Trať Kladské pomezí_( Future)

Připravované nebo vydané tratě do RS
Odpovědět
Holandan
Příspěvky: 11
Registrován: pon 14. dub 2014 2:27:55

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od Holandan »

Míla píše: stř 22. pro 2021 10:05:37 Vážení příznivci této železnice,
jako dárek pod stromeček jsem pro vás postavil v trati Kladské pomezí Koridor
úsek z Kolína do Prahy Libně, kde tento úsek skončí a dál už nepovede.
Po novém roce ještě dostavím a vydám úsek z Poříčan do Velkého Oseku,
který je už zčásti rozestavěn.

Přibylo pár objektů, proto je třeba nakopírovat složku Assets.
Nezapomeňte si pročíst Read me!.
Assets pro vydání je společně s tratí v hlavním balíčku.

Také je třeba stáhnout od Saši Balík součástí pro Vlárskou dráhu z 19.12.2021!!
Jsou zde nová návěstidla pro trať. Po přihlášení odsud: https://www.sasuletrainz.cz/
Jinak předpokládám, že všichni máte složku s objekty od Vlastíka, použil jsem dvě návěstidla. Je potřeba.

Spolu s opravou vychází nově i Tracks.bin pro 3D koleje, které opět vytvořil George vonShark, za což
za což mu velmi děkuji.

Poděkování patří také všem tvůrcům objektů, které tato mapa používá.
Zvláště děkuji těmto tvůrcům:
Sašovi za nová návěstidla a staniční cedule.
Vlastíkovi, který vytvořil předvěst a návěstidlo pro 110 km do Poříčan a poskytl další návěstidla, která u Saši(trať 341)v balíku nejsou!
Jirkovi Mrázkovi, který na počkání vytvořil modrou lávku přes koleje do Adamova,
výtahy na nástupiště do několika stanic.
Jaromíru Smékalovi za perfektní a náročnou elektrifikaci spojenou s osazením
světelných stahovaček a zapojení do měníren.

Trať Kladské pomezí Koridor i Tracks.bin 3D stáhnete na 1. straně tohoto vlákna.
Přeji hezkou zábavu.


Dear fans of this railway,
As a gift under the tree, I built a Koridor for you on the Kladské pomezí track
section from Kolín to Prague Libeň, where this section will end and will no longer lead.
After the new year, I will arrive and release the section from Poříčany to Velký Osek,
which is already partly under construction.

A few objects have been added, so you need to copy the Assets folder.
Don't forget to read Read me !.
Assets for the release is along with the tracks in the main package.
It is also necessary to download from Saša Balík a part for Vlárská dráha from 19.12.2021 !!
There are new traffic lights. After logging in from here: https://www.sasuletrainz.cz/
Otherwise, I assume that you all have a folder with objects from Vlastík. Needed.

Along with the repair, Tracks.bin is now being released for 3D tracks, which was again created by George vonShark, for which
for which I thank him very much.

Thanks also go to all the creators of the objects used by this map.
Special thanks to the following creators:
Sasha for new traffic lights and station signs.
Vlastík, who created a signal and a signal for 110 km to Poříčany.
Jirka Mrázek, who, while waiting, created a blue footbridge over the tracks to Adamov,
elevators to the platform to several stations.
Jaromír Smékal for perfect and demanding electrification connected with installation
light pullers and connection to substations.

You can download the Kladské pomezí Koridor and Tracks.bin 3D route on the 1st page of this thread.
Have fun.
Ahoj chtel bych se zeptat .
Jak tu pises ze po novem roce dostavis a vydas usek z Porican do Velkeho Oseka, budeto pres Sadskou a Nymburk .
Promin ze se asi blbe ptam.
Jinac me uznani co jsi tu vyvoril .
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od Míla »

Vážení příznivci této železnice.
Vydávám další úsek tratě a to z Poříčan přes Nymburk do Velkého Oseku
a z Prahy Libně do Prahy hl.n. a Masarykova nádraží.
Přibylo několik nových objektů, které jsou ve složce Assets.
Tato složka je společně s tratí v hlavním balíčku.

Také je třeba stáhnout od Saši Balík součástí pro Vlárskou dráhu z 19.4.2022!!
Jsou zde nová návěstidla pro trať. Po přihlášení odsud: https://www.sasuletrainz.cz/

Spolu s tratí vychází nově i Tracks.bin pro 3D koleje(i v Low verzi pro
slabší PC), které opět vytvořil George vonShark, za což
za což mu velmi děkuji.

Poděkování patří také všem tvůrcům objektů, které tato mapa používá.
Zvláště děkuji těmto tvůrcům:
Sašovi za nová návěstidla a staniční cedule.

