Fikce Testovací trať (Roman)

Připravované nebo vydané tratě do RS
Odpovědět
kiski
Příspěvky: 912
Registrován: pon 12. srp 2013 22:30:35

Re: Fikce Testovací trať (Roman)

Příspěvek od kiski »

Akože hlúpy nie som, tento krok som robil už pred snáď týždňom, ale nenapadlo ma, že aj napriek tomu, že to premenujem na zip, tak bude mať s tým WinRAR problémy a nepôjde. Práve preto som sa pýtal tu na fóre, lebo mi to nechcelo ísť ani ako zip. Napodiv však Total Commander s tým problém nemá, o čom som doteraz nevedel, lebo ho nepoužívam. Trať mi už ide.
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Fikce Testovací trať (Roman)

Příspěvek od Roman »

Nikdo nepíše , že Jsi hloupý :). Jen jsem napsal, že podobný postup Michal používá řadu let a několikrát ho zde zmínil :)
Pardál
Příspěvky: 36
Registrován: ned 01. led 2012 17:58:52

Re: Fikce Testovací trať (Roman)

Příspěvek od Pardál »

Zdravím,

tak jsem konečně, po pročtení zdejšího fóra a po několikáté reinstalaci, docílil skoro plné instalace této nádherné trati, za což děkuji všem tvůrcům i zdejším podnětným přispěvatelům. Mám tam ještě pár mušek, na který časem přijdu, ale přeci jenom musím požádat o radu. Na zastávce Horní Loučky při jízdě směrem k Vlkovu mi na konci nástupiště poletují dva cestující (u každé traťové koleje jeden). Hledal jsem, jestli tam nemám flašky, že by mi chyběl nějaký nadchod nebo lávka pro cestující, ale ani na zdejších screenech jsem nic nenašel. Podobného polétavce mám ve stanici Louky, na konci nástupiště při jízdě směrem k Brodu. Nevíte někdo, co mi chybí nebo co mám blbě? Díky.

A další dotaz, na ruských klackách mám nějaké vyblité barvy světel, žlutá a zelená je skoro bílá, já se vyznám v pořadí světel návěstidel, tak nemám problém se řídit daným návěstidlem, ale koukal jsem tady na screeny a barvy tam máte sytější. Je to v nějakém nastavení GK (NVIDIA GeForce GTX 660)? Díky za rady!
anry
Příspěvky: 401
Registrován: stř 19. úno 2014 19:05:11
Bydliště: Starobrno

Re: Fikce Testovací trať (Roman)

Příspěvek od anry »

Taky to mám vyblitý, jen vím že jsem to dříve neměl. Mám vše ale aktuální.
kiski
Příspěvky: 912
Registrován: pon 12. srp 2013 22:30:35

Re: Fikce Testovací trať (Roman)

Příspěvek od kiski »

Tých troch poletujúcich panáčikov tam mám aj ja... ;) Presne v tých istých miestach.
Uživatelský avatar
PejaRW
Příspěvky: 105
Registrován: pát 15. kvě 2015 14:50:42
Bydliště: Otrokovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Fikce Testovací trať (Roman)

Příspěvek od PejaRW »

Ty lávky jsou z úzkorozchodky.
kiski
Příspěvky: 912
Registrován: pon 12. srp 2013 22:30:35

Re: Fikce Testovací trať (Roman)

Příspěvek od kiski »

Aha, no tú nainštalovanú nemám. Ok, nainštalujem assets úzkorozchodky a bude to hádam ok.
Pardál
Příspěvky: 36
Registrován: ned 01. led 2012 17:58:52

Re: Fikce Testovací trať (Roman)

Příspěvek od Pardál »

PejaRW píše:Ty lávky jsou z úzkorozchodky.
Díky, už nelétají ;)
kiski
Příspěvky: 912
Registrován: pon 12. srp 2013 22:30:35

Re: Fikce Testovací trať (Roman)

Příspěvek od kiski »

Roman, bolo by možné, že by si tie lávky ponad koľaje prerobil tak, aby sa zobrazovali aj pri nižšom nastavení grafiky? Ja totiž nemám také železo, aby som mohol mať Scenery Density na max, mám to teraz na 8, a lávky sa mi nezobrazujú. Keď to drbnem na 10, tak ich tam logicky mám... Ale fps mi klesnú o dobrých 8 a mám leporelo :)

Ak sa ti s tým nechce babrať, tak kašli nato. Dikes.
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Fikce Testovací trať (Roman)

Příspěvek od KaMat »

Kiksi: Však si to uprav v editoru :)
kiski
Příspěvky: 912
Registrován: pon 12. srp 2013 22:30:35

Re: Fikce Testovací trať (Roman)

Příspěvek od kiski »

KaMat píše:Kiksi: Však si to uprav v editoru :)
Pokúšal som sa. Skúsil som zmeniť v blueprinte lávky v sekcii DetailLevelGeneration hodnotu z 1 na 10, tým pádom som tam mal obe hodnoty (aj Lowest aj Highest na 10), ale kýžený výsledok to neprinieslo. Logicky som aj prekonvertoval blueprinty naspäť na .bin... Sem som napísal až potom, samozrejme.

