Trať Kladské pomezí_( Future)

Připravované nebo vydané tratě do RS
Odpovědět
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od Míla »

Hi,
the picture is very small, but if it is in Kolín, you are missing departure signals,
from here: https: //www.sasuletrainz.cz/download/ it's all in read me!!!

Objekty infrastruktura
Balík objektů infrastruktury pro Railworks TS2019

Poslední aktualizace: 27.05.2020
juancarlosmarin1
Příspěvky: 15
Registrován: sob 23. bře 2019 21:23:39

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od juancarlosmarin1 »

Good morning, I have everything downloaded from that page, and I am left missing the exit signals.
Hulvát
Příspěvky: 34
Registrován: sob 10. led 2015 8:42:04

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od Hulvát »

Ahoj, s těma uhýbajícíma vekslama jsem to řešil tenkrát já, tak jsem si vzal za svou tu radu, že si mám udělat jednoduchej scénář a je pokoj. Mě ale teď, když jsem zkoušel o víkendu poprvý jízdu do Kolína, dělá problém že i když mám postaveno, tak mě to hází ve Valech u Přelouče a v Přelouči samotné červenou. V prvním případě to šlo zachránit TAB, ale druhej se při 160 zvládnout nedá a Mirel hází rychlobrzdu. Pak dál svítí kousek před Týncem žlutá, to je celkem ok, se sníží rychlost na 120 a pohoda, ale taky by to asi bejt nemělo. A v poslední řadě mě nejdou cestující v Kolíně. Ale třeba jsem jen levej :D
Uživatelský avatar
750225lentilka
Příspěvky: 285
Registrován: čtv 17. dub 2014 11:10:49
Bydliště: Perníkov

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od 750225lentilka »

Návěstidla nějak blbnou. Já mám zase ve svém rozdelanem scénáři problém v Ústí, kde mám na cesťáku za zastávkou opakovanou výstrahu, následně na cesťáku před mostem opět opakovanou výstrahu, cesťák před vjezdem do nádraží už návestí rychlost 60 a opakovaná výstraha a cesták před křížem na letohradske straně stanice konečně správně rychlost 40 a opakovaná výstraha. V Zámrsku zas mám za cesťákem odjezdové na stůj a musí se TABovat. To samé v Kostěnicích po předjetí. Řešil sem to se Sašou a ničeho sme se nedobrali. Tak nevim co s tím.
Uživatelský avatar
Michal
Administrátor
Příspěvky: 555
Registrován: pát 06. čer 2008 8:44:42
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od Michal »

750225lentilka píše: stř 10. čer 2020 8:27:16 ... kde mám na cesťáku za zastávkou opakovanou výstrahu, následně na cesťáku před mostem opět opakovanou výstrahu, cesťák před vjezdem do nádraží už návestí rychlost 60 a opakovaná výstraha a cesták před křížem na letohradske straně stanice konečně správně rychlost 40 a opakovaná výstraha.
Trošku odbočím. Tento sled návěstí není nic proti ničemu. Když se jede v Praze z hlavního na Smíchov, tak není neobvyklé, že před Vyšehradem je Výstraha, na odjezdu je 40 a opakovaná Výstraha, za mostem 40 a opakovaná Výstraha a před Smíchovem zase 40 a opakovaná Výstraha. Na vložáku u peronu je pak Stůj.
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od Míla »

750225lentilka píše: stř 10. čer 2020 8:27:16 Návěstidla nějak blbnou. Já mám zase ve svém rozdelanem scénáři problém v Ústí, kde mám na cesťáku za zastávkou opakovanou výstrahu, následně na cesťáku před mostem opět opakovanou výstrahu, cesťák před vjezdem do nádraží už návestí rychlost 60 a opakovaná výstraha a cesták před křížem na letohradske straně stanice konečně správně rychlost 40 a opakovaná výstraha. V Zámrsku zas mám za cesťákem odjezdové na stůj a musí se TABovat. To samé v Kostěnicích po předjetí. Řešil sem to se Sašou a ničeho sme se nedobrali. Tak nevim co s tím.
Řekl bych, že návěstidla jsou v pořádku. Řešili jsme to v minulosti se Sašou a shodli jsem se, že je to dle D1, kde tato varianta je možná.Pokud postavíš v Ústí průjezd, návěstidla návěstí očekávej 60 atd. Totéž je i při vjezdu do Kolína od Pardubic. Zde je také několik cestových návěstidel a dělá to stejně. Jedeš stále na výstrahy a teprve poslední vjezdové ukazuje 40 a výstraha. A abych se přesvědčil, že návěstidla jsou OK, vyzkoušel jsem do Kolína Vlastikova návěstidla a chovala se plně stejně.Na Zámrsk se musím podívat až otevřu mapu.Ale nikdy jsem odj. na stůj neměl.
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od Míla »

juancarlosmarin1 píše: úte 09. čer 2020 14:55:15 Good morning, I have everything downloaded from that page, and I am left missing the exit signals.

Are these departure lights? Left-click twice on the white bottle and a table will appear on the right, where the name of the missing object is. What exactly is an object? According to that, you will find out exactly what you are missing. Make the screen one more time, but big.
juancarlosmarin1
Příspěvky: 15
Registrován: sob 23. bře 2019 21:23:39

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od juancarlosmarin1 »

Míla píše: stř 10. čer 2020 10:17:57
juancarlosmarin1 píše: úte 09. čer 2020 14:55:15 Good morning, I have everything downloaded from that page, and I am left missing the exit signals.

