CZ Trať 010:Praha-Česká Třebová (Mube)

Připravované nebo vydané tratě do RS
Odpovědět
Uživatelský avatar
Michal
Administrátor
Příspěvky: 555
Registrován: pát 06. čer 2008 8:44:42
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: CZ Trať 010:Praha-Česká Třebová (Mube)

Příspěvek od Michal »

SmokeyCheetah píše: ned 30. pro 2018 13:13:45 Jo, ale jak to vyřešit že. Mám ty jeho objekty které měly něco přes 1.5GB a pár dalších balíků od KaMata, Hekla, Sasule a další. Takže nevím, kde problém sídlí.
Drtivá většina tvých problémů by se dalal vyřešit tím, že by sis přečetl přiložené informace k jednotlivým tratím a řídil se jimi...
SmokeyCheetah
Příspěvky: 59
Registrován: sob 21. črc 2018 14:48:16

Re: CZ Trať 010:Praha-Česká Třebová (Mube)

Příspěvek od SmokeyCheetah »

Mám tam veškeré objekty, tak proč hned tohle drbání do mé osoby? Ptám se slušně, zda je něco špatně. A můžu já za to, že už některé objekty nejsou a ty, co šly sáhnout nestačí pro chod tratě?
1983toman
Příspěvky: 11
Registrován: čtv 24. srp 2017 16:27:39

Re: CZ Trať 010:Praha-Česká Třebová (Mube)

Příspěvek od 1983toman »

SmokeyCheetah píše: ned 30. pro 2018 14:33:13 Mám tam veškeré objekty, tak proč hned tohle drbání do mé osoby? Ptám se slušně, zda je něco špatně. A můžu já za to, že už některé objekty nejsou a ty, co šly sáhnout nestačí pro chod tratě?
Jenže ty máš problém s každou tratí a v každém vlákně. Pak se nediv, že tě někteří drbou. Nejdřív si vše tady přečti, zkus hledat a ty základní věci najdeš. V jednom vláknu si hledal modely, které byly na stránce od ,,Pikka,, To by našel i v základu 5 letý kluk a nikoho se neptal. Pak se hned zeptáš na tu ,,810,, kterou tam máš též. To tě nenapadlo se podívat po těch stránkách, když si byl u něj? Je jednoduchý to chtít po ostatních. Omlouvám se všem. trochu jsem se nechal unést.
SmokeyCheetah
Příspěvky: 59
Registrován: sob 21. črc 2018 14:48:16

Re: CZ Trať 010:Praha-Česká Třebová (Mube)

Příspěvek od SmokeyCheetah »

Problém však nastává ve chvíli, kdy i přes všechny stažené modely trať nejde :) Končím diskuzi :)
okounin
Příspěvky: 1
Registrován: pon 08. srp 2016 2:01:09

Re: CZ Trať 010:Praha-Česká Třebová (Mube)

Příspěvek od okounin »

Zdravím, mám podobný problém,já jsem na tom o něco lépe. Nevidím sloupy trakčního vedení. Všechny snahy najít sloupy na googlu selhaly, nevíte prosím kde je seženu, předem děkuji za odpověď.
Knedlik
Příspěvky: 45
Registrován: ned 07. črc 2019 14:43:29

Re: CZ Trať 010:Praha-Česká Třebová (Mube)

Příspěvek od Knedlik »

Ahoj všichni,

stáhl jsem si nejnovější verzi trati. Vytvořil jsem nový free roam scénář, ale chybí mi tam skoro všechny objekty. Kde je můžu stáhnout?
333renfe
Příspěvky: 33
Registrován: ned 05. dub 2020 18:07:44

Re: CZ Trať 010:Praha-Česká Třebová (Mube)

Příspěvek od 333renfe »

Ahoj pánové, dobré ráno. Byl byste tak laskavý, kdybyste mi dal odkaz ke stažení skladby? Všechny zde uvedené odkazy jsou přerušené.

Děkuji moc za všechno.
T2F2C
Příspěvky: 14
Registrován: ned 28. kvě 2017 22:23:13

Re: CZ Trať 010:Praha-Česká Třebová (Mube)

Příspěvek od T2F2C »

Ahoj,
vyzkoušej raději Kladské pomezí. Tam je víceméně stejná část trasy (Pardubice - ČT), co je v této trati + KP je dle mého určitě lepší volba.
333renfe
Příspěvky: 33
Registrován: ned 05. dub 2020 18:07:44

Re: CZ Trať 010:Praha-Česká Třebová (Mube)

Příspěvek od 333renfe »

T2F2C píše: stř 20. kvě 2020 19:18:16 Ahoj,
vyzkoušej raději Kladské pomezí. Tam je víceméně stejná část trasy (Pardubice - ČT), co je v této trati + KP je dle mého určitě lepší volba.
Problém, který mám v Kladské pomezí y Kladské pomezí Future je v tom, že existuje mnoho budov a osobních stanic, které nevím, proč se na mé trati neobjevují, a všechno mám stažené.

Děkuji moc za odpověď.
Odpovědět