CZ Trať 010:Praha-Česká Třebová (Mube)

Připravované nebo vydané tratě do RS
Odpovědět
manazer502503
Příspěvky: 2
Registrován: sob 08. pro 2012 1:22:05

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od manazer502503 »

skoro píše:tak dokúpil som ďalšie addony ale stále chýbajú kolaje :cry:
http://www.q3.cz/images/35ccc.jpg
Čao. Jaké addony si kúpil? Já už sem to rozjel, tak kdybys chtěl poradit? ;) Snád to dáme dohromady :D
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od Roman »

Vlastik píše:Do vyřešení celé záležitosti ohledně zmatků návěstidel,byla trať z downloadu stažena,předpokládané obnovení downloadu po novém roce.
Bude vydána verze 2.7 s novými návěstidly ale starými scriptami,nově bude rozdělen download na modely a scripta.
Poté bude potřeba provést pár ručních úprav a bude jednotná jak pro trať PBO i 320.
Můžeš to upřesnit. Nové modely budou kompatibilní se starými nebo ne. Myslím pojmenování blueprintu, odkaz na model už není podstatný. Právě jsem se rozhodl, že pošlu ven i svojí testovací trať včetně všech, i zatím neveřejných modelů, zvuků tratě a dalších blbostí ale v pokud nebude kompatibilní nová verze návěstidel, je to na nic. Trať je stabilní pod verzí skript 2.01 z listopadu 2011 (tak to má Dušan v komentáři ve skriptu ) . Jediný nedostatek, který jsem pozoroval je (kromě jízdy do kruhu) jízda v nesprávném směru na trati vybavené autoblokem. Tam to při jízdě po nesprávné bez milosti spadne. Tak jsem veškerá protisměrná návěstidla smáznul je klid.
A které návěstidla budou konkrétně mít nový model, ruská ?
V nové verzi skript je těch nedostatků bohužel přes všechnu snahu autora více než jen jízda na bloku nesprávným směrem. To je sice ošetřeno, ale většina návěstidel chybně načítá a poté návěstí předzvěstní znak následujícího návěstidla, nefunkční posun a opakovačky jsou vůbec nějaké divoké .
Možná by v tomto případě nebylo od věci exportovat i návěstidla autobloku jako statický objekt a umístila by se zhaslá do trati, alespoň do vyřešení tohoto problému.

Dík za info

Roman
skoro
Příspěvky: 21
Registrován: pon 24. pro 2012 19:15:09

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od skoro »

Josef72
Moderátor a modelář
Příspěvky: 806
Registrován: sob 28. bře 2009 13:37:36
Bydliště: Proboštov / Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od Josef72 »

A v čem byl nakonec ten zakopanej pes ?
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od Roman »

skoro píše:A už konečne jazdím 8-)
http://www.q3.cz/images/492012_12_30_00041.jpg
Koukám, že ale stejně jako já vozíš ve vlaku pěkný bordeláře. Taky to mám podle trati samou flašku :lol: :lol: :lol: . Vypadá to na nějaké chybějící křoví nebo co...
skoro
Příspěvky: 21
Registrován: pon 24. pro 2012 19:15:09

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od skoro »

:lol: no jo no budou to muset posbírat :D
skoro
Příspěvky: 21
Registrován: pon 24. pro 2012 19:15:09

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od skoro »

dnes v České Třebové nějaká kontrola :roll:
http://www.q3.cz/images/17n.jpg
skoro
Příspěvky: 21
Registrován: pon 24. pro 2012 19:15:09

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od skoro »

aha :) ale měl jsem všechno v pořádku ;) jenom svačina chyběla :D
ilidianos
Příspěvky: 170
Registrován: čtv 02. pro 2010 14:24:07

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od ilidianos »

Roman píše:
skoro píše:A už konečne jazdím 8-)
http://www.q3.cz/images/492012_12_30_00041.jpg
Koukám, že ale stejně jako já vozíš ve vlaku pěkný bordeláře. Taky to mám podle trati samou flašku :lol: :lol: :lol: . Vypadá to na nějaké chybějící křoví nebo co...


