CZ Trať 010:Praha-Česká Třebová (Mube)

Připravované nebo vydané tratě do RS
Odpovědět
Uživatelský avatar
750225
Příspěvky: 32
Registrován: úte 08. pro 2009 18:52:26

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od 750225 »

No,pěkně jedeš,jen co je pravda.Jinak,rád bych ti pomohl,leč teď nemohu,musím ležet v postely s angínou(v létě??no ano je to tak.. :D )ale pak bych možná mohl něco nafotit,co konkrétně by si potřeboval?Budovy a takovéhle věci?Kdyžtak bych moh nafotit zastávku Pardubičky,pardubice hlavní pudou docela těžko jak tam sou ty peróny a pak nákladní koleje,kam nemůžu,takže to asi bude muset někdo jinej,no a co dál??Kdyžtak napiš a pokud to nějak půjde pokusím se něco stvořit.
mube
Příspěvky: 86
Registrován: ned 16. lis 2008 17:06:31
Bydliště: Česká Třebová

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od mube »

Zase tak moc to nespěchá, jen lež.Zatím budu stavět podle videa a mám ještě něco málo na dodělání ohledně kolejí.Potřebuju celkově okolí, jak vypadá z perónů, z mostů před stanicí a u zastávky Pardubičky.Jaké tam jsou budovy, stromy atd.Díky za ochotu.
Uživatelský avatar
750225
Příspěvky: 32
Registrován: úte 08. pro 2009 18:52:26

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od 750225 »

Dobrá dobrá,rozhodně by to chtělo eště teď o prázkách,neb pak jdu na střední do Prahy a v pardubkách se asi moc neukážu.
mube
Příspěvky: 86
Registrován: ned 16. lis 2008 17:06:31
Bydliště: Česká Třebová

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od mube »

Pro 750225:
jak to vypadá s těma fotkama, prázdniny už končí?Máš něco?
mube
Příspěvky: 86
Registrován: ned 16. lis 2008 17:06:31
Bydliště: Česká Třebová

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od mube »

Zdravím,
byl tu dotaz, kdy bude trať hotová.
V tuhle chvíli pracuju na okolí.Z cca. 80km úseku mám hotovou krajinu asi na 25%.
Stavba jde pomalu, protože chybí originální objekty jako podjezdy, domky atd.
Jako první bude dokončen úsek ČT-PA, to bych chtěl stihnout nejpozději do konce roku.
Vzhledem k tomu, že dosavadní hlavní dodavatel objektů Vlastik začal stavět svoji trať, další nové objekty od něj jsou v nedohlednu.Jako na smilování čekám na české domy od Josefa, tak by se mohla stavba zase trochu pohnout.
Zkouším sice nějaké svoje modely,ale nejsem modelář a jde to z tuha.
Žádný další modelář kromě Hekla a Michala tu nestaví, tak nemám na koho se obrátit.

Tady jsou nějaké fotky ze stavby.
Přílohy
DT estakáda a okolí 2.JPG
DT estakáda a okolí.JPG
DT okoli 9.JPG
DT okoli 6.JPG
DT okoli 5.JPG
DT okoli 4.JPG
DT okoli 2.JPG
DT okoli 1.JPG
mube
Příspěvky: 86
Registrován: ned 16. lis 2008 17:06:31
Bydliště: Česká Třebová

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od mube »

Tady odkaz na všechny screeny, které jsem doteď pořídil během stavby.

http://mube.galerie.cz/
mube
Příspěvky: 86
Registrován: ned 16. lis 2008 17:06:31
Bydliště: Česká Třebová

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od mube »

Přeji hezký den všem.Po delší době sem přidal nějaké screeny ze stavby.Najdete je v mojí galerii(odkaz výše).
Co se týká stavby, přibylo pár kilometrů krajiny směrem k Bezpráví.Něco málo přibylo v Kostěnicích a Moravanech.
Hekl338
Modelář
Příspěvky: 929
Registrován: pon 09. čer 2008 21:08:45
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od Hekl338 »

Pozrel som screeny za 3 mesiac 2011 a musim povedat, ze je to perfektne. Kiez by sa nasli modelari, co by ti modelovali objekty. Drzim palce .
mube
Příspěvky: 86
Registrován: ned 16. lis 2008 17:06:31
Bydliště: Česká Třebová

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od mube »

ahoj,
díky za reakci.Ano, už to vypadá k světu.Zatím je krajinově dokončený úsek Česká Třebová-Choceň.Teď probíhají nějaké testy a ladění detailů.Máš pravdu, že by se mi hodil nějaký modelář na originál objekty.Něco jsem schopnej si udělat sám,ale modelář nejsem.
Josef72
Moderátor a modelář
Příspěvky: 806
Registrován: sob 28. bře 2009 13:37:36
Bydliště: Proboštov / Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od Josef72 »

Je to pěkný. Hlavně ty screeny z lokomotivy, to vypadá hodně dobře.
mube
Příspěvky: 86
Registrován: ned 16. lis 2008 17:06:31
Bydliště: Česká Třebová

