Trať Kladské pomezí_( Future)

Připravované nebo vydané tratě do RS
Odpovědět
Duszis
Příspěvky: 19
Registrován: čtv 13. zář 2018 12:24:58

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Duszis »

Mě dost udivuje, že máš Mílo ještě sílu odpovídat dokola na to samé.😃
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Míla »

Odpovědět i na takovéto dotazy je slušnost. Pokud mohu a vím, tak poradím. :)
Tak, jako je slušnost poděkovat.
juancarlosmarin1
Příspěvky: 15
Registrován: sob 23. bře 2019 21:23:39

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od juancarlosmarin1 »

What object do I miss?
Přílohy
..png
..png (39.21 KiB) Zobrazeno 11065 x
michalvrana54
Příspěvky: 9
Registrován: stř 27. čer 2018 20:59:36

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od michalvrana54 »

Děkuji mockrát. Přísahám že jsem si čti mě četl 3x po jedné položce a na všech stránkách jsem byl a postahoval co bylo potřeba. Zase nejsem s Railworks úplný začátečník a celou českou tvorbu v RW mám. Nicméně ještě jednou díky a znovu to projedu a omlouvám se za otravný dotaz :)
michalvrana54
Příspěvky: 9
Registrován: stř 27. čer 2018 20:59:36

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od michalvrana54 »

Míla píše: stř 17. dub 2019 8:55:06 Odpovědět i na takovéto dotazy je slušnost. Pokud mohu a vím, tak poradím. :)
Tak, jako je slušnost poděkovat.
Promiň že jsem neodpověděl dřív, nebyl jsem teď 2 dny na počítači.
krovakos
Příspěvky: 72
Registrován: pon 04. úno 2013 22:35:35

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od krovakos »

Subterra píše: pát 12. dub 2019 15:21:50
morrison335 píše: čtv 11. dub 2019 16:35:33 Já jsem se tak těšil. :( Že bude alespoň do té Chrudimi, jezdím tam často a přál bych si aby byla tam. Ale když nebude, tak nic no. :( Hodně jsem v to věřil. :(

Bylo by to jen 35km kolejí, pár budov kolem tratě, 12 zastávek a bylo by. :( Ale vím, že je to někdy na prd, o něco žádat. :( Ale co, musím s tím žít.

Mod: Sloučeny dva příspěvky
Tobě se lehko řekne "jen 35km", jenže to není práce na 2 dny. Jediné co by mě osobně dávalo smysl přidělat, je Třebová a směr Lichkov, nikam jinam. Většina vlaků co jezdí po Kladském pomezí se dá momentálně zajet v celé délce.
Jojo, souhlasím. Je to masakr, co všechno už jsi na tom udělal za práci. I kdyby ses rozhodl už nikam dál nepokračovat, musí to každý pochopit, nicméně pokud ano, tak podle mě jediný logický směr musí být Třebová. A nebo rovnou až do Prahy:-)))
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Míla »

michalvrana54 píše: čtv 18. dub 2019 17:49:47
Míla píše: stř 17. dub 2019 8:55:06 Odpovědět i na takovéto dotazy je slušnost. Pokud mohu a vím, tak poradím. :)
Tak, jako je slušnost poděkovat.
Promiň že jsem neodpověděl dřív, nebyl jsem teď 2 dny na počítači.
Ahoj,
no omlouvat se nemusíš a otravný dotaz? to bych neřekl, jen mě teď zajímá, máš už staniční budovy, o kterých jsi psal?
Naposledy upravil(a) Míla dne pát 19. dub 2019 9:47:29, celkem upraveno 1 x.
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Míla »

juancarlosmarin1 píše: stř 17. dub 2019 21:53:52 What object do I miss?
I'm sorry, I don't recognize it, it's too small. Which station is it in?
Hulvát
Příspěvky: 34
Registrován: sob 10. led 2015 8:42:04

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Hulvát »

Potřeboval bych poradit. Asi jsem někde něco opomenul při stahování assetů a chybí mě budova Pardubického nádraží. Nasměroval by mě někdo, co a kde sosnout? Díky.
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Míla »

Poradit ti mohu.
Tyto budovy, je jich více, jsou z placeného addonu Mnichov- Ausburg.( MA) Pokud nemáš tento koupený, tak ti musí chybět velmi mnoho objektů, které jsou podél tratě, např. zahrádkářské kolonie, průmyslové budovy,domky, zeleň atd.
Takže sosni to v obchodě a nainstaluj.Vyplatí se, krajina budete vypadat podstatně lépe.
Míla, tvůrce tratě.
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Míla »

Dnes jsem si pustil video od pejana, které je z 15.4.2019, je z Děčína do Červenky a zjistil jsem, že v Ústí nad Orlicí jsou cestová návěstidla směr Dlouhá Třebová na stožáru nikoliv na lávce, jak jsem četl v plánku stanice a jak je mám postavená. Pokud vám to nevadí, nebudu tyto měnit.
Pepe124
Příspěvky: 38
Registrován: sob 24. úno 2018 16:47:11

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Pepe124 »

Já myslím že to vadit nebude 😃 mě třeba určitě ne.
Hulvát
Příspěvky: 34
Registrován: sob 10. led 2015 8:42:04

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Hulvát »

Děkuji za odpověď i když jsem se téhle verze obával. Aktuálně počítám každou kačku na svoje vysněný auto a dávat 20 éček do obstarožního DLC, který mám odehraný ještě z dob warezové verze, na které jsem začínal před X lety ve svých telecích letech, mě přijde poněkud šílený. Já měl za to, že mě chybí přímo ta budova, která tam patří a ne cosi z MA, který s tím nemá nic společnýho. Takže si tam naprasím něco ve stylu jako má Mube v PBO, nebo počkám na nějakou hódně velkou slevu. ;)
juancarlosmarin1
Příspěvky: 15
Registrován: sob 23. bře 2019 21:23:39

