Trať Kladské pomezí_( Future)

Připravované nebo vydané tratě do RS
Odpovědět
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Míla »

Díky za vysvětlení, je mě to absolutně, ale absolutně :lol: jasné. Když to čtu, je to brnkačka :?
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od KaMat »

Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Míla »

fildaaa píše: sob 07. zář 2019 19:59:53 Zdravím, chtěl jsem se zeptat, nebo poprosit, jestli bude v nové verzi KP vydán QD? Předem děkuji za odpověď:-)
Ano, bude, pracuje na něm kolega Martin Štěpánek ( Subterra) a budou i další.
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Míla »

Vážení příznivci této železnice,
i když jsem při poslední aktualizacvi psal, že je to konec,
tak na mnoha přání vás hráčů jsem dále pokračoval ve stavbě této tratě.
A zde je výsledek. Nové elektrifikované úseky a to z Letohradu do Lichkova a cca 2 km směr Mezilesí
a úsek z Dlouhé Třebové do Třebovic v Č. a z České Třebové do Svitav. Celková délka nových úseků je 50 km.
Trať má nově i klopené oblouky, které vytvořil Adam Stanik neboli adamec475101. Převýšení není všude,
jen tam, kde to po technické stránce bylo možné. Např. úsek z Meziměstí do Týniště n.O. není. Proč, nebudu
to zde už rozebírat.
Je postavená celá stanice Česká Třebová tj. i vjezdová skupina, posunová skupina, kolejiště Metrans a jiné.
Obě točny v depu jsou funkční. Z pochopitelných důvodů není úplně přesně postavené depo,
protože ne všude jsem měl video.
Celková délka tratě Kladské Pomezí je k dnešnímu dni 662 km.Do této délky nepočítám kilometry
kolejí v České Třebové.
Děkuji všem tvůrcům objektů, bez kterých by trať nemohla vzniknout. Děkuji.
Dále děkuji Romanovi, který umožnil přepsat objekty z tratě 020 do mého addonu a tím nejsou na jeho trati závislé.

Dále děkuji Jardovi Smékalovi, který opět elektrifikoval nové úseky včetně osazení odpojovačů všude tam, kde jsou potřeba.
Odvedl opět perfektní práci.
Děkuji tvůrci klopených oblouků adamcovi475101, který se sám nabídl, že je vytvoří. I přes některé
problémy se práce zdařila. Při stavbě tratě jsem nikdy nepočítal s převýšením, ale jsem tomu rád.

Děkuji i Sašovi, který mě pomáhá s tratí průběžně. Vytvořil další staniční cedule,
nová světelná návěstidla,která jsou i s ostatními v novém ap.souboru.
NEJNOVĚJŠÍ VERZE je z 26.9.2019 -Trať 341 Vlárská dráha,kde po přihlášení si stáhnete balík nejen
pro Vlárskou dráhu.


S vydáním tratě se současně vydávají scénáře od Subterry- Martina Štěpánka, jeho původní scénáře
stačí přepsat.
Stahujte zde:https://uloz.to/file/sViJNzAoVDGW/scena ... 8XeMIoPctw
Nezapomeňte si zálohovat své další scénáře!!!
Trať opět stáhnete na 1. straně tohoto vlákna!!

U P O Z O R Ň E N Í. Tato aktualizace zahrnuje celou kompletní trať, nic jiného není třeba stahovat!!



Ostatní,co je psáno v Čti mě, které je přiloženo u trati, platí i nadále pro nové hráče, ale i pro staré!! neboť
přibylo hodně nových objektů a též se změnil seznam stanic, proto je třeba znovu nakopírovat složky Milva na svá místa.
Přeji všem hráčům klidné svezení a hezkou zábavu.
Míla
Naposledy upravil(a) Míla dne sob 28. zář 2019 9:31:26, celkem upraveno 1 x.
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Míla »

Dear supporters of this railway,
even though I wrote during the last update that it was the end, that I would no longer build,
 so on many wishes of you players I continued to build this track.
And here is the result. New electrified sections from Letohrad to Lichkov and about 2 km towards Mezilesí
 and the section from Dlouhá Třebová to Třebovice in Č. and from Česká Třebová to Svitavy. The total length of the new sections is 50 km.
The track has newly inclined arches created by Adam Stanik or adamec475101. The elevation is not everywhere,
 only where technically possible. E.g. stretch from Meziměstí to Týniště n.O. Why not?to discuss it here.
 