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od mube »

Včera jsem dokončil práce ve stanici Choceň. Trať projde ještě nutnými úpravami po vydání nové verze kolejiva, násypů a traťových pravidel. Potom bude testování a doladění detailů.
Po ukončení testů vydám trať ke stažení. Kompletně dokončený úsek bude ČT-Choceň. Jinak je trať kolejově dokončená v úseku Svitavy-Přelouč.V nejbližší době dám do galerie nové obrázky.
Součástí trati bude několik originálních modelů.
Vlastik

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od Vlastik »

Jenom pro představu,podle staničního řádu České Třebové se nachází v celém obvodu stanice od od.Parník po odb.Les kolejivo (staniční,nákladní,posunové a seřadovací) o celkové délce přes 180km,jak toto vypadá v Rw v trati je možné vidět zde na screnech:

Obrázek Obrázek
I při takovéto frekvenci kolejí jsem testoval zátěž a obsadil lokomotivami zdejší depo a kupodivu se dalo i jezdit okolo(všimněte si že i při takovém množství se furt řeší sklonové poměry):
Obrázek
Uživatelský avatar
dodis350
Příspěvky: 43
Registrován: stř 09. zář 2009 22:12:46
Bydliště: Piešťany - Slovenská republika
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od dodis350 »

Ďaľší skvelý staviteľ. Len tak ďalej držím palce a hlavne veľa nervov tie sú asi najdôležitejšie =D
Railfan - fotorealistycký vlakový simulátor. Je v tom budúcnosť? Ja si myslím, že ano. Only for Playstation 3.
Uživatelský avatar
Boldri
Příspěvky: 55
Registrován: stř 25. úno 2009 7:47:14

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od Boldri »

projel sem si screeny za letošek a musim říct: super!!!

Dobrá práce chlape, jen tak dále..:)
Snad se po updatu na TS2012 konečně česká scéna přestane štourat v prastarém MSTS a všichni se vrhnou na tvorbu pro tuhle hru. Byla by škoda jezdit po týhle trati s cizí technikou..:)

Anebo že bych konečně překonal lenost a zkusil 3d-modelařinu sám?..:D
smekac
Příspěvky: 201
Registrován: pon 11. dub 2011 14:11:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od smekac »

Ano, viděl sem všechny screeny a trať vypadá opravdu skvěle ... už se všici moc těšíme na 1. veřejnou verzi ;-)
mube
Příspěvky: 86
Registrován: ned 16. lis 2008 17:06:31
Bydliště: Česká Třebová

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od mube »

Jsem rád, že se obrázky líbí. Je to motivace k další práci a té je stále ještě hodně.
Teď pracuju v České Třebové a protože je celkem velká jde to pomalu :-)
mube
Příspěvky: 86
Registrován: ned 16. lis 2008 17:06:31
Bydliště: Česká Třebová

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od mube »

Napíšu nějaké informace o stavbě. Takže dokončuju osazování České Třebové návěstidly. Chybí už jen 20 kusů na vjezdovém. Potom už zbývá osadit sloupy TV v DKV a na Vjezdu a ČT bude kompletně hotová. Pak přijdou na řadu Třebovice v Čechách. Screeny zatím nemám, moc jich teď nedělám.Nějaké určitě pořídím a dám do galerie.
Toť pro tuto chvíli vše.
mube
Příspěvky: 86
Registrován: ned 16. lis 2008 17:06:31
Bydliště: Česká Třebová

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od mube »

Přeji všem hodně zdraví, štěstí, spokojenosti a sil do nového roku.

Níže najdete odkaz na stažení první verze trati:
http://www.edisk.cz/stahni/48995/PBO.zip_124.35MB.html

Tomáš
Josef72
Moderátor a modelář
Příspěvky: 806
Registrován: sob 28. bře 2009 13:37:36
Bydliště: Proboštov / Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od Josef72 »

I Tobě Tomáši.

Díky za mapu. Za nedodělanou Třebovou se omlouvám, ale nestíhám. Polovinu toho, co jsem v létě udělal jsem musel smazat, protože v 3ds max se to jevilo ok, ve hře ale samá "šmouha". Což vždy znamená smazat a udělat znovu.

Každopádně až dokončím mostky, tak zase něco udělám a jednou to dokončím. Jen nevím kdy. Určitě letos :). Chtěl bych do konce února, tak snad.
haldo11
Příspěvky: 78
Registrován: úte 16. srp 2011 12:04:48
Bydliště: Hlohovec

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od haldo11 »

Zdravím

Stiahol som si trať, ale nastal u mňa problém s koľajivom (viď obrázok). Nezobrazujú sa mi koľaje ani pevné trakčné zariadenia. Musím si to k tomu manuálne stiahnuť, alebo je chyba niekde inde?

P.S.: Mám licenciu na RW3

Ďakujem :roll:
Přílohy
PBO1.jpg
Odpovědět