Trať Kladské pomezí_( Future)

Připravované nebo vydané tratě do RS
Odpovědět
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od Míla »

Vážení příznivci této železnice.
Těm, kteří snili projet se v RailWorks "Hradečanem", ale nejen jim, jsem tento sen splnil.
Vychází další úsek a to z Velkého Oseku do Hradce Králové přes Chlumec nad Cidlinou.

Nově je celá kompletní složka Milva s objekty a trať zabalená v ap. souboru.
Přidal jsem některé složky, které se údajně nedají už dohledat.

Také je třeba stáhnout od Saši Balík součástí pro Vlárskou dráhu z 13.6.2022!!
Po přihlášení odsud: https://www.sasuletrainz.cz/

Spolu s novým úsekem vychází nově i Tracks.bin pro 3D koleje(i v Low verzi pro
slabší PC), které opět vytvořil Jirka, za což mu velmi děkuji. Postupujte dle README,
obsaženého v balíku" Link ke stažení na 1. straně .


Poděkování patří také všem tvůrcům objektů, které tato mapa používá.
Zvláště děkuji těmto tvůrcům:
Sašovi i Jirkovi Mrázkovi za drobné objekty k trati.
Romanovi za možnost použít jeho objekty v mém addonu.
Jaromíru Smékalovi za perfektní elektrifikaci spojenou s osazením
světelných stahovaček a zapojení do měníren.
Ludvikovi za vylepšená staniční hlášení, která původně vytvořil Michal(movingaverage)

Jirkovi VonShark za technickou pomoc a za pomoc při rozdělení mapy Kladské pomezí Koridor,
protože po dohodě s ním pro slabší PC mapu Kladské pomezí Koridor rozdělíme.
Rozdělená mapa vyjde v nejbližších dnech!!

"Čti mě" jak v češtině tak v angličtině je opravené, linky pro objekty jsou funkční!

Trať Kladské pomezí Koridor a vše s ní stáhnete na 1. straně tohoto vlákna.
Přeji hezkou zábavu.
22.6.2022



Dear fans of this railway.
For those who dreamed of driving in RailWorks "Hradečan", but not only them, I fulfilled this dream.
Another section starts, from Velký Osek to Hradec Králové via Chlumec nad Cidlinou.

Newly, the entire complete Milva folder with objects wrapped in ap. file.
I've added some folders that are reportedly no longer traceable.

It is also necessary to download from Saša Balík a part for Vlárská dráha from 13.6.2022 !!
After logging in from here: https://www.sasuletrainz.cz/

Tracks.bin for 3D tracks is also published together with the new section (also in the Low version for
weaker PC), which was again created by Jirka, for which I thank him very much. Follow the README,
included in the "Link to download on the 1st side of this thread.


Thanks also go to all the creators of the objects used by this map.
Special thanks to the following creators:
Saš and Jirka Mrázek for small objects to the track.
Jaromír Smékal for perfect electrification connected with installation
light pullers and connection to substations.
Ludvik for the improved station reports originally created by Michal (movingaverage)

Jirka VonShark for technical assistance and for helping to divide the map Kladské pomezí Corridor,
because after agreement with him, we will divide the Corridor for a weaker PC map of the Kladsko borderland.
The divided map will be released in the coming days !!

"Read me" in both Czech and English is fixed, lines for objects are functional!

You can download the Kladské pomezí Koridor line and all on the 1st side of this thread.
Have fun.
6/22/2022
Naposledy upravil(a) Míla dne pát 24. čer 2022 8:49:12, celkem upraveno 1 x.
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od Míla »

I am sorry, but I found out that in Hradec Králové and Prague Běchovice there is always no departure lights on one head. As soon as I solve this problem, I will issue a fix.
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od Míla »

Oprava tratě Kladské pomezí Koridor.
Opravená trať je opět v RWP, původní instalaci je nutné odstranit!!