The entire Česká Třebová station is built, ie also the entrance group, the shift group, the Metrans railway yard and others.
Both turntables in the depot are functional. For obvious reasons, the depot is not exactly built,
 because not everywhere I had a video.
The total length of the third Kladské Pomezí is to this day 662 km.Do this length do not count kilometers
 track in Ceska Trebova.
 I thank all the creators of the objects without which the track could not be created. Thank you.
Furthermore, I thank Roman who allowed to rewrite objects from track 020 to my addon and thus do not depend on his track.

Furthermore, I thank Jard Smékal, who again electrified the new sections, including the installation of disconnectors wherever they are needed.
He did the perfect job again.
I thank the creator of the tilted arches adamca475101, who offered to create them. Despite some
the problems were working. When building the track, I never counted on elevation.

I also thank Sasha, who helps me with the track continuously. He created another station sign,
new lights, which are with others in the new ap.file.
LATEST VERSION is from September 26, 2019 -Track 341 Vlárská dráha, where after logging you can download package not only
for the Railway.

As the track is released, the scenarios by Subterra-Martin Štěpánek, his original scenarios, are being released
just rewrite.
Stahujte zde:https://uloz.to/file/sViJNzAoVDGW/scena ... 8XeMIoPctw
Don't forget to back up your other scenarios !!!
Download the track again on the 1st side of this thread !!

U S O R E C O N T: This update includes the entire complete track, no need to download !!



Others, which is written in Read Me, which is attached to the track, continue to apply to new players, but also to old !! because
many new objects have been added and the station list has been changed, so it is necessary to copy the Milva folders to their places again.
I wish all players a quiet ride and nice fun.
Míla
Tarik P.
Příspěvky: 17
Registrován: stř 28. lis 2018 16:51:54

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Tarik P. »

Will your new tracks also go into Poland and Slovakia a bit?
Subterra
Příspěvky: 287
Registrován: pon 08. led 2018 22:44:12

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Subterra »

Tarik P. píše: sob 28. zář 2019 10:11:57 Will your new tracks also go into Poland and Slovakia a bit?
I don't think so. Slovakia is far away from Česká Třebová, but KaMats route Ostrava Svinov - Žilina ends in Slovakia and pretty much follow up of Kladské pomezí (Česká Třebová - Olomouc - Ostrava....). And about Poland, definitely not, maybe Miedzyelesie, but there's no reason to expand Kladské pomezí into Poland.
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Míla »

Anyone can download the A_Kladské Borderland track. Where are all the objects to the track, you can find in Read me.
Míla
Tarik P.
Příspěvky: 17
Registrován: stř 28. lis 2018 16:51:54

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Tarik P. »

Subterra píše: sob 28. zář 2019 10:58:49
Tarik P. píše: sob 28. zář 2019 10:11:57 Will your new tracks also go into Poland and Slovakia a bit?
I don't think so. Slovakia is far away from Česká Třebová, but KaMats route Ostrava Svinov - Žilina ends in Slovakia and pretty much follow up of Kladské pomezí (Česká Třebová - Olomouc - Ostrava....). And about Poland, definitely not, maybe Miedzyelesie, but there's no reason to expand Kladské pomezí into Poland.
As far as I know, Kamat's route doesn't go into Slovakia at all but I could be wrong. ^^
Subterra
Příspěvky: 287
Registrován: pon 08. led 2018 22:44:12

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Subterra »

Tarik P. píše: sob 28. zář 2019 12:41:36
Subterra píše: sob 28. zář 2019 10:58:49
Tarik P. píše: sob 28. zář 2019 10:11:57 Will your new tracks also go into Poland and Slovakia a bit?
I don't think so. Slovakia is far away from Česká Třebová, but KaMats route Ostrava Svinov - Žilina ends in Slovakia and pretty much follow up of Kladské pomezí (Česká Třebová - Olomouc - Ostrava....). And about Poland, definitely not, maybe Miedzyelesie, but there's no reason to expand Kladské pomezí into Poland.
As far as I know, Kamat's route doesn't go into Slovakia at all but I could be wrong. ^^
Žilina is in Slovakia :) But there's no scenery and tracks, scenery ends on Mosty u Jablunkova and tracks are a bit behind Čadca.
kropi213
Příspěvky: 92
Registrován: stř 28. zář 2011 20:11:13
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od kropi213 »

