Fikce Testovací trať (Roman)

Připravované nebo vydané tratě do RS
Odpovědět
Hekl338
Modelář
Příspěvky: 929
Registrován: pon 09. čer 2008 21:08:45
Kontaktovat uživatele:

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od Hekl338 »

Vypne ti dynamicke osvetlenie sceny. Takze zmiznu nie len svetelne kuzele, dazd na skle ale aj vsetky tiene, coz je vidiet aj na screene. A mam za to, ze tiene bude zobrazovat len tam, kde bol vymodelovany po "starom", v dynamickej scene ich naopak hra ignoruje.
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od Roman »

Michal píše:Aha, díky. To by mě nenapadlo. Jednou mi někdo poslal obrázky ze hry, kde bylo podobné světlo a nesmyslné stíny. Přesně jak z dob před TSX. Tak jsem mu poradil, jestli to TSX nemá vyplé. Odpověď byla, že tam žádná taková volba není. Podíval jsem se a skutečně jsem ji už nenašel. Dál jsem to neřešil. Zase je člověk chytřejší. :)
No, já to jednou omylem vyškrtnul místo 3D mraků a nestačil jsem se divit :lol: :lol: :lol:
kiski
Příspěvky: 912
Registrován: pon 12. srp 2013 22:30:35

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od kiski »

Maťo, máš to super!!! :mrgreen:
Braňo
AirVolk

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od AirVolk »

Pekné......
Uživatelský avatar
PejaRW
Příspěvky: 105
Registrován: pát 15. kvě 2015 14:50:42
Bydliště: Otrokovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od PejaRW »

Super :shock: . To nové nádraží mi trochu připomíná Přerov. :D
Pavel
michal3110
Příspěvky: 61
Registrován: pon 30. dub 2012 19:53:32

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od michal3110 »

Ahoj, skúšam robiť osobný vlak na trati a vždý ked tam dávam stanice a zastávky tak mi píše že je chybná cesta, prípadne cesta blokovaná. Nerozumiem tomu. Neviem sa dostať z jednej strany mapy na druhú.
EliteWayne
Příspěvky: 30
Registrován: ned 20. zář 2015 0:08:10

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od EliteWayne »

michal3110
Příspěvky: 61
Registrován: pon 30. dub 2012 19:53:32

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od michal3110 »

Díki pomohlo, no mám otázku skor asi na Romana a to že vo Vlkove otvorím dvere zmačknem "T" a load(unload je úspešný. Idem do dalšej zastávky "Horné Loučky" zastavím odblokujem dvere zmačknem "T" a nič. Skúšal som na začiatku stať , v strede stát, na konci a nič proste tam ten výstup a nástup neprebehne. Počkam teda na pravidelný odchod. Další je Brod a tam to znovu ide. Je chyba u mňa alebo v zlom nejakom nascriptovaní nástupišta? Diky
Uživatelský avatar
PejaRW
Příspěvky: 105
Registrován: pát 15. kvě 2015 14:50:42
Bydliště: Otrokovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od PejaRW »

Tak co, už se těšíte na nový úsek? :twisted: :lol:
Přílohy
2015-12-24_00001.jpg
Pavel
Filip27-Railways
Příspěvky: 77
Registrován: ned 15. lis 2015 10:34:34

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od Filip27-Railways »

Strašně moc :)
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od Roman »

PejaRW píše:Tak co, už se těšíte na nový úsek? :twisted: :lol:
Chlapi, nedávejte to sem do mého vlákna. S touto verzí tratě nemám nic společného. Pište sem jen dotazy a připomínky týkající se oficiální verze , tedy TT verze 4 + update.

Dík
Uživatelský avatar
PejaRW
Příspěvky: 105
Registrován: pát 15. kvě 2015 14:50:42
Bydliště: Otrokovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od PejaRW »

Dobrá tedy... :mrgreen:
Pavel
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od Roman »

