Trať Kladské pomezí_( Future)

Připravované nebo vydané tratě do RS
Odpovědět
Tezemis
Příspěvky: 94
Registrován: pon 31. črc 2017 14:37:43

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Tezemis »

Kdy je naplánované vydání, ještě tento měsíc nebo březen či někdy déle smím-li se zeptat? :)
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Míla »

Pokud " subdodavatelé" dodrží smlouvy, tak v březnu.Nejsem sám, kdo honí zakázky.
Tezemis
Příspěvky: 94
Registrován: pon 31. črc 2017 14:37:43

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Tezemis »

Chtěl bych se zeptat, budou se na trati měnit koleje? Myslím za ty 3D, které teď nedávno vyšly od autora George Von Shark na FB, je jich nespočet druhů, vypadají dost dobře a výměna je snad jen přes příkaz ;)
fildaaa
Příspěvky: 32
Registrován: sob 29. zář 2018 9:03:16

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od fildaaa »

Dobry den, mam stahnotou Trat Kadské pomezi a vsechny objekty ktere byly v READ ME. Kdyz trat pustim tak mi tam chybí nejkae objekty.(viz. fotky) Kdyz v editoru zmacknu upravu trati tak a zamirim na nejake volne misto tak se mi objekt ukaze a kdyz posunu mysi cele tak zmizi. Predem Dekuji za odpověď. https://ctrlv.cz/JXeW https://ctrlv.cz/onjn https://ctrlv.cz/t2HE
Subterra
Příspěvky: 287
Registrován: pon 08. led 2018 22:44:12

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Subterra »

zvedni si detaily
Duszis
Příspěvky: 19
Registrován: čtv 13. zář 2018 12:24:58

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Duszis »

Nechci kecat ale 3D kolejivo ještě nedisponuje zimní texturou.
Petr C.
Příspěvky: 15
Registrován: pon 25. bře 2019 19:35:15

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Petr C. »

Nevíte někdo, proč mi ve stanicích Týniště, Choceň a Ústí nejdou otevřít dveře? Europan Locomotive Aset pack mám.
fildaaa
Příspěvky: 32
Registrován: sob 29. zář 2018 9:03:16

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od fildaaa »

Taky nejde
Pepe124
Příspěvky: 38
Registrován: sob 24. úno 2018 16:47:11

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Pepe124 »

Pravděpodobně vám chybí něčeho poslední verze..
Petr C.
Příspěvky: 15
Registrován: pon 25. bře 2019 19:35:15

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Petr C. »

A co si mám stáhnout?
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Míla »

Jde o to, u kterých nástupišť. V aktualizaci 6 jsem psal v Čti mě toto:
V Ústí n.O. 2.nástupiště u koleje 4 a 4a je rozděleno výhybkovým křížem a cestovními návěstidly z obou stran, takže jsou de facto dvě nástupiště. Na nástupiště 2. kolej 4a se vejde
malá souprava či lokomotiva se třemi vozy, na 2. kolej 4 až 10 vozů+Lv. Nikdy nestůjte s vlakem mezi, neotevřou se vám vozy a cestující si mohou stěžovat, že neodjeli.
V Týništi to může být u nást.II kolej 03 a 01.
Ale všeobecně, dle mého názoru platí, že vlaky při zastavení mají stát na konci nástupiště z té či oné strany a ne uprostřed. Je třeba to takto vyzkoušet.
Míla
juancarlosmarin1
Příspěvky: 15
Registrován: sob 23. bře 2019 21:23:39

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od juancarlosmarin1 »

Good afternoon, I need help to find these objects, you can help me? thanks
Přílohy
faltantes.rar
(5.2 KiB) Staženo 261 x
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Míla »

Good afternoon,
here is a list of links.
lines for missing objects.rar
(456 bajtů) Staženo 333 x
Mila track creator
juancarlosmarin1
Příspěvky: 15
Registrován: sob 23. bře 2019 21:23:39

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od juancarlosmarin1 »

Good afternoon, I sigen missing objects There is no solution, the assent that more things are missing is sasule there are many missing and nose where to download, I have left a link but not enough, I leave photos, I am missing stations andenes signals Semaforos AZC
Přílohy
20190329193742_1~1.png
20190329193742_1~1.png (78.8 KiB) Zobrazeno 11335 x
fildaaa
Příspěvky: 32
Registrován: sob 29. zář 2018 9:03:16

