CZ Trať 010:Praha-Česká Třebová (Mube)

Připravované nebo vydané tratě do RS
Odpovědět
Uživatelský avatar
Zdeněk Itterheim
Příspěvky: 63
Registrován: čtv 05. čer 2008 20:36:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od Zdeněk Itterheim »

To škubání můžu taky potvrdit, nevěnoval jsem tomu pozornost, ale efekt je znatelný. No možná jestli za to moc neberu :twisted: . On rozjezd na 600-700A :shock:
Šnek
Příspěvky: 85
Registrován: úte 29. črc 2014 7:14:50

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od Šnek »

Tak bohužel pátrám a pátrám, ale bohužel se mi nezobrazuje trolejové vedení. Neměl byste někdo radu kde je zakopaný pes?
Vlastik

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od Vlastik »

Šnek píše:Tak bohužel pátrám a pátrám, ale bohužel se mi nezobrazuje trolejové vedení. Neměl byste někdo radu kde je zakopaný pes?
Záleží v kterých místech se ti nezobrazuje,protože defakto jsou ted různé trolejové vedení,defaultní,romanovo ruční,a koleje kde sice elektrika je ,ale vedení ještě není nataženo.
Poku to je někde po cestě je potřeba velké stanice ,moje pravidla,určité části trati ,romanova pravidla,ten soubor co jsem zde dával o stránku ,dvě zpět.
Šnek
Příspěvky: 85
Registrován: úte 29. črc 2014 7:14:50

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od Šnek »

Mě se nezobrazuje nikde. Ani na trati, ani nikde jinde.
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od KaMat »

Šnek píše:Mě se nezobrazuje nikde. Ani na trati, ani nikde jinde.
SCREEEEEEEN!!
Šnek
Příspěvky: 85
Registrován: úte 29. črc 2014 7:14:50

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od Šnek »

andor
Příspěvky: 55
Registrován: čtv 26. čer 2014 15:48:26

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od andor »

Vlastně až teď, kdy mám spoustu času,
jsem se pořádně na tuhle trať podíval a chtěl zkusit svůj scénář.

Jenže - na semaforech mne svítí všechny barvy !
Prosím, co s tím ?

Ve starší verzi jsem tyto problémy neměl.
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od KaMat »

Divné, originál kuju by tam být měla..
Uživatelský avatar
Zdeněk Itterheim
Příspěvky: 63
Registrován: čtv 05. čer 2008 20:36:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od Zdeněk Itterheim »

Chcete se zasmát ??? Ja uz nemuzu .... :cry:

Víte co to je? Tak to jsou Pardubice ale bez kolejí a drátů. Po včerejší radě jsem smazal jen trať a zpět postupně vše poslední doplnil .... Dnes jsem ještě dodal neco od Itala ....
Po startu toto ...
Přílohy
2015-01-08_00001.jpg
andor
Příspěvky: 55
Registrován: čtv 26. čer 2014 15:48:26

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od andor »

K těm semaforům.
Teď mne napadlo znova nainstalovat ... 5_CZ_Scripts_v2.02v_23092013.rwp.
Paráda !!! Semafory zase FUNGUJÍ !!!
kropi213
Příspěvky: 92
Registrován: stř 28. zář 2011 20:11:13
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od kropi213 »

Snad spouštíš trat PBO a ne Trat praha Brno Olomouc .....
raduzz
Příspěvky: 123
Registrován: stř 31. pro 2014 14:24:18
Bydliště: Česká republika

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od raduzz »

Troška do mlýna ode mne. Já si koupil RW2014 a loni 2015. Neměl jsem nic jiného než hru. Koncem roku jsem nainstaloval vše co bylo popsáno u Testovací trati, pak u ZSR170, Žilina - Olomouc a PBO z prosince 2014 + poslední verzi z 5.1.2015. K tomu opravdu poctivě vše co bylo kde napsáno (vč. dokoupení addonů) a nemám jediný problém, že by se mi něco nezobrazovalo apod. Na PBO mi blbnou místy nástupiště (bylo zde popsáno a časem bude vyřešeno), rychlost za Chocní skočí na moment na asi 40 km/h. Tak mě napadá, pokud to někomu neustále blbne, nebylo by dobré vše vymáznout a instalovat jen poslední verze? A to mám postahovanou hromadu věcí z rakouských stránek a něco z ruských. Dělám na svém scénáři a fungují mi návěstidla bez problémů. Jedu např. rychlíkem za IC a skáčou mi barvy jak na diskotéce - červená, žlutá, zelená. Já brzdím, zrychluji, paráda! :)
Vlastik

