Tramvajové tratě

Připravované nebo vydané tratě do RS
Odpovědět
Vlastik

Tramvajové tratě

Příspěvek od Vlastik »

Při brouzdání po netu jsem narazil na velice slibně vypadající projekt,soudě dle screnů.
Stavba tramvajové tratě,autor si vše sám modeluje a podle toho to taky i vypadá,v celku precizně vymodelovaná vozidla (mimo aut) dále všelijaké budovy a v neposlední řadě i vegetace,u tramvají má každá svoje originál 3D stanoviště i interier,samozřejmostí jsou otevírací dveře s podporou cestujících.
Více se dozvíte zde:http://rs.jeri.ch/index.html
Doporučuji si projet všechny stránky všude je něco zajímavého.

Poznámka:
Vpřípadě že by někdo od nás měl zájem o tavbu něčeho podobného,není problém vytvořit kolejivo (tramvajové nebo metro).
Uživatelský avatar
Boldri
Příspěvky: 55
Registrován: stř 25. úno 2009 7:47:14

Re: Tramvajové tratě

Příspěvek od Boldri »

když si vzpomenu na velmi nadějný projekt pražského metra pro MSTS, tak to zní dost zajímavě. Jenom škoda že RS.com stále ještě neudělali nic se světly. Za těhle podmínek by se jízda v tunelech metra simulovala dost obtížně.

Přiznávám se, že tramvaje mne nijak zvlášť neberou, ale pán to má moc pěkný.
Anthlon
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 22. črc 2010 16:57:57

Re: Tramvajové tratě

Příspěvek od Anthlon »

Zdravím, pokud by se někdo pouštěl do pražského metra, nabízím se jako zasvěcený tester, mam velke zkušenosti s hraním na pc, a velké s pražským metrem. Se světly bych si zatím nedělal hlavu, protože onen kužel světla před sebou z kabiny je sice třešinkou reality, ale pro jizdu samotnou ma vliv profil tratě, viditelnost návěstidel a traťových značek a míra osvětlení prostorů a stanice.
Zároveň bych chtěl poradit případným tvůrcům aby se zezačátku nepouštěli do starých souprav typu Ecs nebo 8171, protože z hlediska obsluhy maji složitý projev obsluha-reakce, narozdíl od M1 kde se jedná čistě o procenta jízda/brzda, pneu-parkovací tlak. MSTS s metrem jsem hrál, trať B nebyla špatná, ale engine MSTS byl opravdu bídný takže jízda byla něco co se zdálky ani neblíží nejhoršímu zde v MSTS.
Vlastik

Re: Tramvajové tratě

Příspěvek od Vlastik »

Narazil jsem na další velmi slibný projekt tramvajové trati,trať bude sama o sobě zajímavá tím že autor si k tomu modeluje i originál objekty,galerie screnů je ke shlédnutí zde:
http://www.trensim.com/foro/viewtopic.p ... 58#p286258

Musím říci že soudě ze screnů to vypadá více než dobře,možná inspirace pro někoho jako jsou v msts olomoucká trať.
Vlastik

Re: Tramvajové tratě

Příspěvek od Vlastik »

Autor umístil nové screny,a vypadá to velice dobře.
http://www.trensim.com/foro/viewtopic.p ... bc124d6959
popocatepetel
Příspěvky: 109
Registrován: pát 21. led 2011 19:11:58

Re: Tramvajové tratě

Příspěvek od popocatepetel »

Ahojte. Vedel by mi prosím vás niekto poradiť kde by som zohnal električkovú trať Butowice? Na stránkach, kde to kedysi bolo, to už dávno nie je. Prípadne ak poznáte nejakú podobnú električkovú trať okrem Frankfurtu.
za odpoveď vopred pekne ďakujem
Odpovědět