Fikce Testovací trať (Roman)

Připravované nebo vydané tratě do RS
Odpovědět
Martin123
Příspěvky: 15
Registrován: ned 10. bře 2013 12:54:28

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od Martin123 »

kubikek píše:Ahoj .. mam problém . když chci spustit scénář Osobní Vlak . tak mi to vyhodí chybu can't load CD BMZ , AMZ EUROFIRMAWAGEN ORANGE- přitom je tam mam nainstalované .. Mám TS2013 děkuju
Mě se to taky stalo,všechny vozy jsem tam dal aze žádné objekty tam nejsou kromě stromů a země.Vlaky létají.V FAQ takové nic nebylo,jsem začátečník.Díky za případnou odpověď.
kubikek
Příspěvky: 19
Registrován: ned 21. bře 2010 7:37:28

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od kubikek »

Roman píše:Ostatní scénáře Ti jdou ? Ty vozy jsou použity ve všech....
ne nejde mi ani jeden , ted jsem to zkoušel i v TS 2012 a tam mi to jde ale jen Scénář Os 2001 ostatní mi spadnou , a nejde mi zapnout HV v kabině ... a v TS 2013 mi to nejde vůbec a
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od Roman »

V TS 2012 Ti nepůjde nic, to už se řešilo.
Pokud Ti nejde ani jeden scénář , musí Ti něco chybět.... Zkus volnou jízdu a uvidíš. Chce to nainstalovat vše, co je třeba a nebo alespoň udělej screen chybové hlášky ;)
kubikek
Příspěvky: 19
Registrován: ned 21. bře 2010 7:37:28

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od kubikek »

Roman píše:V TS 2012 Ti nepůjde nic, to už se řešilo.
Pokud Ti nejde ani jeden scénář , musí Ti něco chybět.... Zkus volnou jízdu a uvidíš. Chce to nainstalovat vše, co je třeba a nebo alespoň udělej screen chybové hlášky ;)
mě nejde ani volná jízda nic .. u OS 2001 mi to hlásí can't load CD Amz , Bmz Eurofirmawagen Orange,a přitom je tam nainstalované mám ... a u ostatních scénářů Something's bad happen a spadne to při načítání. tohle
Obrázek
AirVolk

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od AirVolk »

Munich-Ausburg musí byť legálne kúpená. Potom ti to padať nebude.
kubikek
Příspěvky: 19
Registrován: ned 21. bře 2010 7:37:28

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od kubikek »

AirVolk píše:Munich-Ausburg musí byť legálne kúpená. Potom ti to padať nebude.
mam to koupené přes steam TS 2013 Deluxe ;)
kubikek
Příspěvky: 19
Registrován: ned 21. bře 2010 7:37:28

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od kubikek »

Při načítání volné jízdy
Obrázek
kubikek
Příspěvky: 19
Registrován: ned 21. bře 2010 7:37:28

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od kubikek »

Michal píše:Tahle hláška znamená, že je nějaký soubor poškozený. Takže přes Steam zkontrolovat integritu hry. Případně pak stáhnout trať a vozy znovu.
dneska jsem to už odinstalovával a instaloval 2x ... pane bože... :(
Hekl338
Modelář
Příspěvky: 929
Registrován: pon 09. čer 2008 21:08:45
Kontaktovat uživatele:

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od Hekl338 »

Ak mas skutocne tie vozy ok, skusal si zlozit consist a spustit ich v nejakej defaultnej trati? Pytam sa uz zo skusenosti pre istotu, lebo vacsina tvrdi, ze ich stiahla ale uz nestiahla aj tie, co su v readme. Je z nich linkovana sroubovka....
kubikek
Příspěvky: 19
Registrován: ned 21. bře 2010 7:37:28

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od kubikek »

Hekl338 píše:Ak mas skutocne tie vozy ok, skusal si zlozit consist a spustit ich v nejakej defaultnej trati?
to jsem nezkoušel . ani to neumim :DDD
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od Roman »

Jo, tam je potřeba i mít i ty rakouské vozy. CZ skiny nestačí. A opravdu, ta hláška znamená poškozený soubor.
Stáhni si toto : EDIT: Neaktuální odkaz smazán. Aktuální verze je na http://modely-msts.cz/traterw.html
a nainstaluj znovu. Je to komplet vše včetně assets (objektů) . Pokud to nepůjde, je chyba mimo trať . Nikdo jiný si na něco podobného nestěžoval.
kubikek
Příspěvky: 19
Registrován: ned 21. bře 2010 7:37:28

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od kubikek »

Roman píše:Jo, tam je potřeba i mít i ty rakouské vozy. CZ skiny nestačí. A opravdu, ta hláška znamená poškozený soubor.
Stáhni si toto : EDIT: Neaktuální odkaz smazán. Aktuální verze je na http://modely-msts.cz/traterw.html
a nainstaluj znovu. Je to komplet vše včetně assets (objektů) . Pokud to nepůjde, je chyba mimo trať . Nikdo jiný si na něco podobného nestěžoval.
Furt stejná hláška . a to jsem si postahoval všechno potřebný . a furt dokola to samý...
kubikek
Příspěvky: 19
Registrován: ned 21. bře 2010 7:37:28

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od kubikek »