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od Vlastik »

KaMat píše:
Divné, originál kuju by tam být měla..
Divné to není ,protože i když tam jsou romanovi koleje tak jsou tam pořád moje pravidla,zřejmně ty pravidla nemáš nainstalované ,proto se ti žádná trolej nezobrazuje.Znovu nainstaluj tento balík a trolej bude:
http://railworks.ofpmafia.eu/index.php/ ... e-pravidlo
Jenom dodám že pravidla nejsou v rwp a je nutné je zozbalit a zkopírovat do assets ručně.
Případně dát přepsat.
Vlastik

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od Vlastik »

Michal píše:
Vlastik píše:Zkus dát video ,žádné škubání jsem nepozoroval při rozjezdu nebo brždění.
Tady ho máš:
http://youtu.be/7ODw7SKUP1I

Ale jestli z toho něco uvidíš...
No nějáké cukání jsem tam viděl,ale že by to bylo tak dramatické to si nemyslím,spíš by to chtělo natočit venku ,třeba mezi vozy nebo lokomotivou,mohou do sebe víc zapadat nárazníky při brždění,jinak docela určitě budeš cukat i v reálu když zatáhneš přímočínou brzdu dříve než zastavíš. :D
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od Roman »

Michal píše:To byla testovací jízda. Musel jsem zkusit, co to snese. :lol: V reále by souprava po povolení vlakové brzdy pěkně zastavila a ta přímočinka by byla jen na zajištění. Tady to bohužel strašně rychle povolí. :roll: Ten "kopanec" je jak kdy. Někdy se to dá a někdy to se soupravou pěkně zacvičí. Ale to už by bylo na jinou diskuzi, jestli má Roman vyzkoušené, že to dělají všechna vozidla po nějaké aktualizaci. Pak by se to muselo upravit globálně.
Jo Michale, to se Ti chová stejně jako mně. Dle rozjezdu máš nějaký lehčí vlak. Dej si 16 kočárů :D . Problém ale je, že pokud jsem řádně utáhnul šroubovky aby to necukalo, prolínají se nárazníky v ostrém oblouku, tedy hlavně na výhybkách :D . Chtělo by to při nastavení řádně testovat, co to dělá v určité situaci a taky s různou hmotností u vlaku.....
Naposledy upravil(a) Roman dne pát 09. led 2015 15:35:35, celkem upraveno 1 x.
ondrej
Příspěvky: 21
Registrován: úte 03. zář 2013 19:03:50

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od ondrej »

Jak si mam zmenit v C.T nastupiste aby mi mohli nastoupit cestujici.
Šnek
Příspěvky: 85
Registrován: úte 29. črc 2014 7:14:50

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od Šnek »

Vlastik píše:
KaMat píše:
Divné, originál kuju by tam být měla..
Divné to není ,protože i když tam jsou romanovi koleje tak jsou tam pořád moje pravidla,zřejmně ty pravidla nemáš nainstalované ,proto se ti žádná trolej nezobrazuje.Znovu nainstaluj tento balík a trolej bude:
http://railworks.ofpmafia.eu/index.php/ ... e-pravidlo
Jenom dodám že pravidla nejsou v rwp a je nutné je zozbalit a zkopírovat do assets ručně.
Případně dát přepsat.
Tak jsem vše udělal, ale trolej nemám. Trať vypadá super, ale trolej není. Už nevím.
Vlastik

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od Vlastik »

Tak jsem vše udělal, ale trolej nemám. Trať vypadá super, ale trolej není. Už nevím.
Ještě dej vyčistit pamět TS,aby se změny zaznamenaly ,potom už se podívej na nastavení obejektů ,jinak to není možné.
Šnek
Příspěvky: 85
Registrován: úte 29. črc 2014 7:14:50

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od Šnek »

Vlastik píše:
Tak jsem vše udělal, ale trolej nemám. Trať vypadá super, ale trolej není. Už nevím.
Ještě dej vyčistit pamět TS,aby se změny zaznamenaly ,potom už se podívej na nastavení obejektů ,jinak to není možné.
Kdybych věděl zase jak se to dělá.
Josef72
Moderátor a modelář
Příspěvky: 806
Registrován: sob 28. bře 2009 13:37:36
Bydliště: Proboštov / Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Praha-Česká Třebová

Příspěvek od Josef72 »

V nastavení hry.
Odpovědět