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od juancarlosmarin1 »

Míla píše: pát 19. dub 2019 9:44:50
juancarlosmarin1 píše: stř 17. dub 2019 21:53:52 What object do I miss?
I'm sorry, I don't recognize it, it's too small. Which station is it in?
Mila good afternoon, do not worry and is solved, thank you very much, and I congratulate you again, a beautiful route congratulations.
michalvrana54
Příspěvky: 9
Registrován: stř 27. čer 2018 20:59:36

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od michalvrana54 »

Míla píše: pát 19. dub 2019 9:40:57
michalvrana54 píše: čtv 18. dub 2019 17:49:47
Míla píše: stř 17. dub 2019 8:55:06 Odpovědět i na takovéto dotazy je slušnost. Pokud mohu a vím, tak poradím. :)
Tak, jako je slušnost poděkovat.
Promiň že jsem neodpověděl dřív, nebyl jsem teď 2 dny na počítači.
Ahoj,
no omlouvat se nemusíš a otravný dotaz? to bych neřekl, jen mě teď zajímá, máš už staniční budovy, o kterých jsi psal?
Ahoj, znovu jsem stáhnul celou Vláru a její objekty, postahoval vše na stránce Mikitrainz (U všeho mi to dalo these assets are allready instalated) a projel jsem přes Hradec - Slezské předměstí a pořád tam budova nebyla. I jsem prohledal chybějící assety pomocí RW Tools a vyspalo mi jich to docela dost. Ale od Sašule tam nebylo nic. Dokonce jsem zkusil pomocí WinRaru vybalit celý obsah složky Infrastruktura.ap ve složce Sasule -) Infrastruktura do složky Infrastruktura a to samé u Clutteru. Zeptám se jestli by jsi chtěl vidět co mi RW Tools vypsal za chybějící objekty? Jinak pískáčky taky nic.
alex192560
Příspěvky: 1
Registrován: sob 20. dub 2019 13:58:20

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od alex192560 »

Nedokáže mi někdo pomoct, proč nikdy ve stanicích nemám "vlaštovky" a někde mi chybí perón celý. Díky :)
Uživatelský avatar
sasule
Příspěvky: 381
Registrován: pon 16. zář 2013 10:07:54
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od sasule »

michalvrana54 píše: pát 19. dub 2019 19:07:41 ... Dokonce jsem zkusil pomocí WinRaru vybalit celý obsah složky Infrastruktura.ap ve složce Sasule -) Infrastruktura do složky Infrastruktura a to samé u Clutteru. Zeptám se jestli by jsi chtěl vidět co mi RW Tools vypsal za chybějící objekty? Jinak pískáčky taky nic.
Psal jsi o stanicích, ty mají také svůj balík. Ale pokud na výpisu nebylo nic ode mě, tak Ti asi ode mě nic nechybí.
Ještě se tu řešilo nastavení v editoru, kdy se nevykreslovaly všechny objekty (v editoru je dole posuvník na hustotu/kvalitu objektů) - to může být taky problém.

Dále Ti může pomoc promazat keš simulátoru, pro případ, že si hra drží stará data.

Co se týká pískáčků, s těmi myslím já nemám co do činění (nevybavuji si, že bych je někde měl).
michalvrana54
Příspěvky: 9
Registrován: stř 27. čer 2018 20:59:36

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od michalvrana54 »

sasule píše: sob 20. dub 2019 20:22:10
michalvrana54 píše: pát 19. dub 2019 19:07:41 ... Dokonce jsem zkusil pomocí WinRaru vybalit celý obsah složky Infrastruktura.ap ve složce Sasule -) Infrastruktura do složky Infrastruktura a to samé u Clutteru. Zeptám se jestli by jsi chtěl vidět co mi RW Tools vypsal za chybějící objekty? Jinak pískáčky taky nic.
Psal jsi o stanicích, ty mají také svůj balík. Ale pokud na výpisu nebylo nic ode mě, tak Ti asi ode mě nic nechybí.
Ještě se tu řešilo nastavení v editoru, kdy se nevykreslovaly všechny objekty (v editoru je dole posuvník na hustotu/kvalitu objektů) - to může být taky problém.

Dále Ti může pomoc promazat keš simulátoru, pro případ, že si hra drží stará data.

Co se týká pískáčků, s těmi myslím já nemám co do činění (nevybavuji si, že bych je někde měl).
No právě mi to nepsalo nic od tebe protože jsem to vybalil z těch ap souborů. Jinak díky za odpověď a zkusím udělat co jsi psal :)
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Míla »

U pískáčků jsem se nesprávně vyjádřil. Používám v trati dva tipy a to pískáček dřevěný, který je od Romana72 a je v CS_addon\Roman72\TratoveNavesti\OstatniNavesti.
Druhý je pískáček reflex starý a je v mé složce CS_addom\Milva\Railnetwork\TratoveZnacky\
Pokud nevidíš budovy, tak se také přikláním, že kurzor vlevo dole není na čísle 10 anebo v Settings, když otevřeš simulátor nemáš posuvník Scenery Density úplně vpravo, viz obrázek.
Míla
Settings.jpg
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Míla »

alex192560 píše: sob 20. dub 2019 14:00:28 Nedokáže mi někdo pomoct, proč nikdy ve stanicích nemám "vlaštovky" a někde mi chybí perón celý. Díky :)
Vyjádři se konkrétněji,pošli screen a ve kterých stanicích ti chybí perony.Střechy k peronům jsou od Saši, perony používám od také Saši a od Doktorgep.
Odpovědět