Scenáře autor dělal asi na nějaký neveřejné modely.Chybí mi např. RJ 386-202 a vozy CD Bmz-4 a RJ 193-227
Subterra
Příspěvky: 287
Registrován: pon 08. led 2018 22:44:12

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Subterra »

kropi213 píše: sob 28. zář 2019 17:43:46 Scenáře autor dělal asi na nějaký neveřejné modely.Chybí mi např. RJ 386-202 a vozy CD Bmz-4 a RJ 193-227
To nejsou žádný neveřejný modely. 202 Traxx je od Christrains s repaintem od Marka Martínka (RJ), ČD Bmz jsou nedávno vydaný vozy od Jirky a 227 Vectron je od RSSLO a repaint opět Marek Martínek. Všechno je normálně dostupné.
honza.piano
Příspěvky: 18
Registrován: pát 16. led 2015 18:52:46

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od honza.piano »

kropi213 píše: sob 28. zář 2019 17:43:46 Scenáře autor dělal asi na nějaký neveřejné modely.Chybí mi např. RJ 386-202 a vozy CD Bmz-4 a RJ 193-227
RJ 386-202 - https://2mara1.webnode.cz/traxx-platform/
CD Bmz-4 - https://mega.nz/?fbclid=IwAR2G4qFay6gK3 ... iia5PPC7c8
RJ 193-227 - https://2mara1.webnode.cz/vectron-platform/
kropi213
Příspěvky: 92
Registrován: stř 28. zář 2011 20:11:13
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od kropi213 »

Díky moc.Jen mám ještě dotaz.Mám original vectron Advanced i stažene skiny ale ve hře mi to píše že mi chybí RJ 386-202 na vyběr v RW to mám nemůžu, ale dát na koleje.Neví někdo kde by byl problem? Předem díky.
Uživatelský avatar
sasule
Příspěvky: 381
Registrován: pon 16. zář 2013 10:07:54
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od sasule »

Potřebuješ mít oba originál Vectrony: advanced i "simple" (píšeš, že máš advanced verzi, z toho dovozuji, že možná nemáš tu "simple") a je potřeba zpravidla stáhnout skiny na "simple" i "advanced" verzi.
Subterra
Příspěvky: 287
Registrován: pon 08. led 2018 22:44:12

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Subterra »

386 202 není vectron, ale traxx, to za prvé a za druhé, pro traffic ve scénářích je od vectrona použita vždy obyčejná verze s reskinem. Advanced vectrona používám jen pro hráče.
kropi213
Příspěvky: 92
Registrován: stř 28. zář 2011 20:11:13
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od kropi213 »

Aha díky moc , ano bylo to tím že jsem stahoval pouze advanced verzi.
Plenca
Příspěvky: 10
Registrován: ned 23. pro 2018 10:51:06

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Plenca »

Všem přeji dobrého dne,
nejprve bych velice rád poděkoval autoru a početnému týmu pomocníků, za jednu z nejlepších veřejných tratí pro tuto hru z naší kotliny. Každý hráč si v ní najde svoje. ;)
No a nyní ta druhá část. Jelikož je to finální vydání, tak jsem se rozhodl konečně sehnat veškeré objekty, které mi dosud chyběly. Po opravdu dlouhých hodinách se mi opět podařilo můj list zmenšit. Bohužel mi stále něco chybí nebo uniká. Rád bych Vás tedy požádal o pomoc s sehnáním objektů, které mi chybí.

