CZ Trať 010:Praha-Česká Třebová (Mube)

Připravované nebo vydané tratě do RS
Odpovědět
ondrej
Příspěvky: 21
Registrován: úte 03. zář 2013 19:03:50

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od ondrej »

Muzete nekdo poradit co mam stahnout presne s tychto stranek:RS Italia zde: http://www.amicitreni.org/download/inde ... d8af48da7b Objekty ke stažení zde: http://www.uktrainsim.com/
raduzz
Příspěvky: 123
Registrován: stř 31. pro 2014 14:24:18
Bydliště: Česká republika

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od raduzz »

Ondrej - na UKTrainSim by si měl stáhnout následující:
UKTS Freeware Pack - Blocks-Lofts-Bridges #1
UKTS Freeware Pack - Industrial #1
UKTS Freeware Pack - Railway Buildings #1
UKTS Freeware Pack - Foliage #1
Jinak to doporučuji stáhnout zde: http://www.trainsimdev.com/forum/downloads.php?cat=22
Tady jsem si pak stáhnul nakonec vše co na té stránce je.

Jsem v práci a tohle si pamatuju. Když se nikdo neozve dříve, tak Ti pak odpoledne napíšu další. Jinak ale předpokládám, že by se to mělo dát dohledat podle toho souboru PBO v Excelu.
Hawk
Příspěvky: 43
Registrován: sob 23. led 2010 18:26:13

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od Hawk »

Budu asi za morouse, ale když už to bude někdo komplet stahovat dle seznamu ty objekty, nemohl by je dobrovolník pak zararovat a postnout, aby nás 20 nemuselo čekat na UK serveru apod.?
anry
Příspěvky: 401
Registrován: stř 19. úno 2014 19:05:11
Bydliště: Starobrno

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od anry »

Ja vsechny ty veci z http://www.uktrainsim.com/
mam v komplu, jen nevim jak to nasdilet, jeste nikdy jsem to nedelal. Muzu to treba pres Skype nekomu poslat aby to udelal. Ted jsem si vspomel, ze to maji jeste na jinych strankach http://www.trainsimdev.com/forum/downloads.php?cat=22
Tady je to taky. Ale musis mit uTorrent
slowly
Příspěvky: 343
Registrován: čtv 01. bře 2012 12:01:00

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od slowly »

Popravdě taky jsem tu trať ještě ani nestáhnul, tedy vůbec ty tratě co tu jsou krom testovací, protože se v tom už sám nevyznám. Myslíte, že by byl problém free věci k trati dát do jednoho balíčku k trati? Myslím tím autorství, když se do read me napíše od koho tam co je i s odkazy na autory? Tohle stahování milionu věcí mě osobně přijde chaotické a dosti šílené. Je to jen poznámka či dotaz, nemyslím to nijak zle vůči komukoliv ;)
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od Roman »

Taky si myslím. Já osobně jsem klukům souhlas dal. Je to ovšem s rizikem, že se to někdy přepíše novou verzí. Ale ta by na funkci neměla mít vliv. Traťové pravidla jsem klukům pro jistotu naklonoval extra pro každou trať. Tak snad je nezačnou používat navzájem :mrgreen: I když Hekl to taky vyřešil celkem rozumně a udělal komplet balík všech jeho objektů. Já to v podstatě dříve měl také tak, byl to Assets pack TT :D .
Hawk
Příspěvky: 43
Registrován: sob 23. led 2010 18:26:13

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od Hawk »

No já už se docela po PBO teď projel. Sice nemam skoro nikde ještě trolejové sloupy a mosty pro semafory, ale defakto je to skoro jediné. Takže díky Vlastikovi za ty nové balíčky.

Spíš mam všude po trati úplně divné rychlostní limity, totálně rozhašené. Někde 253 km/h, někde 32 km/h.

Jinak ale trať vypadá super, jenom vychytat tu "instalaci" mno.

Každopádně se těšim na úzkokolejku, snad tam podobné problémy nebudou.
Vlastik

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od Vlastik »

Roman píše:Taky si myslím. Já osobně jsem klukům souhlas dal. Je to ovšem s rizikem, že se to někdy přepíše novou verzí. Ale ta by na funkci neměla mít vliv. Traťové pravidla jsem klukům pro jistotu naklonoval extra pro každou trať. Tak snad je nezačnou používat navzájem :mrgreen: I když Hekl to taky vyřešil celkem rozumně a udělal komplet balík všech jeho objektů. Já to v podstatě dříve měl také tak, byl to Assets pack TT :D .
Jo při brouzdání diskem jsem našel dokonce k tomu i Testovaci-trat-v1.0.rwp 31.12.2012 :D ,
Spíš mam všude po trati úplně divné rychlostní limity, totálně rozhašené. Někde 253 km/h, někde 32 km/h.
no bohužel ale k trati žádná pravidla v původním balíku nebyla,takže to může být problém,chybějící rychlosti nebo zmatečné,mě se tedy rychlosti zobrazují správně,takže bych byl rád aby bylo víc komentářů na toto téma a pokud to tak je tak se sjedná náprava tak jako se vším.
Sice nemam skoro nikde ještě trolejové sloupy a mosty pro semafory, ale defakto je to skoro jediné. Takže díky Vlastikovi za ty nové balíčky.
Tak zavítej sem a dostahuj sloupy a lávky:
http://railworks.ofpmafia.eu/index.php/ ... ies-static
http://railworks.ofpmafia.eu/index.php/ ... ies-update
pepah
Příspěvky: 21
Registrován: pon 12. bře 2012 21:23:08
Bydliště: Bruntál

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od pepah »

Díky Vlastíku za práci,
konečně už mám Budovu Třebové i troleje a skoro vše,
je to nádhera,
všem stavitelům našich tratí velké díky,vím co to obnáší.
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od Roman »

Michal píše:
Roman píše: Je to ovšem s rizikem, že se to někdy přepíše novou verzí. Ale ta by na funkci neměla mít vliv.
Vliv to bude mít až obráceně. Až si někdo nové věci přepíše starou tratí... :shock: :mrgreen:
Na to se garance nevztahuje :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: . Reklamace nebude uznána :lol:
Hawk
Příspěvky: 43
Registrován: sob 23. led 2010 18:26:13

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od Hawk »

Měl bych takový multierror :D

Na rychlostníku dole v GUI je 32, ovšem po projetí je ignorován.

