Síť českých drah (moje tvorba)

Připravované nebo vydané tratě do RS
Vlastik

Re: Síť českých drah (moje tvorba)

Příspěvek od Vlastik »

Nějáké info tedy napíši o novinkách.
Jak asi všichni víte,v TS 2012 se moc nepovedli 3D koleje a po přepnutí na TSx jsou moje koleje velice špatné,z tohoto důvodu jsem kdysy požádal Romana o zaslání zdrojových souborů jeho kolejiva (on mi vyhověl) a zkusil jsem pár kolejí přepracovat v kombinaci moje/jeho ,bohužel ale na dotvoření všech kolejí a úprava nebyl čas a jednoznačně by bylo lepší vytvořit nové 3D kolejivo,zkusil jsem upravit kolejnici Romana a vytvarovat jí podle mého profilu,to dopadlo dobře potom jsem chtěl použít jeho podloží a tady jsem narazil na to že on používá menší šířku podloží a už to nevycházelo.
Zkusil jsem tedy jeho koleje upravit na nízké podloží a udělal si klon trati a začal umístovat Romanovi kolejivo,no po čase jsem to vzdal nebylo v mých silách přestavět velká nádraží furt to padalo a znovu pokládat cíle a návěstidla s linky to bylo na palici a tak jsem se vrátil k původní trati kde jsem začal přestavbu hlavního nádraží u tunelů a po přestavbě hlavního nádraží jsem vytrhal i koleje směr nové spojení.Aniž bych si to uvědomil a dodělal koleje na hlavním nádraží aby se mohlo jezdit tak jsem se pustil do komplexu ONJ a vystavil ONJ screny zde:
http://vlastinek.galerie.cz/5470961-onj#80626019
a po dostavění ONJ jsem zjistil že nemám dostavěné hlavní nádraží,takže práce budou ted se zaměřovat na dokončení hlavního nádraží a dostavění vysočan.
Po dostavění kolejiva,bych rád už se vrhl alespon na umístění nástupišt a mostů a pod,jakmile bude alespon základ aby bylo k poznání kde jsem zastavil tak bych to vydal bez objektů jako beta trenažér po pražských spojkách a třeba by se i někdo nalákal na výpomoc okolí a nebo modelů.Každopádně už reálné poježdění bude zážitek,a hlavně se seznámit s trasou a kde je jaká kolej,systém a návěstidlo.V příštím roce se začne upravovat úsek úvaly-běchovice a tak pak bude volba tímto směrem.
Ale bohužel mám rozpracovaných více projektů,a tak dělám vždy od každého kousek.
Uživatelský avatar
M@ster
Příspěvky: 164
Registrován: pát 18. lis 2011 16:36:21
Bydliště: Berlin
Kontaktovat uživatele:

Re: Síť českých drah (moje tvorba)

Příspěvek od M@ster »

OK Diky za info ;)

(Ja taky porad ziju, ale pouze kazdy den tady ctu) :D
Uživatelský avatar
Boldri
Příspěvky: 55
Registrován: stř 25. úno 2009 7:47:14

Re: Síť českých drah (moje tvorba)

Příspěvek od Boldri »

..tak to sem rád že to ještě žije..:)
Škoda, že RSC vám kluci do toho enginu furt kopou.. :x
To snad opravdu ty hovada dělaj schválně.
Uživatelský avatar
Boldri
Příspěvky: 55
Registrován: stř 25. úno 2009 7:47:14

Re: Síť českých drah (moje tvorba)

Příspěvek od Boldri »

No umím trochu se Sketchupem, tak zkusim nějjednodušší nádražní budovu v Praze - Smícháč..:D
..ale nejsem na tom s volným časem zrovna nejlíp, takže žádná továrna na modely asi nebudu..:)
Zdeněk
Příspěvky: 1
Registrován: ned 08. čer 2014 9:14:57

Re: Síť českých drah (moje tvorba)

Příspěvek od Zdeněk »

V jakém stadiu je tato trať? Děkuji za odpověď
Percy 12
Příspěvky: 164
Registrován: ned 17. led 2016 11:34:17

Re: Síť českých drah (moje tvorba)

Příspěvek od Percy 12 »

Bude tato trať někdy vydaná?
Vlastik

Re: Síť českých drah (moje tvorba)

Příspěvek od Vlastik »

Percy 12 píše:Bude tato trať někdy vydaná?
Ne projekt byl ukončen,neodpovídá to dnešním standartum TS co se týče objektů a 3D kolejivo nemá nikdo rád,jakožto moje objekty.