V balíku k mapě chybí a v balíku Saši jsem nenašel:
E:\1. GAMES\SteamLibrary\steamapps\common\RailWorks\Assets\CS_addon\Milva\Scenery\Component stations\DlouhaTrebova_ceds.bin
E:\1. GAMES\SteamLibrary\steamapps\common\RailWorks\Assets\CS_addon\Milva\Scenery\Component stations\DlouhaTrebova_cedso.bin
E:\1. GAMES\SteamLibrary\steamapps\common\RailWorks\Assets\Sasule\CS_Addon\Scenery\ChodnikZamkova1m\chodnik1m.bin
E:\1. GAMES\SteamLibrary\steamapps\common\RailWorks\Assets\Sasule\CS_Addon\Scenery\ChodnikZamkova2m\chodnik2m.bin
Nikde jsem nenašel:
E:\1. GAMES\SteamLibrary\steamapps\common\RailWorks\Assets\mube\Praha-Brno-Olomouc\Scenery\Procedural\Operna stena kamennᅠ nasyp\Operna stena-kamen nasyp.bin
E:\1. GAMES\SteamLibrary\steamapps\common\RailWorks\Assets\Roman72\SZDC\Stations\Stavedla\VO_stavedlo.bin
E:\1. GAMES\SteamLibrary\steamapps\common\RailWorks\Assets\pawerybs\PR_commercial_buildings\Shell_Tankstelle1.bin
E:\1. GAMES\SteamLibrary\steamapps\common\RailWorks\Assets\pawerybs\PR_commercial_buildings\Shell_Tankstelle2.bin
Na stránce u pawerybs jsem byl, všechny komerce stáhl a proklikal, ale tyto dvě pumpy jsem tam nenašel. :(

Potom na italské stránce již nejsou ke stažení tyto domy a zeď:
E:\1. GAMES\SteamLibrary\steamapps\common\RailWorks\Assets\RSItalia\Addon\Scenery\Buildings\ITA Edificio 106\ITA Edificio 106.bin
E:\1. GAMES\SteamLibrary\steamapps\common\RailWorks\Assets\RSItalia\Addon\Scenery\Buildings\ITA Edificio 106a\ITA Edificio 106a.bin
E:\1. GAMES\SteamLibrary\steamapps\common\RailWorks\Assets\RSItalia\Addon\Scenery\Buildings\ITA Edificio 107\ITA Edificio 107.bin
E:\1. GAMES\SteamLibrary\steamapps\common\RailWorks\Assets\RSItalia\Addon\Scenery\Buildings\ITA Edificio 108\ITA Edificio 108.bin
E:\1. GAMES\SteamLibrary\steamapps\common\RailWorks\Assets\RSItalia\Addon\Scenery\Buildings\ITA Edificio 110\ITA Edificio 110.bin
E:\1. GAMES\SteamLibrary\steamapps\common\RailWorks\Assets\RSItalia\Addon\Scenery\Buildings\ITA Edificio 111\ITA Edificio 111.bin
E:\1. GAMES\SteamLibrary\steamapps\common\RailWorks\Assets\RSItalia\Addon\Scenery\Buildings\ITA Edificio 113\ITA Edificio 113.bin
E:\1. GAMES\SteamLibrary\steamapps\common\RailWorks\Assets\RSItalia\Addon\Scenery\Buildings\ITA Edificio 114\ITA Edificio 114.bin
E:\1. GAMES\SteamLibrary\steamapps\common\RailWorks\Assets\RSItalia\Addon\Scenery\Buildings\ITA Edificio 115\ITA Edificio 115.bin
E:\1. GAMES\SteamLibrary\steamapps\common\RailWorks\Assets\RSItalia\Addon\Scenery\Buildings\ITA Edificio 116\ITA Edificio 116.bin
E:\1. GAMES\SteamLibrary\steamapps\common\RailWorks\Assets\RSItalia\Addon\Scenery\Buildings\ITA Edificio 117\ITA Edificio 117.bin
E:\1. GAMES\SteamLibrary\steamapps\common\RailWorks\Assets\RSItalia\Addon\Scenery\Buildings\ITA Edificio 118\ITA Edificio 118.bin
E:\1. GAMES\SteamLibrary\steamapps\common\RailWorks\Assets\RSItalia\Addon\Scenery\Buildings\ITA Muro 01\ITA Muro 02.bin
No a v posledním případě nevím zda jsem slepý nebo na němčinu tak blbý, ale schází mi fůra objektů od \SAD\GermanLocal\addon1\ (např: barrels.bin, bench_picknick.bin, caravan1.bin,Castle1.bin ...) cca 20 objektů. Trať Altenburg - Wildau v3.12, která mnohé objekty SAD obsahuje, tyto mé postrádá.

