DB Altenburg-Wildau (SAD)

Připravované nebo vydané tratě do RS
AirVolk

DB Altenburg-Wildau (SAD)

Příspěvek od AirVolk »

Ahojte.

Mám jeden problém. Stiahol som si túto trať free verziu a dal som ju do RW. Otvoril som si test track a dal World editor. Tam som si pridal tuto trať a aj jej vozidlá a čo ja viem čo ešte. Všetko som dal fajku. No a keď si ju chcem spustiť tak RW zamrzne. Nejaký nápad ?
Jack.Grave
Příspěvky: 116
Registrován: úte 02. bře 2010 4:51:40
Bydliště: Praha

Re: SAD Altenburg-Wildau

Příspěvek od Jack.Grave »

:arrow: AirVolk na co si proboha otevíral test trak, pokud máš RW tools projeď si scénáře jestli nechybí nejaký addony. BTW SAD Altenburg Wildau má nějakou zmatenou signalizaci tudíš většina scénářů nejde. Jack
"Grau, teurer Freund, ist alle Theorie" J.W Goethe
philipes1471
Příspěvky: 71
Registrován: stř 22. čer 2011 20:30:32
Kontaktovat uživatele:

Re: SAD Altenburg-Wildau

Příspěvek od philipes1471 »

AirVolk píše:Ahojte.

Mám jeden problém. Stiahol som si túto trať free verziu a dal som ju do RW. Otvoril som si test track a dal World editor. Tam som si pridal tuto trať a aj jej vozidlá a čo ja viem čo ešte. Všetko som dal fajku. No a keď si ju chcem spustiť tak RW zamrzne. Nejaký nápad ?
Ahoj,
mám presne ten istý problém až nato že ja som na žiadnej mape (trati) vo World Editore neodfajkovával všetky tie veci. Dávnejšie som si túto trať stiahol a mal som tento problém, ale potom po čase som sa ním prestal zaoberať a nakoniec som naňho aj zabudol. Ale keď už má tento problém aj niekto iný tak som sa rozhodol že už ho skúsim vyriešiť.

Keď v hre kliknem na Altenburg to Wildau :arrow: Free Roam :arrow: Free Roam Altenburg HBF :arrow: Play tak chvíľu naťahuje a potom hra zamrzne.

Takže aj mna by zaujímalo či niekto nevie aký môže byť problém.

philipes1471
AirVolk

Re: SAD Altenburg-Wildau

Příspěvek od AirVolk »

Jack.Grave píše::arrow: AirVolk na co si proboha otevíral test trak, pokud máš RW tools projeď si scénáře jestli nechybí nejaký addony. BTW SAD Altenburg Wildau má nějakou zmatenou signalizaci tudíš většina scénářů nejde. Jack

Ospravedlňujem sa že nie som v RW taký geroj ako ty........... :!: :!:

Pre tvoju informáciu žiadny RW Tools nemám.......Preto som otvoril test track. Ale podľa mojích hnojárskych znalostí (oproti tebe dokonalému RW-čkárovi) si myslím, že je úplne jedno či trať pridám pomocou RW_Tools, alebo cez ten World editor....
Jack.Grave
Příspěvky: 116
Registrován: úte 02. bře 2010 4:51:40
Bydliště: Praha

Re: SAD Altenburg-Wildau

Příspěvek od Jack.Grave »

:arrow: Airvolk jeste včera večer jsem koumal co by mohlo být špatně kolem SAD Altenburg - Vildau nějvětší zmatek a pády tam vývolává složka railx\Addon protože ten němec bláznivá tan do názvů souborů zadal nestandartní znaky z německý klávesnice.
Ad RW Tools jsou k dispozici na http://rstools.info/rw_tools.html je to danationware které umožnuje 21 použití(spuštení) bez licence. Autorem je stejný člověk co dělal Route ritter pro MSTS. Podle mne je esenciální progam pro pokročilejší uživatele atvůůrce pro RW.
BTW. pokud bys měl zájem mohl bych ti poslat sz s REPACK verzí týhle trati se všema nutnějma assets (tak v neděli 4.) Jack
"Grau, teurer Freund, ist alle Theorie" J.W Goethe
philipes1471
Příspěvky: 71
Registrován: stř 22. čer 2011 20:30:32
Kontaktovat uživatele:

Re: SAD Altenburg-Wildau

Příspěvek od philipes1471 »

Jack.Grave píše:pokud bys měl zájem mohl bych ti poslat sz s REPACK verzí týhle trati se všema nutnějma assets (tak v neděli 4.) Jack
Neviem ako AirVolk ale ja záujem mám.

philipes1471
AirVolk

Re: SAD Altenburg-Wildau

Příspěvek od AirVolk »

No ja tiež. Rad by som si to prešiel.
horor4
Příspěvky: 144
Registrován: pát 11. úno 2011 21:22:11
Bydliště: Starý Plzenec

Re: SAD Altenburg-Wildau

Příspěvek od horor4 »

Tuto trať mám staženou a je super,když jsem ji nainstaloval měl jsem stejný problém jak tady popisujete po spuštění Free Roam Altenburg HBF to zamrzlo.Jediný problém tam je,že jsou tam použity vagony German Wagon Pack 01 od RSDL.Takže stačí tu hru otevřít ve editoru uložit a už se může jet.Nebo v RW tools ty vagony vymazat nebo si udělat vlastní scénář
AirVolk