Byly to zkušební začátky,co si mohu dovolit nebo na co stačím.
V případě zájmu kdyby chtěl někdo pokračovat nebo přestavět do dnešních standartů,tak je to možné,ale vzhledem k tomu že jsem několika zájemcům trat na předělání před lety poslal a nic z toho není vidět tak to považuji za uzavřené.
Nemyslím si že by se někomu chtělo jezdit jenom po zelené louce po pražských spojkách nebo od Tuklat po Beroun,i když je to s přesností na metr. Slouží to jako test návěstidel.
Jurajs_89
Příspěvky: 646
Registrován: pát 06. čer 2008 7:09:10
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Síť českých drah (moje tvorba)

Příspěvek od Jurajs_89 »

Můžu zamknout?
ObrázekObrázek
magnetový "cvok" :D
Vlastik

Re: Síť českých drah (moje tvorba)

Příspěvek od Vlastik »

Jurajs_89 píše:Můžu zamknout?
Proč?
Zatím bych to nechal ,nikdy nevíme co mě napadne. :D
Percy 12
Příspěvky: 164
Registrován: ned 17. led 2016 11:34:17

Re: Síť českých drah (moje tvorba)

Příspěvek od Percy 12 »

Vlastik píše:
Percy 12 píše:Bude tato trať někdy vydaná?
Ne projekt byl ukončen,neodpovídá to dnešním standartum TS co se týče objektů a 3D kolejivo nemá nikdo rád,jakožto moje objekty.

Byly to zkušební začátky,co si mohu dovolit nebo na co stačím.
V případě zájmu kdyby chtěl někdo pokračovat nebo přestavět do dnešních standartů,tak je to možné,ale vzhledem k tomu že jsem několika zájemcům trat na předělání před lety poslal a nic z toho není vidět tak to považuji za uzavřené.
Nemyslím si že by se někomu chtělo jezdit jenom po zelené louce po pražských spojkách nebo od Tuklat po Beroun,i když je to s přesností na metr. Slouží to jako test návěstidel.
Já mám radsi tvoje koleje nez SZDC, byl bych velice rád kdybys mi tu trat poslal. Predem velice diky.
Jurajs_89
Příspěvky: 646
Registrován: pát 06. čer 2008 7:09:10
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Síť českých drah (moje tvorba)

Příspěvek od Jurajs_89 »

Presne treba kvuli tomuhle.
ObrázekObrázek
magnetový "cvok" :D
Jurajs_89
Příspěvky: 646
Registrován: pát 06. čer 2008 7:09:10
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Síť českých drah (moje tvorba)

Příspěvek od Jurajs_89 »

Promiň Vlastíku, zamykám.
ObrázekObrázek
magnetový "cvok" :D
Ano-nym
Příspěvky: 11
Registrován: sob 15. srp 2020 13:13:12

Re: Síť českých drah (moje tvorba)

Příspěvek od Ano-nym »

Ahoj, nechci otravovat - ale zeptám se - našel by se tady někdo, kdo tuto (i když jen kolejově hotovou) mapu má, a poslal by mi ji?
Ozvěte se mi prosím do SZ.
Díky moc :)
Uživatelský avatar
sasule
Příspěvky: 381
Registrován: pon 16. zář 2013 10:07:54
Kontaktovat uživatele:

Re: Síť českých drah (moje tvorba)

Příspěvek od sasule »

O pár příspěvků výše se píše, že je projekt ukončen.

Vlákno zamykám.
Zamčeno