
Ok, díky. Tom
cin4007
Příspěvky: 4
Registrován: sob 09. pro 2023 17:52:13

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od cin4007 »

Potřebuji od vás všech pomoc, stáhl jsem si asi před půl rokem kladské pomezí (všechna) a do teď mi ani jedno nefunguje. když je jakkoli zapnu (přes quick scenario, spustím free room/standard scenario nebo si vytvořím vlastní scénář, pokaždé se mi cca po 1 minutě vypne hra a ukáže se mi ,,OUT OF MEMORY error,, . Zkoušel jsem vše jako například mnohokrát reinstalovat trať ,ale nic t toho mi nejde. :cry:

hraju na 32x bit verzi (64 mi nejde i když mám počítač s 64x operačním systémem) :?
RAM mám na 8GB a grafickou kartu mám grafickou kartu MSI NVIDIA GeForce GT 1030

prosím poraďte mi..
V8ky
Příspěvky: 2
Registrován: ned 05. lis 2023 13:01:25

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od V8ky »

Zdravím nevíte proč na každé trati Kladské pomezí mám rychlost v f3 v MPH? nevíte co s tím?
A ještě když jedu scénář tak v f1 kde se mi ukazuje vzdálenost do další stanice či zastávky tak je v miles?

Děkuji za odpověď.
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od Míla »

cin4007 píše: sob 09. pro 2023 18:18:43 Potřebuji od vás všech pomoc, stáhl jsem si asi před půl rokem kladské pomezí (všechna) a do teď mi ani jedno nefunguje. když je jakkoli zapnu (přes quick scenario, spustím free room/standard scenario nebo si vytvořím vlastní scénář, pokaždé se mi cca po 1 minutě vypne hra a ukáže se mi ,,OUT OF MEMORY error,, . Zkoušel jsem vše jako například mnohokrát reinstalovat trať ,ale nic t toho mi nejde. :cry:

hraju na 32x bit verzi (64 mi nejde i když mám počítač s 64x operačním systémem) :?
RAM mám na 8GB a grafickou kartu mám grafickou kartu MSI NVIDIA GeForce GT 1030

prosím poraďte mi..
Dle mého názoru máš slabý PC. Mé mapy a nejen mé, jsou náročné na RAM i grafiku. Doporučuji minimálně RAM 16, ale i více GB, grafickou kartu také lepší( mám NVIDIA GeForce GTX 1060 3 GB a to už je dost slabá) a hlavně hrát na 64 bit verzi. Pokud otevřeš scénář, nemáš šanci. Suma sumárum, kup nový PC.
cin4007
Příspěvky: 4
Registrován: sob 09. pro 2023 17:52:13

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od cin4007 »

dekuju ti moc :D
pendoch
Příspěvky: 3
Registrován: sob 25. úno 2023 13:33:26

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od pendoch »

cin4007 píše: sob 09. pro 2023 18:18:43 Potřebuji od vás všech pomoc, stáhl jsem si asi před půl rokem kladské pomezí (všechna) a do teď mi ani jedno nefunguje. když je jakkoli zapnu (přes quick scenario, spustím free room/standard scenario nebo si vytvořím vlastní scénář, pokaždé se mi cca po 1 minutě vypne hra a ukáže se mi ,,OUT OF MEMORY error,, . Zkoušel jsem vše jako například mnohokrát reinstalovat trať ,ale nic t toho mi nejde. :cry:

hraju na 32x bit verzi (64 mi nejde i když mám počítač s 64x operačním systémem) :?
RAM mám na 8GB a grafickou kartu mám grafickou kartu MSI NVIDIA GeForce GT 1030

prosím poraďte mi..
https://www.youtube.com/watch?v=exs2tC_HrvQ
Taky mám slabou sestavu a tohle v drtivé většině případů pomáhá. Je to vopruz a ne vždy to funguje, ale dodnes jediné řešení OUT OF MEMORY problému. Nicméně na Vánoce si za litra kup 16 GB RAM, 8 GB je na dnešní poměry (a hlavně na rw) málo.
Odpovědět