Michal píše:Já už se v tom ztrácím. Default tratě a aktivity ti fungují? Jestli jsi nainstaloval tu verzi tratě, co ti linkoval Roman, tak musíš mít trať OK. Jestli všechno toto funguje, tak nemáš správně nainstalované ty vagony. Nic jiného to ani snad být nemůže.
ano všechny default tratě a aktivity fungují tak jak mají .. ale jakmile tak nainstaluju testovací trať a dostáhnu potřebný objekty a vozy atd... tak mi to vyhodí chyby a spadne to .
kubikek
Příspěvky: 19
Registrován: ned 21. bře 2010 7:37:28

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od kubikek »

Michal píše:Já tomu nějak nevěřím. Udělej ještě jeden pokus. Přihlas se do knihovny her ve Steamu. Klikni pravým tlačítkem myši na Train Simulator 2013 a z otevřené nabídky vyber Vlastnosti. Hned na první záložce Obecné je tlačítko Nastavit možnosti spuštění. Klikni na něj a do otevřeného okna zadej jako parametr "-LogMate" (bez uvozovek). Potvrď OK. Spusť simulátor. Kromě simulátoru se objeví ještě okno LogMate. Tam se zaznamenávají veškeré chyby. Zkus v simulátoru spustit nějakou aktivitu, která ti hází chyby. Až vyskočí chyba, přepni se do okna LogMate na záložku Content a dej File/Save log. Ten soubor někam nahraj a dej sem link.
http://uloz.to/x5KeoSE/log-txt tady to je
kubikek
Příspěvky: 19
Registrován: ned 21. bře 2010 7:37:28

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od kubikek »

Michal píše:No tak to by mě zajímalo, odkud jsi co stahoval a instaloval, protože tam ti chybí snad úplně všechno...
no z těch stránek o jsou v readme ..;)
Vlastik

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od Vlastik »

Akorát mě zaráží jedna věc,pokud tedy jak říkáš máš legální TS 2013 jak je možné že ti tam chybějí objekty které jsou v základní verzi (i deluxe) základní addony od RSC,RSC má jako jediná složka přímou vázanost na steam a pokud nemáš legální TS tak se ti žádný databázový objekt ve hře neukáže.
Jinak ještě pro zajímavost by mě zajímal scren z package manager (co tam vlastně máš nainstalováno) z toho výpisu asi nic,a scren z nějákého addonu od RSC,jinak v tuhle chvíli bych řekl že nás všechny vodíš za nos s legálností TS.Pokud se mýlím tak se pak omluvím.
kubikek
Příspěvky: 19
Registrován: ned 21. bře 2010 7:37:28

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od kubikek »

Vlastik píše:Akorát mě zaráží jedna věc,pokud tedy jak říkáš máš legální TS 2013 jak je možné že ti tam chybějí objekty které jsou v základní verzi (i deluxe) základní addony od RSC,RSC má jako jediná složka přímou vázanost na steam a pokud nemáš legální TS tak se ti žádný databázový objekt ve hře neukáže.
Jinak ještě pro zajímavost by mě zajímal scren z package manager (co tam vlastně máš nainstalováno) z toho výpisu asi nic,a scren z nějákého addonu od RSC,jinak v tuhle chvíli bych řekl že nás všechny vodíš za nos s legálností TS.Pokud se mýlím tak se pak omluvím.
ano mýlíš se mam to zakoupené na steamu ,
Obrázek
Obrázek


Obrázek
Vlastik

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od Vlastik »

ano mýlíš se mam to zakoupené na steamu ,
Tak jedno se vyřešilo,takže moje omluva je platná,ted tedy problém bude s instalací už samotného TS,pak ale nechápu že ti tam chybějí i objekty v základní verzi,asi bych potřeboval vidět scren z toho co tam máš nainstalováno a nebo výpis z assets složky,podle toho můžem pak dále řešit funkčnost.
Tady tedy něco nesedí,ve výpisu máš že ti chybějí moje objekty a tady je máš všechny nainstalované,tak jak to tedy vlastně je?
Kdy jsi tu hru zakoupil,a když jsi začal psát sem tak jsi měl už legální verzi?Příjde mi to že jsi jí před chvíli zakoupil a ted už bude všechno v pořádku.
Je to tak?
Naposledy upravil(a) Vlastik dne ned 10. bře 2013 18:00:51, celkem upraveno 1 x.
kubikek
Příspěvky: 19
Registrován: ned 21. bře 2010 7:37:28

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od kubikek »

Vlastik píše:
ano mýlíš se mam to zakoupené na steamu ,
Tak jedno se vyřešilo,takže moje omluva je platná,ted tedy problém bude s instalací už samotného TS,pak ale nechápu že ti tam chybějí i objekty v základní verzi,asi bych potřeboval vidět scren z toho co tam máš nainstalováno a nebo výpis z assets složky,podle toho můžem pak dále řešit funkčnost.
a jsme tam kde jsme byli , vše jsem doinstalovat a opět : jinak kluci dík , ale já to vzdávam už na to kašlu ;)
Obrázek
Naposledy upravil(a) kubikek dne ned 10. bře 2013 18:06:18, celkem upraveno 1 x.
kubikek
Příspěvky: 19
Registrován: ned 21. bře 2010 7:37:28

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od kubikek »

Michal píše:Mě by stejně zajímalo, kde je zakopaný pes. Zkoušel jsi místo aktivity jen otevřít tu trať v editoru?
zkoušel jsem . ale stejný error :( prostě se k té trati nedostanu
Odpovědět