Ak treba zmeniť dačo iné, rád sa nechám poučiť. O inom ale neviem.
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Fikce Testovací trať (Roman)

Příspěvek od KaMat »

Otevři si editor ve hře, poklepej na lávku, a v nově otevřeném okně vpravo změň "detail level" na 10.
kiski
Příspěvky: 912
Registrován: pon 12. srp 2013 22:30:35

Re: Fikce Testovací trať (Roman)

Příspěvek od kiski »

Dikes, o tejto možnosti som nevedel. Vyskúšam ;)
Hekl338
Modelář
Příspěvky: 929
Registrován: pon 09. čer 2008 21:08:45
Kontaktovat uživatele:

Re: Fikce Testovací trať (Roman)

Příspěvek od Hekl338 »

Roman uz před casom poziadal o odstranenie jeho objektov a trate z webu http://modely-msts.cz/traterw.html. Dnes som sa konecne k tomu dostal a trat odstranil, viz http://railsimulator.simtrains.eu/viewt ... =22&t=1562
Vlastik
Příspěvky: 389
Registrován: pon 22. srp 2016 14:52:25
Bydliště: Allentown, Pensylvánie, Spojené státy americké

Re: Fikce Testovací trať (Roman)

Příspěvek od Vlastik »

Hekl338 píše:Roman uz před casom poziadal o odstranenie jeho objektov a trate z webu http://modely-msts.cz/traterw.html. Dnes som sa konecne k tomu dostal a trat odstranil.
Tak to ty vanoce pekne zacinaji. :cry:
doufam ze nadilka bude veselejsi.
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Fikce Testovací trať (Roman)

Příspěvek od Roman »

Hekl338 píše:Roman uz před casom poziadal o odstranenie jeho objektov a trate z webu http://modely-msts.cz/traterw.html. Dnes som sa konecne k tomu dostal a trat odstranil, viz http://railsimulator.simtrains.eu/viewt ... =22&t=1562
Ještě tam zůstaly sklonovníky, přejezdy, smrky, podmíněné stahovačky.... ;)
Hekl338
Modelář
Příspěvky: 929
Registrován: pon 09. čer 2008 21:08:45
Kontaktovat uživatele:

Re: Fikce Testovací trať (Roman)

Příspěvek od Hekl338 »

Ok, zmazem aj to. Len ma napada jedna vec. Takmer vsetky CS trate pouzivaju tvoje objekty. Odstranenim TT sa novacik k tym objektom momentalne nema ako dostat, alebo sa mylim? V TT bol tusim aj balik takmer vsetkych tvojich objektov.
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Fikce Testovací trať (Roman)

Příspěvek od KaMat »

Pokud někdo vydává trať, tak ať udělá balík aktuálních objektů ne ? Už jste to několikrát povolili. Sice stahovat kvůli každé trati objekty znova je... ale v dnešní době, má pomalý net, jeho chyba.
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Fikce Testovací trať (Roman)

Příspěvek od Roman »

KaMat píše:Pokud někdo vydává trať, tak ať udělá balík aktuálních objektů ne ? Už jste to několikrát povolili. ..
To samozřejmě z mé strany platí. Má to ale i druhou stránku. Autor pak klidně ( a už se to stalo) přibalí i neaktuální verzi objektu a uživateli, hlavně neznalému, se přepíšou starou, mnohdy chybnou verzí...
Hekl338 píše: Takmer vsetky CS trate pouzivaju tvoje objekty...
Já hlavně nechápu, jak může ještě někdo používat moje objekty, kdyže jeden člověk napsal, že jsem škůdcem RW a nebude vůbec vadit, když ukončím tvorbu. Já se snažím vzít jeho odborný posudek k srdci a proto odstraňuji vše, co by mohlo degradovat českou scénu RW. Přeci nebudu ostatním kazit jejich práci mými zásahy :) . To co ten člověk napsal nikdy nezapomenu a nikdy se přes to nepřenesu :( .
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Fikce Testovací trať (Roman)

Příspěvek od KaMat »

-Proto jsem psal aktuální objekty :)
-Pravda, proto by jsme měli všichni z tratí tvoje objekty smazat... Houby s voctem. Právě díky nim, jsou československé tratě tak hezké.
Odpovědět