Znovu vychází Tracks.bin pro 3D koleje(i v Low verzi pro
slabší PC) Postupujte dle README,
obsaženého v balíku" Odkaz ke stažení na 1. straně tohoto vlákna. Při instalaci přes Utilities
stačí jen přepsat.

Trať Kladské pomezí Koridor( kompletní trať) a vše s ní( celý balík) stáhnete opět na 1. straně tohoto vlákna.
Je to kvůli novým hráčům, aby bylo vše na jednom místě.
Přeji hezkou zábavu.
24.6.2022

Repair of the Kladské pomezí Koridor line.
The repaired track is again in RWP, the original installation must be removed !!

Tracks.bin for 3D tracks is released again (even in the Low version for
weaker PC) Follow the README,
included in the package "Download link on page 1. When installing via Utilities
just rewrite.

The Kladské pomezí Koridor line( complete) and everything with it (the whole package) can be downloaded again on the 1st side of this thread.
It's for new players to have everything in one place.
Have fun.
6/24/2022
Naposledy upravil(a) Míla dne pát 24. čer 2022 10:08:56, celkem upraveno 2 x.
Blade77
Příspěvky: 148
Registrován: ned 28. srp 2011 1:10:12
Bydliště: Praha, vozovna Motol, tramvaj... ;-)

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od Blade77 »

QuickDrive scénář, pro aktuální verzi tratě Kladské Pomezí Koridor.

Stahujte zde: https://mega.nz/file/QgURkDxY#EB57JXM7o ... -GW9zXFSPM

Projedete se po trasách:
1. Praha hl. n., Praha Libeň, Poříčany, Sadská, Nymburk hl. n., Velký Osek, Chlumec nad Cidlinou, Hradec Králové (komplet trasa R Hradečan), ale můžete pokračovat dále do Týniště nad Orlicí, Choceň, (po staré trati na) Ústí nad Orlicí, Letohrad, a Lichkov. Záleží na tom, jaký si vyberete cíl cesty.

2. Praha hl. n., Praha Libeň, Poříčany, Sadská, Nymburk hl. n., Velký Osek, Chlumec nad Cidlinou, dále, na odbočce Plačice odbočíme směr Opatovice Pohřebačka a Pardubice.

3. Hradec Králové, Chlumec nad Cidlinou, Velký Osek, Nymburk hl. n. Sadská, Poříčany, Praha Libeň, Praha hl. n. (komplet trasa R Hradečan zpět).

Vzhledem k rozsáhlosti tratě, nelze vytvořit okolní dopravu, řízenou počítačem (AI Traffic), budete na trati jen vy, s vaším vlakem. Klasické scénáře ponechám pro tvůrce scénářů. K tomu bych měl jednu poznámku, spíše prosbu. Dávejte do scénářů vozidla, která jsou veřejná, neplacená a dostupná ke stažení. Ke scénářům přibalujte textový soubor, se seznamem vozidel, použitých ve scénáři a odkazy ke stažení. Ulehčíte tak složité vyhledávání náležitostí, ke scénáři. Pokud budete chtít použít ve scénáři placený obsah, poprosil bych vytvořit 2 varianty scénáře, jednu variantu s placenými vozidly a druhou variantu s freeware vozidly, jako náhradu, za ty placené. Předem moc děkuji.
Jirka/VonShark
martix75
Příspěvky: 2
Registrován: ned 26. čer 2022 22:26:43

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od martix75 »

Ahoj,na trati z Trutnova do Staré Paky je před zastávkou Chotěvice ve směru od Trutnova cedule s nápisem "Pilníkov",místo "Chotěvice".
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od Míla »

Vážení příznivci této železnice.

Zde je rozdělená trať Kladské Pomezí Koridor, včetně 3D kolejí a QD
Pro správnou funkčnost, je třeba mít nainstalované součásti z plné verze
tratě Kladské Pomezí Koridor. Postupujte podle Readme, obsaženého v balíku.

Doufáme, že rozdělení mapy bude vyhovovat vám všem. A věříme,
že si jízdu po tratích užijete bez pádů OOM.