Budu vám velmi vděčný za pomoc, či věcné rady. Všelijaké readme mám přečtené, strávil jsem dlouhé hodiny boucháním názvů objektů do prohlížeče, ale v těchto případech jsem žel neuspěl.
S přáním hezkého dne
Plenca
Uživatelský avatar
sasule
Příspěvky: 381
Registrován: pon 16. zář 2013 10:07:54
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od sasule »

Ta moje zábradlí je potřeba vyměnit v RW Tools. Umístění v Sasule/CS_Addon jsem zrušil, nově to je v Sasule/Clutter/Scenery.
Změna už je ale dost stará (půl roku až rok?), možná má něco Milan ještě neaktuální.

Se zbytkem bohužel neporadím.
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Míla »

Plenca píše: pon 30. zář 2019 18:04:29 Všem přeji dobrého dne,
nejprve bych velice rád poděkoval autoru a početnému týmu pomocníků, za jednu z nejlepších veřejných tratí pro tuto hru z naší kotliny. Každý hráč si v ní najde svoje. ;)
No a nyní ta druhá část. Jelikož je to finální vydání, tak jsem se rozhodl konečně sehnat veškeré objekty, které mi dosud chyběly. Po opravdu dlouhých hodinách se mi opět podařilo můj list zmenšit. Bohužel mi stále něco chybí nebo uniká. Rád bych Vás tedy požádal o pomoc s sehnáním objektů, které mi chybí.

V balíku k mapě chybí a v balíku Saši jsem nenašel:
E:\1. GAMES\SteamLibrary\steamapps\common\RailWorks\Assets\CS_addon\Milva\Scenery\Component stations\DlouhaTrebova_ceds.bin
E:\1. GAMES\SteamLibrary\steamapps\common\RailWorks\Assets\CS_addon\Milva\Scenery\Component stations\DlouhaTrebova_cedso.bin
E:\1. GAMES\SteamLibrary\steamapps\common\RailWorks\Assets\Sasule\CS_Addon\Scenery\ChodnikZamkova1m\chodnik1m.bin
E:\1. GAMES\SteamLibrary\steamapps\common\RailWorks\Assets\Sasule\CS_Addon\Scenery\ChodnikZamkova2m\chodnik2m.bin
Nikde jsem nenašel:
E:\1. GAMES\SteamLibrary\steamapps\common\RailWorks\Assets\mube\Praha-Brno-Olomouc\Scenery\Procedural\Operna stena kamennᅠ nasyp\Operna stena-kamen nasyp.bin
E:\1. GAMES\SteamLibrary\steamapps\common\RailWorks\Assets\Roman72\SZDC\Stations\Stavedla\VO_stavedlo.bin
E:\1. GAMES\SteamLibrary\steamapps\common\RailWorks\Assets\pawerybs\PR_commercial_buildings\Shell_Tankstelle1.bin
E:\1. GAMES\SteamLibrary\steamapps\common\RailWorks\Assets\pawerybs\PR_commercial_buildings\Shell_Tankstelle2.bin
Na stránce u pawerybs jsem byl, všechny komerce stáhl a proklikal, ale tyto dvě pumpy jsem tam nenašel. :(

