Fikce Testovací trať (Roman)

Připravované nebo vydané tratě do RS
Odpovědět
Tarik P.
Příspěvky: 17
Registrován: stř 28. lis 2018 16:51:54

Re: Fikce Testovací trať (Roman)

Příspěvek od Tarik P. »

Hey guys, where on the route was this screenshot taken : https://uloz.to/!oh5KgLPEmPNX/screensho ... g#download I have the latest version 5 and have never seen this tunnel.
Uživatelský avatar
Michal
Administrátor
Příspěvky: 555
Registrován: pát 06. čer 2008 8:44:42
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Fikce Testovací trať (Roman)

Příspěvek od Michal »

Hi. In the screenshot file name you have a coordinates where the screenshot was taken. In this case 51.15800-6.93028.
Tarik P.
Příspěvky: 17
Registrován: stř 28. lis 2018 16:51:54

Re: Fikce Testovací trať (Roman)

Příspěvek od Tarik P. »

Michal píše: sob 15. čer 2019 10:57:08 Hi. In the screenshot file name you have a coordinates where the screenshot was taken. In this case 51.15800-6.93028.
I know that but I don't have access to the game right now and for a longer period of time so I have no way of verifying where the screenshot was taken or on which version of Testovaci Trat. Are there any plans to further update the route?
Uživatelský avatar
Michal
Administrátor
Příspěvky: 555
Registrován: pát 06. čer 2008 8:44:42
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Fikce Testovací trať (Roman)

Příspěvek od Michal »

OK. This is the tunnel between Valy and Ronov.
Tarik P.
Příspěvky: 17
Registrován: stř 28. lis 2018 16:51:54

Re: Fikce Testovací trať (Roman)

Příspěvek od Tarik P. »

Dekuji, now I know. :)
Knedlik
Příspěvky: 45
Registrován: ned 07. črc 2019 14:43:29

Re: Fikce Testovací trať (Roman)

Příspěvek od Knedlik »

Ahoj, nevíte kde můžu stáhnout česká návěstidla?
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Fikce Testovací trať (Roman)

Příspěvek od Míla »

Máš to napsané ve FAQ, kde máš ode mne odpověď.
dj la défense
Příspěvky: 6
Registrován: ned 06. bře 2016 17:35:59

Re: Fikce Testovací trať (Roman)

Příspěvek od dj la défense »

Dobrý večer, chtěl bych se zeptat na pár věcí. Koupil jsem si TS (už před delší dobou), a protože mám teď trochu času, chtěl jsem si nainstalovat tratě z českých, či slovenských končin. Hrával jsem MSTS, kde se jakžtakž vyznám, kam se co instaluje a tak dále. Bohužel tato hra pro mě byla španělskou vesnicí. Tak jsem si prošel toto fórum a začal zkoušet. No, bohužel ještě se úplně nevyznám. V pětatřicet už se mi tyhle "vychytávky" hůře učí :-). Zjistil jsem, že jako základ slouží tato fiktnivní trať, pokud to dobře chápu, kvůli v ní obsaženým objektům. No bohužel, trať se mi nikde už nedaří najít, u Hekla již není (důvody jsem si zde přečetl) a na uložtu jsou jen update 4 a 5. Rád bych se tedy zeptal:
1) pokud tuto trať nemám, mám, jak se říká, po prdeli?
2) když nainstaluji tratě například od pánů KaMat a Kal000px (velmi krásné tratě) fůra věcí mi tam chybí, koleje, peróny, návěstidla atd. atd. Dá se nějak zjistit, někde, když nainstaluji trať, které objekty mi chybí, nějaký výpis?

Pokud by byl někdo tak hodný a ujal se postaršího nováčka a pomohl mi alespoň něco rozchodit, nezůstanu nic dlužen a třeba alespoň nějakou symbolickou částkou mu přispěji na tvorbu tratí, jako poděkování.
Uživatelský avatar
Michal
Administrátor
Příspěvky: 555
Registrován: pát 06. čer 2008 8:44:42
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Fikce Testovací trať (Roman)

Příspěvek od Michal »

Zrovna nedávno tu Roman dal odkaz na jeho objekty a součástí je i poslední verze tratě:
viewtopic.php?f=15&p=30589#p30573

Tady jsem se musel pousmát :)
V pětatřicet už se mi tyhle "vychytávky" hůře učí ... postaršího nováčka ...
Řekl bych, že patříš mezi ty mladší tady. :mrgreen:
Tezemis
Příspěvky: 94
Registrován: pon 31. črc 2017 14:37:43

Re: Fikce Testovací trať (Roman)

Příspěvek od Tezemis »

Ahoj,

chtěl bych se zeptat, bude se ještě pracovat na trati 020?
dj la défense
Příspěvky: 6
Registrován: ned 06. bře 2016 17:35:59

Re: Fikce Testovací trať (Roman)

Příspěvek od dj la défense »