Celý balík tratě Kladské pomezí Koridor_separated stáhnete na 1. straně tohoto vlákna.
Přejeme hezkou zábavu.

Dear fans of this railway.

Here is a divided track Kladské Pomezí Koridor, including 3D tracks and QD.
For proper functionality, you need to have the components from the full version installed
lines Kladské Pomezí Koridor. Follow the Readme included in the package.
We hope the division of the map suits you all. And we believe

that you will enjoy driving on the tracks without OOM falls.

You can download the entire Kladské pomezí Koridor_Separated package on the 1st side of this thread.
Have fun.
Wevercak
Příspěvky: 2
Registrován: úte 12. črc 2022 16:14:12

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od Wevercak »

Ahoj, nainstaloval jsem si Train simulator a chci jezdit na této trati. V README jsou napsány některé placené addony a european loco & asset pack. Dá se na trati jezdit i bez těchto addonů?
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od Míla »

Wevercak píše: stř 13. črc 2022 13:29:08 Ahoj, nainstaloval jsem si Train simulator a chci jezdit na této trati. V README jsou napsány některé placené addony a european loco & asset pack. Dá se na trati jezdit i bez těchto addonů?
Ahoj, bez european loco & asset pack v žádném případě. Zbylé dva addony, hlavně Mnichov Ausburg hodně používám. Takže, když je mít nebudeš, bude mapa poloprázdná!! To je potom lepší na mé mapě nejezdit, protože klesá kvalita a mapa je znehodnocená. Takže doporučuji, pokud chceš vůbec jezdit na RW, ( Train simulator) vše si za pár peněz dokoupit!!
Wevercak
Příspěvky: 2
Registrován: úte 12. črc 2022 16:14:12

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od Wevercak »

Míla píše: stř 13. črc 2022 16:36:14
Wevercak píše: stř 13. črc 2022 13:29:08 Ahoj, nainstaloval jsem si Train simulator a chci jezdit na této trati. V README jsou napsány některé placené addony a european loco & asset pack. Dá se na trati jezdit i bez těchto addonů?
Ahoj, bez european loco & asset pack v žádném případě. Zbylé dva addony, hlavně Mnichov Ausburg hodně používám. Takže, když je mít nebudeš, bude mapa poloprázdná!! To je potom lepší na mé mapě nejezdit, protože klesá kvalita a mapa je znehodnocená. Takže doporučuji, pokud chceš vůbec jezdit na RW, ( Train simulator) vše si za pár peněz dokoupit!!
Díky moc, nějak to vyřeším buď nějak rozjedu msts či openrails nebo zpatlam vlastní simulátor.
Uživatelský avatar
Petr1989
Příspěvky: 59
Registrován: ned 18. srp 2013 21:48:09

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od Petr1989 »

Ahoj, prosím o pomoc. V nové verzi trati Kladské pomezí koridor se mi mezi Hradcem a Nymburkem nezobrazují některé objekty (nádraží, nástupiště a mosty). Vše jsem udělal podle návodu a vše mám staženo.

Nevíte, co dělám špatně?

Díky za pomoc.

Obrázek
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od Míla »

Ahoj, pokud máš vše staženo, měl byt mít vše. Máš zaškrtnuté v editoru všechny addony vpravo v horní tabulce?
Uživatelský avatar
Petr1989
Příspěvky: 59
Registrován: ned 18. srp 2013 21:48:09

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od Petr1989 »

V editoru mám vše uatržené, viz screen níže. A posílám jak mám sloužku s assety nahranou v adresáři (nahrával jsem pomocí RW utilities).

Zvláštní je, že v editoru ty objekty jsou a jdou i vložit do mapy, ale z nějakého důvodu se mi nezobrazují.