Potom na italské stránce již nejsou ke stažení tyto domy a zeď:
E:\1. GAMES\SteamLibrary\steamapps\common\RailWorks\Assets\RSItalia\Addon\Scenery\Buildings\ITA Edificio 106\ITA Edificio 106.bin
E:\1. GAMES\SteamLibrary\steamapps\common\RailWorks\Assets\RSItalia\Addon\Scenery\Buildings\ITA Edificio 106a\ITA Edificio 106a.bin
E:\1. GAMES\SteamLibrary\steamapps\common\RailWorks\Assets\RSItalia\Addon\Scenery\Buildings\ITA Edificio 107\ITA Edificio 107.bin
E:\1. GAMES\SteamLibrary\steamapps\common\RailWorks\Assets\RSItalia\Addon\Scenery\Buildings\ITA Edificio 108\ITA Edificio 108.bin
E:\1. GAMES\SteamLibrary\steamapps\common\RailWorks\Assets\RSItalia\Addon\Scenery\Buildings\ITA Edificio 110\ITA Edificio 110.bin
E:\1. GAMES\SteamLibrary\steamapps\common\RailWorks\Assets\RSItalia\Addon\Scenery\Buildings\ITA Edificio 111\ITA Edificio 111.bin
E:\1. GAMES\SteamLibrary\steamapps\common\RailWorks\Assets\RSItalia\Addon\Scenery\Buildings\ITA Edificio 113\ITA Edificio 113.bin
E:\1. GAMES\SteamLibrary\steamapps\common\RailWorks\Assets\RSItalia\Addon\Scenery\Buildings\ITA Edificio 114\ITA Edificio 114.bin
E:\1. GAMES\SteamLibrary\steamapps\common\RailWorks\Assets\RSItalia\Addon\Scenery\Buildings\ITA Edificio 115\ITA Edificio 115.bin
E:\1. GAMES\SteamLibrary\steamapps\common\RailWorks\Assets\RSItalia\Addon\Scenery\Buildings\ITA Edificio 116\ITA Edificio 116.bin
E:\1. GAMES\SteamLibrary\steamapps\common\RailWorks\Assets\RSItalia\Addon\Scenery\Buildings\ITA Edificio 117\ITA Edificio 117.bin
E:\1. GAMES\SteamLibrary\steamapps\common\RailWorks\Assets\RSItalia\Addon\Scenery\Buildings\ITA Edificio 118\ITA Edificio 118.bin
E:\1. GAMES\SteamLibrary\steamapps\common\RailWorks\Assets\RSItalia\Addon\Scenery\Buildings\ITA Muro 01\ITA Muro 02.bin
No a v posledním případě nevím zda jsem slepý nebo na němčinu tak blbý, ale schází mi fůra objektů od \SAD\GermanLocal\addon1\ (např: barrels.bin, bench_picknick.bin, caravan1.bin,Castle1.bin ...) cca 20 objektů. Trať Altenburg - Wildau v3.12, která mnohé objekty SAD obsahuje, tyto mé postrádá.

Budu vám velmi vděčný za pomoc, či věcné rady. Všelijaké readme mám přečtené, strávil jsem dlouhé hodiny boucháním názvů objektů do prohlížeče, ale v těchto případech jsem žel neuspěl.
S přáním hezkého dne
Plenca
Ahoj,
jsem rád, že se trať líbí i tobě. Nutno ale opravit, žádný početný tým pomocníků nemám!! Trať jsem stavím sám. Ale, Jarda elektrifikuje části tratě, které jsou třeba, Adam naklopil oblouky, aby trať vypadala reálněji a Saša průběžně tvoří potřebná návěstidla, staniční cedule a objekty s tratí spojené. Dál působí jako poradce při technických záležitostech.
A teď k objektům.
Opěrnou stěnu určitě máš, jen ji RW_Tools nevidí, protože je u ní diakritika. Už se zde o tomto problému psalo.Ale je v balíku na stažení.
Cedule do Dlouhé Třebové v balíku nejsou, zřejmě jsem zapomněl. Zde je stažení složka Component stations - patří tedy do
RailWorks\Assets\CS_addon\Milva\Scenery
Stavedlo\VO je ve složce od Romana, mám zato, že jsi nestáhl celou jeho složku, o které momentálně píše ve vlákně Romanova dílna. Je tam link na stažení.
Složky paverybs, RSItalia, SAD a opěrnou zeď kamennou jsem dal na Ulož to, kde si je můžete stáhnout a nakopírovat.
Link na Ulož to je zde: https://uloz.to/file/UXw3bWKjSzb1/objek ... pomezi-rar

Doufám, že je to vše.
Component stations.rar
(182.06 KiB) Staženo 331 x
Naposledy upravil(a) Míla dne stř 02. říj 2019 9:38:43, celkem upraveno 1 x.
Odpovědět