Trať Kladské pomezí_( Future)

Připravované nebo vydané tratě do RS
Odpovědět
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od Míla »

Dear fans of this railway,

today I am publishing an update of the Kladské pomezí Future line. Therefore, read everything properly !!
The line section from Pardubice was extended by another 47 km to Velký Osek and the Kanín branch.
There are several interesting places on the track, such as the siding of the Chvaletice power plant,
Kolín itself with many sidings, mainly in Zálabí, not to mention the large TPCA siding.
Adjusted line speed in the section Choceň Ústí n.O. at 85 km / h.
The line speed in the section Jaroměř Trutnov hl.n. was also adjusted according to the new TTP. and revitalized
unsecured crossings where light signaling equipment has been fitted.
At the Choceň station, the hidden platforms were replaced with new ones from Saša.
Newly repaired light pullers replaced, 3Kv cubes from Jachyhm,
now they will also pass Lv 380,460 or Traxx
Newly installed station report from my colleague Tezemis, for which I thank him. For RW purposes
created and edited this. It is in several selected stations. If anyone in you
did not want to and does not know how to remove it, then I will write instructions here.
Tracks bin is newly created for both versions of tracks (it is already installed in tracks)
to merge everything into one rule.
Not all gates at factories or sidings are currently on the maps
functional. They will be put into operation in the next edition of the track. Thank you for understanding
Thank you to all the creators of the objects, without them the track would not be.
Thanks also go to Jaromír Smékal for perfect electrification, Dominik for creation
platform to Přelouč, Sašov for station signs, new list of stations, new traffic lights, etc.
Thanks also go to George von Shark, who publishes 3D tracks and instructions together with the tracks, how to install them. Valid only with the new Tracks bin !!
Here is a link to modified "tracks.bin" files, making 3D tracks operational in tracks. Follow the README.txt, which contains information for getting the 3D tracks up and running. "
https://mega.nz/file/F8UnGaQK#G4_tCFzIc ... xfsSvr_5sE

Simultaneously with the act. Future I am releasing a repaired track Kladské pomezí (classic), where I removed it
excess ballast that did not belong there. See Read Me by the Track.
Both tracks can be downloaded in one package on the 1st page of my thread
I wish everyone a lot of mileage on my track.
Naposledy upravil(a) Míla dne úte 02. čer 2020 10:03:16, celkem upraveno 8 x.
Filda.371
Příspěvky: 8
Registrován: stř 25. zář 2019 19:36:03

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od Filda.371 »

Parádní trat! Mám stažené všechny objekty ale ty od Milvy nemůžu najít, moihl by mi někdo pomoct?
333renfe
Příspěvky: 33
Registrován: ned 05. dub 2020 18:07:44

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od 333renfe »

Podívej se na ni, nevím dost slov poděkování. Čest hrát na této trase.

objetí
BRD
Příspěvky: 8
Registrován: pon 11. kvě 2020 21:01:33

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od BRD »

Moc pěkná práce, Milane. Jen tak dál. Děkuji za aktualizaci projektu KP.

Rád bych jenom navrhoval opravit oblouky s převýšením koleje. Je hodně míst, kde to chybí.
peter98
Příspěvky: 1
Registrován: ned 31. kvě 2020 23:51:29

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od peter98 »

Něco už opravoval Subterra, kde to šlo.
Kde to nešlo, to znamená udělat koleje znovu. Na fb jsem četl, že tam původně koleje s převýšením byly, ale Vlastik to prý smazal.
333renfe
Příspěvky: 33
Registrován: ned 05. dub 2020 18:07:44

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od 333renfe »

Ahoj dobrou noc. Jen abych vám řekl, že prozatím jedinou chybou, kterou vidím, je nedostatek budov v Ústí nad Orlicí (neexistuje budova stanice, ani žlutý dům před směrem nadrazí CT atd.) A před aktualizací byly. Existuje v tomto ohledu nějaké řešení?

Ještě jednou gratuluji a moc děkuji.
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od Míla »

Filda.371 píše: ned 31. kvě 2020 19:34:28 Parádní trat! Mám stažené všechny objekty ale ty od Milvy nemůžu najít, moihl by mi někdo pomoct?
Při vydání tratě jsem si neuvědomil, že noví hráči nemají kde stáhnout můj addon Milva, kde jsou všechny mé objekty! Vše je napraveno, složku Assets stahujte zde.
http://rw.simtrains.eu/kladske_pomezi/Assets.rar Po rozbalení nakopírujte do RailWorks
Naposledy upravil(a) Míla dne pon 01. čer 2020 8:35:06, celkem upraveno 1 x.
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od Míla »

When the track was released, I didn't realize that new players had nowhere to download my Milva addon, where are all my objects! Everything is fixed, download the Assets folder here.
http://rw.simtrains.eu/kladske_pomezi/Assets.rar Copy to RailWorks
motorak28
Příspěvky: 59
Registrován: stř 02. bře 2016 11:14:00

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od motorak28 »

Děkuju mnohokrát, krásná trať. Myslíte, že by byl někdo schopen vytvořit seznam všech stanic a zastávek na mapě, s odlišením stanic se staničním hlášením a bez?
Tezemis
Příspěvky: 94
Registrován: pon 31. črc 2017 14:37:43

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od Tezemis »

motorak28 píše: pon 01. čer 2020 8:47:06 Děkuju mnohokrát, krásná trať. Myslíte, že by byl někdo schopen vytvořit seznam všech stanic a zastávek na mapě, s odlišením stanic se staničním hlášením a bez?
Ahoj, staniční hlášení mají tyto stanice: Kolín, Přelouč, Pardubice, Choceň, Ústí nad Orlicí, Česká Třebová, Svitavy, Letohrad, Týniště nad Orlicí, Třebechovice pod Orebem, Hradec Králové, Jaroměř.

