Podkrušnohorská magistrála Ústí nad Labem Cheb

Připravované nebo vydané tratě do RS
Odpovědět
mrazikcz71
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 02. črc 2020 11:57:37

Podkrušnohorská magistrála Ústí nad Labem Cheb

Příspěvek od mrazikcz71 »

Rozšíření Podkrušnohorské magistrály o další krátký úsek z Ústí nad Labem do Děčína hlavního nádraží. Abych ulehčil slabším počítačům poskytnu celkem 4 tratě. V kompletním celku jsou všechny doposud moje vytvořené tratě a další tři jsou rozdělené úseky: Chomutov - Cheb, Děčín - Kadaň Prunéřov, Karlovy Vary - Johanngeorgenstadt. Všechny tratě byly aktualizované, je nutné je znovu všechny stáhnout a instalovat.<br>Veškeré informace na instalaci naleznete v přiloženém readme.
Trať lze stáhnout na stránkách u Jáchyma a to Trat Podkrušnohorská magistrála Děčín - Ústí nad Labem - Cheb
Naposledy upravil(a) mrazikcz71 dne stř 21. úno 2024 9:40:26, celkem upraveno 3 x.
krovakos
Příspěvky: 72
Registrován: pon 04. úno 2013 22:35:35

Re: Trať 140 Chomutov - Cheb

Příspěvek od krovakos »

Trať je skvělá, opravdu moc děkujeme, jen mi bohužel chybí od stanice Nová Role směrem nahoru kolejivo a nemůžu najít, které to je. TS-Tools nechce tuto trať vůbec vidět. Pokud byste někdo věděli, budu vděčný za radu. Díky!
krovakos
Příspěvky: 72
Registrován: pon 04. úno 2013 22:35:35

Re: Trať 140 Chomutov - Cheb

Příspěvek od krovakos »

Zapomněl jsem dodat, že používám klasické 2D kolejivo, nefungovalo ani 3D kolejivo, ovšem tam je to určitě tím, že se mi bohužel nepodařilo stáhnout 3D kolejivo od George VonSharka. Odkaz v readme bohužel už nefunguje. Kdybyste někdo měli aktivní odkaz, hoďte ho sem prosím, děkuji. Jinak je trať opravdu nádherná, je to super projížďka.
Tom
Příspěvky: 31
Registrován: úte 30. srp 2011 6:32:27

Re: Trať 140 Chomutov - Cheb

Příspěvek od Tom »

To je divné, ale asi jsi musel někde udělat chybu ty.
Odkaz ke stažení je funkční a veškeré potřebné kolejivo je zabaleno v archivu.
Já jsem ji znovu přeinstaloval minulý týden, a jediné co mi chybí, je hladina Ohře kolem Klášterce.

I TS-Tools trať vidí, a kontrola normálně proběhla. Jediné co mě s tím napadá - dal jsi před kontrolou "Index Route Properties"?
krovakos
Příspěvky: 72
Registrován: pon 04. úno 2013 22:35:35

Re: Trať 140 Chomutov - Cheb

Příspěvek od krovakos »

Tom píše: úte 24. led 2023 7:23:45 To je divné, ale asi jsi musel někde udělat chybu ty.
Odkaz ke stažení je funkční a veškeré potřebné kolejivo je zabaleno v archivu.
Já jsem ji znovu přeinstaloval minulý týden, a jediné co mi chybí, je hladina Ohře kolem Klášterce.

I TS-Tools trať vidí, a kontrola normálně proběhla. Jediné co mě s tím napadá - dal jsi před kontrolou "Index Route Properties"?
Moc děkuji za odpověď a za pomoc. Tak jsem celou trať přeinstaloval i s pročištěním cache a výsledek pořád stejný. Co se mi díky Vaší radě podařilo rozjet je TS-Tools, úplně jsem zapomněl Index Route Properties.....trať už je vidět. Při hledání chybějících souborů je výsledek 0! Dostahoval jsem i to, co jsem nepovažoval za nutné a co už jsem měl, pro jistotu jsem všechno přepsal. Pořád nic. No a nakonec jsem našel FB stránky George VonSharka a tam našel 3D kolejivo, které aktualizoval teď před pár dny a HEURÉKA! Takže celou dobu to opravdu bylo v readme. Jen ten odkaz opravdu nefungoval. Našel jsem to jinde.

Děkuji za pomoc, trať jede krásně :-)
olda9
Příspěvky: 31
Registrován: stř 02. dub 2014 0:25:43
Bydliště: Česká republika

Re: Tratě 140 142 144 130

Příspěvek od olda9 »

Zdravím a prosím o pomoc s chybějícími semafory mezi stanicí Most a nadjezdem pro tramvaje na Litvínov. Všechny Assets přibalené k trati jsem přesunul do složky RW.
20230412032514_1.jpg
Co je to prosím za objekt? Děkuji.
Šnek
Příspěvky: 85
Registrován: úte 29. črc 2014 7:14:50

Re: Tratě 140 142 144 130

Příspěvek od Šnek »

U Sašuleho si stáhni poslední verzi objektů nejen pro trať Vlárská dráha.
olda9
Příspěvky: 31
Registrován: stř 02. dub 2014 0:25:43
Bydliště: Česká republika

Re: Tratě 140 142 144 130

Příspěvek od olda9 »

Díky. Stahnuto ;)
Domo_77
Příspěvky: 1
Registrován: ned 27. srp 2023 16:17:49

Re: Tratě 140 142 144 130

Příspěvek od Domo_77 »

Zdravim mám dotaz, bude někdy trať 144 pokračovat až do Lokte? Jinak mapa je velmi pěkně spracovaná a hodně se mi líbí.
Naposledy upravil(a) Domo_77 dne ned 27. srp 2023 16:21:37, celkem upraveno 1 x.
JacobMic
Příspěvky: 3
Registrován: úte 03. říj 2023 16:22:51
Bydliště: Kysucké Nové Mesto, Slovensko

Re: Podkrušnohorská magistrála Ústí nad Labem Cheb

Příspěvek od JacobMic »

Dobrý deň. Môžem sa spýtať, prečo mi nejde vôbec táto trať? Ústi nad Labem-Cheb? Nainštaloval son trať, objekty a spustím trať a mám ju celú bielu. Nič okolo nevidím, len bielo. Neviete mi poradiť čím by to mohlo byť? Ďakujem za odpovede. 🙂
adam02
Příspěvky: 1
Registrován: ned 11. úno 2024 11:41:27

Re: Podkrušnohorská magistrála Ústí nad Labem Cheb

Příspěvek od adam02 »

Zdravím, v přiloženém obrázku se mi na mapě objevují takové nenačtené místa a je toho docela hodně, zkoušel jsem už hodně možností a stále nic, kdo bude vědět co by pomohlo, budu moc vděčný. Obrázek
Odpovědět