Zároveň se mi na PBO děje, že v GUI mám 50 km/h, ovšem na lokomotivě je 82 km/h, což odpovídá rychlosti kterou opravdu jede. V nějakých situacích se ty rychloměry rozjedou.

No a poslední, že když shodim hru do lišty, tak mi vyskočí error viz. screen a do hry už se nedostanu.
Obrázek
Deomant
Příspěvky: 16
Registrován: úte 23. pro 2014 9:23:31
Bydliště: Dunajska Streda

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od Deomant »

chcem sa opytať kde zoženiem trolejove vedenie pre trať PBO lebo to vypada divne ked jazdim ak niekto odpovie tak za odpoved ďakujem
raduzz
Příspěvky: 123
Registrován: stř 31. pro 2014 14:24:18
Bydliště: Česká republika

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od raduzz »

Projel jsem si kus z Č.T. do Chocně a jsem nadšený. Nádhera! Neměl jsem snad jedinou viditelnou chybu, kromě výjezdu z Č.T., kde se mi kolej chvíli vznášela, takže mi možná chybí něco stáhnout, pošpekuluju nad tím. Každopádně jsem chtěl "jen" PODĚKOVAT za práci! Mějte se, já si jdu tvořit nějaký scénář a sázet lokomotivy a vagóny na koleje ;)
krovakos
Příspěvky: 72
Registrován: pon 04. úno 2013 22:35:35

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od krovakos »

Zdravím všechny, vidím, že se nová aktualizace trati už krásně rozběhla, poslední seznam objektů s vyznačenými barvami je skvělý, jenom bych rád poprosil o jediné.....všecko mi jede krásně, jen stále nemohu přijít na chybějící texturu - střecha a sloupy na perónech v České Třebové a Pardubicích. Jinak mi jede uplně všechno. Toto je ale poměrně výrazně viditelné a ne a ne to rozlousknout. Případně....možná je to otázka, na kterou bych někde na fóru našel odpověď, ale zeptám se....existuje něco jako program, který vypíše chybějící objekty nebo textury? Pak bych se nemusel ptát na nic a našel si to sám. Děkuji.
Hawk
Příspěvky: 43
Registrován: sob 23. led 2010 18:26:13

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od Hawk »

Jj, vypadá to na míle.

Jinak v Chocni a Třebový mi nejdou naloďovat pasažéři. Obecně mam ten problém ve více stanicích, jako bych ve stanici nebyl.
anry
Příspěvky: 401
Registrován: stř 19. úno 2014 19:05:11
Bydliště: Starobrno

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od anry »

Taky jsem nemohl otevrit dvere v Chocni, dal jsem nejel. Nemam rad cervene krizky, ja radeji zelene fajfky.
Vlastik

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od Vlastik »

No problém bude asi v tom že Roman dělal extra pravidla do tratě PBO,o kterých jsem nevěděl,takže tam nejsou,je potřeba tohle rozbalit a nakopírovat do složky c:/xxxx/railworks/Assets:
roman72.zip
(85.53 KiB) Staženo 387 x
Potom by snad mělo všechno správně fungovat,to znamená rychlosti .
Byl tu dotaz dám ho do éteru,snad mě neukamenuje :D ,ale je potřeba aby bylo jasno:
Ahoj Vlastiku mám dotaz aktualizace z 5.1.2015 nahrazuje ty predesle nebo jsou potřeba?
Mam asi 4 drivejsi aktualizace s datem 17.12.2012, 24.12.2012, 7.7.2014 a 18.8.2014
Jaké koliv dřívější aktualizace můžete odstranit,a i objekty!
Důležité je poslední balík s objekty,tratí a manuálem kde jsou barevně označené objekty co jsou extra dostahovat a kde.
raduzz
Příspěvky: 123
Registrován: stř 31. pro 2014 14:24:18
Bydliště: Česká republika

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od raduzz »

Taky mi to nebere lidi v Č.T. ani v Chocni, jinde nevím. Taky se mi t ostalo u Testovací trati na 2 zastávkách, ale ve stanicích mi to šlo. Co se týče ofic. addonů ze Steamu mám všechny potřebné koupené. Tak nevím. Nevím ani jak si to sám nastavit, poradí někdo, prosím! ;)
raduzz
Příspěvky: 123
Registrován: stř 31. pro 2014 14:24:18
Bydliště: Česká republika

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od raduzz »

K těm cestujícím. Změnil jsem nástupiště v Č.T. a jde mi to.
FuN1Ncze
Příspěvky: 10
Registrován: ned 04. led 2015 17:48:33

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od FuN1Ncze »

Takže jestli to dobře chápu tak stačí stáhnout poslední balík z 5.1. (cca 400MB) dostahovat zbylé objekty (ne objekty PBO z uložta? cca 1.69GB?) a nainstalovat a NIC se nepřepíše?
Nějak se mi tomu nechce věřit (nic ve zlém) no ale zkusím to :D
Odpovědět