Jirkovi Mrázkovi, který pro mne vytvořil další krásné objekty jako lávku do Sadské,
sloupy k mostu v Poděbradech, či stožár vysílače v Poděbradech atd.

Michalovi(movingaverage) za další, nová hlášení do stanic,( jsou ve složce Hlaseni spolu s tratí.

Jaromíru Smékalovi za perfektní elektrifikaci spojenou s osazením
světelných stahovaček a zapojení do měníren, osazení a zprovoznení AVV v úseku
Praha Mas. n. - Kolín.

Dominikovi, který mi nabídl své modely budov do Prahy. Najdete je v editoru pod značkou (K),
a u mne ve složce CS_addon\Milva. Upozorňuji, že hala a perony Praha hl.n.nejsou dodělané.
Jakmile je Dominik dokončí, vydám dílčí aktualizaci, která nebude mít vliv na stávající modely,
potažmo mapu.

Trať Kladské pomezí Koridor i Tracks.bin 3D stáhnete na 1. straně tohoto vlákna.
Přeji hezkou zábavu.
Naposledy upravil(a) Míla dne stř 20. dub 2022 8:27:32, celkem upraveno 1 x.
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od Míla »

Dear fans of this railway.
I am publishing another section of the route from Poříčany via Nymburk to Velký Osek
and from Prague Liben to Prague Hl.n. and Masaryk railway station.
Several new objects have been added to the Assets folder.
This folder is along with the tracks in the main package.

It is also necessary to download from Saša Balík a part for Vlárská dráha from 19.4.2022 !!
There are new traffic lights. After logging in from here: https://www.sasuletrainz.cz/

Tracks.bin for 3D tracks is also published together with the track (also in the Low version for
weaker PC), which was again created by George vonShark, for which
for which I thank him very much.

Thanks also go to all the creators of the objects used by this map.
Special thanks to the following creators:
to Sasa for new traffic lights and station signs.

to Jirka Mrázek, who created other beautiful objects for me, such as the footbridge to Sadská,
columns to the bridge in Poděbrady, or transmitter mast in Poděbrady, etc.

to Michal (movingaverage) for more, new reports to stations, (they are in the Hlaseni folder together with the tracks.

to Jaromír Smékal for perfect electrification connected with installation
light pullers and connection to substations, installation and commissioning of AVV in the section
Prague Mas. n. - Kolín.

to Dominik, who offered me his models of buildings in Prague. You can find them in the editor under the brand (K),
and in my folder CS_addon \ Milva. I would like to point out that the hall and platforms of the Capital City of Prague are not finished.
Once Dominik has completed them, I will release a partial update that will not affect existing models,
hence the map.

You can download the Kladské pomezí Koridor and Tracks.bin 3D route on the 1st page of this thread.
Have fun.
Tarik P.
Příspěvky: 17
Registrován: stř 28. lis 2018 16:51:54

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od Tarik P. »

Dekuji Mila and a huge dekuji to all the content creators who helped you :)
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od Míla »

Link na opravený Assets, který je součástí tratě Kladské pomezí-Koridor. Jedná se o balízy( Mib AVV ve formě scenery)

https://rw.simtrains.eu/kladske_pomezi/ ... 220420.rar
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od Míla »

Malá oprava tratě Kladské pomezí-Koridor
V mapě přidáno staniční hlášení do stanic Praha hl.n., Nymburk hl.n., Poděbrady, Velký Osek a Český Brod. Do složky Assets nakopírován soubor Mib AVV, který je i zvlášť, viz link na straně 87.
Stahujte na 1. straně tohoto vlákna

Minor repair of the Kladské pomezí-Koridor line
Station reports have been added to the map in Prague Hl.n., Nymburk Hl.n., Poděbrady, Velký Osek and Český Brod. The Mib AVV file, which is also separate, has been copied to the Assets folder, see the link on page 87.
Download on the 1st page of this thread
jesinak77
Příspěvky: 6
Registrován: úte 30. čer 2020 10:14:31

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od jesinak77 »

Dobrý den, mám problém s vaší tratí, nikde nevidím textury, stáhl jsem vše z read me ale pořád nic. Prosím jestli někdo má nějaký nápad jak to opravit. Děkuji předem za odpověď.
Obrázek
Blade77
Příspěvky: 148
Registrován: ned 28. srp 2011 1:10:12
Bydliště: Praha, vozovna Motol, tramvaj... ;-)

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od Blade77 »

Zdar ;)

Kdo by jste měli zájem, tak zde je link pro QuickDrive scénář, pro aktuální verzi tratě Kladské Pomezí Koridor.

https://mega.nz/file/8wdiAZBR#NIjFnO92y ... AUmi-mk_qE

Obsah archivu rozbalte do \RailWorks\.

