Fikce Testovací trať (Roman)

Připravované nebo vydané tratě do RS
Odpovědět
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od Roman »

seriozo píše:S tou vegetaci to už vypadá super než holé pláně okolo tratě.Projel jsem nové scénáře a bez problému až na jeden s ZSSK 350 .Psalo to blokace static objektů už jsem to i smazal proto nevím přesný název scénáře.
Hmmm. Tak holé pláně měl ale jen ten, kdo není schopen dodržet instalační pokyny.
anry
Příspěvky: 401
Registrován: stř 19. úno 2014 19:05:11
Bydliště: Starobrno

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od anry »

Zdravim, udelal jsem vse podle pokynů jak je psano v PDF ale nastal mensi problem. Zasypane tunely me nikdy u teto trate netrapily. Ale zmizely me prejzdy, tady se pise ze se to musi stahnout zvlast. Ale odkud ??? Posledni verzi z Railworks.cz jsem mel ve verzi trate 4. Tu jsem smazal a ted ve verzi 4.1 je uz nemam, tak prosim dejte aspon nejakej odkaz, dik
Uživatelský avatar
Pikku
Příspěvky: 149
Registrován: sob 07. čer 2008 14:57:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od Pikku »

Nejsou ty přejezdy tady http://modely-msts.cz/ ? (sekce Railworks, podsekce Objects, název souboru Priecestia ?)
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od Roman »

Tak nevím, jestli jsem blbej já, ale odkaz v readme je . http://modely-msts.cz/railworks.html . Tam ty přejezdy jsou. To mám linkovat každý soubor zvlášť ???

Edit: Dík Honzo, předběhl Jsi mě :D
anry
Příspěvky: 401
Registrován: stř 19. úno 2014 19:05:11
Bydliště: Starobrno

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od anry »

Tak to se velice omlouvam, ale Heklovi atranky jsou vzdy prvni na ktere se divam. od tam mam stazene vse. kdyby tam bylo neco noveho tak to mam jinak vysvicene. tak musim zjistit cim to je.
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od Roman »

Mám dotaz na uživatele trati. Projel někdo vůbec ty přiložené scénáře v poslední verzi? Jde mi o to, zda má vůbec význam se jim věnovat a tvořit je nebo se jen důkladněji věnovat QD . Není od uživatelů žádná zpětná vazba ani co se funkčnosti týče :) .
Mraca121
Příspěvky: 85
Registrován: ned 10. úno 2013 19:20:55

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od Mraca121 »

Já ano a všechny v pořádku dojeté. :)
erikmir
Příspěvky: 32
Registrován: sob 29. zář 2012 13:24:04

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od erikmir »

Ja hrávam len osobné scenáre a vyhýbam sa tým, čo sú v noci alebo za dažďa. Ale tie čo hrávam sú dobre spracované. Teraz sa mi páčil ten s osobákom a tuším vo Vlkove sa robil obrat - ten bol dobrý (konečne aj nejaké to posunovanie). Len mi chvílu trvalo než som si uvedomil ako to vlastne mám obehnúť súpravu. Ja som sa vždy hneď po príjazde odpojil a potom mi scenár nefungoval, ale to bolo mojou vinou.
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od Roman »

To jsem rád, hlavně že Vám to funguje. Ona je to vždy taková loterie. Jednomu to jde, druhý skončí v polovině, protože se mu někde srazí traffic :D .
Jinak tady mám rozdělanej druhý díl (loko je jako dispečerka), ale to pojedete pro zdechlej náklad :) . Tak pokud zájem je, dokončím to.... Akorát se musím vypořádat s blbou vlastností návěstidel, kdy mi to staví cestu posunu až na Kanín :cry:
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od Roman »

Michal píše:Zavedeš PMD. :lol:
No, než to dokončím, možná to bude už na trati s novými návěstidly :roll:
dall001
Příspěvky: 23
Registrován: ned 13. dub 2014 16:39:19

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od dall001 »

Hezký den, mám možná trochu hloupý dotaz. Je nějaká reálná šance rozchodit tuto trať v railworks 3(TS 2012)? Na vyšší verzi nemám zatím "železo"...
AMD FX6350@4.1GHz, 8GB DDR3, Sapphire Radeon PULSE ITX RX 570 4GD5, 4GB GDDR5
Hekl338
Modelář
Příspěvky: 929
Registrován: pon 09. čer 2008 21:08:45
Kontaktovat uživatele:

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od Hekl338 »

TS 2012 mal vyrazne horsi engine, ten naopak potreboval vykonnejsi HW. S warez ti tu nepomoze nikto.
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od Roman »

Což o to, trať asi půjde , na 100% nebude funkčni žádné vozidlo z naší produkce . To už je snad lepší vypnout v legální TS 2014 nový engine . :mrgreen:
kiski
Příspěvky: 912
Registrován: pon 12. srp 2013 22:30:35

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od kiski »

dall001 píše:Hezký den, mám možná trochu hloupý dotaz. Je nějaká reálná šance rozchodit tuto trať v railworks 3(TS 2012)? Na vyšší verzi nemám zatím "železo"...
Ani ja nemám úplne to najlepšie "železo" pre TS2014, ale vhodným znížením rozlíšenia a orezaním všelijakých tých efektíkov to určite rozchodíš.
Braňo
dall001
Příspěvky: 23
Registrován: ned 13. dub 2014 16:39:19

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od dall001 »

Díky, moje "železo" je Sempron 3000+, Ati HD 4650, 1 Gb ram. Na TS, ať už jakýkoli, budu muset pořídit nový počítač, vlastně se docela divím tomu, že TS 2012 na tom jede s celkem slušným rozlišením i detaily. A jinak klobouk dolů, vaše trať vypadá naprosto úchvatně.
AMD FX6350@4.1GHz, 8GB DDR3, Sapphire Radeon PULSE ITX RX 570 4GD5, 4GB GDDR5
Vlastik

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od Vlastik »

Měl bych takový požadavek ,nešlo by při vydání další verze nebo update do názvu v TS napsat i jaká jeto verze ,děkuji.
Protože mám v tom guláš a defakto když testuji scénáře ,tak nevím jestli mám poslední verzi ,nedá se to dohledat.
třeba takto:<English d:type="cDeltaString">Testovaci trat v.4 upd.</English>
AirVolk

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od AirVolk »

Pri akomkolvek pokuse spustit Romanovu trat mi padne cele RW.....Začínam mať s tohto veľkú radosť.... :evil:
AirVolk

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od AirVolk »

CHlapy ahojte.....Urobil som komplet čistku v pc a nanovo som posťahoval všetko a znovu nainštaloval podľa priloženého pdf, trate V4. Nakoniec som naištaloval aj update na v4.1 . Trať som spustil, ale neskutočne mi prepaluje obraz........Neviete čo som zabudol ?

Obrázek
AirVolk

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od AirVolk »

TSX mám zapnuté a tu dennú dobu mi prosím ťa pre istotu linkni. Stiahnem a nainštalujem......Aj keď ju asi mám, ale pre istotu.


p.s: akurát sranda je tam, že mi prepaluje všetky trate aj defaultné.
AirVolk

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od AirVolk »

No inštaloval som novšie drivre.......Teraz po doinštalovaní dennej doby to mám na pravé poludnie v lete a v slnečno takto:

Obrázek
Odpovědět