Trať Kladské pomezí_( Future)

Připravované nebo vydané tratě do RS
Odpovědět
Uživatelský avatar
Pikku
Příspěvky: 149
Registrován: sob 07. čer 2008 14:57:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Pikku »

Mě chybí třeba budova v Letohradu. Nevím co s tím, ale jezdit se bez toho dá. :)
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Míla »

Martens píše: sob 24. lis 2018 22:34:56 Ahoj, u aktuální verze trati se mi nezobrazuje staniční budova v Novém Městě nad Metují. Jsou tam jen levitující hodiny a cedule. Může mi prosím někdo poradit, co chybí? Je to stejný případ jako v tom screenu dole, kde chybí se stejnými příznaky stavědlo v Týništi?

Díky za radu.
Ahoj,
budova v Novém Městě nad Metují se tu už zmiňovala několikrát. Je to staniční budova Diváky z tratě 170 od Hekla.(Diviaky~Diviaky.xml) Je však třeba mít vlevo dole ten posuvník ( Detail level) na č.10. Jakmile je na menším čísle, budova( potvůrka)zmizí.
Míla
Naposledy upravil(a) Míla dne ned 25. lis 2018 8:42:03, celkem upraveno 1 x.
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Míla »

Pikku píše: ned 25. lis 2018 0:04:04 Mě chybí třeba budova v Letohradu. Nevím co s tím, ale jezdit se bez toho dá. :)
Budova nádraží je ZST_Vlara_univerzalni6~S84_Stanicni_budova_Vlara_universal6.xml. Jak je možné, že ji nemáš? Je od Saši a takovýchto objektů od něho jsou zde desítky.
Míla
Uživatelský avatar
Pikku
Příspěvky: 149
Registrován: sob 07. čer 2008 14:57:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Pikku »

No nemám, ale možná jsem něco někde blbě zatrhnul nebo něco jinak zbastlil. Díky za tip.
Martens
Příspěvky: 39
Registrován: pát 06. čer 2008 12:53:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Martens »

Míla píše: ned 25. lis 2018 8:39:10 Je však třeba mít vlevo dole ten posuvník ( Detail level) na č.10. Jakmile je na menším čísle, budova( potvůrka)zmizí.
Tím to asi bude, protože v editoru trati po najetí myši budovu vidím, ale pokud myš z objektu stáhnu, tak zmizí....snad už jen odpověď na otázku pro blbce :(......kde je ten posuvník Details level? Vím, že tam kdysi něco takového bylo, ale v TS 2019 už jsem schopen najít jen nastavení kvality zobrazení v globálním nastavení - mám to na High. Zvláštní, že na Highest se nic taky nezobrazuje a posuvník bych předpokládal na Custom, ale tam taky nic není.

A vím, že to je rukama, ale fakt už nevím, kde hledat.

Díky za tip
Uživatelský avatar
Michal
Administrátor
Příspěvky: 555
Registrován: pát 06. čer 2008 8:44:42
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Michal »

Měl by to být posuvník v nastavení Graphics/Advanced/Scenery Density. Nastav ho úplně doprava.
Martens
Příspěvky: 39
Registrován: pát 06. čer 2008 12:53:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Martens »

Michal píše: ned 25. lis 2018 22:38:07 Měl by to být posuvník v nastavení Graphics/Advanced/Scenery Density. Nastav ho úplně doprava.
Michale dík. Bylo to ono.
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Míla »

O Z N Á M E N Í!
Na první straně tohoto vlákna je znovu vložená trať s opravami,( vše zůstává pod stejným názvem) které jste mě ještě nahlásili. Chybějící vj. návěstidlo v Bolehošti, napětí v koleji v Ústí n.O. , svaření kolejí atd. Trať je teď, snad kompletní a celkově sjízdná. Pokud chcete, stáhněte si tuto opravu znovu a vyměňte za původní verzi.
Míla
Subterra
Příspěvky: 287
Registrován: pon 08. led 2018 22:44:12

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Subterra »

