Fikce Testovací trať (Roman)

Připravované nebo vydané tratě do RS
Odpovědět
Majkl
Příspěvky: 172
Registrován: sob 02. kvě 2015 11:21:35

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od Majkl »

Instalace dle návodu a také mi chybí sloupy TV.
Obrázek

Obrázek

Obrázek
anry
Příspěvky: 401
Registrován: stř 19. úno 2014 19:05:11
Bydliště: Starobrno

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od anry »

Ani nevíš jak su rád že v tom nejsem sám. Teď ještě přijít na to, kde je vzít.
Majkl
Příspěvky: 172
Registrován: sob 02. kvě 2015 11:21:35

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od Majkl »

Ale do této aktualizace mi nikde nic nechybělo :D
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od Roman »

Michal píše:Romane, pěkná úprava TT. Pískáčků jak nas****. :mrgreen: Cestou jsem si všiml jedné věci. Jel jsem z Vlkova do Roztok a poslední AB před Roztokama měl na sobě i černý štítek s číslicí 1, jako to mají na Slovensku. Asi to byl zmatek QD. A pak když jedu opačně z Roztok R1449, tak někde na zhlaví směr Louky mi tam na nějakou dobu skočí rychlost 60. ;)
Michale, proč mě trápíš :D .¨Myslíš, že bych zpáteční víkenďák nevydal, když by to nebylo korektní? Já neodjel ani z Vlkova, jelikož se mi po průjezdu traficu nepřepnul blok ;). vždyť to píšu, neřešit scénáře. Na návěstidla jsem dva roky nešahal. Jediná novinka jsou ty mosty...
Přísahám, že návěstidla jsou stejné jako v roce 2014...
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od Roman »

Dodo píše:Ďakujem za aktualizáciu trate. Ale mám menší problém prešiel som si scenár EC 71 s 362.....a od stanice Louky som mal miestami flašky na zemi... keď som v editore na ne poklepal napísalo mi to že chýba (" SZDC_TV_AUTO-SZDC_TV_st_NAP_07_2k_D.xml") + ďalšie takéto isté len na konci iné písmena. Tak že či je to len u mňa chyba či aj u niekoho iného. Samozrejme odinštaloval som celú Testovaciu trať v.4 aj update v.4 + assety k ním a potom som nainštaloval podľa postupu nový Asset1 potom Asset2 a nakoniec samotnú trať v.5. Dík vopred za odpoveď.
A no, to je moje chyba, ale předpokládal jsem, že všichni máte Kmatovu trať.Toto TV bylo v jeho balíku a myslím, že i v ve Fiktivní trati už je použito. Dnes nemám sílu to řešit, jak to půjde, zjednám nápravu . Jsem jen člověk, a nedokonalý, že ?
Majkl
Příspěvky: 172
Registrován: sob 02. kvě 2015 11:21:35

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od Majkl »

V pohodě Romane :) Každý má na nějakou tu chybu právo... V tom případě se jdu podívat co mi chybí, protože jsem si myslel že mám z cz/sk vše :)
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od Roman »

Kluci, mně šlo hlavně o to, aby byla jednotná databáze. To, že něco chybí, se dá řešit dodatečně :)
Majkl
Příspěvky: 172
Registrován: sob 02. kvě 2015 11:21:35

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od Majkl »

Jinak sem zkusil nainstalovat trať od KaMata a vše co k ni patří a stále nic.. :) Takže musím holt počkat na tebe až co s tím provedeš :)
Ve fiktivní trati mi totiž chybí úplně to samé a taky jsem to nedohledal.
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od KaMat »

Nejspíš jsou to ty staré rezavé německé koridorové stožáry a ty jsem pro svoji trať nevytvářel, protože tam v reálu nikde nejsou.
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od Roman »

Ach jo, já de snad tý tratě nezbavím :) . Ještě ty rychlosti prověřím prověřím.
Návěstidla nemám sílu řešit, jelikož kolikrát si myslím, že je to OK a ve scénáři se to pak chová prapodivně. Viz ten víkenďák. Dokud jsem v Brodě nepřidal odpojení posledních vozů, normálně jsem do stanice měl postavenu cestu pro vlak. Jak jsem tu instrukci přidal, už se rozsvítí jen cesta posunu na trpajzlíkách...
Jasně to bude asi chyba hry, ale to, že některé návěstidla se po změně znaku "rozsypou" už určitě ne. Kdysi dávno jsem dokonce udělal video.... Prostě se najednou zobrazí všechny části modelu, které mají být skryty. To ale asi nikdo nevyřeší, jelikož autor skript už není aktivní :( .
Podobné problémy návěstidel registruju i při tvorbě scénářů na Heklově trati.