Jsou tam jen 4 trasy a to:
Praha hl. n. - Brno hl. n.
Brno hl. n. - Praha hl. n.
Praha hl. n. - Sadská - Nymburk hl. n. - Kolín
Kolín - Nymburk hl. n. - Sadská - Praha hl. n.
Jirka/VonShark
Italien83
Příspěvky: 12
Registrován: sob 24. lis 2018 4:27:37
Bydliště: Paříž (Francie)

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od Italien83 »

Hledám následující soubory. Můžete mi prosím pomoci ? Děkuji předem :D

CZ_objects\CD_Addon\System\Pomucky\CD_Vlajka_modra_E.bin
CZ_objects\CD_Addon\System\Pomucky\CD_Vlajka_seda_Z.bin
CS_Addon\Roman72\SZDC_TV_AUTO\textures\szdc_stozar_tv_06.TgPcDx
CS_addon\Milva\Mosty\textures\mil_podebrady_sloupy.TgPcDx
Šnek
Příspěvky: 85
Registrován: úte 29. črc 2014 7:14:50

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od Šnek »

Tak tyhle soubory mi taky v trati chybí.
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od Míla »

Vlaječky jsou pomocné objekty pro stavbu tratě, pokud jsem je v mapě zapomněl, tak si je odstraňte. Textury od Romana a sloupy do Poděbrad k mostu budou doplněny v příští aktualizaci.
JerryBruckWill
Příspěvky: 12
Registrován: stř 07. kvě 2014 17:12:11
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od JerryBruckWill »

Ahoj, trať je krásná a chtěl jsem si zajezdit po trati s řadou 471 jako osobní vlak Praha - Kolín.

Po několika dnech se mi podařilo konečně vše nainstalovat a připravit ke spuštění. Nicméně poté přišlo velké zklamání - chybová hláška "Out of memory".

Zkoušel jsem plno CZ tratí, ale u téhle mám prostě smůlu. Zkoušel jsem mraky věcí, vč. všech tipů na steamu, na youtube, pročítal jsem zde fórum, ale pouze u této trati, kterou jsem si chtěl projet, mi to vždy napíše hlášku "Out of memory".

GPU: RTX3050, CPU Ryzen 7 2700X, RAM 16GB (3200MHz - CL16). Na ostatních mapách jedu na ultra detaily stabilně +- 30FPS bez jakýchkoli obtíží. Nepomohlo mi ani snížení rozlišení či detailů.

Nejsem odborník na RW, ale jediný co mě napadá, že v mapě musí být něco, co RW nesnáší (objekt, scenerie). Mohl bych požádat autora nebo kohokoli, zda by trať zkusil aktualizovat tak, aby tato hláška nevyskakovala? Rád bych si trať upravil sám - ideálně třeba v mém případě jen na úsek Praha TGM - Kolín, ale bohužel se nedostanu ani do editoru.

Za jakoukoli pomoc budu vděčný a děkuji. 8-)
Blade77
Příspěvky: 148
Registrován: ned 28. srp 2011 1:10:12
Bydliště: Praha, vozovna Motol, tramvaj... ;-)

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od Blade77 »

Zdar.

Je to bug hry, ale naštěstí existuje celkem snadné řešení, tedy:
Po spuštění hry, spusť scénář s názvem "Wash&Go" nebo jakýkoliv scénář, dodaný s hrou. Zahýbej párkrát s kamerou a poté hru vypni, ale jen do menu, nevypínat hru úplně. Poté můžeš spustit kladské pomezí a nemělo by to padnout. Je to, mezi námi, tzv. "ojebávka", která aktivuje plnohodnotně 64-bit (využití více RAM) ve hře.

EDIT: Dej potom vědět, zda to pomohlo. ;)
Jirka/VonShark
JerryBruckWill
Příspěvky: 12
Registrován: stř 07. kvě 2014 17:12:11
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od JerryBruckWill »

Vyzkouším a dám vědět. :lol: Pokud to pomůže, tak to bude super. 8-) Moc díky. :)
JerryBruckWill
Příspěvky: 12
Registrován: stř 07. kvě 2014 17:12:11
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od JerryBruckWill »

Tak to pomohlo - moc děkuji za pomoc. Je to pecka. 8-) Měl bych ještě pár dotazů - pokud by se našel někdo, kdo by mi poradil, byl bych moc rád.