Děkuji za odpověď. Shodou náhod jsem ten balík od Romana stáhl, když jsem se v tom před týdnem začal vrtat. Bohužel asi nemám vše, takže mi to nejde skoro nic rozchodit. Mohu se zeptat, dá se tedy u jednotlivých tratí nějak zjistit, co mi chybí? Začínám mi být líto, že asi budu mít smůlu. :(
Uživatelský avatar
Michal
Administrátor
Příspěvky: 555
Registrován: pát 06. čer 2008 8:44:42
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Fikce Testovací trať (Roman)

Příspěvek od Michal »

Existuje prográmek RW Tools, přes který by to mělo jít zjistit. Já osobně ho nepoužívám, takže víc bohužel neporadím.

Jinak obecně, základem většiny (možná všech) našich tratí je ELAP:
https://store.steampowered.com/app/2083 ... sset_Pack/
Ten máš? Bez něj ti nebude pořádně nic fungovat.
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Fikce Testovací trať (Roman)

Příspěvek od KaMat »

dj la défense píše: čtv 26. zář 2019 19:13:00
2) když nainstaluji tratě například od pánů KaMat a Kal000px (velmi krásné tratě) fůra věcí mi tam chybí, koleje, peróny, návěstidla atd. atd. Dá se nějak zjistit, někde, když nainstaluji trať, které objekty mi chybí, nějaký výpis?
Odemě ti určitě nic důležitého nechybí :D
dj la défense
Příspěvky: 6
Registrován: ned 06. bře 2016 17:35:59

Re: Fikce Testovací trať (Roman)

Příspěvek od dj la défense »

KaMat: No to jsem si myslel taky, když jsem si pročítal tvoje příspěvky, že asi "jedeš na sebe". Je pravda, že u Tebe mi toho chybělo nejmíň, ale třeba v Bohumíně, místo točny, jsem měl díru po granátu a točna nikde. Tak nevím, chybí mi točna, nebo tam prostě není. A neumím zjistit, jak je to doopravdy.

Michal: Děkuju za info, ten "Assetpack" pochopitelně nemám :? Takže ten je nutno zakoupit?

Jinak všem děkuji za pomoc, doufám, že nevadí, že Vám teda tykám, a pokud to tu Romanovi plevelím, mohu se obrátit když v SZ?
Uživatelský avatar
Michal
Administrátor
Příspěvky: 555
Registrován: pát 06. čer 2008 8:44:42
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Fikce Testovací trať (Roman)

Příspěvek od Michal »

Ano, ten pack je nyní jako placený addon. Dřív byl součástí základního simulátoru, ale potom ho vyčlenili samostatně. Takže ho někdo má a někdo si ho musí dokupovat. Prostě v tom udělali bordel. :roll:

Jak píšeš, už se to tu začíná odklánět od tématu. Klidně mi napiš SZ, můžeme to pořešit, ale musíš mít trpělivost. :mrgreen:
kiski
Příspěvky: 912
Registrován: pon 12. srp 2013 22:30:35

Re: Fikce Testovací trať (Roman)

Příspěvek od kiski »

...s tým vekom fakt pobavil :lol: ...
Braňo
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Fikce Testovací trať (Roman)

Příspěvek od KaMat »

dj la défense píše: pát 27. zář 2019 10:28:42 KaMat: No to jsem si myslel taky, když jsem si pročítal tvoje příspěvky, že asi "jedeš na sebe". Je pravda, že u Tebe mi toho chybělo nejmíň, ale třeba v Bohumíně, místo točny, jsem měl díru po granátu a točna nikde. Tak nevím, chybí mi točna, nebo tam prostě není. A neumím zjistit, jak je to doopravdy.
Tak to je opravdu možné. Pořád jsou někde použité ještě staré originální objekty, které se už v nových verzích hry nevyskytují a musím je postupně vyměňovat.

Kiski: Asi by jsme už měli jít taky do důchodu :D
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Fikce Testovací trať (Roman)

Příspěvek od Roman »

Tezemis píše: čtv 26. zář 2019 19:53:22 Ahoj,

chtěl bych se zeptat, bude se ještě pracovat na trati 020?
Nebude
It_s_Real
Příspěvky: 416
Registrován: ned 27. bře 2016 18:27:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Fikce Testovací trať (Roman)

Příspěvek od It_s_Real »

Roman píše: pon 30. zář 2019 16:13:36 Nebude
It could at least Nymburk... :roll:
Knedlik
Příspěvky: 45
Registrován: ned 07. črc 2019 14:43:29

Re: Fikce Testovací trať (Roman)

Příspěvek od Knedlik »

Ahoj romane. Nevíš proč mi na TT chybí chránění přejezdu hned u brodu? Nevím jestli k tomu máš readme, ale žádné nemám jelikož jsem TT stáhnul z uložta kvůli tomu že jsem to nemohl najít.
Odpovědět