Re: SAD Altenburg-Wildau

Příspěvek od AirVolk »

A jak mam tu trať otvoriť v editoru, keď mi to mrzne ?
horor4
Příspěvky: 144
Registrován: pát 11. úno 2011 21:22:11
Bydliště: Starý Plzenec

Re: SAD Altenburg-Wildau

Příspěvek od horor4 »

Ne pust normálně RW potom editor a otevři trať,měla by jít otevřít aniž by došlo k pádu
AirVolk

Re: SAD Altenburg-Wildau

Příspěvek od AirVolk »

Dobre toto som vďaka dobrému tipu rozchodil. ďakujem. Teraz by ma zaujímalo, ako v editore tejto trati nastavím výhybky do správnej polohy aby som to za volnej jazdy nemusel G -ckom prepínať ?
Vlastik

Re: SAD Altenburg-Wildau

Příspěvek od Vlastik »

Teraz by ma zaujímalo, ako v editore tejto trati nastavím výhybky do správnej polohy aby som to za volnej jazdy nemusel G -ckom prepínať ?
V editoru tratě výhybky nepřehodíš,musíš si vlézt do editoru scénářů, a nejlepší je si udělat ve volné jízdě jednoduchý scénář z místa A do místa B,ve schématické mapě se ti celá trasa objeví červeně,za předpokladu určené cesty.
Jinak pak ve hře si zmáčkni "9" a objeví se ti schématická mapa tratě zomuje se myší a modrá linka je postavená cesta,pokud končí u modrého kolečka(výhybky) je potřeba na toto kolečko kliknout myší +SHIFT a výhybka změní směr a prodlouží postavenou cestu,takto si během jízdy můžeš kolikrát chceš podívat na postavenou cestu pomocí "9" a stavět si cestu za pochodu,jenom upozornuji že je vždy modrá linka vidět cca 5km od tvé pozice.
AirVolk

Re: SAD Altenburg-Wildau

Příspěvek od AirVolk »

Ale veď práve na to sa pýtam ako to v tom editore scenaru prehodim.....Na to si mi neodpovedal....
Jack.Grave
Příspěvky: 116
Registrován: úte 02. bře 2010 4:51:40
Bydliště: Praha

Re: SAD Altenburg-Wildau

Příspěvek od Jack.Grave »

:arrow: AirVolk výhybky se dají přehazovat pomocí SHIFT + LMB click. Nastáví trasu pro daný consist na tvrdo. J
"Grau, teurer Freund, ist alle Theorie" J.W Goethe
AirVolk

Re: SAD Altenburg-Wildau

Příspěvek od AirVolk »

LMB ? A to som skúšal v scenário editore. Shift+ ľavé na myši a nič.
horor4
Příspěvky: 144
Registrován: pát 11. úno 2011 21:22:11
Bydliště: Starý Plzenec

Re: SAD Altenburg-Wildau

Příspěvek od horor4 »

Ve scenario editoru se vyhybky nenastavují,ty se nastaví jak již zde bylo řečeno automaticky když zadáš instrukce pro lokomotivu a scénář uložíš.
AirVolk

Re: SAD Altenburg-Wildau

Příspěvek od AirVolk »

No tak by ste už mohli prestať chodiť okolo horúcej kaše a povedali mi na rovinu čo mám spraviť.
horor4
Příspěvky: 144
Registrován: pát 11. úno 2011 21:22:11
Bydliště: Starý Plzenec

Re: SAD Altenburg-Wildau

Příspěvek od horor4 »

AirVolk píše:No tak by ste už mohli prestať chodiť okolo horúcej kaše a povedali mi na rovinu čo mám spraviť.
Tak momentálně nerozumím :?:
Vlastik

Re: SAD Altenburg-Wildau

Příspěvek od Vlastik »

Teraz by ma zaujímalo, ako v editore tejto trati nastavím výhybky do správnej polohy aby som to za volnej jazdy nemusel G -ckom prepínať ?
Pokud vím tak nato jsem ti pod příspěvkem odpověděl,možná jsem jenom zapomněl že né jako v msts si i ve volné jízdě můžeš nastavit cestu od A-B a vlak ti tam pojede,a zrovna tak můžeš i ve volné jízdě přidat traffic.
Rozdíl mezi volnou jízdou a standartní je v tom že při volné jízdě si mohu přeskakovat z vlaku na vlak (myšleno traffic) a on mí dále pojede,dle instrukcí a není možnost si zatrhnout vlak hráče.
standartní tam toto možné není a je potřeba tam zaškrtnout vlak hráče,a nebo se koukat jak mi jezdí mašinky jako na panelu.
AirVolk

Re: SAD Altenburg-Wildau

Příspěvek od AirVolk »

Tak ešte raz a polopatisticky. AKo v tom editore nastavím aby ten vlak išiel s bodu A do bodu B ? Nezdá sa Vám že je tam tých všelijakých čudlíkov pre začiatočníka veľa ? Vy stále hovoríte čo mám spraviť a ja sa stále pýtam ako to mám spraviť.....
Odpovědět