Vysokorychlostní fiktivní trať

Připravované nebo vydané tratě do RS
Odpovědět
Ondra2000CZ
Příspěvky: 3
Registrován: pát 16. říj 2015 19:21:35

Vysokorychlostní fiktivní trať

Příspěvek od Ondra2000CZ »

Zdravím všechny, co zavítali do tohoto vlákna.
Asi před dvěma měsíci jsem začal stavět trať podle své fantazie. Je pravda, že ještě ani jeden úsek není kompletní, i tak jsem s postupem prací spokojen. Jakmile dokončím první část tratě (skládá se z 20 km dlouhého koridoru a 25 km dlouhé lokálky) a nahradím několik málo německých objektů (podchody na nástupištích a parkoviště) za bezplatné české objekty, tak trať uvolním ke stažení (pokud vše pujde podle plánu, tak někdy v prvním čtvrtletí příštího roku) zde na fóru. Zárověn přikládám několik screenů ze stavby a jakmile dokončím střih, tak vydám i video.
S pozdravem
Ondra2000CZ.

P.S. Protože je na fóru rozlišení omezeno na 1024px, tak jsou zobrazeny pouze miniatury s odkazem na snímek v plném rozlišení

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
Kal000px
Příspěvky: 691
Registrován: sob 16. srp 2014 15:14:03

Re: Vysokorychlostní fiktivní trať

Příspěvek od Kal000px »

Pokud chceš dělat VRT, tak měj na paměti, že víc objektů=větší fps dropy, tzn. že v úsecích, kde budeš stavět VRT dělej krajinu co nejjednodušší. ;)
Ironie, že ti to říkám zrovná já. :mrgreen:
Jede jede mašinka..
Ondra2000CZ
Příspěvky: 3
Registrován: pát 16. říj 2015 19:21:35

Re: Vysokorychlostní fiktivní trať

Příspěvek od Ondra2000CZ »

Kal000px píše:Pokud chceš dělat VRT, tak měj na paměti, že víc objektů=větší fps dropy, tzn. že v úsecích, kde budeš stavět VRT dělej krajinu co nejjednodušší. ;)
Ironie, že ti to říkám zrovná já. :mrgreen:
Díky za radu, sám jsem si těch dropů začal s přibývající vegetací všímat, myslel jsem, že je vyřeším snížením "hodnoty", aby se ukazovaly jen u těch, co budou mít nastavenou vyšší úroveň objektů nebo jak se to nastavení detailů jmenuje, bohužel i na výkonných pc došlo nejen ke snížení fps, ale hra se i na několik málo sekund zasekla, tudíž mi nezbývá na výběr a budu se řídit tvou radou. Naštěstí jediný úsek VRT, kde je "přepráskaná" vegetace, je asi 400m dlouhý (pochází z něj screen).
Naposledy upravil(a) Ondra2000CZ dne stř 28. pro 2016 12:04:08, celkem upraveno 1 x.
Vlastik
Příspěvky: 389
Registrován: pon 22. srp 2016 14:52:25
Bydliště: Allentown, Pensylvánie, Spojené státy americké

Re: Vysokorychlostní fiktivní trať

Příspěvek od Vlastik »

Asi před dvěma měsíci jsem začal stavět trať podle své fantazie.
Jedina vyhoda pro staveni fikce je ta ze se dokonale seznami s editorem a moznostmi stavby,
dalsi je to ze nikdo do toho nemuze kecat protoze to ve zkutecnosti neexistuje.
ale abych stavel 200 km fikce jen proto abych se seznamil s editorem je trochu prehnane,urcite by ty km stalo zato obetovat realne trati ne gulasi.
Ondra2000CZ
Příspěvky: 3
Registrován: pát 16. říj 2015 19:21:35

Re: Vysokorychlostní fiktivní trať

Příspěvek od Ondra2000CZ »

Vlastik píše:
Asi před dvěma měsíci jsem začal stavět trať podle své fantazie.
Jedina vyhoda pro staveni fikce je ta ze se dokonale seznami s editorem a moznostmi stavby,
dalsi je to ze nikdo do toho nemuze kecat protoze to ve zkutecnosti neexistuje.
ale abych stavel 200 km fikce jen proto abych se seznamil s editorem je trochu prehnane,urcite by ty km stalo zato obetovat realne trati ne gulasi.
S tím souhlasím a popravdě jsem začal asi v polovině litovat, že nedělám reálnou trať. Ze začátku jsem uvažoval nad stavbou skutečné tratě, ale chtěl jsem stavět trať, kterou znám, protože po ní každý den jezdím, pak jsem zjistil, že se už staví a tak jsem se rozhodl pokračovat na této trati. Mimochdem jedná se o trať 341, která mě, přestože ještě není dokončena, uchvátila podobností a detaily.
Odpovědět