S případnými dalšími aktualizacemi budou staniční hlášení přibývat, avšak největší smysl to má do větších stanic, především pak, aby byl takto pokryt celý koridor.
motorak28
Příspěvky: 59
Registrován: stř 02. bře 2016 11:14:00

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od motorak28 »

Děkuji moc! A ostatní stanice/zastávky se dají někde dohledat?
It_s_Real
Příspěvky: 416
Registrován: ned 27. bře 2016 18:27:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od It_s_Real »

Obrázek
3D koleje not work... :roll:
Blade77
Příspěvky: 148
Registrován: ned 28. srp 2011 1:10:12
Bydliště: Praha, vozovna Motol, tramvaj... ;-)

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od Blade77 »

Jasně, už chápu,

Zde je správný link, na přepracované "tracks.bin" soubory, které zprovozní 3D koleje:
https://mega.nz/file/F8UnGaQK#G4_tCFzIc ... xfsSvr_5sE

Postupujte dle instrukcí v README.txt ;)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
I see,

Here is the correct link, for the reworked "tracks.bin" files, to make 3D tracks functional:
https://mega.nz/file/F8UnGaQK#G4_tCFzIc ... xfsSvr_5sE

Follow the instructions, in the README.txt file ;)
Jirka/VonShark
333renfe
Příspěvky: 33
Registrován: ned 05. dub 2020 18:07:44

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od 333renfe »

Dobrý den, přátelé. Ověřil jsem vše a aktivoval jsem poskytovatele, ale například budovy v UNO a LETHORAD stále neexistují. Jinak v pořádku.

Pozdrav.
Jan Budinský
Příspěvky: 3
Registrován: pon 05. čer 2017 18:36:40

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od Jan Budinský »

Ahoj, jak je to s tím staničním hlášením ? Například, když začínám scénář v Kolíně, tak staniční hlášení funguje, ale jakmile ve stejném scénáři dojedu do Pardubic, nebo i do jiné stanice, která má staniční hlášení, tak nefunguje.
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od Míla »

333renfe píše: úte 02. čer 2020 0:15:37 Dobrý den, přátelé. Ověřil jsem vše a aktivoval jsem poskytovatele, ale například budovy v UNO a LETHORAD stále neexistují. Jinak v pořádku.

Pozdrav.
The building in UNO is still the same from Josef72 and the building in Letohrad also remained. It is from line 341 Vlárská dráha. Why are you missing buildings? Try reinstalling the track.
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od Míla »

motorak28 píše: pon 01. čer 2020 19:14:57 Děkuji moc! A ostatní stanice/zastávky se dají někde dohledat?
Už je docela těžké stále psát, že je to ve Čti mě. Když si to pořádně přečteš, tak zjistíš kde se dá co stáhnout. Používám budovy stanic z trati 341 Vlárský průsmyk, od Mikitrainz, Josef72, něco z placeného addonu Mnichov Ausburg atd.
Tezemis
Příspěvky: 94
Registrován: pon 31. črc 2017 14:37:43

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od Tezemis »

Jan Budinský píše: úte 02. čer 2020 8:33:53 Ahoj, jak je to s tím staničním hlášením ? Například, když začínám scénář v Kolíně, tak staniční hlášení funguje, ale jakmile ve stejném scénáři dojedu do Pardubic, nebo i do jiné stanice, která má staniční hlášení, tak nefunguje.
Ahoj, toto se mi taky někdy stane. Pravděpodobně je to podmíněný výkonem PC (RAM paměti). Někdy je těch objektu k načtení tolik, že hlášení nenaběhne.Alespoň takhle si to myslím.. Todle moc ovlivnit nejde než jen koupit výkonnější PC 😄
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od Míla »

Michale, dá se nějakým způsobem zesílit zvuk u hlášení, pravda, některá nejsou téměř slyšet. Díky.
jpvdveer
Příspěvky: 6
Registrován: čtv 30. dub 2020 15:11:45

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od jpvdveer »

Ahoj, v první řadě děkuji za aktualizovanou verzi této fantastické trasy! Jedna otázka, nainstaloval jsem aktualizované 3D stopy a pro klasickou verzi mi chybí dvě aktiva: \ CS_addon \ Jirka \ RailNetwork \ koleje \ kolej05_drevo.bin a CS_addon \ Jirka \ RailNetwork \ koleje05_drevo_Rez.bin. Víte, kde je lze najít? Děkujeme za vaši odpověď.
Nemluvím česky a pro své zprávy používám Překladač Google
Odpovědět