Tak u Hekla http://modely-msts.cz/traterw.html můžete v případě zájmu stáhnout finální a konečnou verzi Testovací tratě.
Vydávám to z toho důvodu, že stále počítám s tvorbou scénářů a verze, kterou mám v počítači je mírně odlišná od té veřejné.
Součástí balíku jsou i původní Assets (TT_4 a TT_4_update). Pokud máte nainstalovanou aktuální verzi , netřeba tyto soubory instalovat.
Před instalací doporučuji smazat složku tratě "68fd3722-bfd3-4b4e-b3cc-560034ec16d2" a nebo odinstalovat pomocí Package manageru.
Nakonec jsem ponechal v balíku i všechny scénáře, které mám já vytvořené pro svojí potřebu. Je dost možné, že některé nebudou hratelné, jelikož jsem je začal tvořit a nedokončil. Ty si pak raději smažte :) Další jsou klony stávajících scénářů , pouze upravené a s vyměněným hnacím vozidlem.
Pokud se tedy dáte do hraní těchto scénářů, nepiště do diskuse, že něco nefunguje :)
Myslím, že většina uživatelů vydání těch scénářů uvítá a pochopí situaci, kterou jsem výše popsal :D . Samozřejmě by pro mě nebyl problém nepřidat do veřejné verze nic :D.

A na konec to nejdůležitější.
Tato verze nemá nic společného s Fiktivní tratí ani žádnými jinými, různě po internetu dostupnými klony a editacemi.

Tím asi uzavírám definitivně práce na TT.

Dík za přízeň .
anry
Příspěvky: 401
Registrován: stř 19. úno 2014 19:05:11
Bydliště: Starobrno

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od anry »

Taky děkujem ;)
Dodo
Příspěvky: 18
Registrován: úte 13. říj 2015 18:26:39
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od Dodo »

Ďakujem za aktualizáciu trate. Ale mám menší problém prešiel som si scenár EC 71 s 362.....a od stanice Louky som mal miestami flašky na zemi... keď som v editore na ne poklepal napísalo mi to že chýba (" SZDC_TV_AUTO-SZDC_TV_st_NAP_07_2k_D.xml") + ďalšie takéto isté len na konci iné písmena. Tak že či je to len u mňa chyba či aj u niekoho iného. Samozrejme odinštaloval som celú Testovaciu trať v.4 aj update v.4 + assety k ním a potom som nainštaloval podľa postupu nový Asset1 potom Asset2 a nakoniec samotnú trať v.5. Dík vopred za odpoveď.
Dodo
anry
Příspěvky: 401
Registrován: stř 19. úno 2014 19:05:11
Bydliště: Starobrno

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od anry »

Zdravím, já tam žádný flašky nemám, ale nemám tam sloupy vedení. Taky u stanice louky. Ale jinak přestavba pěkná.

Obrázek

Čistě náhodou se jedná o ty stejné sloupy co ě schází i na té tzv. Fiktivnej trati. Ale nikdo mě tam nebyl schopen napsat jestli jim to taky chybí nebo ne.
Naposledy upravil(a) anry dne úte 26. led 2016 22:11:38, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
kuboss
Příspěvky: 587
Registrován: čtv 24. led 2013 18:55:08

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od kuboss »

Erorr 404: Not Found. Vam to slo stiahnut? :? neviem co robim spatne.
Pito_42
Příspěvky: 67
Registrován: čtv 11. črc 2013 20:45:48

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od Pito_42 »

anry píše:Zdravím, já tam žádný flašky nemám, ale nemám tam sloupy vedení. Taky u stanice louky. Ale jinak přestavba pěkná.

Obrázek

Čistě náhodou se jedná o ty stejné sloupy co ě schází i na té tzv. Fiktivnej trati. Ale nikdo mě tam nebyl schopen napsat jestli jim to taky chybí nebo ne.

Ja som mal to isté,ale naištaloval asset pack V4 a už to bolo OK
anry
Příspěvky: 401
Registrován: stř 19. úno 2014 19:05:11
Bydliště: Starobrno

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od anry »

Pito_42 píše:
anry píše:Zdravím, já tam žádný flašky nemám, ale nemám tam sloupy vedení. Taky u stanice louky. Ale jinak přestavba pěkná.

Obrázek

Čistě náhodou se jedná o ty stejné sloupy co ě schází i na té tzv. Fiktivnej trati. Ale nikdo mě tam nebyl schopen napsat jestli jim to taky chybí nebo ne.

Ja som mal to isté,ale naištaloval asset pack V4 a už to bolo OK
Ve verzi 4 jsem to měl v pořádku, to až ted. To mam teda ted ty nový Assets packy přepsat tím starým? Já si myslím že to assetem nebude, mám tam vše. To bude změněno přímo v trati. A bez flašky nepřijdu na to o co jde. Před chvílí jsem zjistil zě mě to chybí na více místech.
Odpovědět