Fikce Testovací trať (Roman)

Připravované nebo vydané tratě do RS
Odpovědět
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od Roman »

Trochu jsem namíchal Heklovi stromy s těmi ruskými... Já osobně jsem spokojen :)

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od KaMat »

Vypadá to parádně. Jak to máte v plánu pojmenovat ? Zajímá mě jestli bude třeba hodně rolovat v seznamu nebo budou někde poblíž těch českých :D
AirVolk

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od AirVolk »

A čo teda potrebujem, aby som nemal tuneli zamurované?
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od Roman »

Já odpoledne nahodím veřejnou verzi, opravím to a dám opravu na uložto....
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od Roman »

AirVolk píše:A čo teda potrebujem, aby som nemal tuneli zamurované?
Tak to je a mělo by to mělo být OK.
Problém vzniknul tím, že jak u defaultu, tak i u komerčních addonů mají stejný zobrazovaný název v menu.

http://uloz.to/xaRr8GP5/opravatunely-rwp
Josef72
Moderátor a modelář
Příspěvky: 806
Registrován: sob 28. bře 2009 13:37:36
Bydliště: Proboštov / Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od Josef72 »

A to nejde si "odmurovat" v editoru ?
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od Roman »

Stala se mi taková zajímavá věc :D. Zblbnul jsem cestující na peróně tak, že odešli znechuceně do města :D

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
slowly
Příspěvky: 343
Registrován: čtv 01. bře 2012 12:01:00

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od slowly »

Ať dělám co dělám, vagóny eurofima nerozchodím. Ve volný jízdě se trať načte a tam můžu jet s mašinou, ale jakmile dám tyto vozy je konec. Někdo řešil něco podobného na 2 a 3 straně tohoto vlákna, podařilo se to rozchodit? Mám verzi steam 2014 samozřejmě legální. V manageru je vidím nainstalované, ale nejdou zobrazit. V editoru to samé. Už jsem to několikrát přeinstalovával, ale marně. Jen mě napadá jestli nemám nějakou špatnou instalaci, nemůžete někdo někam hodit funkční, alespoň na vyzkoušení ať vím, že to tímhle není.
slowly
Příspěvky: 343
Registrován: čtv 01. bře 2012 12:01:00

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od slowly »

Aha, tak amerika. Já žil celou dobu v domnění, že mám European assets pack, který byl v tý slevový edici na steamu, ale on to byl US assets pack. Tak to bude ono. Díky :oops:
Hekl338
Modelář
Příspěvky: 929
Registrován: pon 09. čer 2008 21:08:45
Kontaktovat uživatele:

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od Hekl338 »

Pri tych vozoch bol jediny problem v tom, ze trebalo stiahnut nejaky original rakusky vozen, z ktoreho to pouzivalo sroubovku-link bol v readme. Ak je toto splnene, mali by fungovat. Co to teda pouziva z toho EU packu, vie niekto?
Vlastik

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od Vlastik »

Michal píše:Tady je ten příspěvek, co jsem myslel: http://railsimulator.simtrains.eu/viewt ... 051#p10051
Možná právě ta šroubovka je z nějakého německého vagonu, který je teď součástí placeného packu. Těžko říct a šťourat se v tom nebudu. ;)
Je to tak využívá šroubovku z default osobních vozů , která je součástí bohužel placeného addonu european assets pack ,jinak do RW2 ,byly součástí hry.
slowly
Příspěvky: 343
Registrován: čtv 01. bře 2012 12:01:00

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od slowly »

Díky za pomoc, už jezdím a ta trať je parádní ;) .
Baltazar
Příspěvky: 47
Registrován: ned 25. zář 2011 18:03:06

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od Baltazar »

Chlapi, všetky scenáre mi vypisujú chybu. Chýbajú mi tieto vozne CZ_CD AB 39-40 270-0 a CZ_CD B 20-41 299-9. Neviete kde sa dajú stiahnuť, myslím že mám všetko čo bolo treba, ale nechce sa mi to rozbehnúť.
Dík, moc.
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od Roman »

Baltazar
Příspěvky: 47
Registrován: ned 25. zář 2011 18:03:06

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od Baltazar »

Ďakujem Romane.
slowly
Příspěvky: 343
Registrován: čtv 01. bře 2012 12:01:00

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od slowly »

Měl bych dotaz k návěstidlům Se. Některé vidím v mapce a některé ne. Dá se to nějak opravit? Jde o to že při posunu něco funguje a něco ne. Taky se mi občas stane, při scénaři který se pokouším udělat, že jednou výhybky jdou a podruhé ani ťuk, tak jestli to s tím třeba nesouvisí.
Vlastik

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od Vlastik »

slowly píše:Měl bych dotaz k návěstidlům Se. Některé vidím v mapce a některé ne. Dá se to nějak opravit? Jde o to že při posunu něco funguje a něco ne. Taky se mi občas stane, při scénaři který se pokouším udělat, že jednou výhybky jdou a podruhé ani ťuk, tak jestli to s tím třeba nesouvisí.
Pokud jsou vedeny jako nefunkční nebo předvěsti tak ty v mapce neuvidíš,v mapce vidíš funkční návěstidla.
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od Roman »

Výhybky ve scénáři přehazovat nejdou, vyjma ručních výměn a těch mám použito minimum. A ve volné jízdě by to jít mělo, doteď si nikdo nestěžoval...
slowly
Příspěvky: 343
Registrován: čtv 01. bře 2012 12:01:00

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od slowly »

Příklad, tak třeba posun z 1 na 2 kolej přes 2AB (záhlaví). Jednou to projedu v pořádku a jindy vyjedu z první na 2AB, ale cesta už se sama nepostaví na druhou a zůstane pořád na první.
No když udělám scénář z A do B tak většinou není problém, ale právě když se pak znažím ještě posunovat už to dělá neplechu.
Ještě se mi někdy stane třeba s AI osobákem, že zastaví u nástupiště, stojí definovaný čas pro výstup a nástup a odjede. Druhý den to zapnu, on zastaví a hned zase odjíždí. Je možný, že jsou to prostě jen nějaký chybky v hře?
Vlastik

Re: Testovací trať (Roman)

Příspěvek od Vlastik »

slowly píše:Příklad, tak třeba posun z 1 na 2 kolej přes 2AB (záhlaví). Jednou to projedu v pořádku a jindy vyjedu z první na 2AB, ale cesta už se sama nepostaví na druhou a zůstane pořád na první.
No když udělám scénář z A do B tak většinou není problém, ale právě když se pak znažím ještě posunovat už to dělá neplechu.
Ještě se mi někdy stane třeba s AI osobákem, že zastaví u nástupiště, stojí definovaný čas pro výstup a nástup a odjede. Druhý den to zapnu, on zastaví a hned zase odjíždí. Je možný, že jsou to prostě jen nějaký chybky v hře?
Nejlepší by bylo udělej scren jak to myslíš a pak se k tomu dá vyjádřit ,tohle 2Ab ,1/2 a pod ,nemá smysl ,vyber konkrétní stanici a 2d mapu ,udělej scren ,a zakresli jak to myslíš.
Odpovědět