Míla píše: pon 26. lis 2018 12:35:35 O Z N Á M E N Í!
Na první straně tohoto vlákna je znovu vložená trať s opravami,( vše zůstává pod stejným názvem) které jste mě ještě nahlásili. Chybějící vj. návěstidlo v Bolehošti, napětí v koleji v Ústí n.O. , svaření kolejí atd. Trať je teď, snad kompletní a celkově sjízdná. Pokud chcete, stáhněte si tuto opravu znovu a vyměňte za původní verzi.
Míla
"Trať je snad kompletní" tím tedy končíš se stavbou? :) Nebo plánuješ ještě něco dostavit? Např Letohrad - Lichkov,HK - Pardubice, Chlumec - Stará Paka - Turnov (Liberec)? :))))
Jurajs_89
Příspěvky: 646
Registrován: pát 06. čer 2008 7:09:10
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Jurajs_89 »

Česká Třebová by nebyla vůbec marná. Je to kousek a v terminálu by se dali dát dělat věci :) .
ObrázekObrázek
magnetový "cvok" :D
Uživatelský avatar
Michal
Administrátor
Příspěvky: 555
Registrován: pát 06. čer 2008 8:44:42
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Michal »

Jurajs_89 píše: pon 26. lis 2018 14:53:21 Česká Třebová by nebyla vůbec marná. Je to kousek a v terminálu by se dali dát dělat věci :) .
Tak schválně jaké, kromě vykládky a nakládky kontejnerů? :)
Jurajs_89
Příspěvky: 646
Registrován: pát 06. čer 2008 7:09:10
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Jurajs_89 »

Posun, rozřazování vozů atd... :)
ObrázekObrázek
magnetový "cvok" :D
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Míla »

Pánové,
jste zvědaví až moc. :shock: Myslel jsem tím, kompletní pro tuto verzi. A co bude dál? To je ve hvězdách.
Budou vánoce, svátky klidu, takže i já budu odpočívat a užívat si vnoučat.
Pokud se něco bude dít, poznáte to.
Míla.
Uživatelský avatar
Michal
Administrátor
Příspěvky: 555
Registrován: pát 06. čer 2008 8:44:42
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Michal »

Jurajs_89 píše: pon 26. lis 2018 15:05:21 Posun, rozřazování vozů atd... :)
Na to nepotřebuješ terminál. ;)
Jurajs_89
Příspěvky: 646
Registrován: pát 06. čer 2008 7:09:10
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Jurajs_89 »

No dobře, tak je to dobrej výchozí bod pro aktivity :roll: .
ObrázekObrázek
magnetový "cvok" :D
Subterra
Příspěvky: 287
Registrován: pon 08. led 2018 22:44:12

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Subterra »

Jurajs_89 píše: pon 26. lis 2018 14:53:21 Česká Třebová by nebyla vůbec marná. Je to kousek a v terminálu by se dali dát dělat věci :) .
ČT mi přijde zbytečná, jednak už je na dvou tratích (PBO, ČT-Přerov) a jednak by dalo sakra dost práce jí opět znovu udělat.
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Míla »

Absolutně s tebou souhlasím, to bych si nedovolil postavit, je hodně složitá a potom, jak píšeš, už je zde 2x, nemluvě o MSTS.
Míla
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od KaMat »

ČT už je 3x :D
Uživatelský avatar
Michal
Administrátor
Příspěvky: 555
Registrován: pát 06. čer 2008 8:44:42
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Michal »

KaMat píše: pon 26. lis 2018 16:40:01ČT už je 3x :D
A pořád je to zjevně málo. :mrgreen:
Brtnik
Příspěvky: 66
Registrován: stř 08. bře 2017 20:58:04

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Brtnik »

Zdravím,Mílo mám takovej dotázek.Nešly by do budoucna vydávat aktualizace trati jako "aktualizace" a ne jako komletní nová trať?
Já si vždycky po aktualizaci upravím známá místa k obrazu svému a s novou aktualizací můžu začít odznova.Nebo při jízdě opravuju poletující objekty,stromy,atd.... Už mě to kadí dělat to porád dokola,plašej se mi z toho filcky v kožichu... :mrgreen:
Odpovědět