EDIT: komplet složka TV které jsem kdy vytvořil. Po instalaci to musí být OK :)

http://ulozto.cz/x6DpX2Rs/szdc-tv-rwp

Pak se domluvím s Heklem, a dalo by se to ke stažení na trvalo. Další tvorbu ohledně troleje neplánuji...
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od Roman »

Michale, stačí v tom scénáři, který se ti otevře v RE změnit čas. Nevím, dle jaké logiky to vybírá/načítá scénář pro editor tratě. Mně osobně se RE otevírá ve volné jízdě Léto, jasno....
Majkl
Příspěvky: 172
Registrován: sob 02. kvě 2015 11:21:35

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od Majkl »

Tak poslušně hlásím že jsou konečně TV sloupy tam kde mají být a závaží nevisí ve vzduchu :) Díky za opravu.
Jo a jinak ty nové mosty jsou parádní :)
anry
Příspěvky: 401
Registrován: stř 19. úno 2014 19:05:11
Bydliště: Starobrno

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od anry »

Vše OK, děkuji.
Uživatelský avatar
drew
Příspěvky: 62
Registrován: pát 11. úno 2011 10:07:26
Bydliště: Praha 5 Košíře

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od drew »

Ahoj lidi, vím že se to nesmí, takhle se ptát kolem uzavřené kapitoly Romanovy tvorby, ale ať dělám co dělám, chybí mi vjezdová návěstidla.
Dělalo mi to už v předchozí verzi 4.
Instaluji poslední update, a pořád stejné.
PŘÍSAHÁM že jsem četl všechny manuály, instaloval v uvedeném pořadí, odinstalovával a opět instaloval, ručně mazal a instaloval a nakonec rozpakovával ručně RWP soubory do patřičných adresářů... Nic nepomohlo...
Chybí mi např.:

Railnetwork~Signals~CD~Rs~05~CD_NvstRs05_V01_link09.xml
Railnetwork~Signals~CD~Rs~05~CD_NvstRs05_V01_link07.xml
Railnetwork~Signals~CD~As~05a~CD_NvstAs05a_V01_link04.xml

a je fakt, že v žádném z balíků k ver. 4 a 5 jsem je nenašel...
Prosím o radu kde je stáhnout.
Díky. Drew
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
---::| mapa MODRAVA - nejlepší na dlouhé jízdy |::---
MSTS->Trainz...TS2009->RW3...TS2013DeLuxe @ iPentium Dual E2220; nV GTX285; W7homeSP1
Vlastik

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od Vlastik »

drew píše:Ahoj lidi, vím že se to nesmí, takhle se ptát kolem uzavřené kapitoly Romanovy tvorby, ale ať dělám co dělám, chybí mi vjezdová návěstidla.
Dělalo mi to už v předchozí verzi 4.
Instaluji poslední update, a pořád stejné.
PŘÍSAHÁM že jsem četl všechny manuály, instaloval v uvedeném pořadí, odinstalovával a opět instaloval, ručně mazal a instaloval a nakonec rozpakovával ručně RWP soubory do patřičných adresářů... Nic nepomohlo...
Chybí mi např.:

Railnetwork~Signals~CD~Rs~05~CD_NvstRs05_V01_link09.xml
Railnetwork~Signals~CD~Rs~05~CD_NvstRs05_V01_link07.xml
Railnetwork~Signals~CD~As~05a~CD_NvstAs05a_V01_link04.xml

a je fakt, že v žádném z balíků k ver. 4 a 5 jsem je nenašel...
Prosím o radu kde je stáhnout.
Díky. Drew
Pokud to jsou autorem tratě vytvořené linky tak jedině u něj,jinak by byly v báliku návěstidel KaMat_Mube,který je součástí základního balíku návěstidel ,ale zvlášt instalace.
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od KaMat »

Určitě je o tom v návodu zmínka: http://railworks.ofpmafia.eu/index.php/ ... ignalizace
Uživatelský avatar
drew
Příspěvky: 62
Registrován: pát 11. úno 2011 10:07:26
Bydliště: Praha 5 Košíře

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od drew »

Díky za rychlou reakci a pomoc. V návodech o tom právě bohužel zmínka není a z věty:

Doplnění chybějících linek návěstidel pro tratě uvedených autorů (PBO,Zilina-Olomouc),nutné pro správný chod trati!
u balíku návěstidel CZ_Signals_v2.7a_Mube-KaMat 31122014
jsem opravdu nepochopil, že patří k TT. Ale konec dobrý, všechno dobré :D
ještě jednou díky.
drew
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
---::| mapa MODRAVA - nejlepší na dlouhé jízdy |::---
MSTS->Trainz...TS2009->RW3...TS2013DeLuxe @ iPentium Dual E2220; nV GTX285; W7homeSP1
LukasCZzero
Příspěvky: 1
Registrován: ned 29. lis 2015 12:45:22

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od LukasCZzero »

Pomohl by mi někdo s tím velkým mostem mezi Ronovem a Planou? Nezobrazuje se mi už od 3. verze. Je to jediný most, který mi chybí a jsem si jistý, že jsem všechny rwp stahoval a instaloval. Děkuji.
Oddy_CZ
Příspěvky: 36
Registrován: pon 08. pro 2014 21:39:36

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od Oddy_CZ »

LukasCZzero píše:Pomohl by mi někdo s tím velkým mostem mezi Ronovem a Planou? Nezobrazuje se mi už od 3. verze. Je to jediný most, který mi chybí a jsem si jistý, že jsem všechny rwp stahoval a instaloval. Děkuji.
Stačí si zvednout detaily a bude tam ;) Nebo aspoň mě to pomohlo.
MANOS66
Příspěvky: 36
Registrován: ned 28. dub 2013 13:20:01
Bydliště: Dubnica nad Váhom

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od MANOS66 »

Zdravím páni.V TT v. 5 mi chýbajú tieto stlpy.

http://www.upnito.sk/imggal.php?viewGal ... 2c4703bcb7

čo mi treba doinštalovať?Dakujem
Odpovědět