P.S. Tak už to funguje. Zkusil jsem stáhnout původní trať 020 od Romana a objekty se už doplnili. :)

Obrázek
Obrázek
Honnzok
Příspěvky: 44
Registrován: stř 07. čer 2017 21:54:57

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od Honnzok »

Dobrý večer,

chtěl bych se poptat, zobrazuje se Vám nástupiště v Převýšově? Já jsem tam včera zastavoval poprvé (jinak jsem to vždy projížděl) a nenašel jsem nic jako perón. Nezdá se mi, že by mě chyběli nějaké objekty ničeho dalšího co by chybělo sem si nevšiml. Tak zkoumám zda je chyba u mě či jinde....
ok84
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 01. bře 2018 15:08:40

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od ok84 »

To Honnzok: Pokud vím, tak v Převýšově jsou v reálu pouze sypané peróny. Zkuste sem vložit screen.
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od Míla »

Ahoj, sypané světlé perony v Převýšově jsou od Saši, v posledním jeho balíku.( infrastruktura)
Honnzok
Příspěvky: 44
Registrován: stř 07. čer 2017 21:54:57

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od Honnzok »

Moc díky za reakci zkusím pořešit....

A pak ještě jedna drobnůstka co jsem si všimnul, když už píšu, ať to taky něco přinese

V Nymburku na hl.n směrem na město poblíž světelné stahovačky 30 rychlostník k doplnění, je tam třicítka kvůli přejezdu. Končí to mašinkovou 50 za tím přejezdem.... Pokud se v mapě budeš vrtat, kvůli nějakým dalším opravám můžeš doplnit. Pokusím se ještě vypátrat jak je to v obráceném směru.

Pak jsem si ještě všimnul, že peron číslo 2 v HK asi nebude správné délky v reálu se k němu 9 vozový rychlík určitě vejde, já jsem se k němu s devíti vozy nevešel. Chybí tam asi ta zúžující se část mezi 2 a 6 kolejí směrem na sever. Podle letecké mapy by to mělo být nějakých 256m u druhé koleje, ale to předpokládám je kvůli náročnosti na modelování asi by se musel přímo vymodelovat, že?

Jinak projet se s rychlíkem z Trutnova až do Prahy je opravdu pecka, obdiv a mnoho palců nahoru (myslím, že asi 40 a bylo by jich stále málo :lol:)!
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od Míla »

Ahoj, o té 30. už vím, zatím to tak ale zůstane. Provozu to nevadí. V HK o peronech vím, ale při stavbě jsem tenkrát musel změnit trochu koncepci, proto peron není tak dlouhý a modelovat si myslím, už nemá cenu. Nechme to tak, protože opravovat všechny moje mapy by bylo kontraproduktivní. Co bude upraveno, je krajina. O tom ale později.
tomas.vilimek
Příspěvky: 9
Registrován: úte 12. zář 2017 6:17:39

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od tomas.vilimek »

Dobrý den mám verzi tratě tu dělenou Praha česká třebová z vozidel mám všechno jen z assetu mi chybí jedna věc mube/Praha-Brno-Olomouc/scenery/buildings/koridor nástupiště 6,1m ostrovní šikmý konec/nástupiště 6.xml stáhl jsem snad všechny assety co jsem našel ale stále nic. Pomůže někdo prosím ať mám trať kompletní? Dekuji
Blade77
Příspěvky: 148
Registrován: ned 28. srp 2011 1:10:12
Bydliště: Praha, vozovna Motol, tramvaj... ;-)

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od Blade77 »

A to ti ukazuje RW/TS tools nebo to skutečně v assetech nemáš fyzicky? Zkontroluj to fyzicky. Tam je problém, že názvy jsou s diakritikou a utility je nevidí. Řešil jsem ten samý problém. ;-)
Jirka/VonShark
tomas.vilimek
Příspěvky: 9
Registrován: úte 12. zář 2017 6:17:39

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od tomas.vilimek »

Ukazuje to v programu railworks Dls při načtení trati ve složce mám mube Praha Brno Olomouc scenery buildings koridor nástupiště 6,1m ostrovní šikmý konec ale to nastupiste6.xml ne to nemám
Odpovědět