Aji me chybi podel trati spousta krovi a stromua garazi :D posilal jsem to uz i Mubemu jestli nevi ktere objekty to jsou presne ale zatim se mi neozval. Kdyz jsem na ty objekty koukal tak mi tam chybely nektere ktere ale v nabidce objektu mam, cim to muze byt ? Treba ze jsou to objekty z RS nebo chyba hry ? Priklad, brush_bramble_line50 mi ukazuje ze chybi a mam misto nej lahvicku a kdyz jsem koukal do nabidky kde jsou kraky stromy a td tak sem tam travu s timhle nazvem nasel.
eurostar
Příspěvky: 3
Registrován: pát 04. led 2013 12:16:34

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od eurostar »

Dobrý deň prajem. Veľmi ma zaujala táto trať. Nedá sa prosím Vás niekde ešte stiahnuť beta verzia pre Railworks 2? Link z predošlých stránok je nefunkčný.
mube
Příspěvky: 86
Registrován: ned 16. lis 2008 17:06:31
Bydliště: Česká Třebová

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od mube »

Trať zatím k downloadu není. Pracuju na menších opravách a v nejbližších dnech vydám znovu ke stažení.
Baltazar
Příspěvky: 47
Registrován: ned 25. zář 2011 18:03:06

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od Baltazar »

Dík moc za trať. Je super :) Chcem sa ale opýtať na jenu vec. Tým že RW má dosť blbý antialiasing, tak tie 3D kolaje vyzerajú nepekne (viem, moja chyba že mám slabé železo). Je nejaká možnosť ich nahradiť za 2D variantu? Myslím že na trati Albula je tiež použité 3D koľajivo, ale malým súborom "maTracks2D" sa dá zmeniť na 2D. Je niečo podobné možné spraviť aj tu?
Luko3105
Příspěvky: 1
Registrován: úte 08. led 2013 20:16:50

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od Luko3105 »

Dobrý deň,
ja by som sa chcel spýtať, že či trať bude korektne fungovať aj vo verzí Train Simulator 2012. Tu som sa zatiaľ dočítal len o verzí 2012.
ďakujem za odpoveď. S pozdravom Lukáš.
smekac
Příspěvky: 201
Registrován: pon 11. dub 2011 14:11:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od smekac »

Zdravím, nějak mi mapa na novém NB padá, a to že docela často. Problém je, když postavím výhybky k prvnímu nástupišti v CT od Olomouce... jakmile se postaví vjezdové návěstidlo hra spadne. Pokud ale cestu nepostavím tak mi hra taky spadne v místě sjíždění tratí od Olomouce a od Brna ... Pokud dám vlak za Třebovou např. do Dlouhé Třebové tak scénář ani nenačtu a hra spadne rovnou při načítání. Snad konfigurací NB to nebude jelikož jsem si vybíral jeden z lepších počítačů. RW3 mám originální. Díky za rady.
Hekl338
Modelář
Příspěvky: 929
Registrován: pon 09. čer 2008 21:08:45
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od Hekl338 »

A nemas mat TS 2013? Ci to nebude aj tym prave...
smekac
Příspěvky: 201
Registrován: pon 11. dub 2011 14:11:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od smekac »

No počkat, já TS 2013 mám :D mam v tom nějakej zmatek ...
Hekl338
Modelář
Příspěvky: 929
Registrován: pon 09. čer 2008 21:08:45
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od Hekl338 »

Mam za to, ze RW 3 bola TS 2012 :mrgreen: Mas vymenene navestidla, co vydal posledne Vlastik?
smekac
Příspěvky: 201
Registrován: pon 11. dub 2011 14:11:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od smekac »

Nenávěstidla nová nemám, zkusím je tedy vyměnit ...
smekac
Příspěvky: 201
Registrován: pon 11. dub 2011 14:11:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od smekac »

Tak jsem přeinstaloval návěstidla a trat funguje, jen bych měl ještě jednu připomínku, chtělo by to do další verze mapy Romanovy koleje místo těch 3D ... ;-) a bude to super.
mube
Příspěvky: 86
Registrován: ned 16. lis 2008 17:06:31
Bydliště: Česká Třebová

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od mube »

Romanovy koleje postupně do trati přidávám. V další verzi už budou pouze 2D koleje.
Odpovědět