1. Okolo stanic Praha-Libeň a TGM se mi to hodně seká, je možné to nějak vyladit? Nastavením? Na co se zaměřit?
2. Nedaří se mi jet na režim AVV - při pokusech mi to píše "Chybná mapa AVV" a ČD471 se mi prostě nezorientuje. Nevíte, co s tím?
3. Místy mi chybí pár objektů u náspů - někde na peronech odjezdové tabule, podchody atp. Je to součást placených addonů nebo se to dá někde dostahovat?
4. Kam vložit 3D koleje? Nikde jsem nenašel kam to nahrát.


Moc děkuji! 8-)
Blade77
Příspěvky: 148
Registrován: ned 28. srp 2011 1:10:12
Bydliště: Praha, vozovna Motol, tramvaj... ;-)

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od Blade77 »

Na něco bych odpověď měl. Chybějící objekty - stáhnout a nainstalovat poslední verzi součástí od Saši, www.sasuletrainz.cz .
Přečíst readme a postahovat vše, co je tam popsáno.
Co vím, z pay věcí je tam snad jen EL&AP (European Loco & Asset Pack), ten je potřeba mít pro drtivou většinu tratí.
Na AVV nejezdím, takže v tom neporadím.
Když se vrátím o pár příspěvků výše, popisuješ, že ostatní tratě ti jedou +-30 FPS. To je dost málo, na takovou sestavu. Budeš mít asi někde problém v PC. Já nemám žádný superdělo (i7-11370H@max.4,8 GHz, 16 GB DDR4@3200, 2xSSD NVMe, RTX3070-8 GB), srovnal jsem svůj PC s tvým a jsem zhruba na stejném výkonu a spousta tratí se stabilně drží na 50-60+ FPS. Kladské pomezí je náročné, hlavně, hra, jako taková, vyžaduje vysokou frekvenci CPU v single core režimu, RW totiž neumí multi core režim. V té Praze je to normální, že se to trochu seká, v mém případě, v Praze mám cca 20-30 FPS, podle toho, jaká vozidla použiju. Třeba Vectron od Dominika, to je průser, ten je sám o sobě náročný, tam jdou FPS hodně dolů, právě na těch 20. Jinde mám stabilně 40+ FPS.
3D koleje, stáhnout zde: https://mega.nz/file/os9ShQAL#xsUCb8KpS ... vgXPSl7_qs
Postupovat dle Readme.
Je potřeba ještě zaměnit soubor s databází kolejí a vše, co se na ně váže - Tracks.bin. Vše má Míla popsané v Readme.
Jirka/VonShark
JerryBruckWill
Příspěvky: 12
Registrován: stř 07. kvě 2014 17:12:11
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od JerryBruckWill »

Já jsem napsal hovadinu, jedu kolem 60 fps a těch 30 fps v Praze. Pomohlo dát vypnout stíny, ty překvapivě udělají hodně při zachování krásných textur a zaostření - v případě ČD471 je dobré mít čitelné displeje.

3D koleje vyzkouším podle readme. Objekty ještě zkusím dořešit aktualizací balíčku od Saši a případně pay addony.

AVV už mi funguje, já jsem úplně zapomněl, že se to váže na JŘ, takže to funguje skvěle. Je paráda, že je to na trati nastavené a funguje to parádně - dodá to do hry maximální realistický požitek. 8-)

Ale to hlavní, že lze spustit trať bez chyby "Out of memory". Bylo by fajn, kdyby na to DG vydali nějaký opravný patch. :lol:


Jinak velká pochvala - ta trať je opravdu krásně zpracována, je vidět, že do toho autor dal hodně času. Kdyby se to nemíchalo s cizími objekty, klidně by mohla být placená, hodnotu to má velikou. 8-)
1983toman
Příspěvky: 11
Registrován: čtv 24. srp 2017 16:27:39

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od 1983toman »

Omlouvám se, ono to sem asi nepatří, kolega co mi trochu vylepšil PC musel smazat Steam a ja si neuvědomil, že potřebuji zálohu na objekty a tratě. Něco už dohledám, něco bohužel ne. Jen se Vás zeptám, zda tu někdo neví, kde bych sehnal 3d koleje (CZ-CD kolejivo) tuším od Vlastíka? Já ho požil u své tratě, ale nyní mi chybí, tak je to celé v háji. Předem děkuji za radu a pomoc.
mark65
Příspěvky: 1
Registrován: ned 13. pro 2020 11:36:57

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od mark65 »

Dobrý den,

budu další v řadě ale prosím nenašel by se někdo kdo by poskytl následující chybějící assety? Spoustu linků tady na foru sice je ale už nefungují a nedaří se mi je najít.
viz.:
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

budu vděčný za každou pomoc.
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od Míla »

Ahoj,
addon Kuju je součástí RW, Sasule musíš stáhnou vše z jeho stránek po přihlášení, Michal, Rstalia a mube časem dám link. Bude zde.
Odpovědět