Fikce Testovací trať (Roman)

Připravované nebo vydané tratě do RS
Odpovědět
AirVolk

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od AirVolk »

Tak sa uspokoj s tým, že ju nemáš. Alebo si s niekym skusenym cez TeamViewer nechaj všetko nainštalovať a sto percent, že ti to pojde. CHyba bude medzi klávesnicou a stoličkou.
Hekl338
Modelář
Příspěvky: 929
Registrován: pon 09. čer 2008 21:08:45
Kontaktovat uživatele:

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od Hekl338 »

Jedna poznamka. Na 99% mas chybny objekt stiahnuty a stale naistalovany. Pisal si, ze si to uz preinstaloval dva krat, ale casta chyba je, ze uzivatel nezmaze po odinstale vsetky zlozky RW, cize assets ti tam ostane. Instalujes RW znovu a chybny objekt tam mas stale. A podla mna, narobil si v tom uz taky chaos, ze jedina moznost, je skutocne odinstal, zmazanie, vycistit registre a cisty instal.
Vlastik

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od Vlastik »

Jenom takový dotaz,funguje tu někomu tato trat pod 32bitovým systémem?(win 7,win8)
Všichni co tu píšou tak mají x64 systém takže jim to chodí,rád bych si ověřil tuto možnost.
Vlastik

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od Vlastik »

Furt se řeší proč někomu ta trať jde a někomu né,další zjištění je v tom že tato trať obsahuje povrch z Kuju a tady je problém,protože v současném Ts všechny tratě používají svoje povrchy ve složce s tratí,a né přímo ze složek Kuju,takže defakto pokud chybí terén textůr a to bude chybět všem kdo mají novou instalaci TS tak i když tam mají všechny objekty tak budou schovány hluboko pod zem,jako je zde scren(objekty pouze Roman72):
Kuju povch:
Obrázek
Bez něj:
Obrázek
A týká se to samozřejmně i Kuju objektů(domky a pod.)
Takže mám to potvrzené,v případě Romanovi tratě hold budete muset sáhnout hlouběji do kapsy a zakoupit si ještě tento addon:
European Community Asset Pack jinak vám tam bude chybět terén a default objekty,platí pro nové uživatele TS 2013,ti kteří přešli z nižší verze tak ti jsou v pohodě.
To samé bude platit pro ostatní tratě které využívají objety ze staré verze TS.

Docela se divím že nato nikdo ještě neupozornil.
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od Roman »

Obrázek

Tak tady u Hekla http://modely-msts.cz/traterw.html jsou ke stažení dvě verze Testovací trati. Jedna pro uživatele, kteří vlastní TS 2013 Deluxe (obsahuje defaultní vegetaci) a druhá pro uživatele defaultní verze TS 2013. Starší verze hry (TS 2012) nejsou podporovány !!!
Ti kteří mají pouze TS 2013 DeLuxe bez předešlých verzí, musí mít nainstakováno též European Community Asset Pack : http://store.steampowered.com/app/208300/
Novinkou je podpora přenosu návěstidel na opakovač lokomotivy. Tady jsem využil možností RW a některé koleje a úseky trati jsou bez přenosu kódu. Podrobnější informací od autorů v případě nejasností a nesprávné funkce najdete zde: http://railsimulator.simtrains.eu/viewt ... &start=160
Odkazy na vše potřebné jsou v readme. Readme si přečtěte !
Na delší dobu to je poslední verze Trati. Tak snad nebudou žádné problémy, Michal poctivě logoval :mrgreen: .
ilidianos
Příspěvky: 170
Registrován: čtv 02. pro 2010 14:24:07

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od ilidianos »