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od fildaaa »

Dobry den, jak jsem zminoval tak uz mam stazene vsechny objekty. Ted bych se chtel zeptat co stahnout. Objekty od Sasule a ten Addon stazeny mam taky. Mam stazene vsechno. Pri kontrole trati mi vyjede toto. Nvíte co s tím? http://www.uschovna.cz/zasilka/LNERJ65X ... GYKBJ7AHV4
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Míla »

Ahoj,
seznam je obrovský, ale jak je vidět, chybí ti objekty z placeného addonu Mnichov Ausburg a Mnichov Garmisch a objekty z Vlárské tratě od Saši odsud:
https://www.sasuletrainz.cz/download/tr ... skou-drahu (je čerstvý z 30.3.2019!!)
Ale o tom všem píši v Čti mě. Když stáhneš z této trati vše, co je psáno, nemůže ti nic z toho chybět!!!! A placené tratě si musíš koupit, to píši také. Já jsem nyní placený addon Mnichov Garmisch koupil s hrou.Ale dnes je třeba ho zakoupit.
A pokud jsi stáhl moji trať z 1. stránky tohoto vlákna, je popsáno, co kam nakopírovat. Tak si to pořádně prostuduj a napiš, jak jsi dopadl.
Míla
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Míla »

juancarlosmarin1 píše: pát 29. bře 2019 19:51:17 Good afternoon, I sigen missing objects There is no solution, the assent that more things are missing is sasule there are many missing and nose where to download, I have left a link but not enough, I leave photos, I am missing stations andenes signals Semaforos AZC
Na tento dotaz jsem odpověď napsal v soukromé zprávě.
juancarlosmarin1
Příspěvky: 15
Registrován: sob 23. bře 2019 21:23:39

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od juancarlosmarin1 »

Míla píše: pon 01. dub 2019 12:36:39
juancarlosmarin1 píše: pát 29. bře 2019 19:51:17 Good afternoon, I sigen missing objects There is no solution, the assent that more things are missing is sasule there are many missing and nose where to download, I have left a link but not enough, I leave photos, I am missing stations andenes signals Semaforos AZC
Na tento dotaz jsem odpověď napsal v soukromé zprávě.

If you lose, sorry Mila this message was prior to your solution, do not worry I have the track working at the 100x100, thank you very much. :P
Icik
Příspěvky: 23
Registrován: stř 26. pro 2012 11:08:10

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Icik »

Tezemis píše: sob 23. bře 2019 12:58:00 Chtěl bych se zeptat, budou se na trati měnit koleje? Myslím za ty 3D, které teď nedávno vyšly od autora George Von Shark na FB, je jich nespočet druhů, vypadají dost dobře a výměna je snad jen přes příkaz ;)
Pokud se budou opět vlnit a mazat pár metrů před lokomotivou, tak to je hezčí 2D kolej. Viděl jsem nějaké screeny a ty chyby v zobrazení tam opět jsou. :(
Jack.Grave
Příspěvky: 116
Registrován: úte 02. bře 2010 4:51:40
Bydliště: Praha

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Jack.Grave »

Nejsem si jist zda na trať co má v současné podobě soubor Tracks.bin o velikosti skoro 12 MB smysl cpát 3D koleje. Dobře udělaná 3D kojej má smysl na nějakou lokálku o pár kilometrech a podle mně ne na síť o rozloze pomalu většiny východních čech. Bohužel engine na kterém Railworks (TS2xxx) běží je i přes přidání x64 knihoven a instruckcí přec jenom veterán nejedné bitvy, vžyť KUJU začalo s vývojem někdy kolem roku 2005 a vydali jej v roce 2007.

Stručně 3d kolej je hezká věc, ale celkem k ničemu. A obávám se že by to mohlo dělat neplechu s trackrules a dalšíma náležitostma tratě.

Jinak jsem velmi zvědav na Kladské Pomezí V7. Jack
"Grau, teurer Freund, ist alle Theorie" J.W Goethe
Odpovědět