Are these departure lights? Left-click twice on the white bottle and a table will appear on the right, where the name of the missing object is. What exactly is an object? According to that, you will find out exactly what you are missing. Make the screen one more time, but big.
Good morning, who's got the pictures.



https://mega.nz/file/rl5h2RoK#BYrO4yG3M ... RJMS614Dno
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od Míla »

I understand, you have traffic lights, but they're not visible here.
And they are nowhere to be seen, or only at the Kolín station.
Can any of you help with this problem? Thanks
juancarlosmarin1
Příspěvky: 15
Registrován: sob 23. bře 2019 21:23:39

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od juancarlosmarin1 »

Only in that station
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od Míla »

So I can't answer that, maybe one of the experts ..
Uživatelský avatar
sasule
Příspěvky: 381
Registrován: pon 16. zář 2013 10:07:54
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od sasule »

@juancarlosmarin1:
Not feeling as an expert :-) however I would like to try to help:

Maybe there is not installed latest package of dependent assets. Looks like a signal with a big number of links.
So if You did not please download & install this: https://www.sasuletrainz.cz/download/tr ... skou-drahu (login/registration needed, should by any problem with registration/activation/login feel free to contact me).

Please check the route with RwTools and do a post with missing files (please note that assets packed in .ap files are marked as missng). With this report we should be able to solve Your problem.
juancarlosmarin1
Příspěvky: 15
Registrován: sob 23. bře 2019 21:23:39

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od juancarlosmarin1 »

Good night, these are the objects that I am missing, but according to my files I already have them installed, for some reason do not come in the path, also tell you that they are unzipped from the ap file


https://mega.nz/file/7xRVWSDa#IG6XtIAzv ... bbrWOK9Cfs
Uživatelský avatar
750225lentilka
Příspěvky: 285
Registrován: čtv 17. dub 2014 11:10:49
Bydliště: Perníkov

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od 750225lentilka »

Míla píše: stř 10. čer 2020 10:08:41
750225lentilka píše: stř 10. čer 2020 8:27:16 Návěstidla nějak blbnou. Já mám zase ve svém rozdelanem scénáři problém v Ústí, kde mám na cesťáku za zastávkou opakovanou výstrahu, následně na cesťáku před mostem opět opakovanou výstrahu, cesťák před vjezdem do nádraží už návestí rychlost 60 a opakovaná výstraha a cesták před křížem na letohradske straně stanice konečně správně rychlost 40 a opakovaná výstraha. V Zámrsku zas mám za cesťákem odjezdové na stůj a musí se TABovat. To samé v Kostěnicích po předjetí. Řešil sem to se Sašou a ničeho sme se nedobrali. Tak nevim co s tím.
Řekl bych, že návěstidla jsou v pořádku. Řešili jsme to v minulosti se Sašou a shodli jsem se, že je to dle D1, kde tato varianta je možná.Pokud postavíš v Ústí průjezd, návěstidla návěstí očekávej 60 atd. Totéž je i při vjezdu do Kolína od Pardubic. Zde je také několik cestových návěstidel a dělá to stejně. Jedeš stále na výstrahy a teprve poslední vjezdové ukazuje 40 a výstraha. A abych se přesvědčil, že návěstidla jsou OK, vyzkoušel jsem do Kolína Vlastikova návěstidla a chovala se plně stejně.Na Zámrsk se musím podívat až otevřu mapu.Ale nikdy jsem odj. na stůj neměl.
Ad Ústí: Aha, pak neříkám nic. Sice tudy jezdím i v reálu a velmi často i přesně tímhle způsobem (od Třebové do odbočky přes Letohradské nádraží nejdřív po 6SK a pak křížem na 4SK) ale coby vlakoš nemám šanci vidět přesný sled návěstí.

Ad Zámrsk: Ještě mám v řešení možnost, že tu stůj ovlivňuje rychlik, který můj osobák předjede v Chocni a já pak jedu asi na dva bloky za ním a portál má nastavený před Uhersko. Jenže jsem se ještě nedostal k tomu, abych tohle ověřil.
Uživatelský avatar
Michal
Administrátor
Příspěvky: 555
Registrován: pát 06. čer 2008 8:44:42
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od Michal »

juancarlosmarin1:
Can you post a screenshot, where it will be visible, that you really have these missing assets in place?
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od Míla »

Jsou Michale zde,odkaz výše.https://mega.nz/file/rl5h2RoK#BYrO4yG3M ... RJMS614Dno
A jinak tady:
20200610122242_1.jpg
20200610122157_1.jpg
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od Míla »

Try reinstalling the track, remove the original and reinstall. It might help.
Uživatelský avatar
Michal
Administrátor
Příspěvky: 555
Registrován: pát 06. čer 2008 8:44:42
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od Michal »

Mílo, ty obrázky jsem viděl, ale on tvrdí, že ty objekty má nainstalované, tak jsem chtěl obrázek, kde by bylo vidět, že tam ty chybějící objekty opravdu má na správném místě. Prostě screen z Průzkumníka nebo jiného souborového manažera.
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od Míla »

Už tomu rozumím Michale, zda je má v patřičných složkách. I když v ostatních stanicích návěstidla fyzicky má. Jen zde v Kolíně ne, jak psal.
Uživatelský avatar
Michal
Administrátor
Příspěvky: 555
Registrován: pát 06. čer 2008 8:44:42
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Kladské pomezí_( Future)

Příspěvek od Michal »

Přesně tak. Jak mu píše Saša, chybí mu návěstidla s velkým počtem linků, které asi v jiných stanicích nebudou. Já si myslím, že nemá nainstalovanou tu poslední verzi objektů od Saši, nebo ji nemá nainstalovanou korektně.
Odpovědět