Trat je pekna, zmeny te trati slusi, jen skoda ze ktomu neni i ta 350 a vagony ktere jsou potreba ke hrani nekterych scenaru:( snad vyjdou brzy :)
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od Roman »

ilidianos píše:Trat je pekna, zmeny te trati slusi, jen skoda ze ktomu neni i ta 350 a vagony ktere jsou potreba ke hrani nekterych scenaru:( snad vyjdou brzy :)
350 je teprve ve vývoji ale vozy jsou hotové. Já a Hekl jsme provedli export, nutné úpravy modelů a celý pack jsme podstoupily autorovy původních modelů pro MSTS. Vyčerpaly jsme všechny možnosti v rámci našich současných schopností a znalostí RW. Lepší už ty vozy momentálně nebudou. Teď už to záleží na Demovi až je otestuje a zveřejní :D . Musíte se obrátit jinam :mrgreen:
Vlastik

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od Vlastik »

Nic mi do toho není,ale proč jsou v trati vždy použity scénáře vozidel které nejsou veřejné a jen tak nebudou?
Verze trati 1.5 obsahuje CD 150026,
verze trati 2.0 obsahuje SK 350004.
Myslím si že není problém před exportem si někam zazálohovat složku scenery a pak to v editoru ty scénáře smazat,po vydání veřejné verze si to tam nakopírovat zpět.
AirVolk

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od AirVolk »

Taktiež si to rovnakým spôsobom môže zmazať aj užívateľ.
Vlastik

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od Vlastik »

Taktiež si to rovnakým spôsobom môže zmazať aj užívateľ.
To je sice pravda,ale bohužel kolikrát uživatel neví že to jde a kde to hledat,další a to je podstatné že pokud je trat uzamčena tak se do editoru scénářů nedostanu,takže mám smůlu a nebo riskovat odemknout a nechtěně něco v trati upravit,za cenu smazání scénáře.
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od Roman »

Chlapi, musíte to brát tak, že ten systém co je v RW je trochu nešťastný. Ty chybějící soubory tam byly u všech vydaných tratí a pokud to nějak nesjednotíme budou s tím vždy problémy. Pokud prostě nebude vše v jednom balíku komplet tak, jak to mají RSC , budou se uživatelé pořád pídit po chybějících souborech a tester těžko dohledávat chybějící a přebývající objekty, když každý máme v PC něco jiného. Pokud všechny objekty addonu budou směrovány do jednoho adresáře (i vozidla jako u RSC), bude to pak o něčem jiném. Ale to nikdy v našich podmínkách nebude.
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od Roman »

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od Roman »

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Oskar
Příspěvky: 111
Registrován: pát 06. čer 2008 19:57:50

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od Oskar »

Moc pěkné !
kropi213
Příspěvky: 92
Registrován: stř 28. zář 2011 20:11:13
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od kropi213 »

Mohu se zeptat kde se daji sehant ty Taurusy potrebne k nekterejm scenarum??Predem diky
AirVolk

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od AirVolk »

Zakupiť na steame sa dajú. To sú payware.
Jurajs_89
Příspěvky: 646
Registrován: pát 06. čer 2008 7:09:10
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od Jurajs_89 »

ObrázekObrázek
magnetový "cvok" :D
Martin123
Příspěvky: 15
Registrován: ned 10. bře 2013 12:54:28

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od Martin123 »

Můžu se zeptat,stáhl jsem si tuto trať,pár dnů mi šla a po pár dnech se mi to objevuje bíle(před podáním jsem se díval na foru ale nikde takový problém nebyl),ostatní tratě mi jdou.Nevíte co to mohlo býti?Díky za případnou odpověď ;)
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od Roman »

Martin123 píše:Můžu se zeptat,stáhl jsem si tuto trať,pár dnů mi šla a po pár dnech se mi to objevuje bíle(před podáním jsem se díval na foru ale nikde takový problém nebyl),ostatní tratě mi jdou.Nevíte co to mohlo býti?Díky za případnou odpověď ;)
Máš novou denní dobu ? http://modely-msts.cz/traterw.html
Martin123
Příspěvky: 15
Registrován: ned 10. bře 2013 12:54:28

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od Martin123 »

Díky moc,už to zas jede
Odpovědět